Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6574586 Napisano: 25.02.2019 09:49:31 w Avanti
Moderacja chyba spała jak klikała! Pirat z wielkim juchasem... tfu hakiem, emotka

https://muzeumche...g-details/index/7345 Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magisterek

#6574343 Napisano: 23.02.2019 16:37:21 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

https://muzeumche...g-details/index/6945
Nie bardzo mi się chce wierzyć?

 ,,pomysłowość konkursowiczów nie zna granic" - photo shop, doklejanie, modelowanie, rzeźbienie emotka   W ostatnim etapie pewnie zaczną produkować własne Cheetosy   emotka  ja  po przejrzeniu duuużej ilości chrupek nie wierzę i w wygrane prace ( niektóre ) ale  ważne, że Avanti uwierzyło  emotka  


Powiem Wam, że ja uwierze, może nie w ośmiornice i doklejane ręce, bo to nie ma szans, żeby nawet w paczce przetrwało, ale mi sie trafił mega duży chrupek, twardy jak skała, chyba końcówka szła i wypluło chrupka giganta który kształtem przypomina zwierzątko. Tak, że fotoszopy i doklejanie uszu czy ogona na siłę u mnie nie wchodzi w grę. Chrupkiem jestem zachwycony. Zapewne Avanti nie emotka ale niech WIE, (jeśli to czyta) że nie mam zamiaru go zjeść emotka zostaje na pamiątke a w nowym etapie wrzucam do galerii konkursowej bo przez weekend już nie zdążę zrobić mu foty w fajnym świetle dziennym, żeby widzieli, że nie jest to zabawa w programie tylko perełka znaleziona w cheetosach. emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6573421 Napisano: 20.02.2019 17:33:53 w Avanti
maryam napisał(a):

Nie no, nie są złe te wygrane, ja jestem w moim kurczaku zakochana. Dodam że nawet oko miał swoje. niestety się nie udało. Pokażę Wam. emotka https://muzeumche...y-details/index/3458


I opis kreatywny ale cóż... nie nalezy sie poddawać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6573378 Napisano: 20.02.2019 15:30:32 w Avanti
scofield napisał(a):

pikawka napisał(a):

Łooo matko ale słabe co niektóre  emotka

chyba Avanti mrugnęła okiem do wszystkich, nie tylko tych uzdolnionych kreatywnością hehe


Opisy chrupka miały być kreatywne, na 11 nagrodzonych znalazłem aż 3! Normalnie SHOW MUST GO ON! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6573306 Napisano: 20.02.2019 12:30:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

jokan napisał(a):

tylko, ze ludzie patrza tak..."aaa i tak kupuje np. Milkę, Velvet, Kubusia" to i sobie przy okazji zagram...

"Przy okazji" to jest 1, 2, 3 paragony i nie mam nic przeciwko. Ale żeby wygrać za 50-tym razem, to trzeba cały dzień jeść Milkę, popijać Kubusiem i siedzieć na kiblu, żeby zużyć Velvet (po Kubusiu to akurat nie jest problem).
Życzę ludziom opamiętania.


 Hurrra za 20 razem wygrałem termos! Jupi! Dobra passo trwaj. 
Dziś kurier przywiózł termos - matko jak śmierdzi ten plastik, podpisy nadrukowane.

No tak bo licząc te 20 paragonów, gdzie np czekolada jedna srednio 3zl to ten termosik warty 3zl, został wygrany za ok 60 zl. Interes życia. A w Home&You do koloru, do wyboru, choć nadal chińszczyzna to przynajmniej z gipsu, a nie plastiku. 

Ale dla trafienia bramki kupie jeszcze z 10 czekolad. Ten tłuszcz palmowy dobrze mi zrobi, dla adrenaliny i bycia wygranym zrobie wszystko! Życze każdemu takich emocji przy takich mega wygranych! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6573282 Napisano: 20.02.2019 11:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

jokan napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

kolejny super konkurs: Kubuś- do wygrania sto maskotek, masakra, co się dzieje ze światem konkursowym???

