Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6578921 Napisano: 10.03.2019 09:23:21 w Avanti
maxri napisał(a):

Ja rozumiem, że nie wygrywacie. Sam wygrałem nic. Ale bije od Was roszczeniami, frustracją i rozczarowaniem. Czy te konkursy to całe Wasze życie?


Nie mam roszczeń dp Avanti, ale rozczarowany być mogę i mam prawo. Sam wysłałem po 5 chrupek w tygodniu bo nic ciekawego mi sie nie trafiało, ale przeglądając galerię i patrząc na niektóre nagrodzone prace to scyzoryk się otwiera, że  np. 1000zł dostaje ktoś kto nijak spełnia wymogi regulaminu odnośnie kreatywności. Nie wiem czy tych lepszych prac celowo nie zauważają czy z premedytacją nagradzają to co im się wylosuje.

Konkursy to nie moje życie, ale skoro zachęcają, obiecują, że najbardziej kreatywne prace wygrywają to chętnie sił próbuje.

Jednak rzetelność przy wyborze prac zacnej komisji konkursowej, jak dla mnie jest na "odwal się" i niestety - jak konkurs ludzie widzą, tak o agencji piszą. W konkursach na hasła, gdzie nie publikują nagrodzonych prac już dawno nie biorę udziału, bo widocznie równie kreatywne zdania nagradzają. Tutaj miałem nadzieję, że chociaż choć trochę URZEKNIE WSZYSTKICH AVANTI swoimi wyborami. Niestety mnie utwierdziły te wybory w przekonaniu, że szkoda się wysilać i czasu tracić na jakiekolwiek ich akcje. Wystarczy postawić na ILOŚĆ, nie jakość i przy odrobinie szczęścia oko zatrzyma się akurat na moim zgłoszeniu i dostanę nagrodę. Szczęście trzeba mieć.

Advalue w Captain Jacku wystarczył sam e-mail, wybierali i nagradzali teksty, a Avanti musi mieć przy wyborze wgląd we wszystkie dane, imię, nazwisko, miejscowość, telefon, email, tylko PESEL brakuje i numeru buta.

I tak u nich wygląda wybór i nagradzanie NAJLEPSZYCH PRAC.
NIKT nie wygrał więcej niż raz w tym konkursie Cheetos.

W Jacku nie mając danych okazało się po wyborze, że ludzie piszą EXTRA TEKSTY, o czym świadczą DWIE IBIZY w rodzinie na tym forum. I to jest dowód, że warto się starać, a nie iść w ilość tylko jakość.  Wyświetl w wątku >>
2 mia, millim 0

magisterek

#6578815 Napisano: 09.03.2019 12:11:08 w Avanti
kreatia napisał(a):

Patrząc na opinie konkursowiczow co do zajefajnosci chrupkow doszłam do wniosku, że ile ludzi tyle opinii. Co dla innych było mega gifa hiper, dla mnie było słabe na maxa. Słowo klucz to subiektywnosc. Konkursuję od 13 lat i wydaje mi się, że to najważniejsze słowo w całej mojej konkursowej "karierze", a przegraną trzeba po prostu wziąć na klatę i cieszyć się, że następny konkurs na horyzoncie. Wyniki nie powalają, wybrałabym inne, ale to tylko moje subiektywne oko. I akceptuję. I tyle. 


Zgadzam się z Tobą, tylko niech w regulaminie nie wypisują kryteriów jakimi kieruje się w SUBIEKTYWNYM wyborze komisja. Bo jeśli tam jest, że liczy się ujęcie, jednolite tło, i ESTETYKA wykonania pracy i niebanalny kształt oraz KREATYWNY OPIS to podczas moderacji połowa prac powinna być odrzucona z automatu. Byłby łatwiejszy wybór, a jak się zrobi śmietnik z galerii to potem nic dziwnego, że dla niektórych wygląda to tak, jakby śmieci nagrodzono. emotka Wyświetl w wątku >>
2 kumulacja, mia 0

magisterek

#6578605 Napisano: 08.03.2019 17:47:51 w Avanti
kursykon napisał(a):

Sam fakt używania Photoshopa, czy innego programu nie oznacza, że cokolwiek zostało w nim ulepione, bo może on służyć tak jak kiedyś ciemnia fotograficzna, do podstawowej korekcji,np kolorów, jaśniej, ciemniej itp.


