Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6361823 Napisano: 30.05.2017 17:34:48 w Informują
Loteria XL - tygodniowe - sms. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6361656 Napisano: 30.05.2017 11:32:16 w Lay's
defed napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

u mnie w paprykowych jest kod a na paczce zapowiedź konkursu...

A możesz pokazać na fotce jak wygląda opakowanie? Czy zapowiedź dotyczy konkursu, czy loterii?
Byłoby fajnie, gdyby zielona cebulka brała udział w loterii, bo czasami lubię sobie pochrupać, a te nowe smaki mi nie odpowiadają.


Moje małe Lay'sy CEBULKOWE, w letniej oprawie z kodem na loterie, są też paprykowe, fromage, solone...

Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6361585 Napisano: 30.05.2017 10:15:46 w Lay's
monisss napisał(a):

marlena083 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

cb656 napisał(a):

mariolakal napisał(a): Czy ktoś wyhaczył już gdzieś te nowe paczki z latem /czy jakoś tak/ ? Czy małe paczki też biorą udział ?  emotka

Wszędzie ich pełno już od dawna. W większości sieciówek, które odwiedzam, są już od czasu, gdy jeszcze trwała poprzednia promocja, ta z koszulkami Błaszczykowskiego. Są w małych osiedlowych sklepikach spożywczych, dyskontach typu Żabka... po prostu wszędzie.

oooooo... Widocznie do mojej wioski nie dowieźli...  Są tylko te stare...  emotka

u mnie też wszędzie jeszcze te stare... emotka

z tego co zauważyłam letnie są tylko duże.. a przynajmniej w mojej "wiosce" tylko takie są emotka  


Potwierdzam, że są i małe promocyjne. Kupiłem całą tasiemkę 10szt cebulkowych po 1,79 emotka Więcej nie zamierzam w tę loterie inwestować emotka bo znając Lidkę przed trafieniem do loterii będzie jeszcze pewno selekcja kto na pewno do puli zgłoszeń trafi, a kto pierwszej selekcji nie przejdzie emotka Nazwiska dla materaca nie zmienie, choć ten Paryż mi się marzy! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6360413 Napisano: 26.05.2017 12:03:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

"Tak jak pisałem w tamtym tygodniu odnośnie NAGRÓD - dzwoniłem do organizatora i zgodnie z informacjami DZISIAJ PUŚCILI REZERWY bo spora liczba osób nie odesłała danych, mimo przypomnień. Wysłali SMSy a e-maile się w większości zapodziały, zadzwoniłem i tam podałem nr telefonu i dowiedziałem się co wygrałem i mam po prostu z e-maila podanego w formularzu na e-mail z sms-a odesłać dane do wysyłki nagrody. Niebawem jak będzie kompletna lista laureatów to ją opublikują, a do zwycięzców wyślą elektroniczne vouchery, które mamy SAMI zrealizować. Ciekaw jestem czy faktycznie sami będziemy voucher realizować czy jednak wyślą nagrody. "
Powyższy wpis jest także twój z wątku "Dyskusje o innych..."
a dziś

magisterek napisał(a):

Rezerw z tego co ktoś pisał niestety nie maszkoda.

Nie ogarniam tego...


kermit nie odbieram to jako ataku, z Blue Media kontaktowałem się 2 razy, i od niego mam takie informacje. Za każdym razem odbierał inny konsultant więc jedyne pretensje możesz mieć do nich. Na pewno ludzie wysyłali hasła nie robiąc doładowań, e-maile i smsy też zostały wysłane, to że ktoś ma może blokade premium sms to raczej sms nie dotrze. Ja tylko napisałem to czego się dowiedziałem. Ktoś dzwonił też w sprawie rezerw i pisał, że rezerw nie ma! Napisałem CHYBA bo nie upewniłem się u tej osoby na 100% ale to jest już pewne. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6360368 Napisano: 26.05.2017 11:10:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
damiangoogle napisał(a):

Z pociągiem do nagród to zupełna nieprawda że ktoś nie doładował a został laureatem. Wszystkie wygrane zostały zweryfikowane czy zostały doładowane przed wysłaniem wiadomości o wygranej. Wszystkie. Było to o tyle proste że to BlueMedia obsługują doładowania, nawet jak robi się je na stronie banku. To taki monopolista w tym zakresie na naszym rynku. To nieładnie bić pianę i wprowadzać w błąd robiąc zamieszanie.

