Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6247711 Napisano: 30.08.2016 17:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PYtanie odnośnie konkursu Odkryj Grecje w DC - czy ktoś już dostał swój rower? Ten, który przysłali jest z czarnym koszykiem a nie białym, bez przerzutek i z tego co sprawdzałem kosztuje średnio 418zł a jego wartość miała być ok 800zł no i oczywiscie sposób dostarczenia - DPD owinelo zwykłą folią, podrapali go i okleili nalepakmi TOWAR PRZEPAKOWYWANO! Masakra! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6245835 Napisano: 25.08.2016 10:51:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Torba piknikowa Lay's - c4 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6245525 Napisano: 24.08.2016 16:58:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

Przed chwilą odebrałam bon z Auchan i niesympatyczna pani poinformowała mnie że miałam szczęście bo ostatniego dnia odbieram go  emotka  mówię jej że coś nie halo, a ona że ma zapisane że wygrałam 17.08 i dziś 7 dzień. Ale 17.08 to ja dopiero zagralam, wyniki były 18.08 a bon można odbierać od kolejnego dnia czyli w moim przypadku od 19.08. Nie rozumiem w takim razie.. od kiedy oni kuźwa te dni liczą?. kurde a tatko dopiero jutro miał odebrać bon i chyba cenzura bo wychodzi że przepadnie emotka  co robić?


Powiedz Pani, żeby przeczytała regulamin lepiej bo ma tam jasno napisane, że bon możesz odebrać osobiscie w przeciągu 7 dni roboczych od powiadomienia o wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6242343 Napisano: 18.08.2016 12:00:28 w Kaufland konkursy
monisss napisał(a):

proszę Was jeszcze wierzycie, ze jak jest dokończ zdanie to serio dokończ zdanie? juz się na te konkursy napatrzyłam.. a autka.. boskie <3


Pozostaje tylko wierzyć, że definicję ZDANIA organizatorzy znają i OPOWIADANIA i LINKI DO PREZENTACJI YOUTUBOWYCH i MAKIETEK będą ignorowali. Choć a nóż widelec, babcia Audi A3 wydzierga z włóczki na 15-stolecie i już wiadomo kto urzeknie kreatywnością zacne jury przecie... Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

magisterek

#6242272 Napisano: 18.08.2016 11:13:33 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ah, te autka w Kauflandzie...  <3

Ciekawe ile linków do prezentacji ujrzą organizatorzy w formularzach... I ile z nich nagrodzą emotka


Napisz do nich i zapytaj emotka

Takie pytanie i tak wielkie G daje...bo pomimo "uwag" robią co chcą. emotka  Przykładem może być konkurs z Leonami w Biedrze. Oczywiście warto ich uczulić, ale jak będzie - kto wie emotka


I jeszcze jedna kwestia, czy konkursowicze DOKOŃCZĄ ZDANIE czy OPOWIADANIE! ehhh / bo limitu znaków brak! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6240665 Napisano: 12.08.2016 22:00:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda dzienna z DC - ROWER MIEJSKI emotka z konkursu ODKRYJ GRECJĘ z Delikatesami Centrum Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6235427 Napisano: 31.07.2016 10:43:57 w Paragony
Paragon Loreal SuperPharm? Kupię lub oddam wygraną / rezerwa Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6234872 Napisano: 29.07.2016 12:22:27 w Paragony
KUPIE LUB NA WYMIANE PARAGON LOREAL SUPERPHARM - dostalem maila z rezerwy o voucherze a moje już dawno wyrzucilem. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6230246 Napisano: 18.07.2016 11:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

magisterek napisał(a):

taalvikki napisał(a):

mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Znajoma mi mówiła, że odpisali na maila o ograniczeniu do 1 SMS`a, czyli 160 znaków. 