FAKTEM jest to, że patrząc na wyniki, o ile w pierwszym etapie udało im się PRZYZNAĆ NAGRODĘ za jednego z lepszych i charakterystycznych chrupków, tak teraz patrząc na poziom prac uważam, że u AVANTI trzeba mieć szczęście, w jakimkolwiek ich konkursie wygrać może każdy, nie koniecznie ten z najlepszym tekstem czy zdjęciem chrupka.

Dla mnie ten konkurs to jedna wielka loteria, wybór trwa zapewne 5 minut, nie sądzę, aby to był konstruktywny, rzeczowy, merytoryczny i pełen burzy mózgów wybór NAJFAJNIEJSZYCH PRAC.

Ja u 95% nagrodzonych chrupków nie widzę efektu WOW, ani w kształcie, ani w opisie.

Może kiedyś FRITOLAY i PEPSiCo podziękują AVANTI i konkurs będzie konkursem, a nie jego parodią emotka

Tu naprawdę nie trzeba się starać tylko mieć szczęście. Dużo szczęścia.

P.S Rozwodzenie się nad fotoszopami jest bezsensowne. Dla Avanti to rybka, czy ja sobie w telefonie podkręce ostrość i jasność czy nałoże gotowy filtr. W chrupka nie ingeruje tylko go eksponuje. Jak to ze zdjęciami, każdy chce by jego chrupek ładnie wyglądał emotka

Szkoda, że taki fajny konkurs stał się groteską. Uważam, że loteria tu bardziej pasuje i wtedy nikt nie czułby się zażenowany patrząc czasem z kim i czym przegrywa.

Pod tym względem czuje się usatysfakcjonowany. Publikacją wyników, które dużo mówią o kreatywności i dobrym smaku (bynajmniej nie Cheetosów) Agencji Avanti.

Gdybym był dyrektorem kreatywnym, to przy rozliczeniu konkursu i wypłacie 100 000 laureatowi chciałbym być dumny z wyboru i móc się wszędzie owym wyborem i wyłowieniem perełki z morza cheetosów szczycić.

Dla ludzi, którzy przeglądają galerii jasnym jest, że Avanti chyba zapomniała na czym polega idea konkursu. I jeśli faktycznie skupia się na analizie i szukanie filtrów, doklejanek i innych rzeczy to im współczuje głupoty.

WYSTARCZY POPROSIĆ o WYSŁANIE CHRUPKA! Ja swoje wszystkie trzymam. Mogą pomacać, dotknąć a nawet je schrupać! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6578440 Napisano: 08.03.2019 12:24:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś rozszyfrowała jaki artysta jest w tym tygodniu w Coca Coli? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6576941 Napisano: 04.03.2019 11:19:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

Ja dzisiaj też z innej beczki.
Wczoraj zakończył się konkurs Pudliszki, chciałam sprawdzić kiedy wyniki i czytam regulamin a tam:
"Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej"
To wiedzieliśmy, ale jak rozumieć zapis:
"W Konkursie nie mogą
uczestniczyć: pracownicy Organizatora, pracownicy Organizatora Wykonawczego, pracownicy Punktów Sprzedaży, a także członkowie najbliższej rodziny tych osób. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo,małżonków,
rodziców małżonków oraz osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia, a także
osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym z tymi osobami."
Czyli jest konkurs ogólnopolski, ja kupuję Pudliszki w C4 a np. moja siostra pracuje w Tesco to mogę być uczestnikiem bo to inny sklep? Czy to nie ma znaczenia bo najważniejsze jest to, że siostra pracuje w punkcie sprzedaży?
Czy nie mogę uczestniczyć dopiero w momencie gdy kupię w Tesco bo tam pracuje ktoś z rodziny? emotka
Jeśli sama pracuję w Tesco, a kupię w Biedronce to mogłabym się zgłosić do konkursu?
Jak Wy to widzicie? emotka
Mówią, że nie ma głupich pytań, moje chyba jest emotka emotka emotka
Ps. Tak wiem kto by to sprawdził... emotka


Mogłaś spokojnie wysłać hasło. W razie wygranej nawet się nie chwal, bo skoro napisałaś, że Twoja siostra pracuje np w Tesco, a wygrasz to możesz być pewna, że znajdzie się zapewne jakiś forumowicz, który Agencje o tym fakcie poinformuje.

