Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika donia7

donia7

#6396500 Napisano: 30.08.2017 11:06:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dochodzą zabawki z Kiory Biedronka- u nas figurka Star Wars i 2x puzzle Kraina lodu- dzieci zadowolone emotka  Tak jakby w agencji wiedzieli, że mam synka i córcię emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6395174 Napisano: 26.08.2017 11:52:49 w Czy informują/ informowali?
cherry_coke napisał(a):

Czy ktokolwiek wygrał w Pringelsach w DC miskę? 

ja wygrałam, ale przegapiłam termin odesłania danych i już potem nie wysyłałam... Wyświetl w wątku >>

donia7

#6394911 Napisano: 25.08.2017 15:58:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
łożko dmuchane Lamzac z Bic od Truly Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6394799 Napisano: 25.08.2017 12:34:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wesola napisał(a):

A z Activii C4 kosze już pozamiatane? emotka  

no niby nie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 wesola 0

donia7

#6392260 Napisano: 20.08.2017 18:45:20 w Lay's
Czy jak nie dostałam potwierdzenia na mejla z Pepsi Orlen to moje zgłoszenie dotarło?Formularz niby poprawnie wysłany... Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6388451 Napisano: 10.08.2017 16:32:13 w Informują
Versus Męska pielęgnacja w Tesco" emotka  głośnik JBL Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6385686 Napisano: 02.08.2017 23:12:52 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon c4 activia Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6384346 Napisano: 30.07.2017 22:40:10 w WC - rozmowy o wszystkim
angie222 napisał(a):

Moje pytanie jest poniekąd konkursowe, stąd umieszczam je w tym wątku. Niektórzy z forumowiczów brali udział w metamorfozach. Czy takie spotkanie ze stylistą lub kosmetyczką pozwala poczuć się pewniej? Czy to może być dobry krok do zmian wewnętrznych?

Ja nie brałam udziału w takiej typowej metamorfozie, ale miałam kiedyś z Douglas wygrany Dzień Kobiet. Moim zdaniem pozwala poczuć się dużo pewniej i jest to krok do zmian. Usłyszysz na swój temat dużo miłych rzeczy zapewne, dowiesz się, jak się malować, co podkreślać, a co tuszować i zostanie Ci ta wiedza na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6384309 Napisano: 30.07.2017 20:55:08 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

donia7 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurzaja mnie ludzie,ktorzy mysla tylko o sobie.A slowa- empatia nie znaja.  A moze to ja durna jestem skoro nie jestem egoistka?

mam podobnie...  ;)Jeszcze nie miałam akcji z panią pośrednik, ale już mnie denerwuje emotka  Poza tym mam pytanie: ktoś wybiera się do Arłamowa? emotka  Ja mam blisko, byłam kilka razy w tej okolicy, ale nigdy nie nocowaliśmy, bo jednak drogo... ale teraz jest ku temu okazja i chyba jednak jak dobra żona zabiorę męża do Arłamowa emotka

Domi, chyba mąż Ciebie emotka   emotka

 przecież po ślubie się jest jednością emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

donia7

#6384306 Napisano: 30.07.2017 20:40:02 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurzaja mnie ludzie,ktorzy mysla tylko o sobie.A slowa- empatia nie znaja.  A moze to ja durna jestem skoro nie jestem egoistka?

mam podobnie...  ;)

Jeszcze nie miałam akcji z panią pośrednik, ale już mnie denerwuje emotka  Poza tym mam pytanie: ktoś wybiera się do Arłamowa? emotka  Ja mam blisko, byłam kilka razy w tej okolicy, ale nigdy nie nocowaliśmy, bo jednak drogo... ale teraz jest ku temu okazja i chyba jednak jak dobra żona zabiorę męża do Arłamowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6384184 Napisano: 30.07.2017 00:41:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

southlander napisał(a):

kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ile kodów wklepaliście na loterie żywiec?

około 100

emotka jakim cudem da się tyle zdobyć? Ja mam w sumie już 10, każde z wypitego piwa i myślałem że to dużo.

Kilka grilli ze znajomymi (jakieś 10-12 osób, każdy po 2-3 piwka) i jest emotka

u mnie kilka wypadów do parku i mam kody z Heinekena emotka  a jakie moje 5-latek i 7-latka mają bystre oko emotka   Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, ZetZ 0

donia7

#6384102 Napisano: 29.07.2017 16:53:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

jeśli to ma tak wyglądać to może d Kauflandu trzeba uderzyć? emotka Ja się zastanawiam nad Kombornią... a dopłacać wcale mi się nie uśmiecha!

Ale co chcesz napisać Kauflandowi? Przecież oni za każdym razem taki układ tworzą. Wybierają realizatora nagrody, a laureaci muszą się do niego dostosować. W regulaminie nie znajdziesz żadnego zapisu, który mógłby Ci pomóc...

