Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6368380 Napisano: 15.06.2017 17:26:56 w Lay's
sydariameki napisał(a):

magisterek napisał(a):

Dlaczego w wynikach LAY'S LOTERII jest 11, 13, 14 Laureatów a nie po 20!!! Przecież przy zgłoszeniu podaje się nawet imie i Nazwisko i jak losują 20 dziennie to chyba wiedzą kogo to wylosowali.

Osoby, które odesłaly oświadczenia są na listach.


A czy nie powinni publikować od razu wszystkich 20 wylosowanych? Bo teraz okaże się, że połowie osób, zwłaszcza laureatom głównych przestaną działać telefony tudzież e-maile nie dochodzić. A tak jakby się sprawdziło czy się na liście jest lub nie - można działać w przypadku braku e-maila czy telefonu ze strony Avanti. Bo skoro nie działa ich strona, a raczej działa jak chce, to nie zdziwię się, że e-maile też zginą w eterze. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6368377 Napisano: 15.06.2017 17:07:42 w Lay's
Dlaczego w wynikach LAY'S LOTERII jest 11, 13, 14 Laureatów a nie po 20!!! Przecież przy zgłoszeniu podaje się nawet imie i Nazwisko i jak losują 20 dziennie to chyba wiedzą kogo to wylosowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6367821 Napisano: 14.06.2017 14:23:11 w Lay's
Czy lista laureatów kiedyś się pojawi? Wie ktoś coś? I czy Lidka losuje tygodniowe z dziennych? Oto jest pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

magisterek

#6367783 Napisano: 14.06.2017 13:11:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

izkak napisał(a):

magdal14 napisał(a):

sms z pociąg do nagród na już wygrany nr tel. (nagroda daawno w domu). Ktoś coś wie?

U mnie też, więc to pewnie jakiś błąd  emotka  


Tia to jakiś błąd z ich strony


Dzwoniłem, potwierdzam, pomyłka, wysłali jeszcze raz smsy do wszystkich, którzy już nagrody mają w domu emotka Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

magisterek

#6367046 Napisano: 12.06.2017 17:58:52 w Lay's
bandit napisał(a):

dostałem odpowiedz email wysłałem 5 minut temu 
----------
Witam,
Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Lato smakuje lepiej z Lay’s”. Niezmiernie nam przykro, iż napotkali Państwo problemy z rejestracją zgłoszenia. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż sprawdzamy kwestie techniczne. Wrócimy do Państwa z odpowiedzią tak szybko jak będzie to możliwe.
Pozdrawiam
Zespół Obsługi Loterii
Magdalena Puła


Widzę, że z automatu jadąz odpowiedziami emotka a drużyna Avanti co nam Mordor Loteryjny zafundowała nie spieszy się by problem naprawić... ileż można sprawdzać czy działa jak nie działa? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6367021 Napisano: 12.06.2017 17:02:55 w Lay's
poprostuanette napisał(a):

magisterek napisał(a):

bandit napisał(a):

no wąłsnie miałem pytac emotka  u mnie tez nie dziala ehhh
avanti cos pisze na ten temat ?>


Pani Magda dzisiaj wysyłała maile z Rockstara i Lay's Tesco, a teraz pewno jest w tramwaju w drodze do domu - a loteria jak nie działa tak nie działa emotka - jutro z weekendu losów nie będzie musiała przygotowywać bo nie ma zgłoszeń emotka

serio... Dostaja gruba kasę od frito lay za konkursy a o 16 zwijają manatki i dop domu. Agnecje reklamowe to praca w godzinach nie do 17... a ta agencja pokazuje jak bardz9o ma gdzies to wszystko. 


dlatego ja takie w "tyłkumanie" konsumenta zgłaszam do Fritolay, czyli tym, kto za obsługę konkursową im płaci... no właśnie ciekawe za co płaci... jak widać za to, że odechciewa się Laysów kupować. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6367018 Napisano: 12.06.2017 16:50:35 w Lay's
bandit napisał(a):

no wąłsnie miałem pytac emotka  u mnie tez nie dziala ehhh
avanti cos pisze na ten temat ?>


Pani Magda dzisiaj wysyłała maile z Rockstara i Lay's Tesco, a teraz pewno jest w tramwaju w drodze do domu - a loteria jak nie działa tak nie działa emotka - jutro z weekendu losów nie będzie musiała przygotowywać bo nie ma zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6366965 Napisano: 12.06.2017 14:52:55 w Lay's
bruce napisał(a):

