Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6344428 Napisano: 10.04.2017 13:38:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

claudia napisał(a):

magisterek napisał(a):

Kochani jak tam w konkursie na SUPERZWIERZAKA w BIEDRONCE? Kto zakwalifikował się do głosowania? emotka

Ja hehe 

Ja nie ,ale mam nadzieje że połowa wyleci,i jeszcze jest szansa 


Myslisz, że ktoś wyleci? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6344408 Napisano: 10.04.2017 13:22:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani jak tam w konkursie na SUPERZWIERZAKA w BIEDRONCE? Kto zakwalifikował się do głosowania? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6343163 Napisano: 06.04.2017 15:54:28 w Lay's
niunia-k napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Pazdanowa zgarnęła główną emotka

Nie uważacie , że Pani Pazdanowa nie grała by w konkursie o bilet na mecz , mąż by ją zabrał chyba nie  emotka emotka
Ps . Nawet jakbym lubiła piłkę nożną a miała męża piłkarza to już bym mi mecze i wszystko związane z tą dziedziną uszami wychodziło  emotka emotka


To nam Lidka dokopała... nie liczą sie hasła tylko nazwiska - piłkarskie zwłaszcza!! PAZDANOWA choćby na dopingu guzik się znała posilona PEPSI i LAY'S wygrać musiała! Teraz czekam, aż w kolejnym etapie główną zgarnie KAPUSTKA, tudzież ciotka stryjeczna prababci dziadka od strony matki - MILIKOWA emotka - skan dowodu osobistego dla Lidki wysłać gotowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6342151 Napisano: 04.04.2017 19:32:30 w Lay's
dipi9 napisał(a):

z działu ciekawostki - tak się to robi w Rumunii - Macbooki, skutery, samochód...
https://gustullays.ro/
Lidia, spinaj poślady i załatwiaj lepsze nagrody!!!

 Były kominy, są koszulki, na lato Lidka szykuje bokserki tudzież stringi Lay's po 200 sztuk dziennie, co tydzień klapeczki kubota, a w finale wakacje na San Escobar jako ambasador Lay's emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6342023 Napisano: 04.04.2017 15:54:12 w Lay's
cb656 napisał(a):

armiz napisał(a):

Wysyłaj zgłoszenia na ,, słupa '' emotka

A co zrobisz, jak słup się uprze i zechce zatrzymać nagrodę?
Taaa... jakiś dajmy na to słup-menel emotka (tu nawiążę do ostatnich wpisów) nie tylko nie ma gdzie podłączyć telewizora, bo nie płaci rachunków za prąd i energetyka go odcięła, nie dość, że zabiera tlen, to jeszcze zabiera nagrody! No jak żyć, pani premier?! emotka


Kiedyś była akcja ZABIERZ DOWÓD BABCI emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6342022 Napisano: 04.04.2017 15:52:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

magisterek napisał(a):

POCIĄG DO NAGRÓD - wiadomo już coś kiedy wyniki ogłoszą... nagród było sporo, do 40 dni roboczych mieli konkurs rozwiązać emotka

już ktoś przeliczał, że czas mają do 02.05 emotka


W związku z majowym weekendem ów pociąg może mieć opóźnienie... mam nadzieję, że nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

magisterek

#6342014 Napisano: 04.04.2017 15:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
POCIĄG DO NAGRÓD - wiadomo już coś kiedy wyniki ogłoszą... nagród było sporo, do 40 dni roboczych mieli konkurs rozwiązać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6341827 Napisano: 04.04.2017 10:52:35 w Lay's
mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Nawet nie strasz, bo ja wszystkie puste paczki wyrzuciłam! Kod wchodzi to paczka ląduje w koszu emotka

przejrzałem szybko regulamin i nic takiego nie znalazłem


Nie ma zapisu, "wpisz kod i zachowaj opakowanie/zakrętkę" - Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6339689 Napisano: 29.03.2017 15:34:02 w Lay's
FBpawel4 napisał(a):

Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka


Jak zatem brzmi to unikatowe hasło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6338546 Napisano: 27.03.2017 10:10:02 w moje dzisiejsze wygrane :)

magisterek

#6338399 Napisano: 26.03.2017 19:48:28 w Lay's
paula9891 napisał(a):

kermit napisał(a):

paula9891 napisał(a):

magisterek napisał(a):

kermit napisał(a):

Stety - niestety, ale potwierdza podejrzenia, że jest to kryptoloteria. Jak wyjaśnić sytuację, w której to samo zdjęcie za pierwszym razem nie wygrywa nawet komina, a za drugim razem komin i ... telefon. Taka  sytuacja u mnie, a i pewnie nie tylko u mnie. O ile za drugim razem zdobyłoby tylko komin to ok za pierwszym razem były zdjęcia od niego lepsze, ale ciężko uznać tak jeśli za drugim razem zdobyło telefon. Moim zdaniem nie jest to może loteria czystej postaci ale coś na zasadzie losowania jakiejś ilości zgłoszeń np. kilkudziesięciu i wybieraniu z nich. U tego gościa też jak sam mówi burackie zdjęcie zdobywa komin a zdjęcia naprawdę fajne \"laysowe\" null.


