Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#6705012 Napisano: 24.05.2020 22:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

faworek napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy z Haribo przychodzi jakieś potwierdzenie???

nie emotka


tak!
edycja: dostałam maila z podziękowaniami i moja wersja zdania.

to nie wiem dlaczego ja nic nie mam, poczta na interii emotka

u mnie na onet też nie ma potwierdzenia : Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6678977 Napisano: 31.01.2020 22:12:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
6 lat z moją konkursową familią...Serio, tak się tu dobrze bawię że nie wiadomo kiedy to zlecało.Dziękuję za wszystkie: rady, wymiany, info o kurierach, dodane konkursy i wspólne przeżywanie sukcesów oraz porażek.emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6674249 Napisano: 16.01.2020 15:08:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Świetne wygrane-gratuluję  emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, rufus 0

ZetZ

ZetZ

#6672816 Napisano: 12.01.2020 11:46:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiap987 napisał(a):

Czy działa Wam strona z konkursem Absoluta? Nie otwiera mi się po wprowadzeniu daty urodzenia.
https://www.e-kon...zki-z-natury-18.html

Nie działa, jakiś błąd. Wyświetl w wątku >>
1 kasiap987 0

ZetZ

#6668877 Napisano: 27.12.2019 07:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Dobrzy ludzie napiszcie proszę, czy czytnik z TIC TAC to wersja z reklamami emotka

z reklamami

Dziękuję za pomocemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6668858 Napisano: 26.12.2019 20:36:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobrzy ludzie napiszcie proszę, czy czytnik z TIC TAC to wersja z reklamamiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6668433 Napisano: 23.12.2019 10:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak jest z gwarancją na czytnik z Tic Tac? Proszę o info. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6668217 Napisano: 21.12.2019 22:02:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy z Loyd przychodzi na maila potwierdzenie zgłoszenia do konkursu?
Mi tlyko wszystko zniknęło na stronie jak kliknęłam wyślij.

Masz na stronie info: Brawo! Pomyślnie przesłano formularz
i przychodzi mail:
Witaj ,dziękujemy za zgłoszenie! Po ogłoszeniu wyników konkursu skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową .
Przesyłamy magiczne pozdrowienia! ????
LOYD

To dziwne, bo ja nie dostałam maila na zgłoszenie 15 grudnia a jak teraz chciałam ponownie wysłać to pisze, że ten adres email został już użyty emotka

ja 18 grudnia też nie dostałam potwierdzenia

ja dziś rano i nie ma żadnego potwierdzenia na e-mail Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6666987 Napisano: 17.12.2019 13:12:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

violka88 napisał(a):

[quote=

doo napisał(a):

ZetZ napisał(a):

asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu.

na maila z reklamacji, tj. loteriastarwars@uniqueone.pl?

ZetZ]
ZetZ napisał(a):

asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu.

na maila z reklamacji, tj. loteriastarwars@uniqueone.pl?




Ja do nich dziś rano przed godz 8 napisałam ale jeszcze mi nie odpisali  emotka
a Wam szybko odpisują??? 

Mi z pierwszego losowania dosłownie w parę minut odpisali, teraz pewnie już tam spina bo dopinają loterię.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6666984 Napisano: 17.12.2019 13:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

doo napisał(a):

ZetZ napisał(a):

asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu.

na maila z reklamacji, tj. loteriastarwars@uniqueone.pl?

Tak, na ten adres wysłane było zapytanie o numer paragonu...coś mnie tknęło i słusznie bo ich losowanie z informowaniem w ogóle się nie pokryło.


A mi wylosowali ostatnie zgłoszenie i akurat to z Cini Minis 250 g, na które nie mam opakowania promocyjnego;/. Gdzie kupię takowe? Ktoś doradzi?

Oj nie pomogę u mnie sami chokożercy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6666870 Napisano: 17.12.2019 06:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

ZetZ napisał(a):

asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu.

na maila z reklamacji, tj. loteriastarwars@uniqueone.pl?

