Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika donia7

donia7

#6705630 Napisano: 27.05.2020 20:07:23 w WC - rozmowy o wszystkim
gizoon napisał(a):

Drodzy konkursowicze, ile się teraz daje do koperty na chrzest (jestem przyjacielem rodziców) i komunie św.(tutaj w roli chrzestnego)? Wiem, że każdy daje ile może, ale jak to było u Was? Chrzest będzie ostatniego maja, komunia we wrześniu. Będę wdzięczny za sugestie. Na chrzest kupiłem już rampersa, butelkę niekapek z Aventa, grzechotkę i biblie dla dzieci z dedykacją. Myślałem by w kopertę dać 200 zł. Czy chrzestny kupuje coś szczególnego na komunie? Czy wystarczy koperta?

Na komunię tak szczerze to około tysiaka- miałam roku temu i tak dawali.No po prostu się tak "daje" emotka   Z kolei na chrzest jako przyjaciel rodziców 200 zł wystarczy emotka  

Ps: autor pyta, więc odpowiadam emotka wiadomo, że obecność jest najwazniejsza a nie prezenty jakieś durne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6704697 Napisano: 22.05.2020 16:27:29 w SZUKAM....
Czy w Lidlu Kujawskim jest ograniczenie znaków?  Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6704417 Napisano: 21.05.2020 15:04:42 w Smolar
Ciekawe co z tymi bonami do EURO, do dziś mieli termin na wysyłkę... Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6704321 Napisano: 21.05.2020 10:28:44 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Stokrotka BIC Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6704302 Napisano: 21.05.2020 09:43:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po tym co ostatnio robi Albedo, to nie zdziwię się jak dziś będą obdzwaniać wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

donia7

#6702997 Napisano: 14.05.2020 15:06:29 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Najpierw problem z komputerem, domagał się aktualizacji, ale mnie termin gonił, więc pracowałam na zbuntowanych sprzęcie. Około 12 poddałam się, uruchomiłam pobieranie aktualizacji. Udało mi się wszystko uruchomić teraz. Cóż, do 15 powinnam wystawić faktury. Super. Cała w nerwach uznałam, że zrobię kawę, usiądę, uspokoję się. Postawiłam filiżankę do espresso, kliknęłam na ekspresie kawę (espresso) i poszłam do komputera zobaczyć, czy włączą mi się potrzebne programy. Ekspres przestał warczeć, oddychając ciężko weszłam do zalanej kawą kuchni. Aromat na pół domu. Strumyczek czarnego napoju na pół kuchni. Z racji mojego rozkojarzenia wyrokuję, że zamiast espresso kliknęłam dużą kawę, której nie dało się upchnąć w małej filiżance. Włosów dziś nie suszę, bo mi pewnie suszarka wystrzeli w rękach.

Nie przejmuj się, ja dziś dzieciom zamiast kakao zrobić i kliknąć ciepłe mleko, to zrobiłam kawę z mlekiem emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6701881 Napisano: 08.05.2020 14:03:08 w Dziś cieszę się z.....
ludzka_istota napisał(a):

Dziś cieszę się z tego, że udało mi się znaleźć dentystę, który mi pomógł (od dwóch dni nieprzerwany ból, zeżarte tony leków przeciwbólowych, brak snu). Sa jeszcze dobrzy ludzie. Jest nadzieja.
Swoją drogą- dlaczego ból zęba i inne tego typu rzeczy przytrafiają się właśnie w takich momentach- urlop, święta, pobyt za granicą, koronaizolacja...

Mojej córce się rozwalił aparat. W lutym miała zakładany. Wizytę miała mieć w marcu, ale przełożyli jej na czerwiec. Całe szczęście dziś ją pilnie przyjęła, bo aparat się poluzował, kawałek druciku odpadło, ciężko jej było jeść emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6701630 Napisano: 07.05.2020 15:00:51 w WC - rozmowy o wszystkim
domika napisał(a):

Szukam rady. Ponieważ nie udaje mi się od dwóch lat wygrać wymarzonego ekspresu mąż postanowił ze mam go sobie kupic na urodziny emotka
Pokierujcie czym się sugerować przy zakupie a czego unikać. Przyznaję jestem całkiem zielona w temacie.

