Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6584339 Napisano: 27.03.2019 13:55:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Maszyno losująca, bramko otwarta... bądź łaskawa i dla mnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6584262 Napisano: 27.03.2019 10:39:46 w Smolar
superloser napisał(a):

Nie wiem w jakiej bajce wy żyjecie, ale ŻADEN FUNDATOR NIE DA NAGRÓD agencji!!!! 

Stwierdzenie "pozostają do dyspozycji organizatora" - oznacza, że Fundator dostaje faktury na mniejsze ilości nagród. Żadna agencja NIE ma prawa zatrzymania niewydanych nagród, bo to by było świadome działanie na szkode klienta.

Wiec nie piszcie tych bajek, że pracownicy agencji przejmują nagrody. 


FUNDATOR NAGRÓD NIE DAJE! Ale robi przelew na pokaźną sumę! Suma ta pokrywa koszty zorganizowania konkursu, loterii, nagród i innych akcji promocyjnych. Jak do wygrania jest 10 samochodów to często Agnecje nie kupują od razu 10 samochodów tylko tyle ile będzie ich do wydania. A z tym ile czasem nagród i samochodów nie zostało przyznane to już inna bajka. Agencja nie musi kupić 10 samochodów, bo akurat po weryfikacji należy się tylko 3 laureatom. Reszta pieniążków procentuje na koncie agencji i często zostaje. A dla fundatora idzie tylko faktura za obsługę  i całą kampanię, która uwzględnia też owe loterie i konkursy. Agencja musi być do przodu emotka za darmo nikt nie pracuje hehehe

Nie wiem czemu taka dyskusja w poście SMOLARA, bo osobiście uważam, że to jedna z lepszych Agnecji, nie dlatego że raz na rok caś tam trafię, ale nie mam wrażenia, że jak już coś u nich się wygra, to potem wygrać trudno. Otóż można wygrać i to na ten sam numer, nie muszę kupować sryliony nowych starterów i za to Smolara lubię.

Jedną mieli tylko wpadkę z nagrodami - kiedy za konkurs piłkarski jedni dostali TV samsung 4 serii warty nie wiele więcej jak 1500zł a inni serii 7, warty ok 2800 wtedy. Ale cóż... każdemu się zdarza, wybaczam emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6583766 Napisano: 25.03.2019 19:23:20 w Paragony na trwające konkursy
Kupie dwa paragony na konkurs Nivea w Hebe konczacy sie w srode 27.03 lub wymienie sie za odpowiednia ilosc kodow na loterie GORALKI! Priv! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6583435 Napisano: 24.03.2019 19:50:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

Mam pytanie czy  artysta w tym tygodniu z coca coli T paweł Domagała,z góry dziękuję za odpowiedź


SMOLASTY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6582645 Napisano: 21.03.2019 11:52:46 w Avanti
isiulka napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Pracy nr 1 dzisiejszej nocy przybyło ponad 100 głosów  emotka emotka

Bo wiele osób głosuje tuż po północy? 
 Serio nie macie co robić tylko liczyć głosy w konkursie, który nawet Was nie dotyczy?


Otóż dla tych co tak liczą głosy... moich 26 znajomych oddało głosy między 22-24, wieczorem, bo osobiście przypominam. Obiecałem Adrianowi, że moje głosy i moich znajomych, którzy brali udział w konkursie powedrują do niego. Zapewne Adrian ma wielu sympatyków i znajomych, którzy też głosy starają się oddać. Ja swoim przypominam emotka Dlatego głosujemy. Nic nas to nie kosztuje, a ktoś spełni być może swoje wielkie marzenie. Bedę miał satysfakcję, że choć trochę się do tego przyczyniłem. Tak po ludzku, z czystej życzliwości i sympatii. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6582005 Napisano: 19.03.2019 15:57:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szramus napisał(a):

Coca cola odkryj naszych artystów trudne jest w tym tygodniu czy łatwe zadanie ?


Nie było to łatwe jak Natalia, ale mam nadzieję, że wytypowałem dobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6581715 Napisano: 18.03.2019 21:52:40 w Avanti
maxri napisał(a):

magisterek napisał(a):

maxri napisał(a):

assal napisał(a):


To takie proste nie jest. Ale są miłośnicy łażenia do prawników w konkursach, gdzie co lepsza nagroda i próbują unieważnić wyniki, bo...