Ale ja nic, przynajmniej narazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6384068 Napisano: 29.07.2017 14:48:05 w Wkurza mnie...
Wygląda to tak jakby pani się chciała dorobić na nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6384066 Napisano: 29.07.2017 14:38:41 w Wkurza mnie...
slonecznik1309 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Realizacja vouchera z Kauflandu... Miał być miły wypad, a są problemy. Zadzwoniłam do kobiety  odpowiedzialnej za organizację wyjazdu i ona powiedziała, że mogę wybrać dowolny 4 gwiazdkowy hotel lub skorzystać z ich strony hototele.pl. Ale ja już wiedziałam dokąd chcę pojechać, więc tylko napisałam jej szczegóły na mejla. Dostałam odpowiedź, że w tym terminie hotel nie oferuje pokoi. Więc wchodzę na stronę hotelu, wybieram inny termin i znowu piszę do kobiety. Ona dale swoje, że hotel w nowym terminie też nie ma wolnych pokoi. Dzwonię więc do hotelu z pytaniem dlaczego na stronie widnieją wolne terminy, a podobno oni jednak nie oferują w tym czasie pokoi. Z hotelu dostaję odpowiedź, że jak najbardziej w wybranym przeze mnie terminie mają dostępne pokoje. Kolejny raz piszę do kobiety odpowiedzialnej za realizację bonu i ta mi w końcu odpisuje, że w ich ofercie ten hotel nie ma wolnych pokoi, a jak ma mi zarezerwować poza ich ofertą, to pobierze 200 złotych prowizji emotka  Wchodzę więc na ich stronę i szuka innego terminu, ale okazuje się, że hotel, który sobie wybrałam jest na ich stronie, ale wolnych pokoi w ofercie nie ma. Patrzę na inne hotele 4 gwiazdkowe w moim województwie i też zero wolnych terminów. Wchodzę na prywatne strony hoteli i jednak mają te terminy. Ale nie w ofercie hotele.pl... Oczywiście nie będę tłuc się na dwa noclegi przez pół Polski do hotele, w którym łaskawie będzie termin. I tak, żeby zrealizować ten voucher na 2 tysiące musze  z tej puli oddać im 200 złotych emotka

też jestem w podobnej sytuacji ;( przez tydzień pisałam z tą panią podaną na voucherze ;( wybrałam 6 hoteli do sprawdzenia ofert....nie dość, że mało hoteli 4* i 5* dostępnych to jeszcze ceny na hotele.pl mega wysokie! Wybrałam ostatecznie Grand Lubicz Ustka 5* i jedziemy za dwa tygodnie - wybrany hotel na swojej stronie oferuje różne pakiety z zabiegami w cenie ok. 1500 zł za weekend na dwie osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami, a poprzez to biuro, które jest pośrednikiem między nami a Kauflandem a hotelem, kwota 2 tys. ledwo starcza na 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami - o zabiegach można pomarzyć, bądź zapłacić z własnej kieszeni....(z voucheru pozostało 117 zł! - tej kwoty nie można wykorzystac na opłacenie parkingu, który kosztuje  30 zł za dobę, ani wykorzystac  w barze na drinka...) A i pani w ostatniej chwili podniosła cenę o 154 zł twierdząc, że hotel podniósł cenę ;( ogólnie porażka......

jeśli to ma tak wyglądać to może d Kauflandu trzeba uderzyć? emotka
Ja się zastanawiam nad Kombornią... a dopłacać wcale mi się nie uśmiecha! Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6383214 Napisano: 26.07.2017 23:02:19 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

mia napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Pogubiłam się w Mokate. Czy za wszystkie etapy już informowali, czy jeszcze nie?

Już nawet zwycięzca głównej jest na stronie.

Wiem, że jest. Tylko widzisz, ja nie wygrałam tam ani raz, nie pamiętam tez, czy na stronie podawało się przy zgłoszeniu dane, czy też przez telefon dopiero dopytywali. Jestem z miejscowości, w której gra niewiele osób. I nie wiem, czy to możliwe, że jestem na liście bez telefonu emotka

Dzwoniliby na pewno, bo trzeba było odesłać paragon i oświadczenia, aby znaleźć się liście i zostać pozytywnie zweryfikowanym. Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6382925 Napisano: 26.07.2017 11:38:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
malgosia74 napisał(a):

Lato w ITM - SMS bez rodzaju nagrody  emotka

tam była tylko jedna nagroda emotka

w temacie boniki do ITM:) Wyświetl w wątku >>

donia7

#6382857 Napisano: 26.07.2017 10:37:10 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a): ... Marzy Wam się nowy tatuaż?... Nagrodą główną za najciekawszy komentarz jest VOUCHER NA TATUAŻ O WARTOŚCI 500 ZŁ ...

(Cytat z "Szybkich na FB") Jasny gwint, to tatuaże w salonie są tak drogie?! emotka emotka

ten jest i tak tani emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

donia7

#6377548 Napisano: 09.07.2017 19:34:34 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

jokan napisał(a):

zrobiłam porządek w paragonach, cała garść do wyrzucenia a wielkie "gie" z tego emotka - loterie nic, kreatywne nic... trzeba mi chyba wakacji od konkursów emotka

też mnie to czeka, ale zabrać się do tego mi się nie chce.A jest co porządkować, oj jest emotka

Lepiej też wszystkiego nie wyrzucajcie. Ja ostatnio zrobiłam remanent w paragonach, część wyrzuciłam, część wywaliłam w inne miejsce. W piątek do mnie Pani z Mokate zadzwoniła z rezerwą z maja. Prawie przeżyłam zawał, bo myślałam, że paragon wyrzucony emotka
Na szczęście się znalazł w tym bałaganie "niepotrzebnych" paragonów. Wyświetl w wątku >>

donia7

#6377466 Napisano: 09.07.2017 11:03:25 w Wkurza mnie...
bruce i cb656 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6376907 Napisano: 07.07.2017 10:01:41 w Informują
Jasmin Pantene sms-nie pisza co sie wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0