Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6542787 Napisano: 29.10.2018 17:35:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Czy ja dobrze widzę, że w crunchipsach nie ma rezerwy ?  emotka


boty wygrały wszystko emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6539862 Napisano: 18.10.2018 15:02:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nietrafione bramki - na pohybel wam... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6539861 Napisano: 18.10.2018 14:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

masza napisał(a):

więc najpierw sobie zaczęli wczoraj od rozdania 12 tys ksiązeczek - a dopiero wsród tej  znikomej reszty - rozlosowali torty...

Niezupełnie, bo te same osoby maja na koncie książeczki i torty, zupełny brak kontroli tego co się robi emotka


Pomijam fakt bezsensownego wgrywania skanu paragonu! Skoro mają skan po co odsyłać im oryginał? Te broszurki to wszystkie 50 tys powinni rozesłać w ramach reklamy właśnie. Bo nagroda to najbardziej badziewna ze wszystkich jakie wygrałem ever! Takie gazetki to sobie pochodzę i pozbieram po Lidlach, Biedronkach... najgorsze, że to się spalić nie chce!

I niby chronią środowisko emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

magisterek

#6539747 Napisano: 18.10.2018 12:16:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z kinder beda rezerwy? bo niektorzy wygrali na 1 numer po kilka... emotka

Przecież o to chodzi, żeby nie wydać połowy nagród, wcześniej też ludzie wygrywali po 2-3 większe nagrody na numer i jakoś rezerwy nie było.


Agencja od Kinder ma dziwne myślenie, wysyła 234 sms-y na ten sam numer z informacją o wygranej książce z zaznaczeniem, że nagrodę laureat może dostać tylko jedną! Ja nie wiem system informatyczny im się cofa w rozwoju ?? system jak system, ale informatyk na pewno! Totalny chaos, ktoś dostanie info o 45 tortach - dostanie jeden - a 44 torty do dyspozycji Organizatora czyli nie do wydania emotka i kasa w portfelu zostaje - hurra Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6539334 Napisano: 17.10.2018 15:32:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wylosowali najpierw 20 tys książek, na koniec torty zostawili do rozlosowania, a że zgłoszeń brakło, i nie było z czego tortów rozlosować to... tak że tego... Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6536564 Napisano: 10.10.2018 09:03:27 w Lay's
Jasminum napisał(a):

anka3 napisał(a):

Gdzie kupujecie małe paczki? emotka  Są w jakiejś sieciówce może? Na razie widziałam same duże paczki

W Stokrotce i w Odido widziałem


U mnie są w DELIKATESACH CENTRUM Wyświetl w wątku >>
1 anka3 0

magisterek

#6535354 Napisano: 05.10.2018 20:18:08 w Czy informują/ informowali?
Garnier Czysta Skóra wysyłał e-maile do laureatów? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6532764 Napisano: 28.09.2018 11:52:24 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

magisterek napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Blemedua do mnie dzwonilo, ale nie odebralam.
Czy kogos informowali? (konkurs t-mobile)?


W środę rozsyłali e-maile z konkursu T-Mobile - tak pisali tu na forum, sprawdź skrzynkę, ewentualnie oddzwoń emotka  

No wlasnie oddzwonilam, ale polaczylo mnie z infolinia, a maila nie widze emotka
Moze dzwonili z super oferta po prostu emotka


Jak już to z nagródą główną i zapytaniem czy wybiera Pani BON NA WAKACJE czy GOTÓWKĘ emotka / tego Ci zyczę emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6532744 Napisano: 28.09.2018 11:15:54 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

Blemedua do mnie dzwonilo, ale nie odebralam.
Czy kogos informowali? (konkurs t-mobile)?


W środę rozsyłali e-maile z konkursu T-Mobile - tak pisali tu na forum, sprawdź skrzynkę, ewentualnie oddzwoń emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6532127 Napisano: 26.09.2018 15:55:47 w Lay's
superloser napisał(a):

estrelitta napisał(a):

superloser napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

kate86 napisał(a):

izkak napisał(a):

Nowe wyniki Doritos na stronie - 20-23.09   emotka

Mogłabyś je tutaj wkleić? niestety wielu osobom one z dziwnych przyczyn się nie wyświetlają...:(

Również proszę o wklejenie

Pionas nie ma prawa rozpowszechnia danych osobowych laureatów z innych stron. 

a jaka to dana osobowa imię i 1 litera nazwiska - Ludzie nie popadajcie w paranoje

To nie paranoja tylko prawo. Pionas nie ma zgody na publikacje takich danych. Link TAK. Ale nie listy z imionami, lierami czy też  kawałkiem numeru telefonu. 


