Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6353463 Napisano: 08.05.2017 09:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

magisterek napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu POCIĄG DO NAGRÓD - czy ten voucher elektroniczny na tel, będzie samemu do zrealizowania, czy przyślą telefon? Pytam bo na stronie tej firmy Delcom 2000  realizującej vouchery nie ma w ofercie telefonów, a chciałbym móc wybrać sobie kolor iPhona emotka Może ktoś już kiedyś wygrał telefon w konkursie BlueMedia i wie jak to wygląda?

też wygrałam, ale nic nie wiem poza tym, że ,,nagroda wkrótce zostanie wysłana"


Nieśmiało w e-mailu zwrotnym zasugerowałem kolor czarny, mam nadzieje, że różowego mi nie przyślą... choć tu akurat wybrzydzać nie powinienem emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6353458 Napisano: 08.05.2017 09:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu POCIĄG DO NAGRÓD - czy ten voucher elektroniczny na tel, będzie samemu do zrealizowania, czy przyślą telefon? Pytam bo na stronie tej firmy Delcom 2000  realizującej vouchery nie ma w ofercie telefonów, a chciałbym móc wybrać sobie kolor iPhona emotka Może ktoś już kiedyś wygrał telefon w konkursie BlueMedia i wie jak to wygląda? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6351922 Napisano: 01.05.2017 16:26:47 w Lay's
mattadore napisał(a):

ir napisał(a):

madlette napisał(a):

maryam napisał(a):

https://latozlays.lays.pl/ i nowy konk niebawem emotka   loteria tym razem emotka   https://latozlays...erii_Lays_summer.pdf

No nie, dlaczego loteria? emotka


Swoją drogą, jaka masa zgłoszeń musi być, skoro nagrody są wypasione, a wiadomo, że im więcej nagród, tym bardziej loteria musi się zwrócić w zakupach od klientów.

Ja tam o loterie u Lidzi nie martwie się emotka   


Teraz pytanie: jaki Lidka musi mieć algorytm, co by tylko NOWE nazwiska losował? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6350215 Napisano: 26.04.2017 11:45:33 w Lay's
TYDZIEŃ 6 TV też dali... Wyświetl w wątku >>
1 specjal 0

magisterek

#6348469 Napisano: 20.04.2017 20:33:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wycieczka do Berlina o wartości 6000zł z Biedronki - Dziękuję za pomoc forumowiczom, którzy oddali głos na SKAKUNA PAWIEGO  emotka oraz NAGRODA SPECJALNA JURY - ZESTAW FOTOGRAFICZNY O WARTOŚCI 5000zł emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6347793 Napisano: 19.04.2017 13:13:00 w Biedronka
Czy wiadomo już coś na temat 5 nagród dodatkowych w konkursie Biedronkowych Kart Zwierzaków do 18.04 miało być wszystko wiadomo, a ranking do 20.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6347204 Napisano: 17.04.2017 11:22:38 w Biedronka
kalka napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja mam nadzieje, że ranking opublikują dlatego w środę, że może dokonają weryfikacji, bo na mój rozum zdobyć np 1500 głosów jest nierealne, nie wierze w to! zresztą ja oddając głosy nawet z miejsca nie ruszyłem a Pazurki z 4 w 5 minut nagle na 2 miejsce! Śmieszne.

Każda porządna agencja robiąca informatyczne konkursy powinna być przygotowana na wychwytywanie hakerskich klików  emotka  Miejmy nadzieję, że ta też jest porządna emotka . Takie ilości głosów tuż przed końcem konkursu i to w Wielkanoc są wątpliwe - bo na siebie nie można klikać, a posiadacz karty może zagłosować  raz na cały konkurs 


I to posiadacze karty mieli wybrać najładniejsze karty, a umówmy się z pierwszej trójki to mi się tylko ta Puma bardzo podobała i to ze względu na opis - mega fajny! Pazurków nawet nie komentuje - aż się boję na czym w kolejnym takim konkursie ludzie sobie namalują liska emotka a członki mamy różne, nie tylko palce emotka Wyświetl w wątku >>
2 mgrzel, kalka 0

magisterek

#6347193 Napisano: 17.04.2017 10:58:46 w Biedronka
Ja mam nadzieje, że ranking opublikują dlatego w środę, że może dokonają weryfikacji, bo na mój rozum zdobyć np 1500 głosów jest nierealne, nie wierze w to! zresztą ja oddając głosy nawet z miejsca nie ruszyłem a Pazurki z 4 w 5 minut nagle na 2 miejsce! Śmieszne. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

magisterek

#6347192 Napisano: 17.04.2017 10:57:06 w Biedronka
kalka napisał(a):

Kto widział ranking w "dzikiej przygodzie" 2 minuty przed północą?  emotka   
Pytam, bo weszłam, by zobaczyć jak się zakończyła walka pazurków (tych z nibyliskiem, choć w mej ocenie już bardziej przypominało to coś lwa niż lisa emotka  ) z sumikiem minutę przed północą, ale już zamknęli ranking.


