Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6517829 Napisano: 09.08.2018 15:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że w red bullu w ciągu 7 dni list musi dotrzeć do brandcomm... Jakby człowiek miał wpływ na to ile czasu poczta list dostarcza emotka  


Polecony priorytet dochodzi w max 2 dni! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6517446 Napisano: 08.08.2018 12:03:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Konkurs "Twoje małe wielkie aktywności", Nałęczowianka w Kauflandzie - czy ktoś posiada więcej informacji na temat formy zgłoszenia do konkursu? Tekst i regulamin sugerują, że należy wysłać wiadomość ot tak na numer 4334. Ale bez prefixu, numeru paragonu? Próbowałam dodzwonić się do agencji, bez powodzenia.


Dokładnie -  wysłać wiadomość ot tak na nr 4334, i zmieścić się w 160 znakach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6517350 Napisano: 08.08.2018 09:35:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szczęśliwi cierpliwi, albowiem...
TYMBARKOWA STREFA KIBICA! DZISIAJ DOTRZE WRESZCIE W CAŁOŚCI! TV + KINO + RESZTA (nie wiem czy będą te koszulki) po 15:00 dam znać, czy czegoś brak! Ale mam informacje od kuriera, że KOMPLET dziś dostarczy!

Smolar lubię Cię! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6516025 Napisano: 03.08.2018 14:17:28 w Smolar
rebelmen napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

czy z tymbarka ktoś cos dzisiaj dostał???

Właśnie nic,a powiedzieli mi ze jutro będą wysyłać nawet w
awizo mailem DPD nie było.

Pewno jeszcze szukają na sklepach tych telewizorów, które zostały już dawno ze sprzedaży wycofane. Pytałem o ten model tv w sklepach media markt i innych i niestety dostaniemy sprzet prawdopodobnie  z Mundialu 2014 na Mundial 2022  emotka   Ten z Laysow sprzed 2 lat ma przynajmniej 4K  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6515817 Napisano: 02.08.2018 20:37:41 w Smolar
rebelmen napisał(a):

Ten smak nas kręci,tak szybko nie poszło,pomimo ze dziś debatowali.Dziwne to jakieś,ale myśle ze nic nie dzieje się bez przyczyny,co o tym myślicie?


Ja mysle, że tylko umieścili ifnormacje, ale wyników jeszcze nie było, baze z wygranymi podepną jak puszczą smsy emotka no chyba, że się mylę... albo nadal łudzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6515787 Napisano: 02.08.2018 17:16:59 w Smolar
petunija1 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

No Smolar szybko uwinął się z Magnum, dziś wybierali i dziś wyniki.

czy nieco nie za szybko... emotka


Tyle zgłoszeń ogarnąć w 2 godziny? Chyba, że to znowu loteria była... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6515723 Napisano: 02.08.2018 15:07:10 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

Magnum podróże ze smakiem - wyniki pojawiły się na stronie smolara.


A SMS-y były? Bo jeśli tak to moj iPhoneX odjechał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6515684 Napisano: 02.08.2018 13:56:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

stamp2, co Ty, nie obrażam się. Mając dwulatka w domu, mam mało czasu i nie chciało mi się już dyskutować. Wiem, ze Ci się nie podoba, droczyłam się. A jak chcesz powiem Ci które to moje hasło na priv. Sam ocenisz. Buziak emotka


A mnie się hasła podobają! To przecież konkurs dla konsumentów a nie copywriterów, wyluzujcie...
Po takich dyskusjach nie dziwię się, że większość Agencji Reklamowych nie publikuje zwycięskich odpowiedzi.

Zapewne każdemu z nas podoba się coś innego... o nagrodzonych pracach się nie dyskutuje, tylko należy wybór uszanować i zamiast mówić, jak zawsze źle i be... lepiej przemilczeć, niż dawać upust swojej porażce.

Też chciałbym wygrać rower... póki co nawet biletu brak emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6515226 Napisano: 01.08.2018 11:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na stronie Smolara jest informacja o loterii Delmy, jednak na zamieszczonym plakacie małymi literkami organizatorem jest IQ Marketing, pomyłka? fuzja? hmmm... bo w regulaminie jednak SMOLAR emotka https://www.smolar.pl/WYPRAWKA-Z-DELMA

SMOLAR zaczął bawić się w BRAMKI CZASOWE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6514138 Napisano: 29.07.2018 09:39:21 w Smolar
rebelmen napisał(a):

Czy ktoś dostał nagrody od Smolara Słowa dają moc? Jedna osoba się chwaliła ale dostała niepełna przesyłkę.


Dostałem SMS, że ze względu na opóźnienia w produkcji nagrody II Stopnia - koszulki - nagrody te będą wysyłane za 2 tygodnie dopiero i ładnie przepraszają emotka

I to mi się podoba u SMOLARA emotka Krótko, profesjonalnie i na temat! Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

magisterek

#6505655 Napisano: 04.07.2018 10:08:12 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon TESCO - 3 piwa Heineken lub Warka Classic,na konkurs, który jest do 15.07 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6500462 Napisano: 20.06.2018 19:26:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

freyja88 napisał(a):

rebelmen napisał(a):

magisterek napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

buziolek napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

Ehh... kiedy ten Smolar ma zamiar nam wysłać koszulki z Tymbarka? Zostały nam 2 mecze i nie zdążymy ich założyć do kibicowania emotka

a Telewizor już ktoś dostał?