Mnie się od dawna z konkursów Lidii wyniki nie wyświetlają! Próbowałem wszystkiego! Ani na stacjonarnym ani w telefonie! Czyżby to była blokada mojego interneta na łaczach Avantii emotka dopytuje, bo od 1 października nowy konkurs się szykuje. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6531458 Napisano: 24.09.2018 20:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

dopiero, na sam koniec chcę zgłosić trochę paragonów na kinder, uzbieranych przez kilka m-cy. I czytam, że na jedno IP może wygrać jedna osoba. Nie umiem bawić się w zmiany IP, wiem tylko, że tak można. Ale chcę spytać, czy faktycznie, jeśli jest nas kilka osób w domu, to nie możemy wszyscy mieć swoich zgłoszeń i wygrać w razie czego więcej nagród? Pytam, bo w poprzednich turach czytałam, że niektórzy z Was powygrywali kilka nagród, a ja od tych kilku m-cy uzbierałam sporo paragonów, więc widzę jakieś szanse na więcej niż jedna sztuka ( i nie chodzi mi tu o te słynne książeczki emotka )


Nic takiego nie znalazłem w regulaminie, w zeszłym etapie, siostra wygrała bilety a ja książeczkę, zgłoszenia słaliśmy z jednego komputera. Tak, że zamiast się martwić śmiało rób zgłoszenia. Powadzenia! Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

magisterek

#6526120 Napisano: 06.09.2018 10:30:27 w Czy informują/ informowali?
FBbarbara7 napisał(a):

czy informowali Konkurs "Twoje małe wielkie aktywności" Kaufland

TAK Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6525886 Napisano: 05.09.2018 16:24:52 w Smolar
79magda napisał(a):

To pisałem ja, Jarząbek... yyy... magisterek emotka

 Skomentowałam to ja, Grażyna... yyy... 79magda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6525880 Napisano: 05.09.2018 16:13:08 w Smolar
joan napisał(a):

Miła26 napisał(a):

niestety tak,wyprawka z Coccolino jest bardzo tandetna emotka


Oni to na 300 zł wyceniają?! Wstydu nie mają! Za 30 zł można takie coś skompletować emotka


Nie zdziwie się jak zwycięzcy z ostatniego etapu dostaną WYPRAWKĘ FULL WYPAS z plecakiem solidnym, jak na plakatach i stronie promujacym ten konkurs. W Tymbarkowym konkursie niestety jedni dostali telewizory 5 serii FULL HD a inni 7 z 4K i ULTRA HD emotka Taka sprawiedliwość emotka ale nie będę wybrzydzał emotka Tak łatwo SMOLAR mnie do siebie nie zrazi emotka . Naprawdę są spoko! Tylko chyba szef na urlopie i myszy harcują emotka

P.S Z pozdrowieniami dla AVANTII emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6525844 Napisano: 05.09.2018 15:16:34 w Smolar
Jak lubie Smolara, tak ostatnio jedni dostają lepsze nagrody z konkursu, a drudzy gorsze! Niebawem będzie zapis w regulaminie, że do
WYGRANIA SAMOCHÓD - jedni dostaną MALUCHA drudzy TOYOTE AYGO emotka Słowa dają moc emotka

Czyżby Wyprawka z Coccolino, która dzisiaj dotarła okazała się kolejnym rozczarowaniem pod względem jakości nagrody, która została wyceniona na prawie 300zł ??

I tak Smolara lubię bardzo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6525500 Napisano: 04.09.2018 15:57:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wyciskarka z Nałęczowianki w Kauflandzie emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6524176 Napisano: 31.08.2018 09:53:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
WYPRAWKA od Smolara i Misia Coccolino - dla siostrzenicy emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6521029 Napisano: 22.08.2018 09:28:26 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Paragon Tymbark na trwający konkurs w Polo - prosze o kontakt na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6517987 Napisano: 10.08.2018 09:41:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

czy były jakieś dokumenty przy telewizorach i kinie domowym od Smolara z Tymbarka ? bo nie wiem co jest podstawą gwarancji

Ja nie miałem nic prócz karteczki z informacja ze koszulki doślą do 20-go sierpnia! I tez nie wiem czy dzwonic i pytac. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6517839 Napisano: 09.08.2018 16:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

magisterek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że w red bullu w ciągu 7 dni list musi dotrzeć do brandcomm... Jakby człowiek miał wpływ na to ile czasu poczta list dostarcza emotka  


Polecony priorytet dochodzi w max 2 dni!

Mój priorytet do Łodzi szedł równe 10 dni /krążył od Iwana do pogana/...  emotka

 Polecony? czy zwykły priorytet? Wyświetl w wątku >>
0 0