Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6489378 Napisano: 14.05.2018 17:55:08 w Lay's
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):




Jak zatrudnili Ukraińców w fabryce chipsów, to Ci opakowania mają i wysłyją, (zwłaszcza te uszkodzone z kodzikami)
I nie wierze, że Sydonii S w PL jest aż tyle! I że wszystkie Sydonie wygrywają. Weryfikacja laureatów spełniających wymogi regulaminu kuleje... dobrze, że jestem na detoxie Lay'sowym i w oczekiwaniu na jakiś konkurs w loterii udziału nie biorę emotka , ale jeśli hasła tak czytają, jak losują to ja już nie dziwię się, że u Avantii nie wygrywam nic!

Wiesz, że to są normalni ludzie, którzy mają prawo robić zakupy w polskim sklepie? Mogą grać w loteriach oraz wygrywac, nie grajac na chomika albo 3 żona. 
Oczerniasz PepsiCo, tak publicznie? Uważasz, ze na produkcji PepsiCo NIE zachowuje zasad HACAP? Myslisz, ze nie ma tam kamer? 


Tak wiem, UKRAINIEC nie ma w mojej wypowiedzi znaczenia PEJORATYWNEGO, więc nie wiem skąd oczernianie? POLAK to POLAK, NIEMIC to NIEMIEC, UKRAINIEC to UKRAINIEC - nie rozumiem tego wielkiego halo! A producent może zatrudniać nawet BALIJCZYKA - nic mi do tego... a co do kamer i pozyskiwania kodów z  uszkodzonych paczek, zakrętek nie bedę dyskutował, bo jeszcze nie tak dawno na allegro na jedną z promocji można było kupić ich tysiącę... widocznie kamery są mało skuteczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6489332 Napisano: 14.05.2018 16:08:20 w Lay's




Jak zatrudnili Ukraińców w fabryce chipsów, to Ci opakowania mają i wysłyją, (zwłaszcza te uszkodzone z kodzikami)
I nie wierze, że Sydonii S w PL jest aż tyle! I że wszystkie Sydonie wygrywają. Weryfikacja laureatów spełniających wymogi regulaminu kuleje... dobrze, że jestem na detoxie Lay'sowym i w oczekiwaniu na jakiś konkurs w loterii udziału nie biorę emotka , ale jeśli hasła tak czytają, jak losują to ja już nie dziwię się, że u Avantii nie wygrywam nic! Wyświetl w wątku >>
1 pablo75 0

magisterek

#6489144 Napisano: 14.05.2018 09:14:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię PARAGON na konkurs LODÓW BEN & Jerry's na stacjach BP, LOTOS, który trwa do 31.05 emotka
Proszę o kontakt dobre dusze, bo na moich stacjach tych lodów brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6488878 Napisano: 12.05.2018 19:51:18 w Lay's
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kermit napisał(a):

magisterek napisał(a):

rufus napisał(a):

masza napisał(a):

Rozumiem, ze jak wygrałam koszulkę , to już zestawu z pufą nie mogę?

Możesz.

23. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę dzienną danego stopnia oraz jedną nagrodę tygodnia podczas trwania Loterii.


W wynikach z 9.05.2018

Andrzej J. i Halina W. wygrali i zestaw i po 2-3 koszulki emotka więc nie wiem jak to jest emotka

Nawet, gdyby było podane pełne nazwisko i miejscowość to  i tak nie dawałoby to pewności, że jest to jedna i ta sama osoba, a tym bardziej jeśli jest tylko imię i pierwsza litera nazwiska. Myślę, że niejedna Halina W. jak i Andrzej J. chodzą po tym świecie...

Racja moje inicjały i męża są 3 razy A tylko jedna wygrana


Czyli regulaminu się trzymają, skoro nagroda jedna, tylko pytanie: dlaczego tego nie weryfikują wcześniej? Na to miejsce powinni być nowi laureaci.

Czyli u Avantii można mieć mega szczęście, być na liście 111 razy, ale dostać tylko jedną nagrodę emotka

Możesz dostać 3 nagrody dzienne. Oraz 1 raz tygodniową. Czy Regulami jest po chińsku? 