Natomiast część użytkowników nie zgłosiła się po wygrane. Nie odpowiedzieli na maile, ani na sms. Mogli po prostu mieć konta email służące tylko do kontaktów promocyjnych,i nawet nie zajrzeli na nie od dawna, a karty sim działaja jako modemy internetu etc.


Też myślę, że jednak weryfikowali doładowania. Ale historie na temat tego konkursu krażą różne, a w każdej historii jest ziarnko prawdy. Na pewno sporo osób grało nie zrobiwszy wcześniej doładowania, tak jak w przypadku wysyłaniu smsa bez zakupu produktu konkursowego. Uważam, że osoby, które nie odebrały e-maili z tych czterech brakujacych iphonów to automatycznie kolejne osoby powinny wskoczyć na tę nagrodę... pierwsze 4 osoby z Samsungami powinny mieć iPhona itd... zwyczajnie zająć ich miejsce na liscie laureatów emotka

Jedno jest pewne. Konkurs był fajny, zgłoszeń były tysiące. Nikomu nie dogodzisz. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6360325 Napisano: 26.05.2017 10:23:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
baxter napisał(a):

katrin1 napisał(a):

W pociągu nie rozdane są 73 nagrody, ciekawe komu z nas nagroda przepadła z powodu nie otrzymania maila albo sms-a emotka

znająć życie to z pewnością mnie emotka


Z pociągu do nagród, po skargach na brak smsów, e-maili, można było napisać e-maila lub zadzwonić i upewnić się czy dany numer wygrał. Odpowiedź była natychmiastowa. iPhony, Samsungi, smartwatche i nagrody po 100zł, które niby nie zostały rozdane - zostały przyznane i miały swoich właścicieli!!! Jednak po weryfikacji doładowań okazało się, że te osoby wysyłały propozycje nazwy pociągu bez doładowania telefonu, licząc chyba, że tego nie bedzie chciało im sie weryfikować. To tak jak granie bez paragonu! Organizator po skargach, na brak e-maili, nieterminowość, postanowił sobie dokładnie zweryfikować laureatów i Ci, którzy ZAGRALI bez doładowania z nagrodami się pożegnali. Rezerw z tego co ktoś pisał niestety nie ma emotka szkoda... Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

magisterek

#6359208 Napisano: 23.05.2017 17:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdal14 napisał(a):

pamięta ktoś co wpisywało się w formularzu zgłoszeniowym w |Pociąg do nagród?


numer telefonu oraz e-mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6358667 Napisano: 22.05.2017 14:47:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

magisterek napisał(a):

Tak jak pisałem w tamtym tygodniu odnośnie NAGRÓD - dzwoniłem do organizatora i zgodnie z informacjami DZISIAJ PUŚCILI REZERWY bo spora liczba osób nie odesłała danych, mimo przypomnień. Wysłali SMSy a e-maile się w większości zapodziały, zadzwoniłem i tam podałem nr telefonu i dowiedziałem się co wygrałem i mam po prostu z e-maila podanego w formularzu na e-mail z sms-a odesłać dane do wysyłki nagrody. Niebawem jak będzie kompletna lista laureatów to ją opublikują, a do zwycięzców wyślą elektroniczne vouchery, które mamy SAMI zrealizować. Ciekaw jestem czy faktycznie sami będziemy voucher realizować czy jednak wyślą nagrody.

