Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6620448 Napisano: 15.07.2019 20:58:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nagród w Lay's i Pepsi z Delikartą było 29 włącznie z samochodem, nagrodzonych 25 emotka
Brakuje 4 nagród emotka 2 Instaxów i 2 Smartfonów emotka Ktoś danych nie odesłał? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6619205 Napisano: 11.07.2019 13:54:32 w Informują

magisterek

#6618423 Napisano: 09.07.2019 17:30:06 w Czy informują/ informowali?
androm napisał(a):

pikawka napisał(a):

Bacardi? 

150 lat HeinZ? 

Hebe Spójrz na siebie jesteś piękna?  

Byly?  emotka

Hebe Spójrz na siebie brzydaku to nikt nie pisał więc nie było:)


BACARDI chyba do sieprnia ma czas, a Heinz wybierać laureatów ma do 25.07.
W Hebe nie wiem, nie grałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6618343 Napisano: 09.07.2019 13:37:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ryjek92 napisał(a):

carolinebee napisał(a):

olunka napisał(a):

tkostek30 napisał(a):

działa Wam strona do wysłania oświadczenia z Tigera (smolar)? U mnie pisze że dostęp jest nieautoryzowany i wraca do strony głównej.

nie dziala

U mnie też nie działa 

To samo... wysyłałem im maila z zapytaniem dam znać jak odpiszą 


U mnie działa, bez problemu wypełniłem przed chwilą formularz. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6616249 Napisano: 03.07.2019 16:21:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tukany z kafla już wszystkie rozdane?

Z tego co widać informowali tylko ostatni dzień - Albedo daje ciała ostatnio po całości 


Na 230 TUKANÓW nie trafiłem ani jednego...??!! Koniec świata! Hasło w wersji GOLD mam im wysłać czy jak?! Nie ogarniam tej Agencji! Prędzej w bramkę trafię niż cokolwiek u nich wygram tekstem! emotka

W sumie konkurs bez podawania nr paragonu więc nie dziwi mnie nic, że sobie to rozstrzygnęli jak chcieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6611923 Napisano: 21.06.2019 11:19:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland BON i jakaś nagroda z konkursu urodzinowego PayBack w Kauflandzie emotka   Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6611689 Napisano: 20.06.2019 17:25:22 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś do sprzedania tanio dwa zbędne paragony na konkurs w Leclerc, który kończy się w tę sobotę? 22.06? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6608601 Napisano: 11.06.2019 09:57:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon/y na konkurs w DINO na letniesmaki - proszę o wiadomość. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6607365 Napisano: 06.06.2019 16:57:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie u Was w Biedronkach ten szampon męski Garniera na konkurs gdzie są do wygrania kamerki? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6606368 Napisano: 04.06.2019 13:09:07 w Lay's
agniehaha89 napisał(a):

Mi się nagrody średnio podobają.


Nagród tyle, co kot napłakał... słabe dość... prędzej trójkę w lotto trafie. Tak jak mnie nie skuszą lazybagi z princepolo, czy niebieskie kubeczki, tak i na zakup Laysow się i tym razem nie pokuszę... emotka
Kiedyś to były nagrody... a głośnikami się już ludziom chyba po loterii TIC TAC ulewa... tak myślę emotka

P.S A kupić karton chipsów, żeby jakimś cudem wylosować kolejny karton chipsów? słabe! Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6605998 Napisano: 03.06.2019 16:32:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

magisterek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

[quote=edzia21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

magisterek] Nie ma to jak na konkurs urodzinowy Payback w Kaufland napisać życzenia - prawie, że wypracowanie, bo w regulaminie nie ma limitu znaków i kiedy chcesz życzenia wysłać okazuję się, że limit znaków jest!  emotka Skracanie nie ma sensu - trzeba coś na 4 linijki wymyślić od nowa. Szkoda, żeby zakupy na 500zł się zmarnowały hahaha

Pff dobrze wiedzieć, dzięki emotka ja w ogóle nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że można tam wysłać filmik i od 2 tygodni chodzę i wymyślam, co też im nakręcę jutro emotka emotka rozumiem, że oni to 500 zł sprawdzą po ilości zebranych punktów? Bo ja kurczę nie zbieram paragonów i tylko na podstawie tych punktów podstawowych sobie wyliczam czy mam już to 500 czy nie emotka też tak liczycie czy jednak zbieracie paragony?


Ja mam paragony, bo po livzbie punktów bym w życiu sie nie doliczył ile wydałem do tego czasu w kauflandzie na zakupy, bo niby 3zł to 1 punkt, ale np kupując Laysy czy jakieś inne produkty doliczało czasem po 100 punktów do produktu extra.

Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

magisterek

#6605872 Napisano: 03.06.2019 11:15:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Nie ma to jak na konkurs urodzinowy Payback w Kaufland napisać życzenia - prawie, że wypracowanie, bo w regulaminie nie ma limitu znaków i kiedy chcesz życzenia wysłać okazuję się, że limit znaków jest!  emotka Skracanie nie ma sensu - trzeba coś na 4 linijki wymyślić od nowa. Szkoda, żeby zakupy na 500zł się zmarnowały hahaha

ile wynosi ten limit znaków?