Edit. Tak pani Halina oraz pan Andrzej maja 2 RÓŻNE NAGRODY DZIENNE tego samego dnia. 
Koszulka za 10zl plus worek za 100zl WOW 

Tak, można dostać 3 nagrody dzienne, ale różnego stopnia - o 3 koszulkach można pomarzyć, nawet jeśli są za 10zł, a o worku za 100zł nic mi nie wiadomo, widocznie nie uważałem na lekcjach z chińskiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6488863 Napisano: 12.05.2018 18:36:53 w Lay's
agakaz2 napisał(a):

kermit napisał(a):

magisterek napisał(a):

rufus napisał(a):

masza napisał(a):

Rozumiem, ze jak wygrałam koszulkę , to już zestawu z pufą nie mogę?

Możesz.

23. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę dzienną danego stopnia oraz jedną nagrodę tygodnia podczas trwania Loterii.


W wynikach z 9.05.2018

Andrzej J. i Halina W. wygrali i zestaw i po 2-3 koszulki emotka więc nie wiem jak to jest emotka

Nawet, gdyby było podane pełne nazwisko i miejscowość to  i tak nie dawałoby to pewności, że jest to jedna i ta sama osoba, a tym bardziej jeśli jest tylko imię i pierwsza litera nazwiska. Myślę, że niejedna Halina W. jak i Andrzej J. chodzą po tym świecie...

Racja moje inicjały i męża są 3 razy A tylko jedna wygrana


Czyli regulaminu się trzymają, skoro nagroda jedna, tylko pytanie: dlaczego tego nie weryfikują wcześniej? Na to miejsce powinni być nowi laureaci.

Czyli u Avantii można mieć mega szczęście, być na liście 111 razy, ale dostać tylko jedną nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6488860 Napisano: 12.05.2018 18:32:04 w Lay's
kermit napisał(a):

magisterek napisał(a):

rufus napisał(a):

masza napisał(a):

Rozumiem, ze jak wygrałam koszulkę , to już zestawu z pufą nie mogę?

Możesz.

23. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę dzienną danego stopnia oraz jedną nagrodę tygodnia podczas trwania Loterii.


W wynikach z 9.05.2018

Andrzej J. i Halina W. wygrali i zestaw i po 2-3 koszulki emotka więc nie wiem jak to jest emotka

Nawet, gdyby było podane pełne nazwisko i miejscowość to  i tak nie dawałoby to pewności, że jest to jedna i ta sama osoba, a tym bardziej jeśli jest tylko imię i pierwsza litera nazwiska. Myślę, że niejedna Halina W. jak i Andrzej J. chodzą po tym świecie...


No tak... niejeden Andrzej i Halina z promocyjnej paczki Lay'sy jedli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6488857 Napisano: 12.05.2018 18:21:40 w Lay's
rufus napisał(a):

masza napisał(a):

Rozumiem, ze jak wygrałam koszulkę , to już zestawu z pufą nie mogę?

Możesz.

23. Organizator zastrzega, iż Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę dzienną danego stopnia oraz jedną nagrodę tygodnia podczas trwania Loterii.


W wynikach z 9.05.2018

Andrzej J. i Halina W. wygrali i zestaw i po 2-3 koszulki emotka więc nie wiem jak to jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6478749 Napisano: 01.04.2018 11:22:01 w Paragony na trwające konkursy
KUPIĘ paragon TESCO SOMERSBY - na konkurs który kończy się 4.04 - oferty proszę na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6476466 Napisano: 23.03.2018 16:33:03 w Informują
Nutella przysłała emaila o wygraniu 4 koszulek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6463793 Napisano: 14.02.2018 20:48:04 w Czy informują/ informowali?
magalan83 napisał(a):

Kaufland Wspólnie dbamy o świeżość Twoich ubrań już poinformowany?


 do 19.02. mają czas na wybór + 10 dni na poinformowanie. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

magisterek

#6463253 Napisano: 13.02.2018 18:08:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jesiennamobilizacja dzwoniła do kogoś 12.02? Czy to tylko termin widmo mający na celu wydłużanie czasu na opublikowanie listy zwycięzców, która to ma być opublikowana w ciągu 10 dni roboczych od dnia poinformowania wybranych uczestników konkursu. Wybranych mam nadzieję, że jest równoznaczne z nagrodzonymi uczestnikami, a nie wybranych losowo, uczestników niekoniecznie laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6461766 Napisano: 09.02.2018 16:26:42 w Informują
Jesiennamobilizacja na stronie informuje, iż 12 lutego będzie kontaktować się z wybranymi uczestnikami konkursu! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6459773 Napisano: 05.02.2018 10:54:24 w Visa Konkursy
pakowa napisał(a):

joan napisał(a):

lenora napisał(a):

