Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6560300 Napisano: 02.01.2019 15:58:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

magisterek napisał(a):

T-MOBILE działa błyskawicznie!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie „Kierunek na nagrody”. Trwa wyłanianie zwycięzców. Prosimy sprawdzać skrzynkę poczty elektronicznej oraz odbierać telefon.

nie chce mi się wierzyć, że będą już dzwonić, mając na to 60 dni roboczych i patrząc po historycznych edycjach  emotka  


Tylko takie info to się pojawiało własnie po 60 dniach, a tu już od razu! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6560297 Napisano: 02.01.2019 15:43:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
T-MOBILE działa błyskawicznie!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie „Kierunek na nagrody”. Trwa wyłanianie zwycięzców. Prosimy sprawdzać skrzynkę poczty elektronicznej oraz odbierać telefon. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6557912 Napisano: 19.12.2018 09:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie podawajcie adresów! Chyba, że do wysyłki nagród emotka Coś mi to śmierdzi przekrętem na kilometr... Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6552892 Napisano: 02.12.2018 19:06:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

kermit napisał(a):

anula18 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czytam i nie wierze, firma dała Wam praktycznie za darmo bilety a Wy marudzicie, że dali? Kiedyś takie akcje były w topie teraz, na zasadzie bierzcie bo zaraz nie będzie i wszyscy byli happy a teraz jeden zgrywa uczciwszego id drugiego a na mailach po 50 kodów  emotka

Nie przejmuj się isiulka, sfrustrowani są ci, którzy po prostu nie zdążyli nachapać biletów bo nie weszli w odpowiednim czasie na forum emotka
Dawajcie łapki w dół - ulży wam może...

Ból d** py to akurat Ty masz od pewnego czasu zważywszy na Twoje komentarze dotyczące osób, które wygrywają więcej (jak Edzia czy Natalia). Różnica jest tylko taka, że one grają uczciwie (z paragonami), po prostu intensywniej niż inni i wygrywają. Ładnie to określiłaś "nachapać się Biletów". Przeciętny użytkownik jest na forum kilka razy dziennie. Ale nie każdy chciał się "nachapać". Może wczoraj trochę Ci ulżyło...


A ja mam nadzieje, że LOTERYJNI JANUSZE, którzy wykombinowali jak się "nachapać" bez paragonów się jeszcze zdziwią! Bo mam nadzieję, że jutro Albedo dostanie po łbie i kody z wydanej puli biletów zostanie po prostu anulowana, dezaktywowana i zaczną wydawać nowe - aktywne - dopiero po weryfikacji emotka Więc macie jeszcze dziś czas na maraton filmowy w Heliosie emotka hahaha,

PS A ja nie wierzyłem, że ludzie potrafią na inne loterie posyłać 100 razy ten sam numer paragonu. Teraz we wszystko uwierzę!

Ale ty jestes zabawny  emotka
Nestle chciało ROZDAĆ bilety bez wgrania paragonu to IMPREZA sie skończyła w 24godziny.

Widać, że bieda w kraju. Ludzie tu juz sprzedają te bilety 2 za 15zl.

Jeśli Albedo ANULUJE kody to dostanie karę od UOKIK za oszukanie konsumentów, tak jak LIDL dostał. (BY później rozdawać BONY 25zl, trzodzie co do KORYTA dopadła).

Po co mają się stresować? Sami się podkładać, że niby źle, że ludzie do kina sobie pójdą?

Lidl TEŻ powinien anulować bony po 25zl, i kazać je z Dowodem Osobistym w wybranym przez Uczestnika sklepie odebrać. A nie listownie.

Biedne społeczeństwo leci z termosami do MACA po darmową kawę albo z reklamówką po kiełbaski na otwarcie sklepu.
Koszty stałe produkcji poszły w górę, zamiast w Promocje to firmy inwestują we własne przetrwanie. 2019 rok zapowiada się jeszcze gorzej.

Więc,daj się TYM co nie mają matury z polskiego ani dobrej kamery, cieszyć GŁUPIMI Biletami.  emotka   Może WINIARY przyniosą uśmiech TYM, którzy do kina jadą raz na rok. 

Odebranie biletów, to publiczne przyznanie się do braku profesjonalizmu ze strony ALBEDO.

