Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika donia7

donia7

#6265306 Napisano: 06.10.2016 18:01:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wszystko zależy od agencji emotka  - nie ma na to ogólnej recepty. 

a które agencje z Waszego doświadczenia wyglądają na najbardziej rzetelne? (tzn które przykładają się do pracy?) emotka

to chyba zależy od tego, jakie kto ma doświadczenie z daną agencją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6262444 Napisano: 30.09.2016 22:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja też! To aż upierdliwe emotka  W przyszłym tygodniu będzie dzwonić czy wszystko okej i czy dziecko bawi się klockami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6262415 Napisano: 30.09.2016 21:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Jak chcą w formularzu do wygranej nie tylko pesel ale i nr. dowodu to podajecie? Bo zastanawiam się po cholerę im ten nr...

Pesel, nr dowodu, imiona rodziców emotka

No właśnie dzis Pani wysłała taki protokół odbioru nagrody do wygranej z Żywca Tesco - nagroda Lego - wysyłacie to wszystko?
Mówiła,że potrzebują do odprowadzenia podatku ale wątpie czy przy nagrodzie za 230zł takie dane są potrzebne...

klocki, które przyszły są po 160 zł z Krainy Lodu- to jest ten mniejszy zamek i niestety, my już taki mamy emotka  córcia była bardzo zawiedziona emotka


a z Avengers ktoś dostał klocki?Jeśli tak, to jaki to model? Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6257734 Napisano: 21.09.2016 14:55:39 w Czy informują/ informowali?
"Zasmakuj lata" DC, SMOLAR? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6257450 Napisano: 21.09.2016 10:11:30 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Co wozi dzis Dpd od iq marketing? Mam 3 emaile i ciekawi mnie co to jest

Torby?

Że Milka? No może to byc to emotka  czekam zatem emotka  


Na 100% torby Milka emotka

Tak torby emotka
Niestety pomieszane- zamiast Oreo jest Milka

a jakościowo fajne jakieś chociaż? Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6257365 Napisano: 20.09.2016 23:07:14 w WC - rozmowy o wszystkim
onlyrybka napisał(a):

Nie wiem ile płacą w marketach, ale chyba lepiej w Biedronce emotka  W moim Lidlu kobiety wciąż biegają między towarem a kasą, kasują towar jak roboty (na czas?). Za to w Biedronce jakoś bardziej swojsko jest.
Choć i tak środowisko pracy zależy od danego sklepu/lokalizacji i kierownika. 

Chyba tak. Moja kuzynka pracowała u nas w Lidlu i była zachwycona. Zwolniła się, bo wyjeżdżała. Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6257180 Napisano: 20.09.2016 17:14:02 w Informują
eski z Żywiec zdrój Tesco emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6256957 Napisano: 20.09.2016 10:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli chodzi o ten konkurs http://stokrotka...._uwagi-Stokrotka.pdf

to zgodę wklejacie w treść  emaila czy wypada to wydrukować i podpisać ręcznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6256893 Napisano: 20.09.2016 09:09:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

Loteria Kinderbueno "Podróż do świata bueno"
W reg. jest zapis: Laureatowi nagrody nie przysługuje prawo przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. We wszytskich etapach realizacji nagrody Laureat nagrody winien uczestniczyć osobiście.

Jakie macie doświadczenia z takimi zapisami? Nagroda jest imienna? Wyślę zgłoszenie na brata i tylko On będzie mógł skorzystać? Czy tak tylko piszą w reg a Voucher i tak jest in blanco?

Też mnie to interesuje emotka mój mąż ma wygraną nagrodę główną z Black- jazda Porsche o wartości 5 tyś. Termin vouchera mija w grudniu. Jeszcze kilka okazji zostało (bo tam w określonych dniach można zrealizować), do Poznania mamy prawie 700 km, poza tym mąż ciągle za granicą i też mam dylemat... bo niby zapis w regulaminie, że nie można przenieść na osoby trzecie. I tak o to nam pewnie taka nagroda przepadnie emotka  a chętnie odsprzedałabym nawet za grosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6256516 Napisano: 19.09.2016 14:37:11 w SZUKAM....
Na jaki adres e-mail w końcu odsyłacie te dane z olimpiady ze Stokrotki?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6255420 Napisano: 16.09.2016 12:34:43 w Carrefour konkursy
pioge7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Na stronie C4 zawsze są te jakieś listy sklepów.Sami je sobie chyba wymyślają.
Wg mnie wszystkie c4 się liczą, a przynajmniej liczyły. Odkąd pamiętam u Jeta nie było "wybranych sklepów" jak były konkursy z Leonami, a były w Tesco dwa i 3 lata temu i oraz rok temu w Biedronkach. Jedynie wybrane były te z hulajnogami Arhelany, Chorteny itp.