Ale tak serio teraz emotka  Ty byś nie poszedł do prawnika gdybyś miał wątpliwości? 
Na szczescie nie mam tego problemu, ale wiem, że gdybym widział, że ktoś robi sobie jaja z tworzeniem kont i oddawaniem 60 głosów na godzinę - to idę do prawnika jak nic emotka  Wiem, luzu nie mam. Ale wiem co to analiza HLR, NAT i jak wiele mówi o oddawaniu głosów. Mam nadzieję, że nie przekręciłem nazewnictwa bom studiował to trochę emotka


Masz jakieś dowody na to, jasnowidz, czy tak „na czuja” wiesz, że ktoś sobie nabija w godzine 60 glosow. Uczciwie też się da! Ale Polaki cebulaki nawet jak dostają 500+ to im źle i choć pierwsi po to w kolejce stoją to plują jadem... dla zasady bo Polska to przeciez kraj kombinatorów i zlodziei - typowo polskie myślenie. 

Czasem brak mi slow wiec koncze te dyskusje i niepotrzebne bicie piany! 
Jeden z 5 finalistow dostanie 100 000 i zamist sie frustrować to lepiej oddac glos, nic to nie kosztuje, a moze nasrepbym razem ktoś Tobie pomoze w zdobyciu np 200 000?

Zgadzam się. Brak Ci słów (choć poprawnie używasz opisówek "tę";"tą" - co się chwali)  Nigdzie nie napisałem, że ktoś sobie nabija głosy. 
Użyłem sformułowania - "gdybym widział", a bo pozwoliłem sobie zamarzyć, że mógłbym być w finale. 
Zaplułeś jadem sam, więc zakładam, że cała reszta to Twoja wizytówka. 


Może i tak, ale jak kolejny raz czytam, beznadziejne wywody prowadzace do nikąd... a jedynie do tego, ze agencjom odechciewa się robic fajnych konkursow z fajnymi nagrodami, to ewidentnie mi sie ulewa... stad taka, a nie inna odpowiedz.

Donosy, prawnicy... jakby od tych konkursów zycie zalezalo. A kazdy marzy, bo podobno marzenia sie spelniaja!  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6581705 Napisano: 18.03.2019 21:26:27 w Avanti
maxri napisał(a):

assal napisał(a):


To takie proste nie jest. Ale są miłośnicy łażenia do prawników w konkursach, gdzie co lepsza nagroda i próbują unieważnić wyniki, bo...

Ale tak serio teraz emotka  Ty byś nie poszedł do prawnika gdybyś miał wątpliwości? 
Na szczescie nie mam tego problemu, ale wiem, że gdybym widział, że ktoś robi sobie jaja z tworzeniem kont i oddawaniem 60 głosów na godzinę - to idę do prawnika jak nic emotka  Wiem, luzu nie mam. Ale wiem co to analiza HLR, NAT i jak wiele mówi o oddawaniu głosów. Mam nadzieję, że nie przekręciłem nazewnictwa bom studiował to trochę emotka


Masz jakieś dowody na to, jasnowidz, czy tak „na czuja” wiesz, że ktoś sobie nabija w godzine 60 glosow. Uczciwie też się da! Ale Polaki cebulaki nawet jak dostają 500+ to im źle i choć pierwsi po to w kolejce stoją to plują jadem... dla zasady bo Polska to przeciez kraj kombinatorów i zlodziei - typowo polskie myślenie. 

Czasem brak mi slow wiec koncze te dyskusje i niepotrzebne bicie piany! 
Jeden z 5 finalistow dostanie 100 000 i zamist sie frustrować to lepiej oddac glos, nic to nie kosztuje, a moze nastepnym razem ktoś Tobie pomoze w zdobyciu np 200 000? Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6581668 Napisano: 18.03.2019 19:18:33 w Avanti
superloser napisał(a):

assal napisał(a):