Masz racje! Zgadzam sie z Toba w 100% ale kody ktorych laureatem sa te wszystkie i asdfg i inne litery krzaki z automatu bym anulował, uoik bym sie w tym przypadku nie bal a na przyszlosc oszustow tez zglaszal tam gdzie trzeba. Albo wszyscy graja fair albo zmyslają i psuja cala zabawe. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6552839 Napisano: 02.12.2018 13:22:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

anula18 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czytam i nie wierze, firma dała Wam praktycznie za darmo bilety a Wy marudzicie, że dali? Kiedyś takie akcje były w topie teraz, na zasadzie bierzcie bo zaraz nie będzie i wszyscy byli happy a teraz jeden zgrywa uczciwszego id drugiego a na mailach po 50 kodów  emotka

Nie przejmuj się isiulka, sfrustrowani są ci, którzy po prostu nie zdążyli nachapać biletów bo nie weszli w odpowiednim czasie na forum emotka
Dawajcie łapki w dół - ulży wam może...

Ból d** py to akurat Ty masz od pewnego czasu zważywszy na Twoje komentarze dotyczące osób, które wygrywają więcej (jak Edzia czy Natalia). Różnica jest tylko taka, że one grają uczciwie (z paragonami), po prostu intensywniej niż inni i wygrywają. Ładnie to określiłaś "nachapać się Biletów". Przeciętny użytkownik jest na forum kilka razy dziennie. Ale nie każdy chciał się "nachapać". Może wczoraj trochę Ci ulżyło...


A ja mam nadzieje, że LOTERYJNI JANUSZE, którzy wykombinowali jak się "nachapać" bez paragonów się jeszcze zdziwią! Bo mam nadzieję, że jutro Albedo dostanie po łbie i kody z wydanej puli biletów zostanie po prostu anulowana, dezaktywowana i zaczną wydawać nowe - aktywne - dopiero po weryfikacji emotka Więc macie jeszcze dziś czas na maraton filmowy w Heliosie emotka hahaha,

PS A ja nie wierzyłem, że ludzie potrafią na inne loterie posyłać 100 razy ten sam numer paragonu. Teraz we wszystko uwierzę! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6552818 Napisano: 02.12.2018 12:08:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Proponuję zgłosić sprawę do działu marketingu nestle...być może bardziej kompetentna agencja dostanie zlecenie na "loterie swiateczna Winiary 2019".

 tudzież fajny KONKURS emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6552811 Napisano: 02.12.2018 12:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

mczarna napisał(a):

madllen napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sailor napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour

Już wiem, dzięki emotka  Widac po zwyciezcach, że ktoś wpisuje fikcyjne dane lub same literki.

no tak wpisujesz cokolwiek tylko mail prawdziwy i masz ful biletów

no ale jak auto wpadnie to bedzie placz i zgrzytanie zebami xd 

nie będzie bo paragonu nie ma

emotka   aż brak mi słów na właściwy komentarz...

No cóż,błąd organizatorów...


No to lekki przypał loteryjny z tego wyszedł. 
Jak będą losowali samochód,  to zanim obdzwonią te wszystkie rezerwowe rezerwy rezerw (osób które nie mają paragonu) to gwarancja na auto się skończy  emotka

Szkoda loterii...

Proponuje masowy protest do Sponsora. Albedo nigdy niczego się nie nauczy. 
ma prawo: kod wydany na mail - niech zarząda: skanu dowodu zakupu, w przypadku takich danych (pełno ich) odebranie nagrody za wprowadzenie w błąd organizatora, etc..Wystarczył de gacto TYLKO MAIL, telefon można było wpisac byle jaki i byle jakie imike i nazwisko. 
Albedo naraziło uczciwych uczestników na niezadowolenie - strate nagrody gwarantowanej mimo spełnienia warunków oraz markę Winiary na kiepskie postrzeganie tej marki- nagradzanie oszustów brak szacunku do uczciwych klientów. ktoś ten regulamin zatwierdził- można wysłać skany do Izby Skarbowej.. niech rozliczą podatek indywidualnie za:
fdfsdf.
fsgsdfs.
fsdfsd.
fsdfsdfs.
Nie chce mi się wszystkich literek szukać..
Pare przykładów