W konkursach na hasła u AVANTI jest jeszcze ciekawiej emotka Hasło wysłane 5 razy nie zgarnia nic, a wysłane 6 raz tylko na inne dane WYGRYWA WSZYSTKO emotka Dla mnie to niestety konkurs na NAZWISKA a nie na hasła emotka Kiedyś, jak Lay\'sy robiła inna agencja wygrać można było wiele razy - liczył się tekst - wyniki publikowano - a tu... zastanawiam się nad tym czy swoje uwagi nie zgłosić na infolinie Fritolay - czyżbym z powodu jednej wygranej znalazł się u Avanti w bazie konkursowiczów TENJUZNICNIEWYGRA tzw gorszy sort, mogliby napisać od razu, bym już nie próbował, Laysów nie kupował, Panu już dziękujemy emotka

A ja uwazam, ze nie w kazdym konkursie mozna byc najlepszym i jesli nie wygraliscie, musicie sie z tym pogodzic.
Avanti w tych konkursach uwazam, ze jest uczciwe, bo w trybunach praktycznie za kazdym razem wygrywalam pilke, a na najlepsze haslo wpadla glowna. Usmiech, zwykly, ladny, za kazdym razem wygrywal komin, a co to znaczy kreatywnosc? Dla niego chyba obrzydliwe zdjecie typa w wannie pelnej chipsow... Hmm. Nie dziwie sie, ze jego zdjecia nie wygraly nawet komina!

Ale chyba nie doczytałaś... Właśnie wygraliśmy więc nie ma się z czym godzić - nie godzić. Tylko po tym jak wygrałam wnioski są jakie są.

Doczytalam. Jak masz wątpliwości, to wysylaj hasla na inne nazwiska...


Właśnie chodzi o to, że przez takie wygrywanie/kombinowanie robi się z tego konkurs na nazwiska a nie hasła. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6338393 Napisano: 26.03.2017 19:38:19 w Lay's
paula9891 napisał(a):

magisterek napisał(a):

kermit napisał(a):

Stety - niestety, ale potwierdza podejrzenia, że jest to kryptoloteria. Jak wyjaśnić sytuację, w której to samo zdjęcie za pierwszym razem nie wygrywa nawet komina, a za drugim razem komin i ... telefon. Taka  sytuacja u mnie, a i pewnie nie tylko u mnie. O ile za drugim razem zdobyłoby tylko komin to ok za pierwszym razem były zdjęcia od niego lepsze, ale ciężko uznać tak jeśli za drugim razem zdobyło telefon. Moim zdaniem nie jest to może loteria czystej postaci ale coś na zasadzie losowania jakiejś ilości zgłoszeń np. kilkudziesięciu i wybieraniu z nich. U tego gościa też jak sam mówi burackie zdjęcie zdobywa komin a zdjęcia naprawdę fajne "laysowe" null.


W konkursach na hasła u AVANTI jest jeszcze ciekawiej emotka Hasło wysłane 5 razy nie zgarnia nic, a wysłane 6 raz tylko na inne dane WYGRYWA WSZYSTKO emotka Dla mnie to niestety konkurs na NAZWISKA a nie na hasła emotka Kiedyś, jak Lay'sy robiła inna agencja wygrać można było wiele razy - liczył się tekst - wyniki publikowano - a tu... zastanawiam się nad tym czy swoje uwagi nie zgłosić na infolinie Fritolay - czyżbym z powodu jednej wygranej znalazł się u Avanti w bazie konkursowiczów TENJUZNICNIEWYGRA tzw gorszy sort, mogliby napisać od razu, bym już nie próbował, Laysów nie kupował, Panu już dziękujemy emotka

A ja uwazam, ze nie w kazdym konkursie mozna byc najlepszym i jesli nie wygraliscie, musicie sie z tym pogodzic.
Avanti w tych konkursach uwazam, ze jest uczciwe, bo w trybunach praktycznie za kazdym razem wygrywalam pilke, a na najlepsze haslo wpadla glowna. Usmiech, zwykly, ladny, za kazdym razem wygrywal komin, a co to znaczy kreatywnosc? Dla niego chyba obrzydliwe zdjecie typa w wannie pelnej chipsow... Hmm. Nie dziwie sie, ze jego zdjecia nie wygraly nawet komina!

