Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6106925 Napisano: 05.11.2015 11:21:14 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Co rozumiecie przez ten zapis?
b) nie powinno zawierać wizerunku osób fizycznych lub znaków towarowych, logo, nazw bądź firm innych niż Kaufland,

Rozumiem, że może zawierać wizerunek osób prowadzących działalność gospodarczą emotka

Pożyczysz? emotka

Ale męża, bo ja fizyczna, on jest działalnością emotka Tylko nie gwarantuję, że na jego gębę coś ugrasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106874 Napisano: 05.11.2015 10:34:53 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Co rozumiecie przez ten zapis?

Zdjęcie, które będzie przedmiotem oceny jury i podstawą do przyznania nagród
(szczegóły przyznawania nagród opisano w § 4 Regulaminu), zwane dalej „Zdjęciem”:
a) powinno ilustrować wybrany produkt/-y marki „Exquisit” oraz
przedstawiać przyjemną sytuację z wykorzystaniem produktu/-ów tej marki
(powinno pokazać w jaki sposób produkt/-y EXQUISIT uprzyjemniły Twoje
życie)
b) nie powinno zawierać wizerunku osób fizycznych lub znaków towarowych, logo, nazw bądź firm innych niż Kaufland,

Rozumiem, że może zawierać wizerunek osób prowadzących działalność gospodarczą emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6106317 Napisano: 04.11.2015 12:00:36 w TESCO konkursy
gryszelm napisał(a):

No rzesz, czemu nikt nie napisał, że w Tesco jakiś rabat na Wedla nalicza...córka kupiła dziś czekolady na Galaktyczny Konkurs, wyliczyła na 20 zeta i w domu zobaczyła, ze rabat naliczyło 90gr i po rabacie brakuje 14 groszy...a że młoda jest to patrzy w paragon i oczom nie wierzy...
uważać więc jeśli jeszcze ktoś będzie kupował Wedla...

A jaki jest konkurs Wedla w Tesco? Coś przegapiłam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6105134 Napisano: 02.11.2015 16:57:17 w Połączenia nieodebrane
ivanotta napisał(a):

a 516...592 ok. 15:00 ktoś wie może?

Luksus potwierdza dotarcie dokumentów Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6104375 Napisano: 31.10.2015 12:12:20 w Wkurza mnie...
tosca napisał(a):

pamal73 napisał(a):

Utrata pracy. Na nic nie patrzą, nic się nie liczy dla nich.  W momencie świat mi się zawalił.  Jestem sama z córką, jak żyć mam dalej.

I po takich właśnie  wiadomościach,zastanawia mnie ,czy inne osoby,przychodzące żalić się do tego wątku z problemami,takimi jak np. nieznalezienie produktów promocyjnych w sklepie,niewygranie jakiejś głupiej miseczki,czy kubka,to,że przelewu jeszcze nie ma na kocie,a jakiś wklepanego konkursu raczyli nie dodać od razu,itd,itd... nie wstydzą się swoich wpisów?


I po takim właśnie wpisie zastanawiam się, czy osoby przychodzące określać co jest warte żalenia się w tym wątku nie wstydzą się swoich wpisów? emotka
Oczywiście - bardzo współczuję pamal, ale... do jasnej cholery - każdy ma swoje problemy, każdy ma swoje radości, każdy ma swoje cele! I nikt Ci tosca nie dał prawa oceniać, bo być może dla kogoś bardzo stresujący jest brak przelewu z biedronki i chciałby ulżyć sobie choćby wpisaniem się w stworzonym ku temu wątku. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6103722 Napisano: 30.10.2015 11:42:24 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

79magda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!!

Ha! Ja Czitosy lubię( keczupowe i pizzowe) i zrobili mi już przelewy do 10.09. Oni znają się na rzeczy i wiedzą kto szczerze o produktach napisał. emotka

Myślicie, że jak zmuszę dziecko żeby zjadło wszystkie te chrupki to mi przeleją kasę? emotka Kurczę, a ja głupia wszystko wyniosłam na strych emotka

Nie rób tego dziecku, mężowi daj emotka

wynoszę się z tego topu, poczytałam sobie i już nic mnie nie wkurza emotka

Dziecko i mąż ze łzami w oczach wpierdzielają Czitosy, popijają pepsi. I pomyśleć, że wystarczył wymierzony w nich toporek emotka

ps. potwierdzone info - sposób działa, przelewy zaczęły spływać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6103624 Napisano: 30.10.2015 10:22:45 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!!