Dla mnie ta Agencja to totalna porażka, 2 oświadczenia w jednej kopercie = na pewno jedno zginie! Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że wszystko robią na pół gwizdka i niby zapraszają do zabawy i konkursów a mam wrażenie, że konkursowiczów traktują jak konieczne ZŁO! Wychodzi na to, że konkursowicz jest bardziej inteligentny od nich, skoro ludzie ponabijali sobie po 300 biletów, a oni tego nie przewidzieli, że tak się może stać... to ja nie mam pytań! Serio? I jeszcze publikują taką liste zwycięzców, to tylko świadczy o nich, i szkoda czasu na jakikolwiek kreatywny tekst... bo wychodzi na to, że to nie ma znaczenia. A WINIARY będą kojarzyć mi się tylko z listą takich laureatów jak... fdfsd, fsgsdf, fsdfs ??
Będę zdrowszy a Nestle niech podziękuje ALBEDO za wizerunek WINIAR, który już teraz kojarzy mi się z NIESMAKIEM! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6552801 Napisano: 02.12.2018 11:25:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

mam pytanko do osób które wygrały cos kiedykolwiek w "bramkach " oczywiście nie chodzi mi  o zdradzanie całego sekretu ale tak mniej więcej czy lepiej celowac o równych godzinach i sekundach wg. atomowego czy np. w nocy większe szanse, czy zupełenie ślepy traf.... pytam bo odkąd weszły bramki wbiłem chyba z 200 paragonów i nic nie wygrałem....

tu chyba reguły nie ma
wbijam mleko o różnych porach i nic
a ferrero i płatki rano przed 7 wygrałam

Czyli kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje  emotka . Ja testowałam różne pory godzin i niestety bez skutecznie. Żadna bramka poza Mokate się dla mnie nie otworzyła emotka


Odkąd przestałem celować w pełne godziny, kwadransy, czy półgodziny to o 11:17 otworzyła się pierwsza w moim życiu bramka emotka z FROSTY emotka i wypadło 100 zł Wyświetl w wątku >>
2 andii, kkbt 0

magisterek

#6552194 Napisano: 30.11.2018 12:03:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
CUD! 1000 zł od KASI emotka przed chwilą! emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6550693 Napisano: 26.11.2018 10:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

Masakra, to już nawet nie są bramki. Przeczytajcie regulamin co 10te 20te itd. zgłoszenie wygrywa czyli, w najlepszym przypadku 9 osób musi przegrać, żeby jedna wygrała. A te 100 nagród dziennie to oszustwo, bo one mogą tak przechodzić z dnia na dzień i na koniec i tak pozostaną do dyspozycji organizatora. Tak na marginesie, jeśli organizator ustawi najbardziej przyjazną strategię dla konkursowicza czyli co 10te wygrywające zgłoszenie, to aby rozdał 100 nagród dziennie musi być ponad 1000 zgłoszeń. Jawne naciąganie na zakupy, czysty marketing i zysk dla zleceniodawcy czyli Tyskie emotka


Te wszystkie loterie KROPKI BORDO to smiech na sali! Omijam szerokim łukiem! Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

magisterek

#6549610 Napisano: 21.11.2018 18:03:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu T-mobile. Czy jeżeli doładuje numer kogoś bliskiego kto jest w tej sieci a w zgłoszeniu wpisze siebie i swój numer (z innej sieci) to czy później w razie ewentualnej wygranej będą mieć zastrzeżenia? W regulaminie nie widzę jednoznacznej odpowiedzi... Doładowanie wydaje się jakby przepustką do zgłoszenia ale już nie ma nic o tym czy uczestnik musi być użytkownikiem sieci. 


W formularzu wpisujesz doladowany nr tel i ten numer bierze udzial w konkursie, zwlaszca ze weryfikuja jego doladowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6549607 Napisano: 21.11.2018 17:54:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z ciekawosci pytam, czy iphony x dostali wszysycy na A? Czy ta lista alfabetyczna sie nie sugerować? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6549556 Napisano: 21.11.2018 15:38:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Taka mnie naszła refleksja, że w tym roku to już naprawdę porażka z tymi konkursami... Chyba czas zmienić hobby emotka . Nic ciekawego nie ma, same loterie, coraz mniej konkursów na hasła, eh... 

zgadzam się, gdzie konkursy co było 500x 50zł każdego dnia,  po 500 konsol, masa TV w laysach, karty z jogobelli, były czas co karty podarunkowe wpadłay w ilosciach tysiecznych do duka, homeyou, ikea, gdzie te lata wstecz? i choć coś tam wpada, to taka drobnica ehhhhh  ja w ostatnich 10 latach wyposarzyłam nowy dom w cały sprzęt z konkursów weszelakie dekoracje, a teraz potzrebuje porządne żelazko i nie ma nie idzie wygrać!!!! gdzie nasza cudowna philipsa ambasada, gdzie str co za gotowanie po kilku miesiacach był sprzęt wartosciowy, gdzie pytam ? no i wyżaliłam się idę szukać jakiegoś konkursu póki dziecię spi emotka