Moda na nagrody o minimalnej wartości trwa od długiego czasu i będzie nadal, bo konkursowicze udowadniają organizatorom, że i tak rzucą się tłumnie na produkt i będą kupować po 20 opakowań towaru za np 60 zł, żeby wygrać coś za 12 zł. Ba jeszcze się cieszą z wygranej...  Nic tylko wciskać im chłam. Tylko my możemy to powstrzymać i zmienić ignorując takie konkursy. 

zgadzam się, ale niestety znajdzie się rzesza innych konkursowiczów, którzy będą w takie konkursy grać i to napędza organizatorów do takich bzdetnych akcji...to musiałaby być duża, zorganizowana akcja "STOP graniu w konkursach z badziewnymi nagrodami"

Dokładnie. Kilka zignorowanych loterii i konkursów, a pojawią się znowu wycieczki, smartfony, pieniądze i inne cenne nagrody. A tak za pół roku agencje będą dawać kokardki za 2 zł czy zeszyty w kratkę, a zakupy trzeba będzie zrobić za 100 zł. Wszystko zależy od nas. Nie mamy prawa winić o to agencji. Konkursy o chłam są mega popularne, Po co mają inwestować w lepsze nagrody? 


Mnie już nic nie zdziwi, ludzie biją się o termosiki, drewniane stoliki, nawet opaską z red bulla nie pogardzą. Chinczyki rece zacieraja, bo maja zbyt na te gadżety made in china. Gospodarka hula, a ludzie złom chomikują, bo niestety większość tych rzeczy leży... niepotrzebna i bezużyteczna. Czasem chyba łatwiej pójść na pokaz i takich darmowych szmelców do domu nanieść, niż wysilać się na zakupy i często gęsto popełnić kreatywny tekst na miarę kubusiowej maskotki.

To ja już wolę jak głupi w Crunchosy się patrzeć i dostrzegać cuda, bo jest szansa, że Avanti solidnie to wynagrodzi. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6573050 Napisano: 19.02.2019 16:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Mogliby już z Kierunku na nagody T-Mobile się ruszyć, ileż można żyć w niepewności. emotka  


Luko daj im czas - nie tak szybko układa się listę 26 laureatów, dwa tygodnie temu powiadomionych. Obiecali to zrobić do 8 kwietnia emotka - chyba od czytania tych wskazówek jak trafić do T-mobile totalnie się pogubili i idą z tą listą laureatów jak do Zakopanego przez Kołobrzeg. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6573008 Napisano: 19.02.2019 14:00:46 w Czy informują/ informowali?
a T-Mobile dzwoniło jeszcze do kogoś czy od 2 tygodni tę listę 26 szczęśliwców jeszcze układa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6572721 Napisano: 18.02.2019 18:35:46 w Avanti
No to zaczynam zabawę emotka

 Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magisterek

#6572479 Napisano: 18.02.2019 10:52:36 w Avanti
soulfly napisał(a):

magisterek napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

maryam napisał(a):

https://muzeumche...g-details/index/3528 to fajne emotka

Ręce jakby doczepiane. emotka

ano nie wyglądają na "naturalne" emotka


Kompilacja 4 chrupków, niby "kapelusz" przyklejony, rączki doczepione, odpowiednie ujęcie i zlepków nie widać. Kto chrupek otworzył kilkanaście paczek to wie, że te łapki to by w paczce już dawno same odpadły emotka

Ale moderatorzy dopuścili. 


Patrząc na galerię i niektóre opisy to moderacją zajmuje się chyba BOT! Ro-BOT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6572465 Napisano: 18.02.2019 10:26:19 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

maryam napisał(a):

https://muzeumche...g-details/index/3528 to fajne emotka

Ręce jakby doczepiane. emotka

ano nie wyglądają na "naturalne" emotka


Kompilacja 4 chrupków, niby "kapelusz" przyklejony, rączki doczepione, odpowiednie ujęcie i zlepków nie widać. Kto chrupek otworzył kilkanaście paczek to wie, że te łapki to by w paczce już dawno same odpadły emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6571433 Napisano: 15.02.2019 10:16:25 w Avanti
UlCiAh napisał(a):

Oglądam właśnie galerię Cheetos - patrzcie na to:

https://muzeumcheetos.pl/g-details/index/3889

Sama nie wiem co o tym myśleć... faktycznie widać tu postać brodatego typa w kapeluszu, ale czy to możliwe aby był taki chrupek? 


Gdybyś nie napisała, że to kapelusz i broda to w życiu bym tego nie zauważył. Chyba nie mam bujnej wyobraźni.
Mnie jest tylko szkoda tych fajnych chrupków, którym ludzie robią zdjęcia chyba żelazkiem. A to chyba było takowym robione. Ostrość level hard! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6569913 Napisano: 08.02.2019 12:54:56 w Czy informują/ informowali?
trebor1 napisał(a):

soulfly napisał(a):

trebor1 napisał(a):

https://kieruneknanagrody.pl
Czy ten konkurs jest już rozstrzygnięty? 

