Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika donia7

donia7

#6165262 Napisano: 25.02.2016 19:33:46 w Konkursy ABC
nkba napisał(a):

frodo napisał(a):

leejunfan napisał(a):

Czy ktoś może wie, czemu tak długo trwa cisza z konkursami abc?

Może to cisza przed burza emotka

z deszczem nagród emotka

czyli 500 rękawic, 1000 czapek, 2000 szalików emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6165250 Napisano: 25.02.2016 19:08:51 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Masza86 napisał(a):

dolly napisał(a):

kalka napisał(a):

A Kiora wogóle daje komuś z konkursowiczów główne nagrody?!  Przez kilka lat nie zauważyłam żeby ktoś chwalił się główną z Kiory  emotka

dają,  dają,  moze nie jakoś często, ale przeciez wiele osób sie nie chwali.

w ostatnich dwóch konkursach dwie głowne wpadły, laptop i x-box emotka  wiec daja emotka  emotka

Mam na myśli vouchery na wycieczki, nigdy nie zauważyłam, żeby ktoś się chwalił, a w większości konkursów Disneya są vouchery. Widziałyście choć raz? Bo ja nigdy  emotka

Jak najbardziej mozna wygrac voucher, potwierdzam emotka  a jesli chodzi o chwalenie sie wiekszymi nagrodami na forum w ostatnim czasie - nie warto emotka

niestety, tak jest  :(


a ja mam szybkie pytanie odnośnie Zott... bo zapomniałam odesłać dane z 1 etapu. W emailu nie napisali w ciągu ilu dni należy odesłać dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6163742 Napisano: 22.02.2016 23:17:30 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

emotka Auć, wkurza mnie ,że niemiłosiernie rwie mnie bark.Ludzie jak to wytrzymać ? Silne przeciwbólowe pigułki nic nie pomagają

Może to od kręgosłupa rwa barkowa, a to niekiedy wymaga silniejszych środków- wiem coś o tym. U mnie skończyło się to 6 miesiącami leczenia .

u mnie zaczyna się zapalenie chrząstek żebrowych, na szczęście paracetamol dał dziś radę. Ale bez lekarza się nie obejdzie. Ty lepiej tak samo się do niego wybierz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6163739 Napisano: 22.02.2016 23:15:07 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie że randka się nie udała!

Czemu? Nie przyszła? Nie tak wyglądała tak, jak sobie wyobrażałeś? Nic się nie martw, nie ta, to inna, niejedna pewnie by chciała emotka

może znicza w dłoni nie trzymała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6163704 Napisano: 22.02.2016 21:47:49 w Biedronka
mczarna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Brudny zgadzam się z Tobą prawie w 100%, jednakże jest jeszcze 2-ga opcja - zmienią agencję emotka

Agencje prowadzące fapage nie zawsze związane są z agencjami od prowadzenia konkursów. Stąd często prośby o kontakt na mail albo priv. Do tego fundator,którego nie interesuje jak ale by było. Przykładem jest Mondelez i agencja Unique One,która to właśnie nagradzała wielokrotnie  w Hallsach Leszka z N i w innych konkursach te same osoby. Firma Mondelez miała wywalone na zasady prowadzenia i nagradzania konkursów ale agencja pozostała nadal ta sama,no i teraz nie ma śniadaniówek,a  jakość śniadań daje wiele do myślenia , hahha:P Mondelez to także ferrero , jacobs i wiele , wiele innych produktów, gdzie w pewnym momencie zasady były te same, czyżby jednak coś się wydarzyło i przestali robić loterie i postawili na kreatywność? ( Milka, Belvita itd). Może to tylko chwilowe po buntach po letnich i jesiennych akcjach?

ostatnie Ferrero robił Ergo marketing z tego co kojarzę Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6163691 Napisano: 22.02.2016 21:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

Wie ktoś czy wyniki konkursu Durex już były ?? emotka

jeśli chodzi o ten walentynkowy to w piątek dzownili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6163288 Napisano: 21.02.2016 23:17:05 w Biedronka
olivkap napisał(a):

maryam napisał(a):

Co powiecie na to? Mam jej w domu pełno po ostatnich konkursach... http://www.jestpo...orcza-pasta-colgate/

Upycham te pasty komu popadnie. Wygląda na niezbyt trafiony prezent. emotka

ja kupiłam dwie i dałam bratu emotka  chyba mu je zabiorę... Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6163142 Napisano: 21.02.2016 12:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

Tylko Bielsko Biała, nawet na ogólnej stronie Lewiatana nie ma tego konkursu.
http://www.lewiatan.pl/showpage.php

właśnie tez to zauważyłam , dlatego chcę się upewnić, emotka dziękuję

niestety, tylko Bielsko-Biała http://www.bielsk...n-kobiet-181356.html Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6162847 Napisano: 20.02.2016 10:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Ja na temat milki mialam sie nie wypowiadac ale uwazam ze wygrywa chlam... moze 2 zdjecia sa ok a reszta? Idac tym tokiem nie powinni w kulinarnych nagradzac blogerow a w konkursach nuzycznych tych co ladnie spiewaja... kreatywnosc w ogole sie u nich nie liczy i tyle. Nagrdzaja byle co

Wysłałam w sumie 8 zgłoszeń, różnych. Przy 4 pierwszych napracowałam się bardzo, czasem cały dzień roboty i się nie spodobało. Wygrałam zdjęciem zrobionym w 15 minut (łącznie z przygotowaniem). Czy się cieszę, pewnie, a to, że nie nagrodzili moich bardziej kreatywnych zdjęć to w tej chwili nie ważne. Mam poczucie, że zapracowałam na tego Samsunga  emotka

i tak trzymaj, fotka fajna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6162736 Napisano: 19.02.2016 21:23:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kwiatuszek2506 napisał(a):

polarniczka napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

stifler napisał(a):

