Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6060550 Napisano: 24.08.2015 15:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

Sprawdziłam (dojechałam do końca sms'a) nie ma wzmianki o przeslaniu skanu.
Widocznie jestem tym podejrzanym szczęśliwcem co do ktorego trzeba pkt.regulaminu wykonać emotka

Też dziś dostałam takie smsy. Odesłałam co chcieli, choć przy pierwszym podejściu nie miałam w smsie prośby o skan paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6060456 Napisano: 24.08.2015 13:18:51 w Wkurza mnie...
Zalało mi łazienkę. Dzieciak w to wpadł i zaczął taplać się niczym na basenie. Ogarnęłam. Wyjęłam pranie do miski i myślę - ważne, że się uprało. Białe pranie. Wyszłam z domu rozwiesić. Szłam (ja taka mała) z tą wielką kupą białego prania i nachyliłam się żeby przejść pod konstrukcją mojego teścia. Jak się nachylałam pranie wypadło mi na piach. Schyliłam się żeby ratować. Wściekła podnoszę już łeb i jak nie zapier.... niczę się czachą o sztachetę z tej konstrukcji... emotka I jeszcze popsuły mi się słuchawki. A dopiero 13.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6060123 Napisano: 23.08.2015 09:35:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kaskaderka serdecznie gratuluję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6058510 Napisano: 19.08.2015 13:13:39 w Kaufland konkursy
oryginalny80 napisał(a):

Ma ktoś też problemy z wysłaniem zgłoszenia na obecny konkurs? Przychodzi mi zwrotka o błędnym formacie wiadomości a wysyłam tak jak zwykle.

Wysyłałam godzinę temu, wszystko było ok Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6058444 Napisano: 19.08.2015 11:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Nie dziwi was to? Na 300 nagród coś mało osób się pochwaliło wygraną


Było całkiem sporo wygranych wśród ludzi, którzy się nie wpisali w MDW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6056774 Napisano: 13.08.2015 17:16:41 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

emotka  i Kubuś sfermentował  emotka


... albo poeta Jakub żoneczkę uwiódł emotka

Masz namiary na Jakuba? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6056621 Napisano: 13.08.2015 11:16:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

Tempo pracy organizatorów konkursów godne podziwu! Sezon urlopowy w pełni, otępiający upał , a mam wrażenie, że w niektórych agencjach  siedzą tabuny ludzi, czytają w błyskawicznym tempie tysiące konkursowych zgłoszeń, by wyjątkowo błyskawicznie podawać wyniki (szczególnie szybko rozwiązany było Raffaello, no i w ciasteczku też już dawno poinformowani, a wiadomo: zgłoszeń w tych konkach mało nie było...) Ciekawe dlaczego to wyjątkowe tempo tempo wcale mnie nie raduje, nawet w niektórych loteriach dłużej czekamy na wyniki emotka

Sadówka jest jednak wciąż liderem emotka Konkurs zakończył się w piątek o północy, a w sobotę koło południa były maile. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jak bardzo szanują oni klienta, w dodatku konkursowicza (bleee!) skoro poświęcili piątkową noc na czytanie tekstów emotka To miłe, zwłaszcza  teraz, kiedy Smolary i Columbity konkursowicza nienawidzą i nie szanują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6055485 Napisano: 11.08.2015 10:16:17 w TESCO konkursy
renasyrena napisał(a):

Czy po wypełnieniu formularza ( z konka Rexona Męska Strefa) i kliknięciu wyślij, wyświetla się Wam jakiś komunikat typu "Dziękujemy za przesłanie danych"??? Pytam, bo mnie nic się nie wyświetliło, dalej pisało "Wypełnij formularz", ale formularz zniknął... W tej sytuacji nie wiem czy przeglądarka prawidłowo to wysłała, a już miałam kiedyś podobny problem...

Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6055448 Napisano: 11.08.2015 09:34:06 w TESCO konkursy
katrin1 napisał(a):

A tak z ciekawości, w męskiej strefie wygrywaliście krótkimi czy dłuższymi tekstami? Ja pisałam same długie, na ponad 2 eski i nie mam żadnego trafieniaemotka

160 znaków  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6054196 Napisano: 07.08.2015 16:14:53 w Informują
Pralki z C4 dzwonia 508.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6051371 Napisano: 31.07.2015 19:00:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dobiezka napisał(a):

Kochani, gdzie kupiliście Sadówkę? Dziś sie konkurs kończy, a ja nie wiem, w jakim sklepie jej szukać emotka

DC Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6049144 Napisano: 26.07.2015 15:06:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