Pisałam do nich, bo myślałam, że może moja czapka gdzieś zaginęła emotka  i uzyskałam następującą odpowiedź: 
"Nagrody będą dystrybuowane w terminie około miesiąca od zakończenia konkursu oraz pełnej weryfikacji wszystkich Laureatów oraz Laureatów Rezerwowych. Aktualnie twa proces weryfikacji Laureatów Rezerwowych."
Zatem cierpliwości... emotka


Zatem to czapka na następny sezon zimowy emotka

 " zakończenie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu 27 grudnia 2017 " żadnego innego terminu zakończenia w regulaminie nie widzę.. Ktoś się orientuje dokładniej kiedy mija miesiąc od zakończenia konkursu ? emotka


Zapewne 27/28 stycznia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6458726 Napisano: 01.02.2018 19:59:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

kamil17 napisał(a):

widzieliście ile samochodów do wygrania jest w Kaufland Słowacja ?

https://www.kaufland.sk/

50 x auto i mnóstwo kart. A w Pl tylko jedna główna 50 000zł emotka

W Niemczech 20 aut, 100 iPhonów i 55 robotów KitchenAid, w pozostałych konkursach też fajne nagrody, wycieczka statkiem, Nowy Jork itp.
https://www.kaufl...nnspiele/5aus50.html


W Niemczech iPhony X, tyle samochodów, a u nas bony po 50zł, jeden meksyk, i jedna nagroda 50 000 prawie jak 1 samochód emotka Albo Niemcy kasy na Polskie Kauflandy nie dały, albo SMOLAR 80% budzetów zainkasował na organizacje loterii. Tak biednie u nas... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magisterek

#6457954 Napisano: 31.01.2018 09:24:26 w Czy informują/ informowali?
Za 2 tygodnie lecę tam, gdzie teraz lato, a Belvita z walizkami nadal milczy? emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

magisterek

#6457951 Napisano: 31.01.2018 09:19:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

mi jasno i wyraźnie powiedziała, że wygrałam, ale co - dowiem się pod koniec lutego
dla mnie to brzmi jak w 2043 roku  emotka


Może Ta Pani pracuje na jedną tysięczną etatu i w pracy jest codziennie max 5 minut, stąd żeby zrobić listę faktycznie potrzeba miesiąca by ją sporządzić, gdybym ja to ogarniał dzisiaj byłaby lista a jutro powysyłane e-maile - a co się mam przepracowywać  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6457939 Napisano: 31.01.2018 08:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

magisterek napisał(a):

luko922 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

mi pani powiedziała, że na pewno wygralam, a co dowiem się na koniec lutego 
weryfikacja laureatów 

Oddzwonili - powiedziała babka, że to dopiero etap wstępny i jak spytałem czy to znaczy, że nie wiadomo w sumie czy wygrałem to potwierdziła, że nie wiadomo. A potem ciągle podkreślała, że "JEŚLI wygram to coś tam", więc hmm... I że będą maile i lista laureatów do końca lutego.

ALE wydaje mi się, że nie zbieraliby danych bez powodu. Może po ostatnich wpadkach chcą się w ten sposób zabezpieczyć, żeby potem nie było, że powiedzieli za dużo podczas rozmowy. Tylko ciekawi mnie czy już mają przypisane nagrody do haseł czy najpierw obdzwaniają jakąś pulę a potem sobie będą dopasowywać... emotka  

I pewnie z doładowaniami dzwonić nie będą, nie? Można liczyć chyba na to, że to co najmniej ajfon emotka ?


Do doładowań z Orange nie wymagali żadnych danych, ani adresowych, ani peselu, przysłali tylko informacje o wygranej na e-maila. PESELE i dane adresowe podaje się do wysyłki nagród rzeczowych i odprowadzenia podatku. Wiadoimo, że ajfony drogie... emotka Tak, że bądźmy dobrej mysli...

Zresza z regulaminu wynika, że kontaktują się z wytypowanymi do nagród!