Ja polecam Siemens Eq6 s700. Mimo, iż jestem matką karmiącą, piję spokojnie dwie kawy dziennie. Mąż robi sobie mocną Americano, gdy tymczasem ja piję łagodną Flat white. Dzień ogólnie rozpoczynamy Latte Macchiato normlaną. Moim zdaniem ten ekspres jest świetny, mimo, że nie mam porównania do innego to zdaję się na opinię męża, który ze względu na liczne delegacje korzystał z różnych ekspresów i uważa, że ten jest niezastąpiony. Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

donia7

#6700880 Napisano: 04.05.2020 18:29:49 w Czy informują/ informowali?
malmika napisał(a):

Czy w końcu były wyniki z konkursu Fantasia Groszek?  emotka

Były 2 tyg temu bodajże we wtorek emotka   Wyświetl w wątku >>
1 malmika 0

donia7

#6700596 Napisano: 03.05.2020 00:12:17 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Chcę kupić trampolinę. Nie wiem od czego zacząć poszukiwania, na co zwrócić uwagę. Polecicie firmę, sklep lub rodzaj, wielkość itp.? Przeznaczenie dla trójki dzieciaków, będzie stać na RODOS, więc cenowo raczej z niższej półki. Help  emotka

Ja się nie znam na trampolinach, ale osobiście moim nigdy nie kupię. Wiem, że dla dziewczynek nie jest to dobre jak za dużo skaczą, a sąsiadki synkowi jak miał 5 lat to ten zamek w środku rozciął głowę i miał 13 szwów emotka wiem, że to pewnie jeden taki przypadek na milion, ale kurdę nie lubię trampolin...więc nie doradzę emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6699770 Napisano: 28.04.2020 14:49:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
patyk napisał(a):

Dobra wąteczku, u mnie będzie konkret. Potrzebuję 100 tysięcy emotka
Przyjmujesz wyzwanie?
Nie musi wpaść z jednego konkursu, może być z kilku, ważne żeby się uzbierało do końca roku  emotka

Ja się dołączam, mi styknie na dzień dzisiejszy 10 tyś emotka byłoby miło emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

donia7

#6699354 Napisano: 27.04.2020 10:24:36 w WC - rozmowy o wszystkim
basiag napisał(a):

mam problem .. działa Wam poczta na wp.pl ?? czy jest jakaś awaria ?

nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6699247 Napisano: 26.04.2020 16:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

Czy w konkursie Astra-Dino, gdy wysyłało się zgłoszenie przez stronę, a nie w formie sms-a, podawało się też nr telefonu? Ktoś pamięta?
Bo zastanawiam się czy jak będą informować, to laureaci zgłoszeń wysłanych przez stronę dostaną maila czy sms-a?

Oni zawsze tylko eski słali emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6698671 Napisano: 23.04.2020 09:50:59 w Wkurza mnie...
slomkab napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że moje dzieci non stop się kłócą i biją. Nie wiem już jak reagować,  co robić...... emotka  2x 4 lata....czy to minie? emotka

Nie wiem u mnie 6 lat i 10 lat i codziennie  wojna i zaczepki...tez mam dość;(

I mnie niespełna 9 i 11 lat i jest tragedia... Wojny non stop wrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6698657 Napisano: 23.04.2020 08:08:13 w Dziś cieszę się z.....
Szkoda, że wczoraj nie wiedziałam, bym wygoniła dzieci, żeby popatrzyły. Człowiek niby siedzi na tym necie, a nie wie, co się dzieje na świecie emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

donia7

#6698525 Napisano: 22.04.2020 16:06:32 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Słuchajcie, mam mindfuc*a. Jak spędzacie teraz czas? Siedzicie w domu? Musieliśmy w ubiegłym tygodniu jechać do lekarza. Moja ciężarna bratowa zaoferowała, że mamy dzieciaki zostawić u niej. Gdy stwierdziłam, że nie chce jej narażać odpowiedziała mi, że do nich i tak ktoś ciągle przychodzi... Moja koleżanka (dwójką małych dzieci, z czego jedno noworodek) ciągle wrzuca aktualne zdjęcia z imprez rodzinnych, albo wyjazdów. Może ja nieprawidłowo rozumiem słowo "izolacja" i jak głupia siedzę w domu i ograniczam zakupy do jednego wyjazdu do sklepu na 1.5tygodnia....
I po co te szumne nakładki na zdjęcie profilowe na FB "uratuj komuś życie i zostań w domu"?