A wiadomo ile cali ma ten telewizor?


Nagrody Mieli wysłać jeszcze na Mundial, a TV ma mieć 49 cali

To jakoś to na dużo wycenili.

Całość na bank 5 tysi warta nie jest. Bedziemy wyceniać jak przyjdzie emotka

No chyba ze jakiś wypasiony telewizor i kino bo pufy po 65 zł.


Dobre kino domowe samsunga ok 2200 + TV ok 2400 + gadżety = mysle że 5 tysi spoko wyjdzie emotka wierze w Smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6500429 Napisano: 20.06.2018 17:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

buziolek napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

Ehh... kiedy ten Smolar ma zamiar nam wysłać koszulki z Tymbarka? Zostały nam 2 mecze i nie zdążymy ich założyć do kibicowania emotka

a Telewizor już ktoś dostał?

A wiadomo ile cali ma ten telewizor?


Nagrody Mieli wysłać jeszcze na Mundial, a TV ma mieć 49 cali Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6498408 Napisano: 14.06.2018 23:06:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

Czy w Tymbark jest ograniczenie na gospodarstwo domowe?

NIE! Tylko na osobę! Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę w całym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6495200 Napisano: 06.06.2018 18:08:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słowa dają moc i nagrodę 1 stopnia z Tymbarka od Smolarka emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6493314 Napisano: 30.05.2018 09:39:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Tu zapytam

Konkurs na impregnat do drewna/ farby?

dzięki za podpowiedź


Jest coś z DREWNOCHRONEM - chyba loteria, coś słyszałem w radio. Trzeba sprawdzić Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6492904 Napisano: 28.05.2018 15:58:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marengo napisał(a):

Jeśli dostałam info od SMOLARA o nagrodzie II stopnia w Tymbarku 22 maja i mam  7 dni na wysłanie paragonu to mam czas do 28.05 czy 29.05. Czy wlicza się dzień z info o nagrodzie czy liczy się od następnego. Za pomoc z góry dziękuję.  


Im szybciej tym lepiej! Po co zwlekać? Musisz list wysłać w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6490900 Napisano: 20.05.2018 12:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Konkursie KIORY w Lidlu jak moja wiadomość przekroczy 160 znaków to czy muszę już mieć 2 paragony?

Dziwny dla mnie ten zapis!


Uczestnikowi przysługuje możliwość wysłania jednego SMSa za każdy jeden dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) dokumentujący zakup Produktów dokonanych w okresie Sprzedaży Promocyjnej.

Każda pojedyncza odpowiedź na Zadanie Konkursowe jest ograniczona do jednego SMS-a.
Koszt 1 SMSa wynosi 0,50 zł netto (0,62 zł brutto) i jest naliczany: sms bez polskich znaków diakrytycznych (bez ą, ś, ć itd)

do 160 znaków – liczone jako 1 sms161-306 znaków– liczone jako 2 smsy307- 459 znaków – liczone jako 3 smsy Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6490279 Napisano: 17.05.2018 12:22:38 w Lay's
U kolezanki mojej jeszcze lepiej! W weekend Avanti na jej niedziałające kody odpisało, że te kody dodało do bazy (w jej imieniu) jakby sama nie mogła tego zrobić) do puli chyba 11.05.2018, oczywiście potwierdzeenia na e-mail o zgłoszonych kodach brak, wygranej brak emotka więc wysyłanie im niedziałających kodów, fotek paczek, moim zdaniem jest bezsensowne - bo pozostaje tylko ufać, że faktycznie los wrzucili hahah Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6489889 Napisano: 16.05.2018 11:08:46 w Lay's
mia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

A informują tak


W związku z Państwa udziałem w Loterii „Loteria Lay's Football 2018” uprzejmie informujemy , iż w wyniku losowania, które odbyło się dnia 15.05.2018  zostali Państwo wylosowani jako Zwycięzcy nagrody III Stopnia w Loterii za dzień 14.05.2018, w postaci koszulki w rozmiarze L z nadrukowanym podpisem Kuby Błaszczykowskiego.  Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż jest to kolejna Państwa wygrana nagrody III Stopnia w Loterii i zgodnie z Regulaminem, w przypadku dopełnienia formalności do odbioru pierwszej wygranej, kolejna nagroda tego samego Stopnia nie może być wydana.

No to po jaką cholerę umieszczają te dane na liście laureatów, zamiast od razu odłożyć ad acta i losować kolejną osobę? emotka emotka
Chcą mieć biuro wytapetowane koszulkami i to w kilku warstwach? Ściany se wygłuszą?


Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! Nagroda nie wydana pozostaje do dyspozycji organizatora, czyli zamówi on tyle koszulek ile będzie miał ich do wydania... i hajs się zgadza emotka Na liście laureatów nie zmieni sie nic... dlatego ja w tej farsie nie biorę udziału emotka Zjeść 10 kartonów chipsów, żeby wygrać karton chipsów to troche bez sensu AVANTI! Gdyby te nagrody były lepsze... a spotkanie z Kubą nie takie kosztowne to i ta loteria kusiłaby nagrodami bardziej. Wyświetl w wątku >>