DOŁADOWAŃ NIE POWIADAMIAJA TELEFONICZNIE!

obyś miał rację 
zadzwonili do mnie po kilku godzinach więc uznałam ,że to tylko doładowanie


Raczej fajna nagroda z kolejnej drużyny, którą zapewne po 15:00 zaczeli informować. emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6457833 Napisano: 30.01.2018 18:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

mi pani powiedziała, że na pewno wygralam, a co dowiem się na koniec lutego 
weryfikacja laureatów 

Oddzwonili - powiedziała babka, że to dopiero etap wstępny i jak spytałem czy to znaczy, że nie wiadomo w sumie czy wygrałem to potwierdziła, że nie wiadomo. A potem ciągle podkreślała, że "JEŚLI wygram to coś tam", więc hmm... I że będą maile i lista laureatów do końca lutego.

ALE wydaje mi się, że nie zbieraliby danych bez powodu. Może po ostatnich wpadkach chcą się w ten sposób zabezpieczyć, żeby potem nie było, że powiedzieli za dużo podczas rozmowy. Tylko ciekawi mnie czy już mają przypisane nagrody do haseł czy najpierw obdzwaniają jakąś pulę a potem sobie będą dopasowywać... emotka  

I pewnie z doładowaniami dzwonić nie będą, nie? Można liczyć chyba na to, że to co najmniej ajfon emotka ?


Do doładowań z Orange nie wymagali żadnych danych, ani adresowych, ani peselu, przysłali tylko informacje o wygranej na e-maila. PESELE i dane adresowe podaje się do wysyłki nagród rzeczowych i odprowadzenia podatku. Wiadoimo, że ajfony drogie... emotka Tak, że bądźmy dobrej mysli...

Zresza z regulaminu wynika, że kontaktują się z wytypowanymi do nagród!

DOŁADOWAŃ NIE POWIADAMIAJA TELEFONICZNIE!

Organizator skontaktuje się telefonicznie ze Uczestnikami Konkursu,
wstępnie wytypowanymi do wygrania nagród, o których mowa w ust. 5 lit. a)
i-iii oraz w ust. 5 lit. b) i-iii
, w celu potwierdzenia uczestnictwa Uczestnika
w Konkursie oraz podania przez Uczestnika danych (imię, nazwisko lub nazwa (firma), adres zamieszkania lub siedziby, adres e-mail oraz numer PESEL) w celu
weryfikacji warunków uczestnictwa w Konkursie i wydania nagrody. Próba uzyskania połączenia ze Uczestnikiem podejmowana będzie dwukrotnie
, przy czym za każdym razem oczekiwanie na połączenie powinno obejmować od 4 do 6 sygnałów. W przypadku braku połączenia lub zgłoszenia skrzynki poczty głosowej podejmowana jest ponownie próba połączenia. Jeżeli pomimo podjęcia wyżej opisanych prób nie uda się uzyskać połączenia z Uczestnikiem wstępnie wytypowanym do wygrania nagrody, Uczestnik ten traci uprawnienie do nagrody, skutkiem czego prawo do nagrody przechodzi na Organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6457766 Napisano: 30.01.2018 15:11:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czyli skoro dzwonią to się jednak coś wygrało... to coś okaże się jak dostaniemy e-maila. Zresztą w rozmowie proszą o dane, adres zamieszkania i PESEL, gdyby się nie wygrało, a tylko jak co niektórzy sugerują sprawdzają czy się brało udział, to byłoby to wymuszanie danych osobowych. Tak, że zgodnie z regulaminem jeśli dzwonią, to tylko i wyłącznie do nagrodzonych.


Nie do końca chyba, bo na stronie napisano, że dzwonią do wybranych UCZESTNIKÓW, a nie LAUREATÓW emotka


Na stornie niech piszą, ale ich obowiązuje jednak regulamin wiec wg niego kontaktują się z nagrodzonymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6457762 Napisano: 30.01.2018 15:06:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

W reg. Jest napisane ze dzwonią dwa razy , ja ktoś nie odbierze nagroda przepada, dziwne to jest.


Czyli skoro dzwonią to się jednak coś wygrało... to coś okaże się jak dostaniemy e-maila. Zresztą w rozmowie proszą o dane, adres zamieszkania i PESEL, gdyby się nie wygrało, a tylko jak co niektórzy sugerują sprawdzają czy się brało udział, to byłoby to wymuszanie danych osobowych. Tak, że zgodnie z regulaminem jeśli dzwonią, to tylko i wyłącznie do nagrodzonych. Wyświetl w wątku >>
0 0