Jest teraz RODO. To RODO mocno ogranicza możliwości firm przy organizacji takich konkursów.
Tutaj jedynie mogą na koniec zrobić weryfikację głosów, przez co niektórym może trochę ubyć. Tym się zajmują informatycy - jak program dobrze zrobiony, weryfikacja będzie odpowiednia. 
O głosy się zawsze prosi. W każdym programie telewizyjnym na głosy też, bo o to chodzi, by zasięg był jak największy emotka
Ja wiem jedno. Im więcej kłótliwych osób, im więcej czepiania się o byle co, tym mniej konkursów.
Raz się wygra, raz przegra, ale wolałam początki mojego grania, gdy do każdej agencji dało się dodzwonić, gdy w konkursach przebierało, gdy każdy, kto choć godzinę dziennie poświęcił na granie, zawsze coś fajnego na koniec miesiąca miał, gdy agencje były ugodowe i nie raz na to czy tamto przymknęły oko  emotka  

Głosy "darmowe" a te za 2,46zl to chyba inny temat.
Gdyby Avanti wymagało potwierdzenia konta kodem przesłanym na zarejestrowany numer to super.
Teraz żaden informatyk nie sprawdzi, czy konto jest na słupa czy Słupińskiego.

Kiedyś chyba akcje były zabawą i promocją. Teraz to czysty zarobek dla grających. Gdyby tak nie było to by nikt paragonami nie handlował  - nie kupuje słodyczy to nie gram w Wawel, Wedel i Oreo. Nie pije to nie losują mnie w Heineken, Żywiec, Okocim. Nie mam ITM to nie gram o bony do tego sklepu, by później leżały... a tak dane zbierane przez Agencje to pozorne zainteresowanie  emotka  


Naprawdę robicie PROBLEM! Dajcie ludziom głosować i wygrać! A nie jakieś teorie spiskowe i wchodzenie w systemy informatyczne! Nie jestem fanem żebrolajków, ale cóż... taki urok tego konkursu,
Więc lepiej przemilczeć, niż komentować i robić afery koperkowe.

Potem nie płacz SUPERLOSER, że do wygrania opaski i inne nikomu nie potrzebne gadżety made in China! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6581439 Napisano: 18.03.2019 12:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Coca-Cola, dzisiaj dwa emaile - jeden z gratulacjami i linkiem do wypełnienia, a drugi tajemniczy z całą masą adresów e-mailowych o następującej treści:

Użytkownik promocje fortis chce odwołać wiadomoœć o temacie „Zostałeœ
laureatem Loterii Coca-Cola pn. Smaki Muzyki!”.

Nie wiem o co chodzi, ale formularz laureata wypełniłem. I mam nadzieję, że nagroda dotrze! Już jakieś jaja sobie robią! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6581364 Napisano: 18.03.2019 09:51:35 w Avanti
adrian napisał(a):

rufus napisał(a):

Ruszyli!  emotka

Ostatni raz czekałem tak na północ chyba za dzieciaka w Sylwestra. emotka


Jak dla mnie tylko CHRUPEK ADRIANA! emotka Oddaje głos na... PIERWSZY LEPSZY!  Według mnie najlepszy! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6581361 Napisano: 18.03.2019 09:49:26 w Lay's
lookaso napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

lookaso napisał(a):

rufus napisał(a):

Kiedy coś nowego..  emotka emotka

 Od 1 kwietnia emotka  Do wygrania "bilety Champions League i inne mistrzowskie nagrody"...

Konkurs czy loteria?  emotka

Niestety nie wiem. Info z baneru w C4. To co jeszcze wiadomo:twarzą kampanii Kuba Błaszczykowski, a zgłoszenia przez messengera. 


Mam nadzieję, że będą to chociaż TELEWIZORY 65" emotka ciekaw jestem, co u AVANTI kryje się pod słowem MISTRZOWSKIE! Oby nie MISTRZOWSKO BADZIEWNE KOSZULKI! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6580522 Napisano: 14.03.2019 15:59:10 w Avanti
Adrian życzę Ci 100 000 PLN-ów, dlatego codziennie będziesz miał ode mnie i od moich znajomych głosy! emotka Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6579617 Napisano: 12.03.2019 12:01:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

nswe69 napisał(a):

nie, ja podejrzewałem, że jest niemal wszędzie, a tak nie jest. 

odwołuje swoje powyższe tezy.
zrozumiałem tekst pisany, tak jak zrozumiałem, czyli że "jest niemal na każdej liście nagrodzonych"

rozumiem zamysł forum - pomaganie sobie wzajemnie itd, ALE jeśli ktoś byłby niemal na każdej liście nagrodzonych na 1.miejscu, to chcecie powiedzieć, że byłoby to normalne ??

wg mnie nie, ale to tylko moje zdanie... 

