Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5979422 Napisano: 12.02.2015 22:30:29 w Wkurza mnie...
Ogólne złe samopoczucie,  zero słońca,  zero ciekawych konkursów,  zero wygranych,  zero chęci na wstawanie z łóżka i jeszcze kot zeżarł mi rybę. Ja mu karmy nie kradnę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5978874 Napisano: 11.02.2015 20:37:32 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

(...) Teraz do Kaufa to się chodzi popatrzeć,  pomacać... (...)


To wszystko przez ociekające erotyką Walentynki emotka

Bułki macać, żeby nie było, że ekspedientki emotka   Ewentualnie z sentymentu popodpaski,  czy pastę do zębów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5978850 Napisano: 11.02.2015 19:49:20 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

A jeździcie teraz na zakupy do Kaufa?
Mnie się bez konkursu nie chce tam jechać, wolę podreptać do Biedronki, mam bliżej i zawsze po drodze emotka

Konkursowicza pytasz czy jeździ do sklepu, w którym nie ma konkursów?  :D
Teraz do Kaufa to się chodzi popatrzeć,  pomacać... jak się ma po drodze wracając z tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5978069 Napisano: 10.02.2015 11:55:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Szybkie pytanie o konkurs Grzanego Mnicha,  czy tam bez konta na fc  się nieba zagrać ?
Warunki jest polubienia ich i udostępnienie plakatu konkursowego,ale jeżeli ktoś konta nie posiada ,to co ? Dyskwalifikacji juz na starcie emotka


Taki  wpisali warunek w regulaminie. Już dziś Ci mogę powiedzieć, że jeśli wygrasz to przynajmniej garstka życzliwych znajdzie Cię na fb, przewertuje Twój profil w poszukiwaniu udostępnionej grafiki i jeśli nie znajdzie - rozpęta się piekło,będą wyzwiska, ubliżanie, odnośniki do zakłamania, ustawiania wyników i grożenia prokuraturą. Tak więc - lepiej założyć konto i udostępnić, dla spokojnego snu emotka

Swoją drogą, działa to na takiej samej zasadzie jak np konkurs promocyjny w Tesco, gdzie wymagają kupna pasty do zębów marki X - jeśli nie kupisz i nie masz paragonu - nie masz prawa wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5978057 Napisano: 10.02.2015 11:13:03 w Wkurza mnie...
milax88 napisał(a):

ziolko napisał(a):

milax88 napisał(a):Wkurza mnie, że dwoję się i troję, aby wygrać głupie perfumy na facebooku na urodaizdrowie.pl a tu wygrywają osoby, których nie ma w komentarzu pod postem konkursowym (jestem szalona  i przejrzałam wszystkie nazwiska).

1 - może mają ukryte komentarze?
2 - może ktoś je ukrywa złośliwie?
3 - łatwiej poszukasz stosując Ctrl+F i wpisując to, co Cię interesuje... działa na stronach, w dokumentach tekstowych i pdf

W sumie już wolę nie zawracać sobie tym głowy, ale jestem zwolenniczką tego, aby najlepsze prace były po prostu pokazane. Bo to tak bez sensu nagrodzić i nawet nie pokazać, co się nagrodziło. Nie sądzę żeby cokolwiek było tam złośliwie robione, ale dziwnie oceniają prace.

Zapomniałam całkowicie o tym Ctrl+F emotka


W regulaminach na urodaizdrowie jest zawsze zapis, że dozwolone jest wysyłanie odpowiedzi konkursowych na skrzynkę mailową, albo w formie prywatnej wiadomości na fb. Niekiedy również można wpisać na ich stronie jako komentarz do wpisu konkursowego. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5977983 Napisano: 10.02.2015 09:24:15 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

I Groszek. Mąż właśnie wrócił z "zakupów", na których okazało się, że bonów nie można zrealizować i nie będzie można zrealizować, bo sklep ich nie przyjmuje i koniec... Zastanawiam się po co robią konkursy z bonami, każą je realizować w miejscu dokonania zakupów, skoro okazuje się to niewykonalne emotka emotka

Uuuu pachnie mi tu "moim" groszkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5977905 Napisano: 09.02.2015 22:56:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

trudno mi się zgodzić, z wynikami urodzinowego e-konki...
      "Lista rezerwowa: 
......

  • trebor1 - gdyby nie czas nadesłania życzeń to byś był zwycięzcą, szkoda    "
Nie powinienem się też znaleźć na liście rezerwowej, bo  gdyby 5 osób zrezygnowało z odbioru nagrody... Przypadłaby wtedy mi, a przecież wysłałem zgłoszenie poza ramami konkursu emotka

Co Ty,  grasz od wczoraj?  Kto by się regulaminem przejmował... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5976344 Napisano: 05.02.2015 16:03:11 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

benasia napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

napisał(a):zaczytana-pola napisał(a):

napisał(a):napisał(a):olunka napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):ludzka_istota napisał(a):Wkurzają mnie reklamy, Co to kurka alita jest "bioretencja magnezu" i "zespół niespokojnych nóg"????

i "zakwaszenie organizmu"emotka

Mój syn kiedyś powiedział, że facet, któremu konar nie chce zapłonąć powinien polać go najpierw benzyną emotka
Wkurzają mnie te reklamy.


masz genialnego syna!emotka

Mnie tez wkurzają reklamy oprócz reklamy z Media Expert to najbardziej wkurzają mnie głupie reklamy na kanałach dla dzieci  - wrrrr...   emotka

jak grałam o bombonierki to wsłuchałam się w kilka i nie tyle dziwię się, kto takie bzdury wymyśla, ale czy ktoś w to wierzy? jak dla mnie fajną reklamą była ta z galaretką i ananasem z biedronki emotka emotka i lubię dobre reklamy na wysokim poziomie bez udziwnień, kosmicznych stworzeń, zniekształconych tekstów itp.   np.emotka  https://www.youtu.../watch?v=xAsjRRMMg_Q

 Bo jest tylko jedna jedyna słuszna reklama emotka

https://www.youtu.../watch?v=uql6ThaMW7A


Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5976216 Napisano: 05.02.2015 12:03:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niezłe te foty, mają ludzie pomysły emotka

Ja wybieram:
Koty (solidarnie)
Koleś w pasiaku
Koleś z sejfem.
 Lodówka.