Dzięki. 
Szkoda, że nie umieją napisać regulaminu porządnego. emotka

Sądzą że SMS to 1 SMS (liczba pojedyncza) a nie SMSy emotka . Nie wiem, ja tam wszytko wysłałam na 160 znaków. emotka

bo tak powinno być, 1 sms = 160 znaków, a nie jakies kombinacje...


że jakie kombinacje? regulamin powinien być jasny, a w tym nie widzę ograniczenia znaków. wiem, że i takie konkursy są, więc piszę więcej. normalna agencja potrafi napisać, że jest ograniczenie, ale tutaj widzę im się nie chciało. nieładnie, bo ludzie napisali odpowiedzi, zmarnowali paragony i nic z tego mieć nie będą. przez niedokładność agencji. /oddawać Lidię, ona wszystko ma zawsze jasno i w porządku!  niech robi wszystkie konkursy! 

jutro zamierzam napisać do tej agencji, by to wyjaśnili, bo zmarnowałam paragon. a jeżeli nie potrafią pisać jasno, niech się najpierw podszkolą od powaznych agencji.


W REGULAMINIE JEST ZAPIS: 1 sms to 1 zgłoszenie. NIE OD DZIŚ WIADOMO, że 1 sms to 160 znaków. WYSTARCZY MYŚLEĆ, CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Ci co pisali na więcej niż 160 znaków pytanie: ZA ILE SMSÓW OPERATOR POLICZYŁ 1 czy 2 czy 3? Sprawdź i będzie odpowiedź czy wysłało 1 SMSa czy kilka.

No nie jest to wcale takie OCZYWISTE. Bo dla mnie 1 sms to wcale nie 160 znaków, tylko po prostu wiadomość. W innych regulaminach jest to dobrze określone: wielokrotnie piszą, że powyżej 160 znaków zgłoszenie jest nieważne. Wiele razy brałem udział w konkursach bez takiego wyjaśnienia zgłoszeniem dłuższym niż 160 znaków i wygrałem. Więc MYŚLENIE i CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM nie ma tu nic do rzeczy. emotka


Luko922 z definicji każdego operatora telefonii komórkowej 1 SMS to zawsze 160 znaków. Piszesz na max 160 znaków wiadomość i płacisz jak za 1 wiadomość! Przekroczenie liczby 160 znaków w telefonie sygnalizuje, że rozpoczęła się kolejna wiadomość i wysyłając tak rozbudowaną wiadomość płacisz jak za 2 smsy a nie za 1.

Dla mnie regulamin był jasny i zrozumiały. 1 SMS to 1 SMS - wystarczyło zmieścić hasło w 1 wiadomości a nie 2. 
Równie dobrze, powinni uściślać, że hasło ma być tekstem konkursowym a nie ciągiem / linkiem do prezentacji youtubowych. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6230207 Napisano: 18.07.2016 09:41:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Znajoma mi mówiła, że odpisali na maila o ograniczeniu do 1 SMS`a, czyli 160 znaków. 

Dzięki. 
Szkoda, że nie umieją napisać regulaminu porządnego. emotka

Sądzą że SMS to 1 SMS (liczba pojedyncza) a nie SMSy emotka . Nie wiem, ja tam wszytko wysłałam na 160 znaków. emotka

bo tak powinno być, 1 sms = 160 znaków, a nie jakies kombinacje...


że jakie kombinacje? regulamin powinien być jasny, a w tym nie widzę ograniczenia znaków. wiem, że i takie konkursy są, więc piszę więcej. normalna agencja potrafi napisać, że jest ograniczenie, ale tutaj widzę im się nie chciało. nieładnie, bo ludzie napisali odpowiedzi, zmarnowali paragony i nic z tego mieć nie będą. przez niedokładność agencji. /oddawać Lidię, ona wszystko ma zawsze jasno i w porządku!  niech robi wszystkie konkursy! 

jutro zamierzam napisać do tej agencji, by to wyjaśnili, bo zmarnowałam paragon. a jeżeli nie potrafią pisać jasno, niech się najpierw podszkolą od powaznych agencji.