Czyli w sumie już czwarty dzień tak jest. emotka  Strach pomyśleć emotka , co by było, gdyby zamiast dotychczas proponowanych nagród, Lay's rozpisało konkurs czy loterię z autkami jako głównymi... emotka


Nierozdysponowane nagrody pozostają do dyspozycji organizatora emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6366803 Napisano: 12.06.2017 10:46:55 w Lay's
paula9891 napisał(a):

magisterek napisał(a):

a dodatkowo pewno dziś przygotowuje walizki do wysyłki,

Mają czas do końca lipca, a na odesłanie paragonów i oświadczeń jest czas do jutra, więc pewnie jeszcze nie wysyłają emotka


Wysyłać jeszcze nie wysyła, ale przygotować do wysyłki już może, i słuszna uwaga, jeszcze ta Pani oświadczenia musi odebrać, podrukować, do kartoteki konkursowicza dołączyć, załączyć, żeby było wiadomo co i kiedy wygrał, żeby w przyszłości za dużo nie wygrał emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6366798 Napisano: 12.06.2017 10:39:14 w Lay's
ksantypa napisał(a):

Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie loterią promocyjną „Lato smakuje lepiej z Lay’s”.
Niezmiernie nam przykro, iż napotkali Państwo problemy z rejestracją zgłoszenia,
jednocześnie uprzejmie informujemy iż sprawdzamy kwestie techniczne. Wrócimy do
Państwa z odpowiedzią tak szybko jak będzie to
możliwe.

 PozdrawiamZespół Obsługi LoteriiMagdalena Puła


Trochę sie im dziwię-wiedzą , że trwa loteria ogólnopolska , że mieli problemy z jej obsługa od początku to oni sobie idą na weekend .Rozumiem , że każdemu należy się odpoczynek ale skoro biorą pieniądze za organizację loterii to pzrecież powinni dopilnowywać aby wszytko było ok.Tym bardziej , że w dobie internetu nie muszą fizycznie być w biurze aby sprawdzić , że wszytko śmiga.


Zespół Obsługi Loterii - Magdalena Puła - i Wy się dziwicie, że formularz od początku nie działa! Ta Pani naprawdę musi się chyba dwoić i troić, sprawdzając nazwiska, dzieląc na NOWE i STARE, odpisując na e-maile, czytając wierszyki z konkursów w TESCO, C4 i żabie, a dodatkowo pewno dziś przygotowuje walizki do wysyłki, pakuje zaległe koszulki dzwoniąc do Błaszczykowskiego, żeby nadrobił autografy, a tu przecież jeszcze trzeba puścić przelewy na 100zł. Zwyczajnie czasu na sprawdzenie czy się kody do loterii rejestrują może jej braknąć. Bądźcie wyrozumiali! Jak się Pani Magda ogarnie, sama telefonicznie będzie kody od nas przyjmować i wklepywać skoro się jej komputer buntuje. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6366587 Napisano: 11.06.2017 13:43:48 w Lay's
dysia napisał(a):

nie mogę zarejestrować kodu w konkursie Graj o letnie nagrody też macie ten problem? może coś wykonuję źle - sama nie wiem


Wszystko robisz dobrze, od piątku zwyczajnie formularz nie działa, albo działa jak chce... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6365707 Napisano: 08.06.2017 16:52:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
norweska20 napisał(a):

magisterek napisał(a):

joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

w loterii CRUNCHIPS u Smolara, która się jutro kończy choć jest ograniczenie na gospodarstwo domowe...  NOWY DWÓR MAZOWIECKI i OŻARÓW MAZOWIECKI zgarniają prawie wszystko emotka


Dobrze, że nie ma sryliona nagród, bo by się okazało, że jest więcej nagrodzonych gospodarstw w tej loterii, niż gospodarstw domowych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Smolar jest za to w takim samym stopniu odpowiedzialny, jak mieszkańcy owych miejscowości.

PS: O IQ nawet nie wspomnę...


