Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ultrixx

ultrixx

#6321890 Napisano: 14.02.2017 19:22:10 w Wkurza mnie...
Powrót smogu emotka  i jak tu się cieszyć ze słoneczka? Wyświetl w wątku >>
2 dolly, kalka 0

ultrixx

#6321343 Napisano: 12.02.2017 20:57:34 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Są z ryżu kontury świata, poszczególnych państw, flagi... 
Tak bywa z konkursami. Nie da się być oryginalnym, choć każdemu z nas się czasem wydaje, że wymyśliliśmy coś super extra, na co nikt inny nie wpadnie.
Ja kilka fajnych nagród miałam z wykorzystaniem słownictwa związanego z Kosmosem, gwiazdami, planetami...
W Wawelu rok czy dwa lata temu ktoś podobny pomysł na tekst wykorzystał, choć żaden z moich tekstów nigdy nie był publikowany.
A teraz to słownictwo już się przewija ciągle w różnych konkursach, więc znalazłam coś innego, na czym czasem bazuję  emotka
Pomysły można powielać, udoskonalać, zmieniać.
Byle nie kopiować całości  emotka
Wkurza to, ale by wymyślić coś, czego nie było, trzeba się naprawdę nagłowić... i bez gwarancji, że się opłaci  emotka

Otóż to. Ja też miałam swoje patenty "astronomiczne" ponad 2 lata temu, a pewnie nie widziałam Twoich zgłoszeń. I też pewnie mi się wydawały odkrywcze i oryginalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6321166 Napisano: 11.02.2017 17:40:51 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Wkurza mnie choróbsko, które nie chce się odczepić od mojej rodziny emotka A...i wkurza mnie, że mąż mi dzisiaj przyniósł dwa takie paragony:

To Cię jeszcze "pocieszę", że Pszczyna nie jest na liście sklepów promocyjnych emotka
https://www.smola..._sklepow_konkurs.pdf
Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6320674 Napisano: 10.02.2017 09:50:15 w Pomocy!!!!
Czy ktoś ostatnio reklamował brak możliwości wysyłania smsów premium na nowych starterach nju? Po jakim czasie nju się z tym uporał?
Może ktoś już ma sprawdzony sposób na aktywację tych smsów? Doładowałam konto na co najmniej 10 pln, wykonałam połączenie, zresetowałam telefon i dalej nie hula emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6316714 Napisano: 01.02.2017 00:33:25 w Wkurza mnie...
83huda napisał(a):

mczarna napisał(a):

dolly napisał(a):

83huda napisał(a):

dolly napisał(a):

83huda napisał(a):

dolly napisał(a):

Prawdziwa tak, a masz teraz takową? ??  

Eee..nie wiem, nie ma mnie w kraju. Jak bylam to bylo minus 15 u mnie.

Pffffffffbuahaha emotka

Poprzednie wypowiedzi traktowały o mrozie i oblodzonych chodnikach, więc mniemam, że o prawdziwą zimę chodziło. No ale..nie będę kontynuować tematu, bo nie szukam zaczepki. 

To nie jest zaczepka, tylko szczery smiech emotka
Odebralam to tak, ze bronisz zimy, lubisz ja i jest super, a za chwile piszesz, ze ta to nie wiesz czy fajna, bo Cie w kraju nie ma emotka  
Nie zaczepiam, jestem zmeczona tymi syfami dookola, wiec dodatkowa spina, nie jest mi potrzebna emotka

Ja też nie znoszę zimy i tego syfu z nią związanego: skrobania szyb rano, nagrzewania auta,domu,potem po śliskim chodniku chodzenia,walki z choróbskami,tych wiecznych ciemności i ch.j...warzyw, ubierania się ciepło,gdzie potem,np. w sklepie jest za gorąco, braku zieleni na tarasie i miliona innych powodów.Powtarzam to zawsze,co roku.
83huda-jak nie ma Ciebie w kraju to może sobie siedzisz gdzieś w ciepełku i brak Tobie naszego klimatu i tych czapek i szalików?