Witajcie kochani,
byłem kiedyś czynnym konkursowiczem, udawało mi się wiele wygrać jednak od 2 lat "wypadłem z gry". Postanowiłem wrócić do konkursów z prostego powodu. Jestem studentem, pracuję i jestem w trakcie uzyskiwania kredytu hipotecznego. Szukam konkursów gdzie mogę wygrać wszelkiego rodzaju sprzęty do domu, od lodówki po szafę czy stolik. Czy jest tutaj dobra duszyczka, która jest w temacie i może mi trochę powiedzieć o agencjach reklamowych i pomóc w szukaniu konkursów? Oferuję wielką wdzięczność i podziękowanie emotka

Jeśli Pan pozwoli to dołączę się do prośby i również poproszę o rady na priv.
PS. Jestem jeszcze młodsza ... emotka
Powodzenia!  emotka

przecież wszystkie konkursy macie w zakładce konkursy...jest wyszukiwarka, w której można poszukać konkursów z określonymi nagrodami....trzeba się po prostu rozejrzeć po stronie....

To akurat chyba oboje wiemy. emotka

no a my jak szukamy konkursów? tak samo, stronie po stronie wertując zasady i nagrody... Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6161990 Napisano: 18.02.2016 18:37:50 w SZUKAM....
kunlunija napisał(a):

Szukam konkursu, w ktorym trzeba zatankować. Wiem ze na lukoil jest ten konkurs z kartami visa, gdzie mozna wygrać auto, ale nie mam takiej stacji w okolicy. Czy w jakichś innych sa jakies loterie, cokolwiek? 

Watkem, ale to tylko na Podkarpaciu Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6158070 Napisano: 09.02.2016 20:42:00 w BelVita - konkurs śniadaniowy
violka88 napisał(a):

joan napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie czy te śniadaniówki trzeba odebrać dokładnie Tylko 15 - czy można kilka dni później???
czy tam jedzie jakieś jedzonko które może się zepsuć???emotka


"Śniadaniówka" to taki lunch box, pusty w środku.

i nic do jedzenia nie będzie- ani jednego ciasteczka????

ciasteczko sobie wsadzisz emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6155686 Napisano: 05.02.2016 11:08:23 w BelVita - konkurs śniadaniowy
a gdzie Podkarpacie i Małopolska, mamy głodni chodzić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6155573 Napisano: 05.02.2016 09:07:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję za gratulacje, choć w sumie moja nagroda chyba nie jest warta aż takich gratulacji emotka  zawsze marzyłam, że w tym wątku pogratulujecie mi jakiejś wycieczki lub może auta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6155158 Napisano: 04.02.2016 14:26:07 w Gratulacje! Dla wygranych!
dzięki emotka  w sumie pierwszy raz mi ktoś nagrody tutaj gratuluje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6154156 Napisano: 03.02.2016 09:03:06 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
tomniewkurza napisał(a):

aguagu napisał(a):

delvitto napisał(a):

...pani, do której zadzwoniono, specjalnie zaskoczona nie była...

Pewnie zastanawiała się, która makietka wygrała, na jakie dane posłana i modliła, oby nie zapytali o nr tel.

Trochę nielogiczne to, co piszesz - skoro odebrała telefon, to chyba wie, jaki numer ma słuchawka, którą podnosi? emotka

oj, jak ktoś ma kilkadziesiąt starterów to nie sposób znać wszystkie numery i od razu się skapować, który dzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6154027 Napisano: 02.02.2016 21:13:38 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
Dolly się na niego natknęła- może to coś znaczy?? emotka

zresztą Dolly- nie wiadomo coś Ty w tę wyszukiwarkę wpisywała, że aż tu trafiłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6154014 Napisano: 02.02.2016 20:59:33 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
dolly napisał(a):

Rany, a to co? 
Watek z przed kilku lat, a jaki potrzebny teraz emotka

emotka  to może przez tą Belvite, Luko i jego fanki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6153186 Napisano: 01.02.2016 14:37:13 w BelVita - konkurs śniadaniowy
alaalicja napisał(a):

joan napisał(a):

dolly napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja zaczęłam czytać to pierwszą część i chyba jestem jakieś odchyłkiem, ale dla mnie ta książka to dno emotka


bo to ksiazka dla dziewic, a nie takich rozpustnic jak my emotka


To by tłumaczyło fascynację tą książką & filmem pośród uczniów gimnazjum emotka

wow:) a myslałam, że tylko ja się nie poznałam na Greyu. Już nawet tłumaczyłam sobie, że pewnie dlatego nie podobało mi się, bo w ciąży byłam ehheeh

ja jak ją próbowałam czytać to byłam matka karmącą hehe, może coś w tym jest emotka  a film mam na kompie gdzieś od roku- mąż mnie kilka razy namawiał, abysmy go obejrzeli w końcu. Nie ma bata- wolę horrory i thrillery emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6153145 Napisano: 01.02.2016 13:41:13 w BelVita - konkurs śniadaniowy
dolly napisał(a):

dolly napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja zaczęłam czytać to pierwszą część i chyba jestem jakieś odchyłkiem, ale dla mnie ta książka to dno emotka

bo to ksiazka dla dziewic, a nie takich rozpustnic jak my emotka

dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0