Jakoś na początku roku wygrałam z pizzy Guseppe karty do Smyka po 50 zł. Wcześniej jak miałam wygraną kartę to musiałam jakoś doładować nią konto na Smyku. Teraz takiej opcji nie widzę. Jak mam wykorzystac ten bon? Dopiero podać kod przy płatności (tak jak był w spartoo)? I mam jeszcze 100 do Empiku z Milki i chciałabym ją wykorzystać do Smyka ale nie wiem czy to jest możliwe (kiedyś widziałam coś o przenoszeniu środków ale nie wiem co i jak)?. Proszę o pomoc - może być PW  emotka


Taki komunikat jest na ich stronie. Też ostatnio szukałam jak doładować konto kartą, ale się nie doszukałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6048374 Napisano: 23.07.2015 21:22:30 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

Tak sie zastanawiam czy można oddać cos co upiłam, a w domu okazało sie ze jest potłuczone? 

Mój mąż próbował, ale mama nie chciała mnie z powrotem.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6046675 Napisano: 20.07.2015 18:03:51 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Pytanie do kobiet:

Co według Was jest gorsze-jednorazowy skok w bok partnera czy regularne zdradzanie z tą samą kochanką?

Czy wybaczyłybyście zdradę?

Regularne zdradzanie z tą samą kobietą - bardziej uwłaczające. Jednorazowy skok w bok jest bardziej wynikiem działania instynktowego, zbyt dużej ilości alkoholu a długotrwały romans wymaga premedytacji i pełnej świadomości. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6046520 Napisano: 20.07.2015 13:53:08 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie, że wczoraj zachciało mi się spaść ze schodów emotka . Siniak jak pomarańcza na biodrze, nadgarstek stłuczony, a pracy mnóstwo emotka

Staraj się pić na parterze, to dużo ułatwia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6045085 Napisano: 15.07.2015 23:47:36 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

dolly napisał(a):

asiam napisał(a):

dolly napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkur...,mnie ludzie śmierdziele emotka  czy to ciężko się wykąpać  i użyć jakiejś perfumy? emotka

Eeeee no co Ty. Toc to tylko polowa sukcesu, co z tego ze sie umyje i wyperfumuje, jak przepocone ubranie zalozy emotka

Ale po co się myć skoro są dezodoranty.Wystarczy psik psik na ubranko, ciałko i będzie git.

A jak jeszcze do tego dołożyć 'wielcy ludzie zyja w brudzie' to już high life emotka j

Ją tego nie pojmuje jak tak można? Kurde no smierdziele i brudasy. Ją nie wiem na wodzie oszczędzają i proszku do prania? 

Taaaa teraz to się ludziom w głowach poprzewracało, co tydzień by się myli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6042905 Napisano: 10.07.2015 15:32:30 w Wkurza mnie...
Dolly,  spoko, podsumowałam ogólną sytuację na forum, nie ten konkretny przykład. Im więcej się chwalisz, tym bardziej Cię nienawidzą, a później z powodu rosnącej frustracji wypisują do różnych organizatorów szastając Twoimi danymi, danymi Twojej rodziny... Albo do innych instytucji. W najlepszym wypadku dowiesz  się jaka z Ciebie chytra łajza i że zachłannosc zostanie Ci wybaczona jeśli pokażesz swoje hasełka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6042621 Napisano: 09.07.2015 23:04:25 w Wkurza mnie...
ino1975 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ino1975 Sam/a napisałaś/eś, że Twoi synowie nie są zainteresowani taką formą wypoczynku- więc nie dziw się, że inni którzy grali dla swoich pociech są teraz zbulwersowani. Ich tak samo jak być może Ciebie nie stać na wykupienie koloni dla swoich dzieci.
Wiadomo, każdy gra jak sobie chce i z nagrodą też robic co chce, ale taki wpis jaki Ty dałaś/eś w MDW działa jak płachta na byka. Drugim razem proponuję wpisać się w "Wygrane na sprzedaż" i nie tłumaczyć się dlaczego chcesz się "pozbyć" nagrody.

W ogóle nie warto chyba nic pisać w temacie MDW.

Nie warto, nie warto emotka   debili nie brakuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6042221 Napisano: 09.07.2015 11:45:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

zezowaty_kot

#6037486 Napisano: 26.06.2015 21:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Na activię odsyła się tyle paragonów ile się zgłosiło, czy tylko wygrany?

tylko wygrany, ale jak nie wiesz, który to wyślij wszystkie lub zapytaj ich @ który to paragon wygrał - w ciągu dnia odpowiadają mega szybko - do 5minut, nie wiem jak w weekend działają...

Wiem, który bo w tym etapie wysłałam tylko jeden, ale w jakimś wcześniejszym też wysyłałam i zastanawiam się czy szukać tamtego paragonu. Dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0