Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6072486 Napisano: 14.09.2015 08:52:56 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

taalvikki napisał(a):

na pewno nie ja. ja idę do kasy z normalnymi produktami, wśród których czasem kryją się te konkursowe. jeżeli dzielę się z drugą osobą, to czuję się co najmniej głupio, a przy rozdziale "dwie osoby - trzy paragony", już czuję się całkiem dziwnie. i chyba nie potrafię podołać aż takiej bezczelności, która każe kłaść dziesięć zestawów na jedną taśmę z prośbą (a raczej domaganiem się) o oddzielne paragony, a następnie chwalić się tymi zagraniami z uśmiechem sięgającym od biedronki krakowskiej do warszawskiej. ale, co kto lubi..

A gdzie tu bezczelność? emotka

 
Ilona, ja noszę w torebce. Zawsze mam przy sobie, na wypadek gdyby trzeba było wejść do Biedronki po zakupy konkursowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6071729 Napisano: 11.09.2015 16:25:17 w Biedronka
arya napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

arya napisał(a):

Czy wysyłacie w jednej kopercie oświadczenia różnych laureatów, jeśli należą do tego samego gospodarstwa domowego, czy na każdego osobno?

ja wysłałam w jednej kopercie laureatów z różnych gospodarstw.

Dzięki za odpowiedź emotka

Nie twierdzę, że robię dobrze, niech się wypowiedzą mądrzejsi i bardziej doświadczeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6071663 Napisano: 11.09.2015 15:36:51 w Biedronka
arya napisał(a):

Czy wysyłacie w jednej kopercie oświadczenia różnych laureatów, jeśli należą do tego samego gospodarstwa domowego, czy na każdego osobno?

ja wysłałam w jednej kopercie laureatów z różnych gospodarstw. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6071482 Napisano: 11.09.2015 12:49:35 w Biedronka
Ja swoje, męża i siostry wysyłałam jednym. Tzn każdy formularz z doczepionym paragonem w oddzielną kopertę, później wszystkie koperty do jednej dużej. Mam nadzieję, że przejdzie, skoro mówili, że można wysyłać im "rodzinne paczki" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6071459 Napisano: 11.09.2015 12:32:27 w Informują
Z top marketu "Mój Toast" mail z prośbą o skan paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6071373 Napisano: 11.09.2015 10:21:22 w WC - rozmowy o wszystkim
martunik3 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

witam wygrałam bilety z abc na mecz Polska Irlandia na Narodowym w dn.11.10.2016 , znajoma powiedziała mi ze nie wpuszcza mnie na stadion jak nie mam wyrobionej karty kibica?? emotka czy ktos sie orientuje, nigdy nie byłam na takim meczu i nie wiem co zrobic ?? emotka

Pierwsze słyszę, ja wczoraj byłam na Polska-Gibraltar, bilety wygrane w Okocim Biedronka, byliśmy w 6 osób i od nikogo nawet dow. osobistego nie wolali. Bilety są imienne.

U nas dowody sprawdzali, było nas 10 osób, nikt nie miał karty kibica i nikt o nią nie pytał. Poza tym na bilety imienne weszły osoby z innymi danymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6071089 Napisano: 10.09.2015 17:42:15 w Biedronka
anula81 dokładnie tak, jak utkniesz w rezerwie to nawet kufel się nie trafi. Ktoś kto jest na pierwszym miejscu listy rezerwowej do samochodu praktycznie przegrał z najsłabszym zdjęciem w galerii. Podsumowując absurdy tego regulaminu i kreatywność IQ Marketing:

https://www.youtu.../watch?v=2zJFhdZ6Ox4
:D Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070895 Napisano: 10.09.2015 13:05:57 w Biedronka
rkvi napisał(a):

A skad wiadomo, ze osoby z aparatami sa na rezerwie? Wg. mnie rezerwa sa osoby, ktore nie dostaly maila z wygrana.

Nie wiadomo, ale nie jest to też wykluczone. Nagrodzili część moich zdjęć, czysto teoretycznie - pozostałe MOGĄ być w rezerwie. I tak nie spodziewam się otrzymać tyle aparatów ile maili, ale uważam, ze zrobili wała  z pełną świadomością co robią i ile nagród ma zostać na rzecz Organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070823 Napisano: 10.09.2015 12:01:32 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

kreatia napisał(a):

rogalino napisał(a):

Napisałem do nich czemu nie wszyscy otrzymali maila jeśli nagród było więcej niż zgłoszeń, otrzymałem taką informację
"Zgodnie z regulaminem, w pierwszej kolejności informowani są laureaci główni.Po ich weryfikacji, będziemy kontaktować się z laureatami z listy rezerwowej."

