Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tyros27

tyros27

#6147492 Napisano: 19.01.2016 14:30:42 w Wkurza mnie...
Dziś samo sprawdzanie firmy w internecie czy taka istnieje nie wiele daje, bo oszuści zaczynają podszywać się pod prawdziwe istniejące firmy i wyłudzają na nich podając swoje konta różne kwoty pieniężne.Więc taką fundację trzeba sprawdzić zaczynając od zgodności numerów kont.
Dwa dni temu widziałam materiał w TV, jak na polską firmę wyłudzał pieniądze w całej Europie gościu z Rumunii. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6147471 Napisano: 19.01.2016 14:12:08 w Wkurza mnie...
lolka182 napisał(a):

tyros27 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ALE SIĘ TERAZ WKURZYŁAM !! ;// 
z nr stacjonarnego zadzwoniła do mnie babka z jakiejś fundacji nakreślając, że potrzebna jest pomoc 2 dzieciom z problemami, chorobami itd. czy może przesłać link do str. fundacji i opisu tych dzieci i czy mogę wspomóc ich - UWAGA! kwotą 30 zł.
Nie raz wspomagam dzieci chore, biedne rodziny, jednak nikt nie będzie mi narzucał ile mam wpłacić bo raz może to być 5 zł a raz 100 - ile mam tyle daję.
Powiedziałam babce, że może przesłać link, ale nie określę jej jaką kwotę ewentualnie wpłacę, bo nie wiem może to być mniej, a ona do mnie takim tekstem : 
-  To może się Pani z kimś złożyć tak, żeby ta kwota była minimum 30 zł...
 
Czy ja jestem nienormalna czy świat oszalał? Ktoś będzie mi narzucał ile ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy mam oddać?
O nieee...powiedziałam jej co o niej myślę i że w takim razie NA PEWNO IM NIE POMOGĘ - wolę wejść na stronę i wspomóc osoby dla których liczy się każdy pieniądz, a nie określona przez nich kwota minimalna.

Nosz szlag mnie trafił na takie zasrane pseudo fundacje - założę się, że z tej kwoty 25 poszłoby dla nich a 5 na te dzieci.

emotka emotka

Bądź czujna to może być fikcyjna fundacja a przelew może być aktywacją konta.

oczywiście nie przelałabym nic bez konkretnej informacji o fundacji, dzieciach itd. 
dlatego zawsze chcąc komuś pomóc korzystam np. z siepomaga.pl, ale sam fakt bezczelności babska wkurza ;/ 

PS. nie wiedziałam, że w taki sposób mogą naciągnąć na otworzenie jakiegoś konta..

Na pewno dysponują twoim numerem telefonu nie wiadomo  jakie jeszcze  Twoje dane posiadają "Jakie sobie kupili z baz"
Oszuści w ten sposób wyrabiają sobie na Twoje dane konto, które za pomocą takie przelewu im aktywujesz, zaciągają pożyczki i znikają a do ciebie za jakiś czas przychodzą ponaglenia z banku, że nie płacisz rat.Poczytaj o tym w sieci jest taki spraw mnóstwo.To woła o pomstę do nieba! Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6147456 Napisano: 19.01.2016 13:54:11 w Wkurza mnie...
lolka182 napisał(a):

ALE SIĘ TERAZ WKURZYŁAM !! ;// 
z nr stacjonarnego zadzwoniła do mnie babka z jakiejś fundacji nakreślając, że potrzebna jest pomoc 2 dzieciom z problemami, chorobami itd. czy może przesłać link do str. fundacji i opisu tych dzieci i czy mogę wspomóc ich - UWAGA! kwotą 30 zł.
Nie raz wspomagam dzieci chore, biedne rodziny, jednak nikt nie będzie mi narzucał ile mam wpłacić bo raz może to być 5 zł a raz 100 - ile mam tyle daję.
Powiedziałam babce, że może przesłać link, ale nie określę jej jaką kwotę ewentualnie wpłacę, bo nie wiem może to być mniej, a ona do mnie takim tekstem : 
-  To może się Pani z kimś złożyć tak, żeby ta kwota była minimum 30 zł...
 
Czy ja jestem nienormalna czy świat oszalał? Ktoś będzie mi narzucał ile ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy mam oddać?
O nieee...powiedziałam jej co o niej myślę i że w takim razie NA PEWNO IM NIE POMOGĘ - wolę wejść na stronę i wspomóc osoby dla których liczy się każdy pieniądz, a nie określona przez nich kwota minimalna.