Chłopie, a czy serio myślisz, że gdyby agencja chciała zrobić przekręt, to to samo imię i nazwisko umieszczałaby na wszystkich publicznych listach laureatów wystawiając się na pewne zdemaskowanie i odstrzelenie? Jak dla mnie to brak Ci logiki, bo agencje chyba takie głupie jednak nie są emotka  


Dlatego ja CENIĘ SOBIE I SZANUJE KONKURSY, gdzie Agencja przy wyborze ma wgląd tylko do e-maila skąd hasło nadesłano, lub nr telefonu. Tak naprawdę nie wie kto jest jego autorem, więc wybiera najlepsze hasło, i nie ma problemu, kiedy okazuje się poweryfikacji, że to znów PANI X była najlepsza. A jak się ma do dyspozycji hasło i wszystkie dane osobowe, który to hasło nadesłał, to już kierowanie się KREATYWNOŚCIĄ i najlepszym hasłem schodzi czasem na dalszy plan, wtedy często decyduje czynnik, kto, co i ile już w danej Agencji wygrał. Niestety takie jest moje zdanie i odczucia.

Dlatego nie przeszkadza mi lista laureatów Columbita czy Advalue w Captain Jacku!
Nagrodzili hasła sprawiedliwie, kierując się JEDYNIE oceną hasła. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6579229 Napisano: 11.03.2019 12:30:08 w Avanti
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

bethan napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Jacku nie mając danych okazało się po wyborze, że ludzie piszą EXTRA TEKSTY, o czym świadczą DWIE IBIZY

No wiesz, w każdym konkursie przyznają nagrody emotka  Co nie jest równoznaczne z tym, że wybrane przez nich top one są extra. He he.


No właśnie też nie widzę związku...Już myślałam, że gdzieś były publikowane te zwycięskie teksty, że wiadomo, że takie extra.

Pewnie Mu chodzi, że Zamość ma 2 główne  emotka  


Zamość ma 3 główne (10 etap też)


Gratulacje! Biorac pod uwagę, ze podawalo sie tylko email i tekst, jury nie wiedzialo komu nagroda sie trafi! Tutaj nagrodzili ich zdaniem najlepszy tekst, i tak byc powinno! Zamosc trafil w gust Advalue i ta agencja w przeciwienstwie do Avanti nie miala problemu nagrodzic tekstu, ktory jak sie okazalo znow byl z Zamoscia emotka . Podkreslam, ze procz emaila i tekstu nie mieli innych danych. Niestety u Avanti na wybor laureata nie wplywa sama praca, ale tez te wszystkie dane, ktore w pakiecie im sie daje. Bo przeciez nie fair w stosunku do innych byloby nagrodzic kogos kto juz w Cheetosach wygral, mimo ze jego praca znow byla najlepsza. Avanti stara sie nagradzac po rowno, Advalue zas skupia sie tylko na pracy, potem dopiero okazuje sie do kogo ona nalezala. W danym konkursie Avanti chyba nikt nie byl na liscie laureatow wiecej niz raz, stad granie na rodziny i chomiki. Wyjatkiem chyba byly te chinskie ciuchy od Chestera, mozna bylo wygrac ile sie chcialo, tylko kto o to grał?

To odleciałeś  emotka   Uważasz, że to 3 różnych autorów czy 1 autor tekstów pod trzema różnymi "postaciami"? Wygrasz raz to znasz już upodobania emotka   Obstawiam, że ta twoja ulubiona agencja zwyczajnie nagrodziła trzy razy tego samego autora.
Avanti tez nagradzało wielokrotnie jednego autora pod wieloma nazwiskami. Wiec słabe porównanie  emotka  Pewnie przegrani teraz listy lauretaów wertują, liczäc ile Ibiz i Capitana Jacka do Zamościa dało kurs.