Pod jaki numer dzwoniłeś? 
Dużo osób nie odesłało danych bo może w ogóle maile do nich nie dotarły i nagrody przepadły 


Numer podany jest na dole strony pociagdonagrod.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6358647 Napisano: 22.05.2017 14:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak jak pisałem w tamtym tygodniu odnośnie NAGRÓD - dzwoniłem do organizatora i zgodnie z informacjami DZISIAJ PUŚCILI REZERWY bo spora liczba osób nie odesłała danych, mimo przypomnień. Wysłali SMSy a e-maile się w większości zapodziały, zadzwoniłem i tam podałem nr telefonu i dowiedziałem się co wygrałem i mam po prostu z e-maila podanego w formularzu na e-mail z sms-a odesłać dane do wysyłki nagrody. Niebawem jak będzie kompletna lista laureatów to ją opublikują, a do zwycięzców wyślą elektroniczne vouchery, które mamy SAMI zrealizować. Ciekaw jestem czy faktycznie sami będziemy voucher realizować czy jednak wyślą nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6358553 Napisano: 22.05.2017 12:58:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Telefon SAMSUNG z rezerwy pociągu do nagród! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6356462 Napisano: 15.05.2017 18:00:28 w Lay's
poprostuanette napisał(a):

magisterek napisał(a):

synk napisał(a):

Lidka chyba przegrała przetarg na konkursy dla Lays. Następne akcje na rynkach europejskich ma poprowadzić jakaś agencja VML


OBY LAY'SY wróciły do BBDO Warszawa emotka wtedy będziemy znać nagrodzone teksty, bez domysłów i poznamy z czym przegramy, nie wspominając już o tym, że WYGRAJĄ NAJLEPSI nawet jeśli na liście laureatów będą kilka razy! Bez kombinowania i szukania NOWYCH NAZWISK.

a moim zdaniem to idealne rozwiązanie że nie pokazują zdjęć i tekstów... mniejsza baza żeby wziąć czyjąś pracę na kolejny konkurs emotka


Akurat te hasła to nie wiem w jakim konkursie można wykorzystać? I widząc hasła zawsze możesz zgłosić PLAGIAT! A tak może się okazać, że przegrałaś z hasłem  PEPSI, LAY'SY, KUKURYKU, PIŁKA BRAMKA NA PATYKU. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6356450 Napisano: 15.05.2017 17:26:09 w Lay's
synk napisał(a):

Lidka chyba przegrała przetarg na konkursy dla Lays. Następne akcje na rynkach europejskich ma poprowadzić jakaś agencja VML


OBY LAY'SY wróciły do BBDO Warszawa emotka wtedy będziemy znać nagrodzone teksty, bez domysłów i poznamy z czym przegramy, nie wspominając już o tym, że WYGRAJĄ NAJLEPSI nawet jeśli na liście laureatów będą kilka razy! Bez kombinowania i szukania NOWYCH NAZWISK. Wyświetl w wątku >>
2 rufus, dipi9 0

magisterek

#6356224 Napisano: 15.05.2017 13:16:10 w Lay's
synk napisał(a):

dużo zgłoszeń, baaaardzo dużo. Myślę że największym wygranym był ten sprzedający kody na allegro (i poza)
ponad 100 000 zgłoszeń...


i dzięki allegro i kodom okaże się, że sprzedano mniej promocyjnych PEPSI i LAY'S niż zgłoszon kodów w konkursie emotka Lidka na dywanik i będzie miała przechrupane... Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6355811 Napisano: 13.05.2017 20:23:10 w Lay's
luko922 napisał(a):

monisss napisał(a):

masakra..kolejne NIC.. Lidka zmieniła gust czy ja się aż tak wypaliłąm?