Nie popadajmy w paranoje. Jak nie jesteś spokrewniona z organizatorami to wszystko jest ok. Podejrzewam, że siostra na kasie w tesco czy biedronce nijak nie wpłynie na wyniki konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6576932 Napisano: 04.03.2019 11:10:59 w Avanti
delfinka101 napisał(a):

Mysia ja na 3 paczki  znalazłam 1  który mi sie z czymś skojarzył no i tylko 1 zgłoszenie puściłam do tego chrupka wsadziłam jak w muzeum..do pudełka po tic tac...tak na wszelki wypadek jakby komuś z forum coś się wydawało..Ludzie przestają się chwalić nagrodami bo tu zaraz lincz jak to przecież moje było znacznie lepsze..


Na pierwszy rzut oka chrupek jak chrupek, tego bardziej udziwnionego czasem warto wziąć pod aparat w telefonie i obejrzeć w zbliżeniu pod różnymi kątami, wtedy naprawdę można dopatrzeć się ciekawych kształtów i pstryknąć fotę. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

magisterek

#6576927 Napisano: 04.03.2019 11:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Loterii Coca-Cola ktoś już odgadł o jakiego artystę w tym tygodniu może chodzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6576890 Napisano: 04.03.2019 08:11:53 w Avanti
kreatia napisał(a):

to co się tu dzieje zakrawa o paranoję. już nic nie można napisać w zgłoszeniu, mieć żadnych skojarzeń, bo może to być podstawą do próby obalenia zwycięskiego zgłoszenia po wynikach. trzymam kciuki za alpakę. i z dnia na dzień coraz bardziej współczuję agencjom.

 kreatia masz rację! Ludziom chyba cheetosy zaszkodziły emotka  strach wyciągnąć chrupka w ksztalcie cheesburgera bo jeszcze McDonald wytoczy nam proces emotka

podkreslam, ze to pierwszy konkurs Avanti gdzie mozemy widziec prace! Docencie to ludzie, a nie szukajcie afer. Lepiej zostawic lajka przy chrupku, ktory Ci sie podoba anizeli pisac do Agencji czy aby o jedno slowo w opisie nie jest za daleko.

Konkurs jest na ksztalty, skojarzenia i sobie to niech kazdy inwigilator zakoduje i zarowno decyzje Avanti jak i same prace #szanujeniehejtuje  Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, mysia 0

magisterek

#6576882 Napisano: 04.03.2019 07:51:03 w Avanti
superloser napisał(a):

Na Cheetosy warto mieć "smaka", bo z paczki może wyskoczyć superpower ALPAKA!

Po co te ""??? Oznacza CYTAT, prawda?
Dziecko 3 letnie ci powie, że ma smaka na maka  emotka  a nie na cheetosa. 

Ostatecznie cytat, oznacza odniesienie się do jakiegoś tekstu, zwrotu nawet wyrazu.


Moje dzieci akurat zawsze mają smaka na coś słodkiego i dostają kinder bueno. A swoja drogą I NA CHEETOSY WARTO MIEĆ SMAKA, BO MOZE WYSKOCZYĆ Z NICH ALPAKA.

Co do slowa „smaka” autorka celowo go ujela w cudzyslow, bo wie ze nie jest to do konca poprawna forma ale fajnie rymuje sie ze slowem Alpaka. Slowo Smak niestety nie. 

Jesli uparcie twierdzisz ze to cytowanie to moze zacytowala go z tego zródla jak szukala Inspiracji dla domu w internecie, a nie koniecznie ogladajac reklame Maka ktorej ostatnio cos w tv brak

https://www.google.pl/amp/s/www.makehomeeasier.pl/mam-smaka-na-swiateczny-klimat-i-chwile-dla-siebie/%3famp


Strasznie sie czepiasz, a w nagrodzonych w 3 etapie ktoś napisał „Slimak, slimak pokaz rogi, dam Ci sera dla Chestera i nawet pierwszych paru slow nie widze ujetych w cytat, a Twoim tokiem myślenia ujęte być powinny emotka

To jest zabawa i tak to traktuj, nikt tu haseł dla nowej kampanii Cheetosow nie wymysla.

p.s z motocyklista tez ktos mial problem, ze az musisal do Avanti napisac, zamiast bawić się w swoich cheetosach a nie spinać i szukać afery tam, gdzie jej nie ma.  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

magisterek

#6576870 Napisano: 03.03.2019 23:44:41 w Avanti
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

sailor napisał(a):

Jeszcze z weekendu nie dodali, ale oprócz oczywiście moich prac podobają mi się te
https://muzeumche...g-details/index/9455
https://muzeumche...g-details/index/9409

Cóż ... SMAKA to się ma chyba TYLKO na Maka. Nie wygra, bo tekst popełnił "se-pu-ku" w tym zgłoszeniu. 