Nosz szlag mnie trafił na takie zasrane pseudo fundacje - założę się, że z tej kwoty 25 poszłoby dla nich a 5 na te dzieci.

emotka emotka

Bądź czujna to może być fikcyjna fundacja a przelew może być aktywacją konta. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6144952 Napisano: 14.01.2016 13:39:17 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

awi napisał(a):

magnus napisał(a):

Mnie nie wiem czy wkurza czy smieszy, wpadł mi smsek- Proszę o wysłanie za pobraniem cewki zapłonnikaemotka

Haha,  emotka   nie sprzedaję narządów... a na ich ewentualne pobranie jeszcze trzeba poczekać

Chyba ktoś pomylił tele, cewki nie dam mu emotka

Albo ktoś użył twoich danych wystawiając trefne ogłoszenie na jednym z  portali z ogłoszeniami.Tak teraz są chronione nasze dane, że aż strach grać w konkursy i odbierać tel. a już bron Boże oddzwaniać taka przyjemność może kosztować z tego co wczoraj widział nawet 1000 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6138595 Napisano: 29.12.2015 23:14:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luzak napisał(a):

Potrzebuję pomocy, nie dochodzą mi maile na paczkę sprzątaczkę, mam zwrotki niedostarczona poczta - zwrot do nadawcy, dlaczego tak się dzieje?Dzisiaj ostateczny termin odesłania paragonu, jak zwykle na ostatnią chwilę to zostawiłam

Musisz mieć jakiś błąd w adresie. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6134608 Napisano: 19.12.2015 12:44:27 w Informują
Do mieszkańców Torunia i okolic CH BIELAWY dzwoni. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6134027 Napisano: 18.12.2015 11:55:22 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Poczta Polska. W kulki sobie lecą emotka

Co się stało ?

Mnie też wczoraj wkurzyli,dotarła paczka otwarta a wewnątrz tylko gratulacje i kartonik po nagrodzie a sama nagroda gdzieś wyparowała. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6133027 Napisano: 16.12.2015 15:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Francioszka,Franciszek,Esmeralda, Genowefa,Alfons i jeszcze więcej takich cacuszek i jedna rzecz, która je łączy bardzo wysokie numer paragonów.Czyżby paczka sprzątaczka miała do czynienia z drukarzem.Tym samym z którym ostatnio zabawa w biedronce z leonami ile tam rezerwy i jeszcze nie tak dawno pralki.Zastanawiające. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6124327 Napisano: 03.12.2015 15:48:19 w Czy informują/ informowali?
A Glade wciąż milczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6116746 Napisano: 20.11.2015 21:22:55 w Biedronka
bamfarfe22 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

tyros27 napisał(a):

Zobaczcie co ciekawego znalazłam na konkurs Leonowy na Youtube. 

https://www.youtu.../watch?v=if2fcwVRjX0

pewnie więcej takich perełek było 

akurat ten film kiepściutki moim skromnym zdaniem, prosty, bez polotu, mam nadzieję że nie to naradzali...

Może i kiepściutki, ale jest. Zgłoszenie bez filmiku już nie jest tak atrakcyjne jak z filmikiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6116730 Napisano: 20.11.2015 20:54:43 w Biedronka
Zobaczcie co ciekawego znalazłam na konkurs Leonowy na Youtube. 

https://www.youtu.../watch?v=if2fcwVRjX0 Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6116317 Napisano: 20.11.2015 15:11:55 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Monika11 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

Z jakich dni dostajecie paczki sprzątaczki? Z listopada też już wysyłają?

u mnie z października

U mnie z 12.10 

U mnie 1.11 Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6114363 Napisano: 18.11.2015 13:58:19 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Ronja napisał(a):

Dostałam smsa, że wygrałam 1 nagrodę - wysłałam 3 zgłoszenia - chcą żebym odesłała 2 paragony - dlaczego tak? Dlaczego nie 3 albo 1?

a może na jeden nr.wysyłają tylko jedno zawiadomienie o wygranej bez wzgledu na to ile wygrałaś-skoro chcą 2 paragony to może oznaczać ze wygrałas dwa razy

Oni podają numery paragonów, więc powinnaś dostać 2 numery:) I pewnie wygrałaś 2 razy:)

Przecież każdy może wygrać tylko jedną nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6114034 Napisano: 18.11.2015 11:51:06 w SZUKAM....
trampek. napisał(a):

Nadawca:
AKCJA V&P GÓRECKA 104 61-483, Poznań, PL

dostalam @ ze kurier jedzie wiecie co to??

Talerzyk łaciaty Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6113980 Napisano: 18.11.2015 11:05:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

lola.lola napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Nie chcę oberwać karniaka, więc nie będę pisać w wątku MDW - Kochani, nie bierzcie udziału w konkursie poleconym tam przez użytkownika DanielPawełczyk bez przeczytania regulaminu!