W formularzu można max 599 znaków. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

magisterek

#6605867 Napisano: 03.06.2019 11:08:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie ma to jak na konkurs urodzinowy Payback w Kaufland napisać życzenia - prawie, że wypracowanie, bo w regulaminie nie ma limitu znaków i kiedy chcesz życzenia wysłać okazuję się, że limit znaków jest! emotka Skracanie nie ma sensu - trzeba coś na 4 linijki wymyślić od nowa. Szkoda, żeby zakupy na 500zł się zmarnowały hahaha Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6605625 Napisano: 02.06.2019 11:57:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

kate87 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

delvitto napisał(a):

masza napisał(a):

messi napisał(a):

Na www.princepolo.pl zapowiedź nowej loterii, START 03.06.2019 godz. 12:00. Nie chcę źle wieszczyć, ale po zdjęciu na stronie można wywnioskować, że będzie do wygrania coś a'la dmuchany żółty banan do odpoczywania (HASŁO LOTERII: Po prostu chrup i odpoczywaj), czyli czytaj jedz wafle, leż na żółtym dmuchańcu i tyj emotka I tak, jak pisałem w komentarzach nie podano do wiadomości zwycięzcy, którego na pewno nie było mieszkania za 300 tysięcy z poprzedniej edycji xD

https://princepolo.pl/wkrotce

lazybagi

kurczaczki... emotka może nie będzie aż tak źle...
bo, żeby z ciekawych dotąd nagród, spaść na lazybagi?


Lazybagi 1032 szt.



masakra

co to za agencja


Lazybag za 267,24 zł! WOW! Szaleństwo! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6603746 Napisano: 27.05.2019 18:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

mariolakal napisał(a):

FBilona napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś podpowie mi skąd wiadomo, że wygrało się w zozolach? Wyświetli się na stronie, przyjdzie mail... bo nie ogarniam emotka  

Chyba coś nie działa, bo jak próbuję kliknąc w " zobacz,czy wygrałeś" to mam informacje ,że "coś poszło nie tak,spróbuj jeszcze raz"  cos jest nie tak bo w informacji pokazuja gdzie sie znajduje numer na paragonie a obok pisza ze musi sie składac z 3 liter i 8-10 cyfr.

Zgłosiłam dzisiaj paragon i nie było żadnego komunikatu, wysłałam ponownie ten sam paragon i znowu nic...  emotka

Napisałam do nich.


Mam tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6601932 Napisano: 21.05.2019 14:23:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andziulka21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Orientuje się ktoś może czy w loterii Plusa mogę wziąć udział w przypadku gdy wygrałam w panelu badawczym doładowanie za 10 zł, podam swój numer w simplusie na stronie tego panelu i oni mi doładują z ichniejszego systemu emotka


Nie jest ważne w jaki sposób numer będzie zasilony! Ważne aby był zasilony kwotą m.in 5zł

A wiecie może czy numery w mix się liczą czy tylko karta? 


Tylko karta! Mix i inne umowy na doładowania i abonamentowe nie wchodzą w grę. Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6601898 Napisano: 21.05.2019 12:36:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Orientuje się ktoś może czy w loterii Plusa mogę wziąć udział w przypadku gdy wygrałam w panelu badawczym doładowanie za 10 zł, podam swój numer w simplusie na stronie tego panelu i oni mi doładują z ichniejszego systemu emotka


Nie jest ważne w jaki sposób numer będzie zasilony! Ważne aby był zasilony kwotą m.in 5zł Wyświetl w wątku >>

magisterek

#6597041 Napisano: 08.05.2019 14:17:32 w Lay's
anaesth napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Informują za II etap emotka

Gratulację

Dziękuję emotka

Powiedzcie proszę, czy poprzez "nick facebook" w formularzu mają na myśli nazwę mojego profilu (czyli imię i nazwisko), czy moją ksywkę, na zasadzie "facebook.com/ksywka";?


Dobrze masz na mysli! Nick to ten po facebook.com/NICK

Imię i nazwisko podaje się w innym polu. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6596064 Napisano: 06.05.2019 13:21:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

baxter napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam pytanie, co macie na paragonach Loreal z rossmana? https://www.e-kon...lownej-rossmann.html
ja kupiłam szampon  L’ORÉAL PARISElseve, MagicznaMoc Olejków
i mam na paragonie ELSEVE  czy to jest dobry paragon do tej loterii?
 

Też tak mam tak na paragonie i myślę, że wiadomo, iż chodzi o L'Oreal. A nam powinno zaś chodzić o to, aby trafić w nagrodę, ale u mnie zero. Mam jeszcze jeden paragon, ale aż boję się wysłać. Podpowie ktoś, coś???

nikt ci nic nie podpowie, bo przeciez to bramki - wysylaj i tak jest 50% szansy ze trafisz...trzymam kciuki

Bramki też przecież maja swój system ale niestety nie znam tej loteri, sms poszedł i nic nie wygrane emotka

Bramki też mają w sobie element losowości, więc dla mnie stricte loteria czy też owe bramki, to jeden pies.


BRAMKI omijam szerokim łukiem, dla mnie sprawiedliwsze jest losowanie z puli konkretnych zgłoszeń! Nigdy nie udało mi się trafić w bramkę, być tym pierwszym, przed barmanem wklepującym co 20 sekund kody spod kapsli, drukarzem paragonów wklepującym numery paragonów co 20 sekund, NIGDY moim jednym PARAGONEM czy KAPSLEM nie trafiłem w BRAMKĘ, ale w tradycyjnej loterii i owszem! Często jedno zgłoszenie zostało jakimś cudem przez komputer losujący wylosowane emotka

Nie lubię bramek! Wyświetl w wątku >>
2 reniii, mia 0

magisterek

#6596061 Napisano: 06.05.2019 13:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam dzisiaj jakiś myślenie ameby, bo zupełnie nie wiem o co w tym pytaniu chodzi! Co jest dla każdego tak jak H2Owoc? Mam tutaj na myśli konkurs Tymbarka w Żabce.


Rozumiem, że tak jak H2Owoc jest dla każdego, tak dla każdego może być... (tu ma mnie ponieść kreatywność, nietuzinkowy przykład, jak nietuzinkowy jest napój H2Owoc)

Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie! Wyświetl w wątku >>
0 0