Nie odleciałem tylko napisałem, że wybory tekstów i haseł konkursowych są sprawiedliwsze, jeśli agencja do końca nie wie, kto jest ich autorem, nagradza, wysyla smsa lub emaila i wtedy dostaje w informacji zwrotnej dane laureata. Tyle w temacie. Jesli chodzi o Muzeum Cheetos to nie byl to dla mnie konkurs tylko loteria pod jego przykrywka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6579174 Napisano: 11.03.2019 10:44:35 w Avanti
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

bethan napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Jacku nie mając danych okazało się po wyborze, że ludzie piszą EXTRA TEKSTY, o czym świadczą DWIE IBIZY

No wiesz, w każdym konkursie przyznają nagrody emotka  Co nie jest równoznaczne z tym, że wybrane przez nich top one są extra. He he.


No właśnie też nie widzę związku...Już myślałam, że gdzieś były publikowane te zwycięskie teksty, że wiadomo, że takie extra.

Pewnie Mu chodzi, że Zamość ma 2 główne  emotka  


Zamość ma 3 główne (10 etap też)


Gratulacje! Biorac pod uwagę, ze podawalo sie tylko email i tekst, jury nie wiedzialo komu nagroda sie trafi! Tutaj nagrodzili ich zdaniem najlepszy tekst, i tak byc powinno! Zamosc trafil w gust Advalue i ta agencja w przeciwienstwie do Avanti nie miala problemu nagrodzic tekstu, ktory jak sie okazalo znow byl z Zamoscia emotka . Podkreslam, ze procz emaila i tekstu nie mieli innych danych. Niestety u Avanti na wybor laureata nie wplywa sama praca, ale tez te wszystkie dane, ktore w pakiecie im sie daje. Bo przeciez nie fair w stosunku do innych byloby nagrodzic kogos kto juz w Cheetosach wygral, mimo ze jego praca znow byla najlepsza. Avanti stara sie nagradzac po rowno, Advalue zas skupia sie tylko na pracy, potem dopiero okazuje sie do kogo ona nalezala. W danym konkursie Avanti chyba nikt nie byl na liscie laureatow wiecej niz raz, stad granie na rodziny i chomiki. Wyjatkiem chyba byly te chinskie ciuchy od Chestera, mozna bylo wygrac ile sie chcialo, tylko kto o to grał? Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

magisterek

#6578967 Napisano: 10.03.2019 13:40:35 w Avanti
jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Uważam, że AVANTI powinno to wziąć pod uwagę przy wyborze laureatów 5 etapu, zwłaszcza szczyt kreatywności i opisu. Coś w ich typie emotka , z regulaminem zgodne itp, itd!

https://muzeumche...-details/index/14214

Masakra!

emotka przeciez to jest niezgodne z regulaminem...czyżby automat tam prowadził autoryzację?


To tylko świadczy o tym, jak Agencja AVANTI, RZETELNIE prowadzi nie tylko moderację, ale i cały ten konkurs... szkoda mi tylko tych, którzy się naprawdę starali...

Wejdźcie w galerię SWOICH ZGŁOSZONYCH PRAC - prócz waszych pojawia się śmietnisko innych emotka hahaha

Zabezpieczenie i działanie strony pozostawia wiele do życzenia.

Życzę powodzenia w sprawiedliwym głosowaniu!

Do botów, trzy, dwa jeden po 100 000 zł start emotka emotka

u mnie w zgloszonych nie ma zadnego smietniska....


a u mnie jak wejde w moje zgloszenia i chce rozwinac by wyswietlily się te z wcześniejszych etapów to zamiast moich chrupków pojawiaja się inne z galerii emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magisterek

#6578958 Napisano: 10.03.2019 12:42:51 w Avanti
jokan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Uważam, że AVANTI powinno to wziąć pod uwagę przy wyborze laureatów 5 etapu, zwłaszcza szczyt kreatywności i opisu. Coś w ich typie emotka , z regulaminem zgodne itp, itd!

https://muzeumche...-details/index/14214

Masakra!

emotka przeciez to jest niezgodne z regulaminem...czyżby automat tam prowadził autoryzację?


To tylko świadczy o tym, jak Agencja AVANTI, RZETELNIE prowadzi nie tylko moderację, ale i cały ten konkurs... szkoda mi tylko tych, którzy się naprawdę starali...

Wejdźcie w galerię SWOICH ZGŁOSZONYCH PRAC - prócz waszych pojawia się śmietnisko innych emotka hahaha

Zabezpieczenie i działanie strony pozostawia wiele do życzenia.

Życzę powodzenia w sprawiedliwym głosowaniu!