Tak teraz zerkam np. Konkurs melekołaki 
http://www.carref...suj_ulubione_zwierze
W załączniku do regulaminu jest lista sklepów. Po prawej stronie też jest lista sklepów i listy są różne. Przy pozostałych konkursach po prawej stronie też są te listy i sklepy są takie same... więc ta lista to chyba pic na wodę... a w konkursie hortex pisze że dokonać zakupu w sklepie carrefour gdzie są dostępne... więc markety jak dla mnie też grają 

wg mnie też... zresztą ponoć jakaś lista w załączniku był i tam było o wiele więcej sklepów, jak nie wszystkie emotka

Przepraszam za zamieszanie emotka  czyli małe c4 grają emotka  

tak myślę, przynajmniej ja emotka  szkoda, że nikt nie ma tej pierwotnej listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6255417 Napisano: 16.09.2016 12:30:59 w Carrefour konkursy
pioge7 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Na stronie C4 zawsze są te jakieś listy sklepów.Sami je sobie chyba wymyślają.
Wg mnie wszystkie c4 się liczą, a przynajmniej liczyły. Odkąd pamiętam u Jeta nie było "wybranych sklepów" jak były konkursy z Leonami, a były w Tesco dwa i 3 lata temu i oraz rok temu w Biedronkach. Jedynie wybrane były te z hulajnogami Arhelany, Chorteny itp.

Tak teraz zerkam np. Konkurs melekołaki 
http://www.carref...suj_ulubione_zwierze
W załączniku do regulaminu jest lista sklepów. Po prawej stronie też jest lista sklepów i listy są różne. Przy pozostałych konkursach po prawej stronie też są te listy i sklepy są takie same... więc ta lista to chyba pic na wodę... a w konkursie hortex pisze że dokonać zakupu w sklepie carrefour gdzie są dostępne... więc markety jak dla mnie też grają 

wg mnie też... zresztą ponoć jakaś lista w załączniku był i tam było o wiele więcej sklepów, jak nie wszystkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6255411 Napisano: 16.09.2016 12:24:01 w Carrefour konkursy
Na stronie C4 zawsze są te jakieś listy sklepów.Sami je sobie chyba wymyślają.
Wg mnie wszystkie c4 się liczą, a przynajmniej liczyły. Odkąd pamiętam u Jeta nie było "wybranych sklepów" jak były konkursy z Leonami, a były w Tesco dwa i 3 lata temu i oraz rok temu w Biedronkach. Jedynie wybrane były te z hulajnogami Arhelany, Chorteny itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6255396 Napisano: 16.09.2016 12:09:44 w Carrefour konkursy
milka77 napisał(a):

donia7 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Odpisał mi carrefour że w konkursie hortex biorą udział tylko hipermarkety emotka  

Carrefour? Czy Jet?

Z jakiej racji? Bo na pewno nie z racji regulaminu emotka

dokładnie...

Niech mnie nawet nie osłabiają, bo 2 zgłoszenia na małe c4 poszły emotka

I tak szczerze powiem, że wydaje mi się, że Jet na to by nie patrzył, ale jak ludzie będą pisać, dzownić i pytać to w końcu dostosuje się do tej listy hipermarketów i będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6255386 Napisano: 16.09.2016 12:00:18 w Carrefour konkursy
pioge7 napisał(a):

Odpisał mi carrefour że w konkursie hortex biorą udział tylko hipermarkety emotka  