A ja się nie zgodzę z tym do końca bo ludzie mieli smaka, nie tylko na Maka emotka  Duzo razy slyszalem mam takiego smaka na śledzika, zanim na Maka zaczelo byc modniejsze. A parafrazy i przeróbki przysłów, powiedzeń i związków frazeologicznych to nie zbrodnia emotka  tylko zabawa. 

Tu akurat jest slogan reklamowy, w który McDonald's miliony wrzucił. A fota ma inverted commas - quotation marks ""   emotka  
Ktoś cytuje świadomie...

Avanti nie nagrodzi...


Skojarzenie może takie być ale kopii sloganu z Maka tu nie widze. W sloganie jest MAM SMAKA NA MAKA, a tutaj ktoś napisał. „Warto mieć na Cheetosy „smaka”” i jeszcze SMAKA ujął w cudzysłów. Maka tam w opisie nie widzę a slowa „SMAKA”  nie wymyślono specjalnie dla Maka bo ta niepoprawna forma wyrazu w jego odmianie czesto wystepowała i występuje u dzieciaków. 

A Avanti i tak nagrodzi zupelnie coś innego, tu masz racje.

Wygrana w Cheetosa "skrzydeł mi doda"   emotka  

Wiesz ile milionów razy anglojęzykowcy wyrzucili z siebie "just do it"... ??? Dziś masz slogan ... a zwrot w życiu prywatnym pozostał, w reklamowym należy do Nike.


Zgadzam się z Tobą, ale ja w tym opisie nadal skopiowanego sloganu nie widzę. A tak sugerujesz. Sory! Ale jedno slowo w tym przypadku nie czyni plagiatu. Niestety. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6576864 Napisano: 03.03.2019 23:09:52 w Avanti
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

sailor napisał(a):

Jeszcze z weekendu nie dodali, ale oprócz oczywiście moich prac podobają mi się te
https://muzeumche...g-details/index/9455
https://muzeumche...g-details/index/9409

Cóż ... SMAKA to się ma chyba TYLKO na Maka. Nie wygra, bo tekst popełnił "se-pu-ku" w tym zgłoszeniu. 


A ja się nie zgodzę z tym do końca bo ludzie mieli smaka, nie tylko na Maka emotka  Duzo razy slyszalem mam takiego smaka na śledzika, zanim na Maka zaczelo byc modniejsze. A parafrazy i przeróbki przysłów, powiedzeń i związków frazeologicznych to nie zbrodnia emotka  tylko zabawa. 

Tu akurat jest slogan reklamowy, w który McDonald's miliony wrzucił. A fota ma inverted commas - quotation marks ""   emotka  
Ktoś cytuje świadomie...

Avanti nie nagrodzi...


Skojarzenie może takie być ale kopii sloganu z Maka tu nie widze. W sloganie jest MAM SMAKA NA MAKA, a tutaj ktoś napisał. „Warto mieć na Cheetosy „smaka”” i jeszcze SMAKA ujął w cudzysłów. Maka tam w opisie nie widzę a slowa „SMAKA”  nie wymyślono specjalnie dla Maka bo ta niepoprawna forma wyrazu w jego odmianie czesto wystepowała i występuje u dzieciaków. 

A Avanti i tak nagrodzi zupelnie coś innego, tu masz racje. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

magisterek

#6576859 Napisano: 03.03.2019 22:48:15 w Avanti
superloser napisał(a):

sailor napisał(a):

Jeszcze z weekendu nie dodali, ale oprócz oczywiście moich prac podobają mi się te
https://muzeumche...g-details/index/9455
https://muzeumche...g-details/index/9409

Cóż ... SMAKA to się ma chyba TYLKO na Maka. Nie wygra, bo tekst popełnił "se-pu-ku" w tym zgłoszeniu. 


