Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6287002 Napisano: 19.11.2016 10:41:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Albedo obdzwoniło już 2 tys. osób z młynkami? Dzwonili chyba jeden dzień i skończyli, o co chodzi?  emotka

 Jak to u Albedo, do 1900 osób się nie dodzwonili i nagrody przepadają na rzecz organizatora czyli młynków kupować nie muszą i hajs się zgadza! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6284601 Napisano: 15.11.2016 14:27:08 w Lay's
paula9891 napisał(a):

A jak to jest z gwarancją tej konsoli? Wie ktoś? emotka


Od momentu uruchomienia konsoli i jej aktywacji w systemie PS jest 12 miesięcy gwarancji, nie potrzeba paragonu, wystarczy protokół przekazania nagrody, jednak i on nie jest do gwarancji wymagany. Wszystko dowiedziałem się na infolinii ps Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6283615 Napisano: 13.11.2016 15:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy ktoś z forum wygrał coś w Loterii Bezgotówkowej? Widziałem jakiś jeden wpis o biletach na początku chyba i tyle... 


Niestety chyba nikt z forum nie miał tyle szczęścia, co jedna Pani, aby wygrać i elektryczne bmw i najnowszego samsung s7.
W czepku Albedo urodzona!

Bilety niby co godzinę, a na forum ciszaaa.... Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6279187 Napisano: 03.11.2016 15:54:06 w Paragony na trwające konkursy
Kupię PARAGON i KOD na trwający konkurs soczewkowy Johnosna - propozycje na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6274903 Napisano: 25.10.2016 15:44:28 w Lay's
bethan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Przecież dane wrażliwe zamasujesz, chcą tylko imie i nazwisko i adres - czy to nie fikcja! pesele i serie i nr dowodu zamazujesz

W mailu napisali:
"(...)uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentu, który potwierdzi poniższe dane:
- imię,
- nazwisko
- numer i seria dowodu tożsamości".


A numer i seria dowodu to do czego im? Bez przesady! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6274876 Napisano: 25.10.2016 15:10:19 w Lay's
paula9891 napisał(a):

bethan napisał(a):

paula9891 napisał(a): Zastrzegają sobie w regulaminie, że robią taką weryfikację.

Wiem, ale o nr też piszą? Akurat nie mogę teraz zajrzeć do regulaminu. To ja dziękuję za piłkę w zamian za takie dane emotka

Powiem Ci, że jakby to mnie kazali odesłać skan dowodu, to chyba olałabym sprawę. Konsola, nie ma sprawy, ale piłka? Twoja decyzja emotka


Przecież dane wrażliwe zamasujesz, chcą tylko imie i nazwisko i adres - czy to nie fikcja! pesele i serie i nr dowodu zamazujesz Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6271219 Napisano: 18.10.2016 10:59:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie - czy w konkursie Calgon i Bosch jest jakieś ograniczenie znaków - czy mogę poszaleć na 2 smsy? W regulaminie nie doszukałem się informacji jakie ograniczenia znakowe ma mieć zadanie konkursowe?! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6267906 Napisano: 11.10.2016 20:28:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

HOLLY napisał(a):

alamak napisał(a):

Może ktoś się podzieli co wygrywa w Lay's?  ;-)  Na wesoło, rymowanki, zachwalanie chipsów, coś piłkarskiego czy jeszcze coś innego? Bo pomysły mi się wyczerpują a piłki niet!

po prostu musisz się wstrzelić w odpowiednią godzinę  emotka

emotka


Też pytałem czym piłkę można u Avanti wygrać... odpowiedzi tendencyjne typu, że hasło musi się rymować, że doping chipsów bez nazwy Lay's - nosz kur... przecież to jasne, że makiety nie zrobie - jasny komunikat a nikt się nie pochwali jakim hasłem wygrał piłkę nawet na priv. To, że rymowanki, że o piłce nożnej to chyba oczywiste. Chodzi bardziej, jak ów temat rozgryźć!

Teraz przynajmniej mam nauczkę, bo mnie jak ktoś poprosił w ostatnim konkursie Lay's czym wygrałem pufę to dialogami się podzieliłem - przecież to jest jasne, że nikt nie jest idiotą i nie wyśle tego samego hasła! Z pozdrowieniami dla pomocnych emotka Życzę Wam 1000 piłek i jeszcze jedną na koniec emotka bo przecież piłek nigdy za wiele emotka

Żałuję, że Avanti nie publikuje haseł, bo byłoby ciekawie, dlatego mocno wierze, że owa godzina nadesłania hasła ma znaczenie lub po prostu musi wyrzucić nas bęben maszyny losującej będący oczami Lidki.