Z tego wynika, że osoby które nie dostały maila są na rezerwie aparatów

Ale bzdura. Czy to znaczy, że cztery zdjęcia rezerwowe, które są najlepsze zaraz po dwóch zwycięskich nie dostaną nic, jeśli dwa zwycięskie zdjęcia okażą się zgodne z regulaminem?  emotka  


Idąc tokiem rozumowania agencji mogą zadzwonić do jednej osoby i powiedzieć, że wygrała dwa auta, ucieszyć się z nią poprosić o przesłanie potrzebnych danych do weryfikacji po czym zweryfikować go pozytywnie i odebrać jedno auto dziwiąc się " Po co się cieszyłeś przecież w regulaminie była mowa że możesz tylko jedno!" ŻENADA!!!!! 

A później zadzwonić do niej i pogratulować, bo jej kolejne zgłoszenie jest w rezerwie, po czym po zweryfikowaniu okaże się, że nie może dostać tych aut i z wielką przykrością samochód będzie ozdabiał podwórko córki prezesa iq marketing emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070800 Napisano: 10.09.2015 11:45:59 w Biedronka
Każdy walczy o swoje , logiczne. Znam regulamin, ale nie ja dałam doopy. Przynajmniej im naubliżam, żeby dać upust rozgoryczeniu. emotka   kombinują, bo aparaty z rezerwy też przypadną, przecież może tak być, zeże w rezerwie są inne moje zdjecia. Czyli co się też stanie z 4 aparatami, których mi dać nie mogą? I nikomu innemu tez nie, bo im się opcje skończyły?  :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070740 Napisano: 10.09.2015 10:50:54 w Biedronka
luko922 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Powiem tak, pojawi się galeria zwycięzców będzie ostra dyskusja. Podobno nagrodzili aparatami też kilka fot nawet bez produktu,wymogiem to w sumie nie było.Ale jedni pajacowali z tyskim i zonk. I mam wrażenie, że agencja celowo pominęła w nagrodzeniu co nie które znajome buzie konkursowe dla zasady,ze nie zawsze się wygrywa ....

Przede wszystkim sami sobie narobili burdel nie stosując się do regulaminu. Ja tego naprawdę nie rozumiem. Przecież kurde, sami sobie go układali... emotka

Ja się będę kłócić. Z pełną premedytacją wybrali x moich zdjęć, podpisanych jednymi danymi, wszystkie koło siebie w galerii, jedna gęba, jedna scenografia - świadomie powiadomi mnie x razy o przyznaniu aparatów. Po co? Po to, żeby po wysyłce nagród okazało się, że g*wno zobaczę, bo podczas weryfikacji zorientowali się, że coś jest nie tak? Obiecują mi kanapkę, którą sami chcą zjeść, ot co. Uważam, że to nie był przypadek, bo te foty były do siebie bardzo podobne i były jedna za drugą. Regulamin regulaminem, ja spełniłam wszystkie warunki. Organizator dał doopy, kanapkę zeżre a mi pozostanie zgaga. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070666 Napisano: 10.09.2015 09:32:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie pralka z C4, na razie żadnych wieści... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070374 Napisano: 09.09.2015 18:30:20 w Biedronka
Czy na o2 ma ktoś maile z tyskiego? Choćby z kuflami? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070246 Napisano: 09.09.2015 16:58:05 w Biedronka
Czy maile idą razem? U mnie z 16:45 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070234 Napisano: 09.09.2015 16:51:06 w Informują
Mail z Turniej Tyskiego o wygranym aparacie, 2 minuty temu Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6070163 Napisano: 09.09.2015 15:43:32 w Biedronka
Jakby nie patrzeć Tyskie będzie dziś płynąć. Jedni z żalu, inni ze szczęścia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6069999 Napisano: 09.09.2015 13:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


Ja w regulaminie widzę na pozycji nr 1: Pepsi 0.85L.  Nie popadajcie w paranoję, zaraz będziecie znów dzwonić i się upewniać. Stoi jak wół, że 1 butelka jest produktem promocyjnym. Ja gram na takie paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6069806 Napisano: 09.09.2015 10:28:36 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

Dzis beda maile z tyskiego

Informacja od organizatora, czy przypuszczenia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6069559 Napisano: 08.09.2015 19:44:06 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

emotka Szukam dobrej duszy, która podpowie mi jakie hasla wygrywają w Biedronce, bo na moich 8 zgłoszeń - 0 wygranych

Wesołe wierszyki na ok 160 znaków - u mnie takie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6069163 Napisano: 08.09.2015 13:12:54 w Biedronka
U mnie dziś kicha 0/3 Wyświetl w wątku >>
0 0