W REGULAMINIE JEST ZAPIS: 1 sms to 1 zgłoszenie. NIE OD DZIŚ WIADOMO, że 1 sms to 160 znaków. WYSTARCZY MYŚLEĆ, CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Ci co pisali na więcej niż 160 znaków pytanie: ZA ILE SMSÓW OPERATOR POLICZYŁ 1 czy 2 czy 3? Sprawdź i będzie odpowiedź czy wysłało 1 SMSa czy kilka. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6228946 Napisano: 14.07.2016 10:15:37 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

shell napisał(a):

czy przychodzi Wam zwrotka z lodow Nestle?
nr 4031

Parę dni temu jak wysłałam to zwrotka przyszła dopiero po paru godzinach.

A jaka zwrotka Ci przyszła? Mnie się wydaje, że tam w ogóle nie ma zwrotek


Zwrotka jest natychmiastowa! "Dziękujemy a udział w konkursie Nestle Scholler. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte" Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6225577 Napisano: 06.07.2016 10:54:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

magisterek

#6215896 Napisano: 17.06.2016 10:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

Jak się wygra pufę a nie ma się za to telewizora ,czy można  grać w następnych tygodniach ....i co nie dadzą drugiej pufya np. dadzą tv ?

TAK! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6213091 Napisano: 13.06.2016 20:08:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

magisterek napisał(a):

marlena083 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Dzisiaj sprawdzam na Ponymania czy coś wygrałem! WPisuję nr tel i GRATULACJE: WYGRAŁEŚ ZAMEK CANTERLOTT ale SMS-a z informacją o wygranej nie dostałem emotka ktoś tak miał?

U mnie to samo... tyle ze tylko kucyk podstawowy, a sms-a niet... zastanawiam sie czy pisac do nich, ale zamku bym nie odpuscila...


Dzwoniłem i Pani ma to wyjaśnić i oddzwonić. Gdybym na stornie nie sprawdził, to bym nawet nie wiedział, że wygrałem ZAMEK, siostrzenica by się ucieszyła, ale loteria zakończyła się 5 czerwca. Było 7 dni na odesłanie oświadczenia od momentu poinformowania, tylko że nie dostałem  żadnej informacji - ani sms - ani telefon, że coś wygrałem. Czekam na odpowiedź w tej sprawie.

u mnie to samo kucyk i nerf! daj znac co ci odpowiezieli, proszę
Troche mi szkoda wyrzutni 

benasia napisał(a):

mysz-s napisał(a):

magisterek napisał(a):

marlena083 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Dzisiaj sprawdzam na Ponymania czy coś wygrałem! WPisuję nr tel i GRATULACJE: WYGRAŁEŚ ZAMEK CANTERLOTT ale SMS-a z informacją o wygranej nie dostałem emotka ktoś tak miał?

U mnie to samo... tyle ze tylko kucyk podstawowy, a sms-a niet... zastanawiam sie czy pisac do nich, ale zamku bym nie odpuscila...


Dzwoniłem i Pani ma to wyjaśnić i oddzwonić. Gdybym na stornie nie sprawdził, to bym nawet nie wiedział, że wygrałem ZAMEK, siostrzenica by się ucieszyła, ale loteria zakończyła się 5 czerwca. Było 7 dni na odesłanie oświadczenia od momentu poinformowania, tylko że nie dostałem  żadnej informacji - ani sms - ani telefon, że coś wygrałem. Czekam na odpowiedź w tej sprawie.