Do botów, trzy, dwa jeden po 100 000 zł start emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6578950 Napisano: 10.03.2019 12:04:42 w Avanti
Uważam, że AVANTI powinno to wziąć pod uwagę przy wyborze laureatów 5 etapu, zwłaszcza szczyt kreatywności i opisu. Coś w ich typie emotka , z regulaminem zgodne itp, itd!

https://muzeumche...-details/index/14214

Masakra! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6578939 Napisano: 10.03.2019 10:52:17 w Avanti
margobb napisał(a):

magisterek napisał(a):

maxri napisał(a):

Ja rozumiem, że nie wygrywacie. Sam wygrałem nic. Ale bije od Was roszczeniami, frustracją i rozczarowaniem. Czy te konkursy to całe Wasze życie?


Nie mam roszczeń dp Avanti, ale rozczarowany być mogę i mam prawo. Sam wysłałem po 5 chrupek w tygodniu bo nic ciekawego mi sie nie trafiało, ale przeglądając galerię i patrząc na niektóre nagrodzone prace to scyzoryk się otwiera, że  np. 1000zł dostaje ktoś kto nijak spełnia wymogi regulaminu odnośnie kreatywności. Nie wiem czy tych lepszych prac celowo nie zauważają czy z premedytacją nagradzają to co im się wylosuje.

Konkursy to nie moje życie, ale skoro zachęcają, obiecują, że najbardziej kreatywne prace wygrywają to chętnie sił próbuje.

Jednak rzetelność przy wyborze prac zacnej komisji konkursowej, jak dla mnie jest na "odwal się" i niestety - jak konkurs ludzie widzą, tak o agencji piszą. W konkursach na hasła, gdzie nie publikują nagrodzonych prac już dawno nie biorę udziału, bo widocznie równie kreatywne zdania nagradzają. Tutaj miałem nadzieję, że chociaż choć trochę URZEKNIE WSZYSTKICH AVANTI swoimi wyborami. Niestety mnie utwierdziły te wybory w przekonaniu, że szkoda się wysilać i czasu tracić na jakiekolwiek ich akcje. Wystarczy postawić na ILOŚĆ, nie jakość i przy odrobinie szczęścia oko zatrzyma się akurat na moim zgłoszeniu i dostanę nagrodę. Szczęście trzeba mieć.

Advalue w Captain Jacku wystarczył sam e-mail, wybierali i nagradzali teksty, a Avanti musi mieć przy wyborze wgląd we wszystkie dane, imię, nazwisko, miejscowość, telefon, email, tylko PESEL brakuje i numeru buta.

I tak u nich wygląd wybór i nagradzanie NAJLEPSZYCH PRAC.
NIKT nie wygrał więcej niż raz w tym konkursie Cheetos.

W Jacku nie mając danych okazało się po wyborze, że ludzie piszą EXTRA TEKSTY, o czym świadczą DWIE IBIZY na tym forum. I to jest dowód, że warto się starać, a nie iść w ilość tylko jakość. 

Wrzuć proszę kilka linków do swoich prac emotka  tyle piszesz o kreatywności, jakości prac itd, że zaintrygowała mnie Twoja twórczość. Z góry dziękuję emotka


Ja nie miałem tu na mysli moich prac, bo patrząc na galerię są średnie, nie trafiłem chrupka wow, ale np, przytocze Ci przywołane tu na forum w tym temacie prace lamy czy syzyfa.

https://muzeumche...g-details/index/6374
https://muzeumche...g-details/index/9409

Według mnie bardzo fajne, nie dostały nic... i przegrały np z takim chrupkiem jak ten...

https://muzeumche...ails/index/8408/true

Gdzie według mojej oceny SUBIEKTYWNEJ zarówno jakość wykonania zdjęcia i sam kształt - nie wspominając nawet o opisie - jest banalny, żeby nie powiedzieć denny. 1000 zł to strasznie dużo za tak "starannie dopracowaną, kreatywną i przemyślaną w opisie pracę". Nie dopatrzyłem się tu ani ludzika, ani jego machających nóg. Sorry.

Margobb, chyba zgodzisz się ze mną, że są jakościowo lepsze pod każdym względem od wyżej nagrodzonego.

Pozdrowienia dla właściciela Syzyfa i Lamy. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0