Tak, na ten adres wysłane było zapytanie o numer paragonu...coś mnie tknęło i słusznie bo ich losowanie z informowaniem w ogóle się nie pokryło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6666700 Napisano: 16.12.2019 14:00:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

I skąd ja mam wiedzieć, który paragon i opakowanie z płatkami Nestle im wysłać?;/ Odpisują na e-maila? Podają, jak się zapyta?

Tak, odpisują który nr. paragonu. Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

ZetZ

#6666223 Napisano: 13.12.2019 17:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Czy ktoś dostał bon do kaufland-u z loterii Nestle 1 edycja?
https://www.e-kon...de.html#.XfNvAxvdjIU

jeszcze nie wysyłali emotka

Potwierdzam, też czekam. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ZetZ

#6665954 Napisano: 12.12.2019 18:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pierniczki w klimacie BDSM, w otoczeniu zdjęć dzieci. Kogoś poniosło niewąsko.
Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#6660901 Napisano: 26.11.2019 11:08:04 w Czy informują/ informowali?
nitka310 napisał(a):

ankasss napisał(a):

monek22 napisał(a):

Czy nestle Star Wars opaski informował z ubiegłego etapu??  

dziś dzwonili, chyba z ostatniego etapu, ale nie jestem pewna

Jaki numer?

nr Nestle: 732 123 746, dzwonili z info o wygranej 20,11 i uwaga! Na moje pytanie który paragon zwycięski bo mam dwa wygrane odesłali info że ten z pierwszego losowania??!! Chaos! Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6656759 Napisano: 13.11.2019 12:41:17 w Informują
E Kaufland -produkty telefon teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6654990 Napisano: 07.11.2019 09:36:24 w Lay's
ktosiek1 napisał(a):

rufus napisał(a):

kreatia napisał(a):

rufus napisał(a):

A Kropka jaki ma przeważnie sposób informowania? Mail, sms, tel?

nie tel emotka
w captainie był mail, w kozlu sms

Ok, czyli wszystko inne niż dzwonienie.  emotka

A tym Captain Jack karnawałowym co było tyle zestawów do wygrania to nie Advalue organizował? Kropka Bordo chyba jakis inny konkurs kapitana, który był ciut wcześniej i sporo mniej nagród. Tak mi się kojarzy

Dokładnie tak w info o wygranym kartonie był adres
http://www.advalue.pl/#portfolio Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

ZetZ

#6653715 Napisano: 03.11.2019 08:49:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

doo napisał(a):

Widział ktoś płatki Nestle na nową promocję Star Wars? Konkretnie interesują mnie kody na Cini Minis 250 i 500 g


u mnie były w Tesco

w polo kupiliśmy 500 g Cini Minis Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#6651983 Napisano: 27.10.2019 23:47:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

ZetZ napisał(a):

androm napisał(a):

ewela83 napisał(a):

Czy do wygranych rzeczy (konsola, czytnik) w konkursie TIC TAC dają paragon czy fakturę? Gdyby sprzęt nie działał?

ani jednego, ani drugiego, bez gwarancji

Jest gwarancja, poniżej info od organizatora.

Informujemy, że reklamacja rozpatruje dystrybutor Nintendo w Polsce - firma x-kom.pl.
W przypadku awarii sprzętu, obowiązuje 2-letnia gwarancja (licząc od 1 września 2019).
Fakt ten należy zgłosić w serwisie x-kom:
https://www.x-kom.pl/serwis

Obowiązkowo należy podać numer seryjny konsoli znajdujący się na opakowaniu.
Przy zgłoszeniu awarii sprzętu, prosimy poinformować osobę kontaktową z x-kom, że konsola jest nagrodą w loterii Tic Tac.

dzięki za info, ale kiepsko, że nikogo o tym z sami nie poinformowali, ludzie mają czytać w gwiazdach?
to dotyczy Nintendo czyli konsole, a ciekawe co z czytnikami

Akurat pech chciał że do mnie przyszła konsola z zepsutą stacją dokująca, stąd moje pytanie do organizatora o gwarancję..ale nie ma tego złego...bo przynajmniej każdy z forum co trafił konsole będzie wiedział że gwarancja jest,  z czytnikiem nie wiem,,,jeszcze nie odpalony po felernej konsoli aż strachemotka Wyświetl w wątku >>