u mnie to samo kucyk i nerf! daj znac co ci odpowiezieli, proszę
Troche mi szkoda wyrzutni 

a u mnie tam gdzie wygrałam kucyka pisze, że nic nie wygrałeś - dziwne  emotka


Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że smsy zostały wysłane do wszystkich - pytanie tylko dlaczego nie doszły. Pani kazała mi dzisiaj odesłać Oświadczenie Laureata i paragon na adres kontakt@ponymainia.pl - Tak zrobiłem i jestem ciekaw czy Zamek dostanę! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6212870 Napisano: 13.06.2016 13:47:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

magisterek napisał(a):

konrads6 napisał(a):

pytał ktoś czy można zgłaszać paragon z  piwem za 1 grosz w konkursie Graj o emocje ?

a dlaczego nie? Paragon to paragon, zakup był? Był emotka

Czyli fortuna kołem się toczy emotka

Radzę zapytać u źródła emotka  bo Smolar to Smolar emotka


Zakup to zakup! Nie ma podanej za jaką cenę emotka Paragon jest? Nie rozumiem po co drążyć temat emotka Słać i szczęścia w losowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6212861 Napisano: 13.06.2016 13:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konrads6 napisał(a):

pytał ktoś czy można zgłaszać paragon z  piwem za 1 grosz w konkursie Graj o emocje ?

a dlaczego nie? Paragon to paragon, zakup był? Był emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6212859 Napisano: 13.06.2016 13:38:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

emotka emotka emotka emotka  wrrr znowu Kaja C. tym razem Tofflairs i znowu trafi główną 10 tyś. Nie może ona iść brać udział w konkursach z profesjonalistami ?? Taaa wiem jest dobra, ale ku.... te konkursy są dla zwykłych Kolwaskich , co mają np. tylko kamerkę w laptopie...a nie milion programów graficznym !!
Taa też jestem zazdrosny i wredny, bo nawet człowiek nie może mieć promyczka nadziei na wygraną w konkursie jak ona się pojawia!
Nie, nie zamierzam w związku z tym ściągać dziwnych programów do obróbki video czy iść na kurs grafika itp.
To tak jakby Robert Lewandowski zaczął grać w 8 lidze okręgowej....


W Prince Polo też wygrała! Pomysł fajny, ale zobaczcie sobie na wagę gifa! Przeszło 4mb, a można było załączyć max 2mb! Przypadek? Nie sądze! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6212824 Napisano: 13.06.2016 12:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marlena083 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Dzisiaj sprawdzam na Ponymania czy coś wygrałem! WPisuję nr tel i GRATULACJE: WYGRAŁEŚ ZAMEK CANTERLOTT ale SMS-a z informacją o wygranej nie dostałem emotka ktoś tak miał?

U mnie to samo... tyle ze tylko kucyk podstawowy, a sms-a niet... zastanawiam sie czy pisac do nich, ale zamku bym nie odpuscila...


Dzwoniłem i Pani ma to wyjaśnić i oddzwonić. Gdybym na stornie nie sprawdził, to bym nawet nie wiedział, że wygrałem ZAMEK, siostrzenica by się ucieszyła, ale loteria zakończyła się 5 czerwca. Było 7 dni na odesłanie oświadczenia od momentu poinformowania, tylko że nie dostałem  żadnej informacji - ani sms - ani telefon, że coś wygrałem. Czekam na odpowiedź w tej sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6212681 Napisano: 13.06.2016 10:44:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj sprawdzam na Ponymania czy coś wygrałem! WPisuję nr tel i GRATULACJE: WYGRAŁEŚ ZAMEK CANTERLOTT ale SMS-a z informacją o wygranej nie dostałem emotka ktoś tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6202963 Napisano: 28.05.2016 20:54:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

Hej czy ktoś się orientuje czy w konkursie kibica w Kauflandzie trzeba mieć paragon z danego etapu czy to nie ma znaczenia?? Będę wdzięczna za pomoc emotka


Tak jak w mocy nagród - Promocyjny zakup musi mieścić się w terminie konkursowym, nie ma znaczenia z którego etapu! Ważne aby był z datą objętą konkursem i oczywiście najpierw zakup, potem zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0