Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Hamiltonian

Hamiltonian

#6313477 Napisano: 22.01.2017 20:59:05 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale np tu:
http://intermarch...rs/konkurs-finish-2/
Firma co produkuje chemię a w nagrodę jest elektronika emotka  
moze byc? 

Elegancki! Będę mógł zasugerować, że odpowiedniejszą nagrodą byłaby pralka lub zmywarka czy co to tam takiego emotka   Wtedy nagroda jest spójna z wizerunkiem firmy, itd.
Dziękuję! emotka   Chętnie się dowiem o jeszcze innych  emotka    Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

Hamiltonian

#6313473 Napisano: 22.01.2017 20:39:13 w SZUKAM....
Hej  emotka  

Poszukuję konkursu, w którym nie została dopasowana grupa docelowa, tzn. np. firma produkuje tampony, a organizuje promocję dla mężczyzn  emotka  
lub
nie zostały dopasowane odpowiednio nagrody czyli np. 1) do wygrania są smycze, a zadaniem konkursowym jest wykonanie wideo 2)firma oferuje nagrody nie dopasowane do profilu marki Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6276156 Napisano: 27.10.2016 17:30:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cóż, sprawdźmy czy ten wątek działa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6268371 Napisano: 12.10.2016 15:07:45 w SZUKAM....
Witam  emotka  

Być może tematem mojej pracy magisterskiej będą konkursy. W związku z tym mam pytanie - czy znacie jakiekolwiek książki o konkursach, które mógłbym wpisać do bibliografii? Najlepiej jak będą powiązane z marketingiem - np. jako forma wsparcia sprzedaży, itd. ale każda propozycja jest ważna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6264987 Napisano: 06.10.2016 10:32:17 w SZUKAM....
Witam

Czy ma znaczenie - czy numer z którego wysyła się zgłoszenie na konkurs jest zarejestrowany? Nie chodzi o startery, nowe numery, tylko numer, którego używa się kilka lat - jeszcze nie zarejestrowałem i nie wiem czy jest sens wysyłać zgłoszenia    Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6262652 Napisano: 01.10.2016 17:02:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
mattadore napisał(a):

Soraya skuter pierwsze miejsce to nie jest zwykła wklejka na zdjęciu z neta???


Jest emotka   Ale zastanawiam się czy zgłosić, bo drugie miejsce jest bez polotu. Takie sobie po prostu zdjęcie - ładne, ale pomysłu tam, według mnie, żadnego.  Pierwsze miejsce ma chociaż pewną dwuznaczność, można zrozumieć to na dwa sposoby.
Trzecie miejsce - wiadomo, powtórka z rozrywki.
Czwarte miejsce - to samo co drugie - tylko nudniejsze. Najzwyklejsze zdjęcie bez pomysłu.
Piąte miejsce - to samo co trzecie, powtórka powtórki z rozrywki

itd. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Hamiltonian

Hamiltonian

#6259047 Napisano: 23.09.2016 13:43:43 w SZUKAM....
joan napisał(a):


Jeśli po wysłaniu smsa na numer premium dostaniesz zwrotkę, blokady nie masz.

Jeśli można się do Ciebie dodzwonić z numeru zastrzeżonego, blokady nie masz. To najłatwiej sprawdzić prosząc
znajomego o wykonanie telefonu do Ciebie, o ile ten znajomy ma opcję ukrycia numeru.

kadett33 napisał(a):

a jak nie ma to przed twoim numerem trzeba dodać #31#twoj numer i trzeba zadzwonić. I numer powinien być ukryty.


Dziękuję, teraz już chyba wszystko jasne! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6259031 Napisano: 23.09.2016 13:26:46 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

Hej, czy ktoś może wie jak sprawdzić czy numery premium mogą się do mnie dodzwonić? emotka  Czytałem ostatnio na forum o jakiejś blokadzie, a przezorny zawsze ubezpieczony emotka

ale z konkursów nie dzwonią z numeru premium. a w jakiej sieci masz numer/y?