 Odkąd Lay'sy oddały się w ręce Lidii to konkursy i nagrody zeszły na psy... Lidia wystartowała z PREMIĄ i KONSOLAMI, a potem już co raz mniej nagród i co raz bardziej denne... na jedno dobre, będę zdrowszy emotka Gdzie ta Agencja BBDO wcześniejsza, która robiła dla Laysów, marzenie ziemniaka, wakacje z Lays, Rozgryź neon, tam co godzinę można było wygrać karty visa heh...  teraz Lidka daje pule nagród dzienną, której wartość nie przekracza nawet najnowszego iPhona XS, 6 nagród, a wszyscy się o nie zabijają... ja bojkotuje Avanti i organizowane przez tę agencje konkursy, bo mnie już wystarczająco do marki zniechęciła i łapie się na tym, że mimo konkursowej banderoli, jak już mam smaka na chipsy to Laysów już nie wybieram! Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, dipi9 0

magisterek

#6549478 Napisano: 21.11.2018 13:26:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

czy te doładowania to są dla tych, co byli na tej liście zwycięzców? Ja nie mam doładowania, a na tej liście jestem...czy ta lista to te lepsze nagrody?


Ta lista to nagrody rzeczowe, masz albo telefon, albo 30 tysięcy. Co kto ma... ciezko powiedzieć, bo lista jest alfabetyczna. A może ten do kogo dzwonili pochwali sie, że podawał nr konta? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6549384 Napisano: 21.11.2018 09:54:40 w Paragony na trwające konkursy
Kup[ie paragon na konkurs ACE w C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6548712 Napisano: 19.11.2018 11:29:57 w Giełda Kodów ; )
7 kodów z LIONA zamienię na 2 kody EB Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6547084 Napisano: 14.11.2018 09:51:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ponarzekać nadal muszę na bramki... może Smolarowy komputer bardziej polubi moje tigerowe paragony Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6545024 Napisano: 07.11.2018 14:17:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaj110 napisał(a):

carissma napisał(a):

mampytanie napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Tyle co otworzona paczka nestle, a info, że kod użyty/błąd. Ktoś tak miał? Co zrobił?

Miałam tak w niedzielę. Pisałam do nich na kontakt- wczoraj odpisali by odesłać im ten kod w wiadomości. Na obecną chwilę to tyle. 

Dziękuję za info! ️

też tak miałam. Pisałam od razu do nich. Kazali mi odesłać zdjęcia opakowania z każdej strony oraz zdjęcie paragonu (nie wiem czemu) i okazało się, że wygrałam tym kodem. Minus jest taki, że wygrana była 12.10 a do dzisiaj próbuje załatwić sprawę.

Właśnie dostałam odpowiedz że kod użyty w październiku (ja kupiłam 3.11) !!!! Napisałam im co myślę o tym wszystkim  a że trochę nerwy mu puściły to mają co czytać emotka !!!!! Napisali że dany kod nie jest wygrany ale mnie tak naprawdę nie interesuje że nie jest wygrany ale kto go użył!!! Kod widoczny tylko w środku- z zewnątrz go nie widać - czyli mogę sobie wymyślać różne teorie spiskowe co im w moim liscie zaprezentowałam emotka   - pracowniku nestle oddaj mój kod!!!!! emotka


Ciekaw jestem, jak ktoś wygra na ten kod, to co im odeśle? Nowe opakowanie z owym kodem stworzy skoro fizycznie oryginał masz TY? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6543207 Napisano: 31.10.2018 10:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adrian napisał(a):

darog napisał(a):

Karlsbad.

Kto mnie uświadomi?
Oni wybierają te główne nagrody po otrzymaniu paragonu/dokumentów?

Gratulowali przez tel "pięknej nagrody" - przyjechał... młynek. (C4 kawy ziarniste) 
czy powodem są odesłane dane i adres -podawany zwykle do pracy (nie tylko ja podaje u nas adres do pracy w zw z nagrodami)
- czyli istniejący zapewne u ich w bazie?

dodam, że nigdy żadna główna się nie trafiła.
dziwne też, że trzeba podawać w zgłoszeniu miasto.
Czyli jak najlepsze zgłoszenia do 3 głównych nagród są np z Gdańska, to i tak rozdzielą na: Gdańsk, Wawe, Częstochowe??