Tyle na temat co Lidka lubi w nowym konkursie Lay's i życzliwości kolekcjonerów piłek emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6267831 Napisano: 11.10.2016 18:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leniuszka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Mam pytanie do osób,które wygrały rowery z Delikatesów "odkryj Grecje". Czy wszyscy dostali rowery w kartonach z innych rowerów (pełnie dla zmyłki,żebyśmy nie wiedzieli jaki rower dosłali) i te najgorszej jakości (bez biegów) z pierwszej fotografii czy może lepsze?
https://www.bikel...e&sortowanie=asc

Niestety ja też emotka  Złożyłam oficjalną reklamację, bo różnica w cenie jest zbyt rażąca. Miało być ok. 800 zł, a jest ok. 400 emotka . Czekam na odpowiedź. Moim zdaniem wszyscy powinni reklamować, czas jest do 31.10. Na zwykłe e-maile nie odpowiadają...


Podobne przeboje z rowerem! Najtańsza wersja (ten rower kosztuje 419zł!!!!), opakowana w inne kartony, rączka od hamulców pęknięta, rower porysowany cały, koszyczek miał być biały a jest czarny i cały pogięty! Od 3 tygodni po wyjasnieniach telefonicznych czekam na nowy rower... ale cisza! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6266256 Napisano: 08.10.2016 20:18:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

delvitto napisał(a):

dostałam wczoraj smsy z almette dotyczące 2 zgłoszeń i jestem wkurzona emotka  wiem, że wprowadzili taki zapis w regulaminie, i że sporo forumowiczów też dostało, jednak wydaje mi się, że można ten pkt zaskarżyć. Mogę im odesłać te wieczka i paragony, bo posiadam, ale rzecz w tym, że te zgłoszenia nie wezmą już udziału w terminie wybranym przeze mnie, tylko w bliżej nieokreślonym terminie wybranym przez nich. Bo zanim dostaną korespondencję i zanim te wieczka zweryfikują, to minie trochę czasu.A ja - wysyłając smsy, lub zgłoszenia - w ten a nie inny dzień, miałam życzenie, by właśnie wtedy brały udział, w tym dniu, co minął:( Może miałam przeczucie, może proroczy sen, który kazał mi właśnie WTEDY wysłać zgłoszenia? Organizator nie ma prawa narzucić dnia, w którym moje zgłoszenie wrzuci/lub nie do bębna, bo to JA wybieram taki dzień, bo za to płacę - najpierw za produkt, potem za zgłoszenie. I nie chcę jutro, bo czuję, że to wczoraj był mój szczęśliwy dzień. Rozumiem weryfikację po loterii, lecz w trakcie - zwiększając koszta biorących udział - to już nie bardzo:( Bo taka weryfikacja "na wszelki wypadek", by sprawdzić, czy zgłoszenie może dopiero brać udział - to moim zdaniem wielkie przegięcie! Mogli się postarać o lepsze zabezpieczenia loterii, sami przyznawali, że kody mogą się powtarzać.
Takie ot, moje sobotnie przemyślenia... 

dokładnie  emotka  też mam swoje szczęśliwe i skuteczne momenty i wtedy wysyłam  emotka  


Zamiast odsyłać za 6zł wieczko i paragon lepiej kupić 2 nowe serki i zrobić zgłoszenia 2! Tak im napisałem, że kpiny sobie robią! A jeśli ktoś wysyła 20 razy ten sam kod to po wylosowaniu takiego delikwenta niech żądają od niech 20 wieczek z owym kodem! I wtedy po weryfikacji wszystko będzie jasne! emotka a nie, że człowiek kupuje serek to jeszcze musi wysłać im wieczko, bo mają taki kaprys. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6265204 Napisano: 06.10.2016 14:58:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

magisterek napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Teraz dostałąm takie info od almette, nic tam nie wygrałam jak do tej pory: Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr .....

Jak ma to odesłać? mailem, listem, nie ma o tym wzmianki emotka


Trzeba odesłać wieczko i paragon listem!
Ktos w sklepie spisywał kody, wyslal i potem my ten kod kupilismy i zglosilismy wiec weryfikują!
Wieczka odesłać się listem poleconym za 6zł nie opłaca bo w tej cenie masz 2 nowe serki i 2 nowe zgłoszenia

Chore to jest emotka  u mnie nie komu zbyt dużo jeść, kupiłam 4 właściwie tylko do loterii, zgłosiłam, a paragony zgłoszone też na biedronkowy konkurs, jak mam im odesłać? Nie dość, że się nie opłaca, to jeszcze ich prosić o odsyłkę...ale nowych tez mi się chce już kupować na darmo. Bo jak znów przyjdzie weryfikacja? Wrrrrrr emotka


Ja odesłałem im paragon i wieczko e-mailem - zrobiłem ich zdjęcie, napisałem, że jeśli to im nie wystarczy niech usuną moj los z loterii, a wieczko i paragon wysle wtedy jak coś wygram! Proste! Ludzie kombinują, stąd ten cyrk!
Jak tkoś zgłosił 5 razy kod z wieczka to niech im w razie wygranej odeśle 5 wieczek z takim samym kodem i automatycznie wskoczy ktoś z rezerwy!
Widziałem jak w kauflandzie robią foty kodom z opakowań lubelli, bo tam jeszcze lepiej - w razie wygranej można odesłać ów kod lub paragon!
Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6265177 Napisano: 06.10.2016 14:16:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Teraz dostałąm takie info od almette, nic tam nie wygrałam jak do tej pory: Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr .....