Pierwsze bylo to żbikowe coś wyrysowane, drugie pazury a 3cia puma. potem sumik i my obok siebie emotka Żuczek 2 miejsca dalej. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

magisterek

#6346173 Napisano: 13.04.2017 17:48:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje lub ma info ile ludzie średnio dziennie są w stnaie oddać głosów na daną karte? Gdzie można szukać pomocy w prosbach o głos - pomocnych zapraszam na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6345266 Napisano: 11.04.2017 22:29:13 w Biedronka
Kalka i mgrzel ode mnie dostaniecie +6 na dniach! Nie poddajemy sie znajomi moi zaglosuja! Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

magisterek

#6345149 Napisano: 11.04.2017 18:51:50 w PLAGIATY
cleo25 napisał(a):

Garnier w Biedronce - lista laureatów, pozycja 50, wygrana : blender  - "Jak wskazuje bezlitosna diagnoza, mojej cerze potrzebna wiosenna metamorfoza. ..."
Nivea "Łazienka marzeń" - główna wygrana - "Jak wskazuje bezlitosna diagnoza, mej łazience potrzebna jest metamorfoza ..."


ręce opadają emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6344969 Napisano: 11.04.2017 15:11:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

Proszę o opinię:
W loterii https://www.e-kon...dy.html#.WOzVK2ekLIU w przypadku wygranej należy odesłać wszystkie zgłoszone paragony oraz wypełnic oświadczenie ( w załaczniku).
Czy to bezpieczne podawanie peselu, rodzaju i nr dowodu osobistego... ?


Do spraw podatkowych wystarczy TYLKO PESEL, lub NIP i ADRES URZĘDU SKARBOWEGO - podawanie imienia ojca i wszystkich danych z dowodu - nie radzę! Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

magisterek

#6344950 Napisano: 11.04.2017 14:37:37 w Biedronka
monisss napisał(a):

mogę też oddawac głosy jak nie mam karty?

Tylko ci co maja karte emotka - w sumie ok, bo nie bedzie kombinatorstwa i nabijania głosów botami! Chcoiaż już nic mnie nie zdziwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6344863 Napisano: 11.04.2017 12:50:57 w Biedronka
Witam!
Czytam o tych ukradzionych fotach z internetu, zrobionych sarenkach na snapchacie i dzieciach!!!
Dlatego głupio byłoby przegrać z plagiatem czy ukradzioną fotą z wikipedii

Siostra Skakuna dwa wieczory malowała i nie chciałbym żeby przegrała z kimś kto poszedł na łatwiznę.

Chętnych i pomocni może wesprą swym głosem mojej siostry prace: https://dzikaprzy...osowanie/karta/12255 Wyświetl w wątku >>
3 mgrzel, kalka, mia 0

magisterek

#6344720 Napisano: 11.04.2017 08:51:35 w PODZIĘKOWANIA
emilp1, defed

Dziękuję za bezinteresowną pomoc i oddanie głosu na kartę SUPERZWIERZAKA w konkursie Biedronki. Dobro wraca! Zwłaszcza w konkursach! Trzymam kciuki! Wyświetl w wątku >>
1 MEG13 0

magisterek

#6344588 Napisano: 10.04.2017 19:05:15 w Pomocy!!!!
Czy ktoś możę pomóc mi powalczyć siostrzenicy o wycieczkę w konkursie Biedronki i oddać łos na jej kartę! zwyczajnie, bezinteresownie, dobro wraca! emotka Linka do karty podam na priv chetnym pomóc Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6344565 Napisano: 10.04.2017 18:04:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
damiangoogle napisał(a):

Czy z tego konkursu informowali https://pociagdonagrod.pl/ ?
Jeżeli tak to kiedy i w jaki sposób. Miały być maile w ciagu 40 dni od 28 lutego?


Była tu informacja - czas mają do maja! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6344457 Napisano: 10.04.2017 14:28:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marta85 napisał(a):

jak informowali o zakwalifikowaniu się do glosowania w dzikiej przygodzie biedronki?
nie mam zadnego info ale tez nie widze wybranych kart i nie mogę glosowac emotka

 musisz sie zalogować na stronie konkursowej i widzisz wszystkie wybrane karty, szukaj swojej bo nie było info o zakwalifikowaniu się do drugiego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6344431 Napisano: 10.04.2017 13:42:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

magisterek napisał(a):

gosia16 napisał(a):

claudia napisał(a):

magisterek napisał(a):

Kochani jak tam w konkursie na SUPERZWIERZAKA w BIEDRONCE? Kto zakwalifikował się do głosowania? emotka

Ja hehe 

Ja nie ,ale mam nadzieje że połowa wyleci,i jeszcze jest szansa 


Myslisz, że ktoś wyleci?

Mam taką nadzieję ,przecież ludzie nie darują tym co zerżnęli zdjęcia nawet z wikipedii,no chyba że jej właściciel bierze udział ,to serdecznie przepraszam.


Byłoby super! Nie przeglądałem innych kart emotka nasza karta od A do Z jest własnoręcznie wyrysowana emotka tzn zwierzatko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0