Orange, kurczę - tutajże - na e-konkursowym forum - czytałem w panice o blokadzie na nr premium i braku możliwości dodzwonienia się w przypadku ewentualnej wygranej, tylko nie potrafię znaleźć tego wpisu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6259024 Napisano: 23.09.2016 13:21:24 w SZUKAM....
Hej, czy ktoś może wie jak sprawdzić czy numery premium mogą się do mnie dodzwonić? emotka  Czytałem ostatnio na forum o jakiejś blokadzie, a przezorny zawsze ubezpieczony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6257923 Napisano: 21.09.2016 18:57:13 w SZUKAM....
dang21 napisał(a):

Hamiltonian napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie - gdzie znajduje się nr paragonu w Intermarche? Po wyszukiwarce dowiedziałem się gdzie jest w Kauflandzie i Biedronce.

obok daty emotka

Dziękuję  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6257914 Napisano: 21.09.2016 18:43:23 w SZUKAM....
Szukam odpowiedzi na pytanie - gdzie znajduje się nr paragonu w Intermarche? Po wyszukiwarce dowiedziałem się gdzie jest w Kauflandzie i Biedronce. Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6257144 Napisano: 20.09.2016 15:58:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy dane z Soraya Lidl wysyłacie jako odpowiedź na 'wygranego' maila, czy na jaki adres? Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6257122 Napisano: 20.09.2016 15:24:56 w SZUKAM....
patryczq napisał(a):

Regulaminu Soraya w Lidlu. Może ktoś poratuje?


Również pięknie proszę o podesłanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6252817 Napisano: 11.09.2016 16:22:05 w SZUKAM....
Szukam strony/regulaminu związanego z konkursem, który odbywał się bodajże w grudniu, należało wykonać selfie - kojarzę coś z telefonem Xperia - nie wiem czy była do wygrania, czy organizowała ta marka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6251731 Napisano: 08.09.2016 18:29:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Potrzebuję załącznika/regulaminu - jakiegoś dowodu, że w konkursie Chwytaj Chwile z Nestle nastąpiły zmiany we wszystkich załącznikach z produktami oprócz Polo Marketu. Proszę!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6249269 Napisano: 02.09.2016 15:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

Moim zdaniem handel paragonami będzie nadal kwitł, tylko już nieoficjalnie... może większość przeciętnych forumowiczów nie kupi, ani nie sprzeda po zakończeniu konkursu paragonu, ale spora grupa "starych" bywalców nadal będzie prowadziła takie praktyki. Wątek paragonowy zamieciony pod dywan, na pierwszy rzut oka porządek i wszystko cacy, lecz w rzeczywistości nic się nie zmieni...


To znaczy, że mamy ułatwiać takie praktyki? Argument typu "i tak się znajdzie inna droga" do mnie kompletnie nie przemawia.
Jak ktoś zechce kupić heroinę to i tak znajdzie sposób, ale to nie znaczy, że mamy to ułatwiać.


donia7 napisał(a):

dokładnie! Poza tym jak ktoś oszukuje na potęgę to to jego sprawa i sumienie. 


Nie tylko jego sprawa i sumienie, bo ma to wpływ na uczciwych graczy. Wyświetl w wątku >>

Hamiltonian

#6247991 Napisano: 31.08.2016 12:07:16 w SZUKAM....
kemli napisał(a):

Ja pózniej jeszcze przeglądałam załączniki we wszystkich sklepach i w polomarkecie została kawa nescafe. Może warto by do nich napisać albo zadzwonić. Finalnie kupiłam zestaw galaretek.


Drugi raz robiłaś zakupy czy pierwszy? Ja już kupiłem produkty w poniedziałek, zdjęcie zrobiłem - na zdjęciu była zakupiona kawa, a teraz się okazuje, że Nescafe nie wchodzi w grę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6247889 Napisano: 31.08.2016 10:13:04 w SZUKAM....
kemli napisał(a):

Czy na ktorys z konkurosw chwytaj chwile z nestle w spisie prodoktow jest nescafe i princessa? Jestem przekonana ze jak wczoraj sprawdzalam to byly... A dzis same majonezy i zupy z proszku.emotka


Co to ma być emotka  Również kupiłem m. in. kawę Nescafe i batony, których teraz nie ma wśród produktów wymienionych w załączniku.
Posiada ktoś dawny regulamin/załącznik? Ciapa - ja - nie zapisałem sobie emotka

Co teraz? Mam nadzieję, że uznają paragon z zakupem przed zmianą załącznika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hamiltonian

#6216409 Napisano: 18.06.2016 10:28:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że Koral wybierze głównego zwycięzcę z tygodniowych czy całości?
+ czy główną zgarnie zdjęcie z 'hasztagiem' tygodnia czy zrobione specjalnie do gry o najwyższą stawkę? - w galerii PoraNaEuro  jest kilka zdjęć, które w ogóle nie mają związku z Euro, więc chyba są zrobione dla nagrody głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0