Nie, siedzę sobie w Austrii. Zimy Ci u nas dostatek emotka . Sądziłam, że mówicie generalnie o zimie, a nie tej, konkretnej polskiej zimie w chwili obecnej (jak się teraz domyślam: syf, chlapa, taka sytuacja..?). Jeszcze dwa tygodnie temu byłam w Polandii i zima w moich stronach była cudna. Teraz, jak czasem oglądam pogodę to słyszę: "Łooo Jezuu..proszę Państwa, jak zimno, jak żyć, jak żyć?". Dla mnie zima, czyt. mróz grubo poniżej zera, zasypane ulice, etc to kein Problem. Moja uwaga w temacie chorób miała tylko podkreślić, że biedna zima nie jest niczemu winna. Duże skupiska ludzkie, brak wietrzenia pomieszczeń, bo zimno - wirusom w to graj! 

To zazdroszczę Ci tej austriackiej miejscówki. Zeszły tydzień byliśmy w Dolomitach - jakby mnie pod tlen podłączyli. Alergia mi się wyciszyła - mogłam jeść co mi się tylko umyśliło, sportować się na mrozie bez pokrzywki. Znajomi przyjechali z dziećmi w trakcie infekcji wirusowej, po jednym dniu dzieciaki cudownie ozdrowiały i były gotowe na narty. A dziś trochę pochodziłam po naszym swojskim syfie (między 12-15, kiedy się najmniej kopci) i od razu ból gardła, kaszel, twarz mnie zaczęła piec. Dzieci trzymam w domu, dobrze, że się w  zeszłym tygodniu wybrykały na śniegu (normalnym, nie szarym). O wietrzeniu domu można zapomnieć i nie dlatego, że mróz. Jutro postanowiłam nakupić do domu jeszcze więcej paprotek i czekać na wiatr. Mam wrażenie, że ten styczeń to jest jakieś apogeum smrodu. Pamiętam, że w zeszłą zimę biegałam na świeżym powietrzu i jakoś dawałam radę. Teraz się przemykam z domu do samochodu. Człowiekowi się włącza instynkt samozachowawczy, chciałby uciekać tam gdzie się dobrze czuje, ale to nie jest realne. A jak słyszę o dalszym dotowaniu górnictwa, które będąc pod kreską sprzedaje jako opał również cały syf, który jest odpadem to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6312949 Napisano: 20.01.2017 16:35:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Dermiss z Drogerii Sekret Urody + Kaufy Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6312811 Napisano: 20.01.2017 12:44:34 w Informują
Maile z Cobi w Leclercu (klocki) Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6311434 Napisano: 16.01.2017 17:35:41 w Kupię...
Kupię bony do showroom.pl lub wymienię na jakieś inne bony (Eventim, Decathlon, Mohito, Douglas) Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6310107 Napisano: 12.01.2017 10:09:38 w Informują
0 0

ultrixx

#6309860 Napisano: 11.01.2017 15:08:15 w Informują
Graf z Bobovitą z Super-Pharmu, mail o nagrodzie 3 st. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6307128 Napisano: 03.01.2017 12:28:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
aurorcia napisał(a):

Bon Z Kamis Intermarche 9.12 (nieodebrane wczoraj)

i u mnie (też nieodebrane z wczoraj) Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6307106 Napisano: 03.01.2017 12:07:40 w Udane wymiany - polecane nicki:)
monkakk napisał(a):

yolka123 napisał(a):

Monkakk - bardzo Ci dziękuję za sympatyczną i rzetelną wymianę emotka

yolka123 emotka ja również dziękuję za wymianke i  dodatkową super dedykację emotka
ultrixx -Violka- kaki76 misiamisiam judytkak przesympatyczne osóbki które polecam wszystko szybko i bezproblemowo emotka