Carrefour? Czy Jet? Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6255019 Napisano: 15.09.2016 16:39:44 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na te konkursy:
https://www.e-kon...sc.html#.V9qyW_mLTIU
https://www.e-kon...rm.html#.V9qyaPmLTIU
Najlepiej od jednej osoby emotka

nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6254724 Napisano: 15.09.2016 10:26:50 w SZUKAM....
defed napisał(a):

@ donia7 - ale Was nie wywalili i nie mieli pretensji? (pytam o obsługę, bo współpasażerowie bezdzietni pewnie Was znienawidzili...  emotka  ). Bo generalnie boję się nie samego darcia ryja,ale wyproszenia z pokładu  emotka

Dzięki wszystkim za podzielenie się swoimi doświadczeniami  emotka

nie, no coś  Ty...jeszcze były częste turbulencje i synka trzeba było przypinać pasami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6254583 Napisano: 14.09.2016 21:42:48 w NA CO CZEKAMY?
zaczytana-pola napisał(a):

Stokrotka Olimpiada TQG- 15.09+ 10d= 25.09
Kaufland - "P&G troszczy się o przyszłych olimpijczyków" - 12.09 + 10 d = 23.09
"Olimpiada w Intermarche" = ??? Reg. niejasny
Rossmann z rowerkami - 30.09 - strona
Factory kocha egzotyczne podróże" - do dnia 16 września 2016 r.
"Żyj jak Kapitan" - posiedzenie Komisji 6 września br. + 3 dni robocze  
Drogeria Natura  BIC-?
„Wygraj bilety lotnicze! Vegeta!" - Nagrody zostaną przyznane w dniu 05.09.2016 +: do 7 dni
Soraya Lidl   wyłonienie laureatów do dnia 16.09.2016 r 
DIsney - Leclerc -23.09
Tesco  One two Free przyznanie nagród do dnia  14.09.2016 r, powiadomienie  do dnia 21.09.2016 
C4 Puchatek - słuchawki - 20.09. komisja , do 27.09 powiadomienie
Dziękuje Ci, mamo" Carrefour  -?
Netto Hot Wheels/ Barbie- 16.09-23.09 tel.
Bic kids C4 - .......
Mlekołaki wyprawka C4 -  15.10 - 22.10 mail/tel
Pilot i Pukka-
do 20.09 na stronie
Bohater EURO2016,Biedronka- do 20.09 e-mail+ na stronie

olimpiadę w ITM już rozwiązali

jeszcze do tej listy dopisałabym Leclerc Hot Wheels/Barbie Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6254487 Napisano: 14.09.2016 19:18:19 w SZUKAM....
defed napisał(a):

Szukam osób dużo latających tanimi liniami lotniczymi emotka  Chce się dowiedzieć jak to jest z krzyczącymi dzieciakami.
Jeśli dorosły zacznie rozrabiać, to go wywalą z samolotu- wiadomo. Ale jestem ciekawa jak obsługa patrzy na dzieciaki w wieku przedszkolnym? Czy pilot da radę wystartować i potem szczęśliwie wylądować, gdyby młodemu odbiła palma?  emotka  Czy muszę brać pod uwagę ryzyko wyproszenia przez małego krzykacza? Czy dzieci wymiotują podczas startu/lądowania?
(na Święta planuję podróż ~1000km w 1 stronę i waham się pomiędzy samochodem i samolotem...)

my jak lecieliśmy 2,5 h do grecji to było okej, ale jak wracaliśmy to córcia wymiotowała, synek darł się wniebogłosy ( wtedy miały 1,5 roczku i 3,5)- powrotny lot wspominam koszmarnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6254440 Napisano: 14.09.2016 16:46:26 w Carrefour konkursy
olunka napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

darog napisał(a):

Czy ma ktoś OŚWIADCZENIE z tego konkursu??
http://www.smolar...asztelan-w-carrefour

trzeba skopiować sobie do worda emotka

chętnie bym to zrobił, tylko jak widać na www  tego oświadczenia wcale nie ma...

http://www.smolar.pl/laureat

czyli już informowali?

tak olunka, w piątek (z Tesco również)


ehh nie widziałam, że są gotowe.Ja z regulaminu skopiowałam i taki brzydki, na dwóch stronach im odesłalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0