Nie podoba mi się że nagroda do czasu przyjścia jest nieznana..

Do mnie zadzwonili jako pierwszego z forum (w sensie jako pierwszy napisałem tutaj, że zaczynają obdzwonkę), a informując mnie o wygranej byli tak rozentuzjazmowani jakby to oni wygrali. Poinformowali, że odbędzie się losowanie nagród, ale na koniec rozmowy Pani rzuciła sama z siebie, że życzy mi ekspresu. Zrozumiałem to jako oczywistą aluzję. Dodając do tego doświadczenie, które mówi, że najpierw informowani są laureaci nagród głównych, uwierzyłem w ten ekspres.

Okazuje się natomiast, że dziś przyjechał młynek. Gdybym od razu dostał taką informację, to byłbym zadowolony z wygranej, a tymczasem teraz będzie wywoływać u mnie jedynie negatywne skojarzenia. Słabe jest takie rozpalanie nadziei. Z założenia nagrody w konkursach mają przecież cieszyć...


Nie tlyko Karlsbad ma takie dziwne praktyki ostatnio, Agencja od Doładowań T-mobile, Orange też ma dziwną politykę wyłaniania laureatów i przyznawania nagród.

Uważam, że jeśli komisja konkursowa czyta prace, to wybiera od najlepszej do najgorszej i kolejno przyznaje DANEMU ZGŁOSZENIU DANĄ NAGRODĘ, więc od razu wiadomo być powinno kto co wygrał, ale w TYM PRZYPADKU, o którym piszecie to oni sobie chyba na chybił trafił wybiorą np 50 osób - bo np tyle nagród do rozdania, następnie zadzwonią, pogratulują, a PRZYDZIAŁ NAGRÓD na chybił trafił, co się nawinie na dany adres to się wyśle! Bez sensu to dla mnie jest, ale niestety tak to wygląda, łopatologicznie rzecz biorąc! Dla mnie większość takich typu konkursów to nie jest konkurs na NAJLEPSZE HASŁO, za które dostaje się NAJLEPSZĄ NAGRODĘ, ale ogólnie konkurs na fajne hasła, nowe "nieoklepane" dane - gdzie główną Agencja daje "komuś kto jeszcze u nich za dużo nie wygrał" emotka


BO przecież nie może być tak, że wybiorą hasła, poinformują, że właśnie z tego numeru telefonu hasło było najlepsze i po odesłaniu danych okaże się, że ZNÓW najlepsza była Pani X czy Pan Y

Dlatego nie wiem czy jest sens się spinać i rywalizować o NAJLEPSZE HASŁO, bo skoro NAGRODY PRZYZNAJĄ PO PODANIU DANYCH OSOBOWYCH to choć było i może NAJLEPSZE, to na najlepszą nagrodę nie zasłuży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6542969 Napisano: 30.10.2018 12:37:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

Karlsbad.

Kto mnie uświadomi?
Oni wybierają te główne nagrody po otrzymaniu paragonu/dokumentów?


Tego Ci przecież nikt wprost nie napisze - stosowną wiedzę mają jedynie pracownicy Karlsbada i na pewno się nią nie podzielą.

darog napisał(a):

dziwne też, że trzeba podawać w zgłoszeniu miasto.
Czyli jak najlepsze zgłoszenia do 3 głównych nagród są np z Gdańska, to i tak rozdzielą na: Gdańsk, Wawe, Częstochowe??(...)


U nich się zwykle podawało miasto zakupu, żeby nie dublować paragonów. Chyba, że mówisz o jakimś nowym formularzu - wtedy nie znam tematu.

Moim zdaniem nie powinno się wpisywać absolutnie żadnych danych w zgłoszenie, a już w szczególności nazwiska czy miejscowości. Bo jest rzeczą oczywistą, że przy 3 nagrodach głównych żadna agencja nie przyzna wszystkich tych nagród laureatom z tego samego miasta...


 Powiedzcie to też AVANTII, bo tam niebawem w formularzu trzeba będzie prócz, imienia, nazwiska, miasta, nr telefonu, emaila, podawać PESEL i Numer Buta tudzież stanika! W zupełności kod z chipsów by wystarczył i e-mail, wtedy nagradzali by faktycznie najlepsze hasła, a nie w ich bazie NOWE dane osobowe emotka Wyświetl w wątku >>
3 joan, ewunia, mia 0