I ja polecam monkakk, dzięki za wymianę i za zaufanie! Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6307008 Napisano: 03.01.2017 00:26:21 w Nasze wygrane w minionym roku
Ja już też mam nową zakładkę w Excelu, podsumowałam się i było dobrze emotka  (choć słabiej niż w zeszłym roku).
Najfajniejsze nagrody z zeszłego roku to Thermomix, Kitchen Aid, metamorfoza pokoju dziecięcego i lustrzanka, cieszę się też z wakacji, które zrealizujemy w 2017. Warsztaty z Pieczonką też okazały się całkiem, całkiem - pozdrawiam Was dziewczyny emotka
Pozakonkursowo największa wygrana to zaliczony maraton przez męża (po 7 latach gadania o tym), w pięknych okolicznościach przyrody, w super towarzystwie i na przekór kontuzji. Nareszcie nie żyje od treningu do masażu i ma dla nas więcej czasu. A ja mam czas na konkursy emotka
Cel na przyszły rok to podciągnąć się w konkach foto i kulinarnych i dalej się cieszyć tym wszystkim. Z nagród chętnie przygarnę wszelkie wyjazdy i bony.

PS. Po raz kolejny stwierdzam, że główne nagrody padły w konkach, gdzie nie liczyłam na wiele. Napisałam, odhaczyłam, zapomniałam, wygrałam...


Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6306981 Napisano: 02.01.2017 23:11:45 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

ultrixx napisał(a):

Kredyty hipoteczne a kredyty konsumenckie to zupełnie inne produkty (są nawet regulowane innymi przepisami prawnymi) i jak dla mnie mieszanie ich tu razem w dyskusji nie ma sensu. Ja tam swój kredyt hipoteczny traktuję jako inwestycję i się zupełnie tego nie wstydzę.

Ja zaczęłam temat który jest obecny w naszym otoczeniu na porządku dziennym i chyba w każdej rodzinie (bliższej lub dalszej znany), ale chodziło o konkretną sytuację o podejście do życia i o to że nie mając złotówki przy tyłku i odłożenia nawet paru złotych miesięcznie, ktoś chce się władować w kredyt na 25 lat.
Jeżeli chcą to proszę bardzo, ale niech nie przychodzą do mnie i nie stawiają mnie w tak niezręcznej sytuacji

Jeśli nie mają na wkład własny nie powinni dla własnego dobra dostać tego kredytu. A Ty pomyśl o tym w ten sposób, że nie pożyczając im tej kasy w rzeczywistości wyrządzasz im przysługę - choć oni i tak oczywiście Ci tego nigdy nie zapomną i nigdy nie docenią emotka Wyświetl w wątku >>
1 jkkp 0

ultrixx

#6306972 Napisano: 02.01.2017 22:55:20 w Wkurza mnie...
Kredyty hipoteczne a kredyty konsumenckie to zupełnie inne produkty (są nawet regulowane innymi przepisami prawnymi) i jak dla mnie mieszanie ich tu razem w dyskusji nie ma sensu. Ja tam swój kredyt hipoteczny traktuję jako inwestycję i się zupełnie tego nie wstydzę. Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6306535 Napisano: 02.01.2017 10:10:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw gier z ABC z 18.12 emotka  smsik z wczoraj Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6305410 Napisano: 28.12.2016 22:25:18 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

czy smolar słał sms z jakiegoś konkursu?

Były eski z Żywca w Carrefour emotka Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6303509 Napisano: 21.12.2016 13:10:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Olafy dla wszystkich dzieci w rodzinie emotka Wyświetl w wątku >>

ultrixx

#6300496 Napisano: 14.12.2016 22:58:05 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam Bobovitę z Superpharm za 20 PLN Wyświetl w wątku >>
0 0

ultrixx

#6299485 Napisano: 12.12.2016 20:42:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mola 2 stopień emotka  Czy bony też poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0