A ja się nie zgodzę z tym do końca bo ludzie mieli smaka, nie tylko na Maka emotka  Duzo razy slyszalem mam takiego smaka na śledzika, zanim na Maka zaczelo byc modniejsze. A parafrazy i przeróbki przysłów, powiedzeń i związków frazeologicznych to nie zbrodnia emotka  tylko zabawa.  Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

magisterek

#6576636 Napisano: 02.03.2019 22:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gutka94 napisał(a):

czy w muzeum cheetos można wygrać 2 razy, w dwóch różnych etapach? w regulaminie nie mogę się dopatrzeć takiej informacji...


Teoretycznie można wygrać wiele razy, nie ma ograniczeń, jednak nie sądze by Avanti to praktykowało i nagrodziło w tym konkursie już nagrodzonych. Wtedy byłaby dopiero afera koperkowa hahaha Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6576393 Napisano: 01.03.2019 19:19:41 w Avanti
Przeglądam galerię i przypomniały mi się czasy dzieciństwa kiedy ALFA oglądałem. Opis według mnie też jest extra, ale to AVANTI tu jest ALFĄ I OMEGĄ jeśli o wybór chodzi emotka

https://muzeumche...g-details/index/9436

A tu ów ktoś - jeśli to forumowicz niech wie, że ten jego chrupek idealnie może zobrazować za tydzień MNIE! emotka

https://muzeumche...g-details/index/9500

emotka

P.S Ludzie w tym etapie naprawdę wrzucają rewelacyjne prace. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6576316 Napisano: 01.03.2019 16:43:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

edzia3 napisał(a):

Inne pytanie czy ktoś wygrał cokolwiek w loterii loyd loteria z nutą magii -ja wysłałam kilkanaście kodów i nic i raczej nie widziałam żeby ktoś się chwalił wygraną  a 650 nagród było.Listy laureatów też nie ma.Napisałam do nich czy przewidują dodatkowe losowanie niewydanych nagród i aby udostępnili listę zwycięzców ale mi odpisali"Że nie mogą udostępnić listy zwycięzców bo ich dane są chronione ustawowo" 

Dobre pytanie, bo nie wiem czy już wywalać te opakowania czy jeszcze trzymać. Nie ustosunkowali się do tego czy będą jakieś dodatkowe losowania? przecież na pewno jeszcze opakowania z wygranymi kodami stoją na półkach  w sklepch 

Wygranie w takiej loterii jak loyd/actimel/raffaello graniczy z cudem. Lista laureatów jest pewnie gola i wesoła. Nawet główna przepadła wiec to chyba mówi samo za siebie   emotka
Niewydane nagrody zostają do dyspozycji organizatora emotka


Ja nawet bonu na 50zł do tego sklepu nie trafiłem , a podobno było tyle jbl 4 - wiedzą jak sie ustawić. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6576137 Napisano: 01.03.2019 09:47:37 w Avanti
niurek napisał(a):

kursykon napisał(a):

niurek napisał(a):

pikawka napisał(a):

A nie myślicie, ze wybierając tak jak wybierają starają się nagrodzić zwykłego kowalskiego, ktory kupił chrupki a nie zawodowego konkursowicza. Moze probują to wychwycić..

P.s bez urazy  emotka

Może coś w tym jest emotka Nie trzeba mieć lustrzanki za milion monet i dyplomu z fotografii czy pisać trzynastozgłoskowcem żeby wygrać, każdy ma szansę.

Wg. mnie to o czym piszecie to zaprzeczenie idei konkursu.

To prawda. Ale może z punku marketingowego bardziej opłaca się żeby wygrywało wiele różnych osób niż ciągle jedno i to samo wąskie grono wyspecjalizowanych konkursowiczów? Czy to wszystko jedno, bo w końcu produkt został sprzedany?
A co do opisów chrupków i tego nieszczęsnego pieska z tego etapu - może po prostu dla Avanti "kreatywny" oznaczało, że w opisie musi być coś więcej niż "pies" "Syzyf" "papuga", ale niekoniecznie metafory, paralele i co tam jeszcze ? emotka
Ogólnie uważam, że takie konkursy jak ten to jest trochę strzał w kolano dla agencji (mimo że bardzo mi się podoba) w sensie takim, że każdy ma wgląd do reszty prac.
Nie lepiej dla agencji opublikować tylko wyniki? Bez bujania się z oskarżeniami o fotoszopy, klejenie na ślinie czy niski poziom prac?