Jak ma to odesłać? mailem, listem, nie ma o tym wzmianki emotka


Trzeba odesłać wieczko i paragon listem!
Ktos w sklepie spisywał kody, wyslal i potem my ten kod kupilismy i zglosilismy wiec weryfikują!
Wieczka odesłać się listem poleconym za 6zł nie opłaca bo w tej cenie masz 2 nowe serki i 2 nowe zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6264546 Napisano: 05.10.2016 12:45:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Tak się zasatanawiam nad tymi Trybunami w Lays co teraz Lidkę urzeka! Jakaś podpowiedź co do piłki? Może być priv

emotka wiem jedno-rozmieszczeniem czapeczek,flag i szalików raczej jej nie rzucisz na kolana emotka


Nigdy nic nie wiadomo! Co jej "wpadnie w oko" duża czerwona wuwuzela może jej sie spodobać Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6264539 Napisano: 05.10.2016 12:34:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak się zasatanawiam nad tymi Trybunami w Lays co teraz Lidkę urzeka! Jakaś podpowiedź co do piłki? Może być priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6262092 Napisano: 30.09.2016 13:41:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
1 zgłoszeniem COCA COLA - biedronka emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6261232 Napisano: 28.09.2016 19:50:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

Czy ten konkurs ze sztabkami zlota zywiec bylo ograniczenie na gospodarstwo?


TAK! Prawie wszystkie konkursy i loterie organizowane przez SMOLAR mają takie ograniczenie! 1 Osoba na całe gospodarstwo może wygrać 1 nagrodę danego stopnia w całym konkursie/loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6259806 Napisano: 26.09.2016 10:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

Lay's-  podpowiedzcie mi proszę, które połówki częściej się trafiają w Laysach prawe czy lewe?


ja 10zł mam same prawe, a 20zł same lewe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6259800 Napisano: 26.09.2016 10:50:38 w Smolar
rpk napisał(a):

magisterek napisał(a):

rpk napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rpk napisał(a):

eliot120282120282 napisał(a):

Witam,
wiecie czy została gdzieś opublikowana lista laureatów loterii Coca Cola z Biedronki ?
Jeżeli tak to proszę o namiary

Raczej nie będzie. Smolar bardzo niechętnie zamieszcza listy laureatów. Ciekawe jaki mają w tym cel emotka

Cudów bym się raczej nie dopatrywała...zapewne zwyczajny brak czasu. Podziwiam ich, że tyle zleceń ogarniają swoją "skromną flotą"  emotka

Gdyby to była kwestja braku czasu to by właśnie zamieszczali listę telefonów z nr paragonów a nie odbierali 200 czy 500 telefonów i podawali nr paragonów emotka   Można próbować wymóc zamieszczenie listy jak zaczną dostawać po kilka set telefonów dziennie z zapytaniem gdzie można znaleźć listę z wynikami może im się jednak zechce zamieścić wyniki.


zwłaszcza, że zdarzało się tak, że SMSy jakimś cudem z informacją o wygranej niektórym nie docierały! Dopiero na podstawie LISTY ZWYCIĘZCÓW ludzie się odnajdywali, a tak nagroda by przepadła.

Tak było z warką z biedronki 30% sms nie dotarła dopiero na stronie po sprawdzeni okazało się że są trafione.


Z PERSILEM i PRALKAMI w Biedronce było tak samo! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6259556 Napisano: 25.09.2016 13:04:15 w Smolar
rpk napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rpk napisał(a):

eliot120282120282 napisał(a):

Witam,
wiecie czy została gdzieś opublikowana lista laureatów loterii Coca Cola z Biedronki ?
Jeżeli tak to proszę o namiary

Raczej nie będzie. Smolar bardzo niechętnie zamieszcza listy laureatów. Ciekawe jaki mają w tym cel emotka

Cudów bym się raczej nie dopatrywała...zapewne zwyczajny brak czasu. Podziwiam ich, że tyle zleceń ogarniają swoją "skromną flotą"  emotka

Gdyby to była kwestja braku czasu to by właśnie zamieszczali listę telefonów z nr paragonów a nie odbierali 200 czy 500 telefonów i podawali nr paragonów emotka   Można próbować wymóc zamieszczenie listy jak zaczną dostawać po kilka set telefonów dziennie z zapytaniem gdzie można znaleźć listę z wynikami może im się jednak zechce zamieścić wyniki.


zwłaszcza, że zdarzało się tak, że SMSy jakimś cudem z informacją o wygranej niektórym nie docierały! Dopiero na podstawie LISTY ZWYCIĘZCÓW ludzie się odnajdywali, a tak nagroda by przepadła. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6248488 Napisano: 01.09.2016 10:33:17 w Giełda Kodów ; )
MAM 2 LEWE 20 - potrzebuje prawych
MAM 7 PRAWYCH 10 - potrzebuje lewych

ZAMIANA PRIV? Wyświetl w wątku >>
0 0