Już dzwonili do części ludzi. 

Pewnie do tej części co wygrali :) ... cóż czuję się po-części pominięty! 


Obdzwonili nagrody rzeczowe, zebrali dane, na nieodebrane dzwonili następnego dnia. Teraz będą przypisywać nagrody, które wg mnie już przy wyborze powinny być już przydzielone na zasadzie od najlepszego do... ale niestety... co kto wygra dowiemy się do 8 kwietnia. Nie rozumiem ich tego całego procesu wyłaniania laureatów, tyle czasu, komplikacji. A wystarczy przeczytać, wybrać od miejsca 1 do 26 i wiadomo, co kto wygrał, zadzwonić, pogratulować, nagrodę wysłać i zorganizować kolejny fajny konkurs doładowań... ale nie, tu trzeba do kwietnia cierpliwie czekać... Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6564749 Napisano: 18.01.2019 10:39:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
UŚMIECH LOSU... WHERE ARE YOU? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6564442 Napisano: 17.01.2019 10:52:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dodałem do bazy kolejny SUPER KONKURS z SUPER NAGRODAMI!
https://www.redbu...-night-shift/konkurs
Trzeba popełnić tekst na miarę OPASKI lub PODKŁADKI POD MYSZ emotka nagród TYSIĄCE, będzie się o co bić emotka

Ja temu konkursowi mówię GAME OVER! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6561919 Napisano: 08.01.2019 19:31:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Belvicie stoliki, Nav Agency każe kupić 3 danio i jeszcze ułożyć rymowankę na wagę SKARPETEK! Na wyprzedaży sobie kupie, tak, że podziękuję emotka Wielkimi nagrodami 2019 się zaczyna emotka Jest się o co bić! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6561478 Napisano: 07.01.2019 13:42:08 w Smolar
Karty z Loterii Tiger Gamer miały być wysłane do 4.01 / nie odebrane do 11.01.2019 pozostają do dyspozycji organizatora! Dostał ktoś już te karty? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6561315 Napisano: 06.01.2019 14:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak obserwujxę nową loterie bramkową Belvity i tak sobie myślę, że te stoliki z Belvity to powinny być w gratisie do zakupu np 5 dużych opakowań ciastek, bo za chwilę okaże się, że ktoś za 10 razem wygrał kupując 10 opakowań ciastek! Naprawdę ta loteria cieszy się takim powodzeniem, że trudno trafić za 1 razem stolik? Z jednej strony ok, fajnie, może komuś taki stoli potrzebny, a nawet 10 stolików, tylko jeśli jest takie zainteresowanie duże to mnie już nie zdziwi, że nagrody dają co raz gorsze i zamiast konkretnych fajnych nagród, z których człowiek by się ucieszył, będzie musiał cieszyć się zbędnym szmelcem lub zadowolić się NIE BRANIEM (jak ja) udziału w tego typu akcji, bo po co mi taki stolik... PS Te ciastka kupuję, stolika nie potrzebuję, gdyby ktoś chciał paragon to oddam, jak tylko będę miał... niech się przynajmniej paragon nie zmarnuje, skoro agencje marnują pieniądzę na takie "nagrody", których ustrzelenie w przedziale czasowym jak widać graniczy czasem z cudem emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6561291 Napisano: 06.01.2019 12:44:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś wygrał Ibizę w Captain Jack? Na stronie nie ma zwycięzcy

Jest 3 dni na odesłanie danych, więc może ktoś nie odesłał jeszcze, zresztą piw też dużo brakuje emotka


Na Ibizę z pierwszego etapu leci Jarek z Warszawy! Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

magisterek

#6560315 Napisano: 02.01.2019 16:34:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

magisterek napisał(a):

kreatia napisał(a):

magisterek napisał(a):

T-MOBILE działa błyskawicznie!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie „Kierunek na nagrody”. Trwa wyłanianie zwycięzców. Prosimy sprawdzać skrzynkę poczty elektronicznej oraz odbierać telefon.

nie chce mi się wierzyć, że będą już dzwonić, mając na to 60 dni roboczych i patrząc po historycznych edycjach  emotka  


Tylko takie info to się pojawiało własnie po 60 dniach, a tu już od razu!

wiem, wiem emotka  ciekawa sprawa, ale i tak jestem mega sceptyczna.


Myślę, że mało osób grało, na pewno nie aż tyle co przy doładowaniach za 5 zł, więc może z Nowym Rokiem rozwiążą konkurs szybkim krokiem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0