Też wyglądało mi podejrzanie, zwłaszcza że użytkownik jest na forum od dziś.. 

Właśnie zbieram się do pracy, więc nie zdążyłam przeczytać całego regulaminu. Zobaczyłam, że można otrzymywać 3 smsy w tygodniu i każdy odebrany sms kosztuje nas 5zł.

W jakim dziale te rewelacyjne konkursy? Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6113972 Napisano: 18.11.2015 10:59:54 w Biedronka
kasiaskabek napisał(a):

tyros27 napisał(a):

kasiaskabek napisał(a):

tyros27 napisał(a):

migi napisał(a):

kasiaskabek napisał(a):

xpac napisał(a):

tyros27 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

bc14 napisał(a):

z jakich etapow byla rezerwa z biedronki?

Podbijam

Ktoś pisał o I etapie.

Ciekawe czy bedzie lista ze zwycięskimi paragonami na stronie Smolara, tak jak to było z etapem głównym....

rezerwa poszła z 1 i 2 etapu. dziś mają być kolejne, 3 i 4 a 5 jeżeli zdążą emotka  

Widzę, że ładnie przemaglowałaś Smolar z różnych konkursów  emotka emotka emotka emotka

Albo to ich człowiek

jak zadzwoniłam to zapytałam z automatu, z jedną rzeczą nie opłaca sie dzwonić emotka  
od razu ich człowiek emotka
jak nie chcecie info nie będę pisać emotka

Na żartach się nie znasz, cóż to za pesymistyczny nastrój od rana.

jaki pesymizm, absolutnie emotka

I tego się trzymajmy, bo tylko dobre nastawienie ściąga nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6113965 Napisano: 18.11.2015 10:57:25 w Biedronka
kasiaskabek napisał(a):

tyros27 napisał(a):

migi napisał(a):

kasiaskabek napisał(a):

xpac napisał(a):

tyros27 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

bc14 napisał(a):

z jakich etapow byla rezerwa z biedronki?

Podbijam

Ktoś pisał o I etapie.

Ciekawe czy bedzie lista ze zwycięskimi paragonami na stronie Smolara, tak jak to było z etapem głównym....

rezerwa poszła z 1 i 2 etapu. dziś mają być kolejne, 3 i 4 a 5 jeżeli zdążą emotka  

Widzę, że ładnie przemaglowałaś Smolar z różnych konkursów  emotka emotka emotka emotka

Albo to ich człowiek

jak zadzwoniłam to zapytałam z automatu, z jedną rzeczą nie opłaca sie dzwonić emotka  
od razu ich człowiek emotka
jak nie chcecie info nie będę pisać emotka

Na żartach się nie znasz, cóż to za pesymistyczny nastrój od rana. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6113957 Napisano: 18.11.2015 10:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tyros27 napisał(a):

spursman napisał(a):

tyros27 napisał(a):

spursman napisał(a):

Z jakiego numeru dzwonili z Leonami wczoraj??? Napisz ktos emotka

Gdzieś we wcześniejszych wpisach były podawane numery, przeszukaj.

pewnie było ale nie mam dostępu do Biedronkowego emotka

Luknę tam do dam Ci cynk.

 603 578 xxx LEONKI podobno z tego numerku. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6113953 Napisano: 18.11.2015 10:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spursman napisał(a):

tyros27 napisał(a):

spursman napisał(a):

Z jakiego numeru dzwonili z Leonami wczoraj??? Napisz ktos emotka

Gdzieś we wcześniejszych wpisach były podawane numery, przeszukaj.

pewnie było ale nie mam dostępu do Biedronkowego emotka

Luknę tam do dam Ci cynk. Wyświetl w wątku >>
0 0

tyros27

#6113944 Napisano: 18.11.2015 10:46:10 w Biedronka
migi napisał(a):

kasiaskabek napisał(a):

xpac napisał(a):

tyros27 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

bc14 napisał(a):

z jakich etapow byla rezerwa z biedronki?

Podbijam

Ktoś pisał o I etapie.

Ciekawe czy bedzie lista ze zwycięskimi paragonami na stronie Smolara, tak jak to było z etapem głównym....

rezerwa poszła z 1 i 2 etapu. dziś mają być kolejne, 3 i 4 a 5 jeżeli zdążą emotka  

Widzę, że ładnie przemaglowałaś Smolar z różnych konkursów  emotka emotka emotka emotka

Albo to ich człowiek Wyświetl w wątku >>
0 0