Dla AVANTI daje SZÓSTKĘ przynajmniej za to, że chyba pierwszy raz w życiu zdecydowała się na taki konkurs, w którym widać kogo, co i za co nagradza. Tak powinno być we wszystkich KONKURSACH! Brawo dla nich! Oby więcej takich konkursów, bo przynajmniej wiem, z czym człowiek przegrywa... łatwiej sie pogodzić mając świadomość, że im kretywniej tym, nie zawsze lepiej emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6575983 Napisano: 28.02.2019 17:14:00 w Avanti
niurek napisał(a):

A wg mnie akurat prace z tego etapu są lepsze niż te z II (w większości) emotka To w końcu czysto subiektywna ocena. To co dla kogoś jest WOW, dla kogoś innego może być przecież mocno średnie.
Czy mamy jakąś gwarancję, że w konkursach kreatywnych wygrywają zawsze NAJLEPSZE hasła? Gdyby wszystkie były podawane do wiadomości publicznej to pewnie byłby jeszcze większy płacz i frustracja niż przy chrupkach, a nam pozostałyby tylko loterie bo żadna agencja o zdrowych zmysłach nie zdecydowałaby się na akcję promocyjną w innej formie.


Ocena oceną, ale jak się wymaga opisu kreatywnego to nie nagradza się tyekstu typu: Co? Nie chcesz piesku wyjść na spacer z paczki chipsów? Ludzie potrafia bawią się słowami, (zobaczcie tekst luko) czy on nie jest duzo lepszy?! Opis Syzyfa powodował u mnie wielkie wow i byłem pewien, ze ten ktoś na nagrodę zasłuży. 

Ale cóż... skoro dla Avanti kreatywność to zwykłe „sklecenie” zdania, to ja sie już nie dziwie, że nigdy tam w kreatywnych konkursach nie wygrywam. Za dużo porównań czy metafor widocznie nie ogarniają. Boje się, że zwycieskie hasła ze STAR wprowadziłyby niejednego polonistę i nie tylko w zażenowanie. Jeśli wymagamy opisu kreatywnego to fajnie byłoby o tym przy wyborze zwycięzców nie zapominać. Moje opisy chrupka rodzą się czasem 2 dni, bo chce zaskoczyć zacne jury, troche rozbawić, wywołać uśmiech, szkoda, że tego nie doceniają. SMOLAR zaś niebanalny dowcip zawsze docenia! emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6575954 Napisano: 28.02.2019 16:05:49 w Avanti
cala-w-trawie napisał(a):

Byłam pewna, że wstawiany tu Syzyf zdobędzie nagrodę, bo był mistrzowski. Dziwne dla mnie to bardzo.
No chyba, że to chodzi o to, że to nazwa własna, a nie przedmiot, roślina czy element architektury. Ale takie rzeczy to raczej przy akceptowaniu zgłoszeń ogarniają chyba... nie?

Tamten Syzyf skradł moje serce  emotka


Syzyf też był moim favorytem, mega chrupek i opis. Nie dostał nawet 1000! Avanti wstydź sie! Nie ma tu znaczenia nazwa SYZYF, bo to nie zastrzeżony znak towarowy, wystepuje nawet w powiedzeniach, związkach frazeologicznych, przeszedł moderacje więc wszystko było ok. WIDOCZNIE BYŁ ZA DOBRY! Trzeba być bylejakim... szkoda. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6575826 Napisano: 28.02.2019 13:42:39 w Avanti
Mnie sie podoba tylko chrupek i opis tego ptaka co ostrzy dzioba na cheetosy. Reszta chyba losowanko. Tyle chrupków było ładnych i tak ładnie opisanych, a ta główna etapu... bez komentarza. Zapierali się jak wybierali emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6575054 Napisano: 26.02.2019 10:04:17 w Avanti
W GALERII chyba coś się rypło, bo ja wrzuciłem swój chrupek raz a widzę go dwa razy! Zresztą zobaczcie sami, kogoś słoń jest aż 3 razy i posklejany chrupek w litere H też jest kilka razy. Wyświetl w wątku >>
0 0