Jako, że mają być 3 - odpadają koty, bo wykonanie fajne, ale pozostałe bardziej pomysłowe. W nagrodę ode mnie moje typu dostaną zaciśnięte kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5975944 Napisano: 04.02.2015 19:13:17 w Intermarche
rafal100 napisał(a):

czy na konkurs ""na dobry początek roku" można kupić kilka  rzeczy za łączną sumę 10 zł, czy musi to być jedna rzecz przekraczająca tą wartość? bo w ogłoszeniu konkursu jest >produkty< a w regulaminie że produkt i sama nie wiem? 

Podobno jeden powyżej 10 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5975770 Napisano: 04.02.2015 13:30:41 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

wkurza mnie, choć w sumie raczej wywołuje uśmiech politowania (ale takiego tematu nie ma), gdy komuś nie wystarcza pochwalenie się nagrodą w mdw i musi dopisać, że wygrane owo jest "o wartości:xxx". emotka

A mnie wkurza, a może raczej bawi,że przykładowo wygrałam kilka noży z Develey i moja mama zaraz poszła do sklepu i specjalnie patrzyła na półce w sklepie, ile kosztowały i raczyła mnie o tym poinformować emotka W ogóle wszystkie moje nagrody przelicza na złotówki emotka Wkurza mnie,że wczoraj zapakowałam do koperty paragon, zaadresowałam ją i wypełniłam druk nadania, po czym włożyłam to wszystko do szuflady w biurze, aby dziś wysłać koleżance, a koperta wyparowała emotka Na pewno nikt z biura jej nie brał, bo nie grzebią w moich rzeczach.Dobrze, że mam drugi paragon,ech.


Cudaczku, a może weź jeden z tych noży i przetnij pępowinę, bo coś mi się wydaje, że Cię rodzice nie chcą wypuścić spod swych skrzydeł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5975672 Napisano: 04.02.2015 11:08:24 w Intermarche
1. Też nie rozumiem tej paniki z podbijaniem, pewnie sama agencja nie wymaga a zaraz zacznie. Skoro każdy ma tak samo opisane, to nie chce mi się wierzyć, że będą te paragony odrzucać. Nie było wymogu w regulaminie, nie opisuję.
2. W columbicie nigdy nie miałam opisanego paragonu z wyszczególnieniem nazw produktów, było np "płyn do płuk." i nagrody za każdym razem dotarły (nie brałam pieczątek z tyłu) Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5975386 Napisano: 03.02.2015 18:16:15 w Intermarche
katrin1 napisał(a):

Czy udalo sie komus oddzwonic na mikrofale? Ja odebralam telefon slyszalam kobitke ale ona mnie nie i rozlaczyłam sie a teraz jak oddzwaniam nikt nie odbieraemotka


Ja oddzwaniałam, nie było żadnego problemu. Na ten nr 500 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5975385 Napisano: 03.02.2015 18:15:10 w Wkurza mnie...
Poczta Polska i brak informacji o bardzo ważnej przesyłce emotka Jak na złość, z kilku wysłanych tamtego dnia listów wszystkie już odebrane a o tej jednej słuch zaginął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5975110 Napisano: 03.02.2015 10:35:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula napisał(a):

Z jakich mniej wiece dni dzwoniła wczoraj Palma z mufinkami? Nie zapytałam, a mam zgłoszenie z grudnia i ze stycznia i bałagan w paragonachemotka

 1 stycznia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5974817 Napisano: 02.02.2015 17:23:15 w Intermarche
Monika11 napisał(a):

Jakie oświadczenie trzeba odesłać na kuchenkę ?

 Drugi sms:

Konkurs "WYGRAJ KUCHENKE MIKROFALOWA Z LORENZ": wraz z paragonem nadeslij podpisane oswiadczenie: "Calosc majatkowych praw autorskich do
przeslanego rozwiazania konkursu WYGRAJ KUCHENKE MIKROFALOWA Z LORENZ
przenosze na organizatora The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o."
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5974739 Napisano: 02.02.2015 16:08:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw z Palmy, 7 etap, kurier UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5974734 Napisano: 02.02.2015 16:05:51 w Intermarche
monika1985monik napisał(a):

Jak ma wyglądać to oświadczenie o przeniesieniu praw do hasła ??

W drugim smsie jest jego treść. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5974686 Napisano: 02.02.2015 15:06:25 w Intermarche
yonia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

powie ktoś mniej więcej co wygrało ? jakaś zajawka wygranego zgłoszenia emotka

A co chcesz uzyc w tym konkursie, co bedzie w tesco


emotka
Tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5974670 Napisano: 02.02.2015 14:49:56 w Intermarche
katrin1 napisał(a):

Wygląda na to, że zamierzają dziś wszystkich poinformowaćemotka . Przestanę w końcu wszędzie chodzić z telefonememotka


Po co chodzić? Przecież możesz oddzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0