No właśnie też mnie to ciekawi. Coś tu nie gra.  emotka


Już zgłaszałem do fritolay to całe kuriozum wokół haseł i nazwisk, bo to nie może być tak, żeby wygrać danym hasłem muszę wysłać je na chomika - w efekcie nagroda i tak jest moja, KONKURS TO KONKURS, jak się jest dobrym to można wygrać, ale jeśli komuś nie daje się wygrać choć jest dobry bo już coś KIEDYŚ w innym konkursie wygrał to już jest nie fair play. Jedno jest pewne kochani to NIE JEST KONKURS NA NAJLEPSZE HASŁA tylko na NOWE NAZWISKA, czasem maszyna przepuści konkursowicza, a reszta wyjadaczy śle hasełka, nie ma nic, a Lidka ma baze ZAJEFAJNYCH DOPINGÓW emotka

PEPSI I LAYSY konkursowiczów zajawką, a Tobie Lidio za nasze bany niech odbije się on moralną czkawką! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magisterek

#6355208 Napisano: 11.05.2017 16:42:56 w Informują
Konkurs DZIKA PRZYGODA w Biedronce informuje o tym, że do końca maja kurierem DPD wyśle vouchery wycieczkowe z zasadami ich realizacji. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

magisterek

#6354583 Napisano: 10.05.2017 12:13:01 w Lay's
cb656 napisał(a):

magisterek napisał(a):

...zawsze to w ostatnich dniach konkurencja mniejsza

emotka A to przekonanie z czego się wzięło? Jakieś potwierdzenie śmiałej tezy, ten-tego, panie? emotka

 wprowadzenie w błąd od zawsze zmniejsza konkurencje emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

magisterek

#6354568 Napisano: 10.05.2017 11:58:39 w Lay's
cb656 napisał(a):

Tak z ciekawości: czy komuś udało się wygrać hasłem, które NIE zawierało żadnego odniesienia do Pepsi czy Lays, a jedynie do samego futbolu i kibicowania? emotka emotka


Zapewne ktoś to potwierdzi, zawsze to w ostatnich dniach konkurencja mniejsza emotka
Ja do Fritolay sponsora piszę historię swą... niech tę Lidie ogarnie, bo to SPONSOR chyba powinien wiedzieć, za co i komu nagrody funduje, a my z jakimi hasłami przegrywamy. Tudzież musimy je wysłać dziesiąty raz na chomika, żeby mieć koszulke Kubusia Błaszczykowskiego-Błaszczyka. Byłoby jasne, czy trzeba zawrzeć dwa lokowania produktów czy jedno, czy bez produktów, czy bawić się grą słów, urzekać metaforami czy zlepiać byle jakie słowa i być na fali... czy też co konkurs zmieniac NAZWISKO bo mam wrażenie, ze NOWE jak grzyby po deszczu powstają szybko! emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6354120 Napisano: 09.05.2017 15:34:28 w Kaufland konkursy
Kaufland SMS z 572... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6354113 Napisano: 09.05.2017 15:31:38 w Lay's
Dlatego śmieszy mnie fakt, że wysyłając to samo hasło szósty raz ale na NOWE nazwisko, wygrywa ono jakimś cudem wszystko! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magisterek

#6354016 Napisano: 09.05.2017 13:57:49 w Lay's
Coś Wam napisze!

Chciałbym żeby Lay'sy wróciły do byłej agencji BBDO z Warszawy - tam nie wygrywały głównie NOWE NAZWISKA - wygrywały najlepsze hasła! Lidka coś kombinuje - a opcja sprzedaży kodów na allegro to już naprawdę śmiech... wiec się nie dziwie, że tych haseł nie czytają tylko na hurra wybierają. BBDO publikowała zwycięskie MAXYMY z Lays Max, także Marzenia Ziemniaka czy Smak wakacji z Lays - wszystkie teksty były publikowane przy laureatach, mozna było wygrać wiele razy,  tylko Lidka idzie w ilość i nowość NAZWISK nadal... i nie mówcie mi, że jest to konkurs na NAJLEPSZE HASŁA, bo gdyby taki był to te hasła byśmy poznali. Jedyne co możemy sobie poczytać to NAJLEPSZE NAZWISKA. Wyświetl w wątku >>