Ja już od dawna widzę, że to co się dzieje na FB u ludzi, a to co w ich domach to dwie różne rzeczy. Wszystko na pokaz emotka ostatnio mama mi mówi, że jej sąsiadkę mąż prał po twarzy, aż chodziła i płakała, a popołudniu na FB dodała zdjęcia ich małżeństwa "20 lat razem", gdzie pełno komentarzy "cudowna rodzinka", "pięknie wyglądacie" emotka Wyświetl w wątku >>

donia7

#6698079 Napisano: 21.04.2020 09:13:32 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Wkurzam się na siebie, że praktycznie w nic od początku kwietnia nie gram, a koleżanka co parę dni wysyła mi listę co lepszych konkursów jakie znalazła  emotka  Mało osób gra, bo chyba w takie odrętwienie większość osób wpadła, wiec jej wpada nagroda za nagrodą, a mi się nawet regulaminów nie chce czytać. 
Potem żałuję, że takiego lenia miałam  emotka  Ale dalej nie mogę wziąć się za konkursowe pisanie  emotka

Po wczorajszej przygodzie z Dino nie sądzę, że tak mało osób gra, wręcz odwrotnie...  Wyświetl w wątku >>

donia7

#6698055 Napisano: 20.04.2020 22:44:00 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

"Sprzatniety"?  emotka   uuuuuu
My zadxwonilismy obok do nadleśnictwa a oni wezwali animalsow czy kogoś od zwierząt. Robili pułapki na niego. Chcieli go przenieść w inne miejsce..ale on być cwany.  emotka  nic go nie ruszyło, w końcu sam się wyniósł  emotka  Ale fakt, że się kompletnie nie bał. Łaził pod domem, nic sobie z nas nie robił  emotka  teraz od trzech lat mamy rodzinę bażantów...Ci to odgłosy wydają hehe. Jest wesoło. 

My też dzwoniliśmy... Powiedział nam facet, że jak lis sam padnie to po niego przyjadą emotka i popołudniu słyszeliśmy strzały...Pewnie do innego sąsiada też zaszedł. Bażanty też mamy emotka czekaj, czekaj...zaraz się okaże, że mieszkamy niedaleko siebie  emotka emotka  
No i pełno kotów łazi. Jak moje dwie latają po podwórku to wtedy nie, ale jak są w środku to łażą koty różnej maści. Na szczęście moje wysterylizowane emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

donia7

#6698052 Napisano: 20.04.2020 22:30:06 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Zazdroszczę Wam tego ogródka. Ja mieszkam dopiero 4 miesiące w domu, więc na podwórku jeszcze taki teren budowy trochę. Niestety,mam glinę na której trawa średnio chce rosnąć emotka Myślimy z mężem nawieźć ziemi i zrobić mini ogródek.

Wszystko jest kwestia czasu. My 5 lat. Mieliśmy pole jak się wybudowaliśmy. Też nawozilismy ziemię i dużo dużo pracy było. Do tej pory jest. Ale radość i satysfakcja wielka. No i jak sobie grilla zrobisz i odpoczywasz na tarasie...bajka  emotka

My mamy jeszcze nie zrobione skarpy... jest tyle roboty przed nami, że głowa mała emotka Trawkę zasialiśmy w zeszłym roku, ale jest taka bidna  emotka Z tym grillem i tarasem to fakt, bajeczka  emotka jeszcze my mamy dom "schowany", często sarenka sobie pobiegnie, albo zając podskoczy emotka mimo, że od centrum miasta 3 km.

Oooo widzę to samo co u mnie. Za płotem sarenki prawie codziennie. Dookoła mam pola i lasek. Mieliśmy 2 lata temu nore lisa 10 metrów od furtki. To były jaja  emotka  na szczęście sam się wyprowadził. Mam 2 km do najbliższego sklepu. Ja właśnie kocham to, że mieszkamy na zadupiuu i nie mam póki co za płotem żadnego domu. Najbliższy sąsiad kilkaset metrów dalej.  emotka  

My też mieliśmy lisa!Norę miał niedaleko na skarpie ale przy drodze i nam łaził po działce parę razy. W lutym siedział na tarasie, nikogo się nie bał emotka no ale został "sprzątnięty"... Wyświetl w wątku >>
0 0

donia7

#6698040 Napisano: 20.04.2020 21:36:40 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Zazdroszczę Wam tego ogródka. Ja mieszkam dopiero 4 miesiące w domu, więc na podwórku jeszcze taki teren budowy trochę. Niestety,mam glinę na której trawa średnio chce rosnąć emotka Myślimy z mężem nawieźć ziemi i zrobić mini ogródek.

Wszystko jest kwestia czasu. My 5 lat. Mieliśmy pole jak się wybudowaliśmy. Też nawozilismy ziemię i dużo dużo pracy było. Do tej pory jest. Ale radość i satysfakcja wielka. No i jak sobie grilla zrobisz i odpoczywasz na tarasie...bajka  emotka

My mamy jeszcze nie zrobione skarpy... jest tyle roboty przed nami, że głowa mała emotka Trawkę zasialiśmy w zeszłym roku, ale jest taka bidna emotka Z tym grillem i tarasem to fakt, bajeczka emotka jeszcze my mamy dom "schowany", często sarenka sobie pobiegnie, albo zając podskoczy emotka mimo, że od centrum miasta 3 km. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0