Szkoda, że Oni jakoś tego nie są w stanie wytępić, ogarnąć... wszystko weryfikują niby dokładnie, ale widać myślą, że wszystko jest zgodne z regulaminem loterii, tylko szkoda, że nie sprawdzają tych fikcyjnych adresów zameldowań, bo do wysyłki mogą być te same np. na adres w pracy. Widocznie wszyscy pracownicy jakiejś firmy w Ożarowie Mazowieckim grają i wygrywają głosniki, potem oddają szefowi, a szef sprzedaje na allegro emotka

Napisałam do Smolarka przedwczoraj w  sprawie Crunchipsow...ale się na mnie wysmolił i nawet nie dał odpowiedzi 


Odpisze na pewno emotka daj znać koniecznie jaką odpowiedź dostaniesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6365656 Napisano: 08.06.2017 15:38:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

w loterii CRUNCHIPS u Smolara, która się jutro kończy choć jest ograniczenie na gospodarstwo domowe...  NOWY DWÓR MAZOWIECKI i OŻARÓW MAZOWIECKI zgarniają prawie wszystko emotka


Dobrze, że nie ma sryliona nagród, bo by się okazało, że jest więcej nagrodzonych gospodarstw w tej loterii, niż gospodarstw domowych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Smolar jest za to w takim samym stopniu odpowiedzialny, jak mieszkańcy owych miejscowości.

PS: O IQ nawet nie wspomnę...


Szkoda, że Oni jakoś tego nie są w stanie wytępić, ogarnąć... wszystko weryfikują niby dokładnie, ale widać myślą, że wszystko jest zgodne z regulaminem loterii, tylko szkoda, że nie sprawdzają tych fikcyjnych adresów zameldowań, bo do wysyłki mogą być te same np. na adres w pracy. Widocznie wszyscy pracownicy jakiejś firmy w Ożarowie Mazowieckim grają i wygrywają głosniki, potem oddają szefowi, a szef sprzedaje na allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6365640 Napisano: 08.06.2017 15:06:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
w loterii CRUNCHIPS u Smolara, która się jutro kończy choć jest ograniczenie na gospodarstwo domowe...  NOWY DWÓR MAZOWIECKI i OŻARÓW MAZOWIECKI zgarniają prawie wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6365595 Napisano: 08.06.2017 13:59:57 w Lay's
Kto nie ma Layzy Baga niech sie nie smuta, albowiem ten kod jest w grze o główną emotka - raz wylosowane kody, w dalszych losowaniach udziału nie biorą. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6364188 Napisano: 05.06.2017 16:47:33 w Lay's
ksantypa napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy komuś udało się w ogóle zgłosić do loterii?
Ile mogą naprawiać to? emotka

tez sie zastanawiam-nie sprawdzili przed początkiem konkursu czy działa strona ?


U mnie nadal nie działa! Zadzwoniłem do fritolay, że mi sie ich Lay'sów odniechciało, bo miałem kaprys zagrać w loterii pierwszego dnia, paczki już od miesiąca sprzedają, a tu strona ZONK! Nie działa. Przechrupane. Cieakwe kto dostanie nagrody 1 dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6363967 Napisano: 05.06.2017 10:56:10 w Lay's
hehatka31 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Możecie podać bezpośredni link do formularza, gdzie wpisuje sie kody, mi cos sie nie laduje ani na komputerze ani na tel emotka

Mam tak samo... biała cała strona emotka

U mnie już działa emotka

Działa ci formularz?


U mnie nie działa ani na telefonach, ani na tabletach ani na komputerze, wszędzie biała plansza emotka czyżby tak mnie Lidia zblokowała? haha emotka a nie grałem ani w żabce o walizki, ani w tesco o bilety... Lidio why? Dalej tych trybun mi nie wybaczysz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6363941 Napisano: 05.06.2017 10:23:17 w Lay's
U Avanti te formularze... brak słów... Loterie organizują duuużo wczesniej a w dniu kiedy można zgłosić kod - formularz nie działa... biała strona, Lidka się poddała? Tę Agencję Fritolay już dawno powinni zmienić. Widocznie jeszcze nie opracowali algorytmu odsiewającego tylko NOWE NAZWISKA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6363251 Napisano: 02.06.2017 13:38:41 w Informują
Pij wodę i spełniaj marzenia ITM - bony TravelPass (SMS) Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6363248 Napisano: 02.06.2017 13:37:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bony TravelPass Premium o wartości 1000 zł z konkursu: Pij wodę i spełniaj marzenia w ITM  emotka Wyświetl w wątku >>