Ja nie grymasze, że nie wygrałem w trybunach nic bo wygrałem, ubolewam tylko nad faktem, że żeby wygrać piłke i konsole, haśło które wysyłałem na siebie musiałem wysłać na kogoś innego by je ZAUWAŻYLI i docenili. Tak czy siak nagroda u mnie, szkoda tylko, że tyle bezsensownego kombinowania i angażowania sąsiadki z bloku. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6338387 Napisano: 26.03.2017 19:22:43 w Lay's
kermit napisał(a):

Stety - niestety, ale potwierdza podejrzenia, że jest to kryptoloteria. Jak wyjaśnić sytuację, w której to samo zdjęcie za pierwszym razem nie wygrywa nawet komina, a za drugim razem komin i ... telefon. Taka  sytuacja u mnie, a i pewnie nie tylko u mnie. O ile za drugim razem zdobyłoby tylko komin to ok za pierwszym razem były zdjęcia od niego lepsze, ale ciężko uznać tak jeśli za drugim razem zdobyło telefon. Moim zdaniem nie jest to może loteria czystej postaci ale coś na zasadzie losowania jakiejś ilości zgłoszeń np. kilkudziesięciu i wybieraniu z nich. U tego gościa też jak sam mówi burackie zdjęcie zdobywa komin a zdjęcia naprawdę fajne "laysowe" null.


W konkursach na hasła u AVANTI jest jeszcze ciekawiej emotka Hasło wysłane 5 razy nie zgarnia nic, a wysłane 6 raz tylko na inne dane WYGRYWA WSZYSTKO emotka Dla mnie to niestety konkurs na NAZWISKA a nie na hasła emotka Kiedyś, jak Lay'sy robiła inna agencja wygrać można było wiele razy - liczył się tekst - wyniki publikowano - a tu... zastanawiam się nad tym czy swoje uwagi nie zgłosić na infolinie Fritolay - czyżbym z powodu jednej wygranej znalazł się u Avanti w bazie konkursowiczów TENJUZNICNIEWYGRA tzw gorszy sort, mogliby napisać od razu, bym już nie próbował, Laysów nie kupował, Panu już dziękujemy emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, lookaso 0

magisterek

#6336702 Napisano: 22.03.2017 16:43:42 w Lay's
synk napisał(a):

jest główna w LAYS - uśmiechy
gratuluję
1. Stanisław D.

 A KAJA C. na to NIEMOŻLIWE!!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

magisterek

#6336571 Napisano: 22.03.2017 13:49:13 w Lay's
zezowaty_kot napisał(a):

synk napisał(a):

i nadal pary zgłoszeń - np 2 ostatnie w 8 dniu są w systemie jedno po drugim. O innych "prawidłowościach" nie będę pisał

A weź no powiedz, skąd wiesz, że akurat te są wysłane jedno po drugim? Znasz połowę laureatów, czy podglądasz Lidkę przez okno? ;]


Jeszcze fajnie byłoby jakbyś pochwalił się dostępem do TREŚCI tych zgłoszeń, pal licho te godziny! emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6336416 Napisano: 22.03.2017 11:29:42 w Paragony na trwające konkursy
KUPIĘ zarejstrowaną kartę biedronka z 10 pkt na koncie - na konkurs SUPER ZWIERZAK - dane można edytować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6336405 Napisano: 22.03.2017 11:22:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

magisterek napisał(a):

Wielkie rozczarowanie KONKURSEM BIEDRONKA! SUPER ZWIERZAK! Wszystko przygotowane, wymyslone, narysowane a tu okazuje się, że 10 punktów nie ma emotka zniknęło emotka i niestety udziału nie weźmiemy.

emotka Miałam 18 pkt, a mam 8 pkt. Czy one miały jakąś ważność? emotka

 Ja miałem 11 a jest 2 emotka - zbierało się je od lutego do 19.03 i po 19.03 wszystko zerowali - historii sprawdzić się nie da! Gdzie moje 9 pkt???  Dzwoniłem na infolinię i niestety nic sie nie da zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6336397 Napisano: 22.03.2017 11:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wielkie rozczarowanie KONKURSEM BIEDRONKA! SUPER ZWIERZAK! Wszystko przygotowane, wymyslone, narysowane a tu okazuje się, że 10 punktów nie ma emotka zniknęło emotka i niestety udziału nie weźmiemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6336136 Napisano: 21.03.2017 18:32:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jogobella karta za 1 jedyne zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6335940 Napisano: 21.03.2017 14:16:57 w Lay's
lager napisał(a):

joan napisał(a):

lager napisał(a):

(...) Pani z allegro niestety tych produktów nie kupuje emotka


Myślisz, że je w jakiś sposób generuje? emotka

I tak Laysy/Pepsi mają w połączeniu z Avanti najlepsze promocje dla konsumentów emotka Gdy widzę te koślawe loterie Coli, gdzie nie ma zdrapek albo są przekręty z paragonami... żalpeel emotka

Wiem, że nie kupuje emotka  taaak zgadzam sie, pepsi i lays są absolutnie liderami i przede wszystkim to wszystko to kochane konkursy, a nie moje znienawidzone loterie emotka


Co do kodów z allegro to zupełnie się nie zgodzę. Znajomy pracujący w branży gastronomiczno-barowej za dzień uzbierał za ladą ponad 300 nakrętek, a jak ktoś ma kilka takich punktów? Szkoda nakrętek wyrzucać emotka kody widać też można sprzedać emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0