Ha! Ja Czitosy lubię( keczupowe i pizzowe) i zrobili mi już przelewy do 10.09. Oni znają się na rzeczy i wiedzą kto szczerze o produktach napisał. emotka

Myślicie, że jak zmuszę dziecko żeby zjadło wszystkie te chrupki to mi przeleją kasę? emotka Kurczę, a ja głupia wszystko wyniosłam na strych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6103355 Napisano: 29.10.2015 21:27:52 w Biedronka
Czy jest ktoś kto nie ma jeszcze iPada z Wedla? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6102819 Napisano: 29.10.2015 10:28:24 w Informują
Pytałam - oni dzwonią tylko do tych, którzy przy pierwszym podejściu nie dostali zwrotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6102401 Napisano: 28.10.2015 14:45:27 w Wkurza mnie...
lolka182 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie, że dodałam konkursy, są w bazie, a ja na koncie wciąż ich nie mam. I nie mogę wejść w wątek Biedronka, a tak mi bardzo zależy... emotka

a kiedy je dodałaś? 

Dziś, wiem, że muszę poczekać aż się "doliczą"... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6102397 Napisano: 28.10.2015 14:42:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dodałam konkursy, są w bazie, a ja na koncie wciąż ich nie mam. I nie mogę wejść w wątek Biedronka, a tak mi bardzo zależy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6101990 Napisano: 27.10.2015 19:41:30 w Dziś cieszę się z.....
https://www.faceb...eos/974751282581891/

dziś cieszę się cały dzień jak głupia do monitora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6099861 Napisano: 23.10.2015 15:18:24 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie że nie zdążyłam dobiec do telefonu emotka  Numer zastrzeżony i nie wiem co to emotka  emotka emotka

Jeżeli to coś z PMI Wedla to na pewno zadzwonią drugi raz innego dnia emotka Spokojnie

Grałam w Dc z Wedla ale dawno temu 

Oni informują tak mniej więcej po tygodniu od daty wysłania. Albo może rezerwa z pierwszych dni? Bo na paragony czekają bodajże 12 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6099832 Napisano: 23.10.2015 14:52:21 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie że nie zdążyłam dobiec do telefonu emotka  Numer zastrzeżony i nie wiem co to emotka  emotka emotka

Jeżeli to coś z PMI Wedla to na pewno zadzwonią drugi raz innego dnia emotka Spokojnie Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6099448 Napisano: 22.10.2015 22:39:51 w Biedronka
Czy już wszystkie nagrody od wedla wysłane? Tzn te II stopnia?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6098792 Napisano: 22.10.2015 08:44:06 w Biedronka
Te wczorajsze zwrotki z Luksusu komuś doszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6098467 Napisano: 21.10.2015 18:54:31 w Biedronka
Wysyłaliście już oświadczenia na luksus? Macie jakieś zwrotki na mailu? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6098268 Napisano: 21.10.2015 15:49:11 w Biedronka
nanajka81 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

natka91 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

natka91 napisał(a):

Czy ktoś zamiast skanu na Luksus wysyłał zdjęcia i orientuje się czy akceptują taką formę ? 

skan a zdjęcie to jedno i to samo, ja wydrukowalam te cale oswiadczenia, podpisalam i zrobilam zdjecie i tak tez wyslalam, skanera nie posiadam a na poczte nie mam jak isc (niemowlak)

Dziękuje za pomoc emotka

ja tez wysłałam skan ale moim zdaniem skan i zdjęcie to nie to samo bo skan można edytować a zdjęcia sie nie da emotka

skan mozna edytowac?? od kiedy??? emotka

Mistrzowie PAINTA podmieniają numery. Wiesz, 2 cyfry przestawią i zamiast kupować 2 paragonu kupią 1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6098004 Napisano: 21.10.2015 12:41:30 w Połączenia nieodebrane
1Hiacynta1 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

3x zastrzeżony w odstępach co godzinę emotka  z czego dziś mogli dzwonić ?

Pmi Combera Stokrotka Wedel z głównymi?

PMI dzwoni 3 razy - za każdym razem innego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6097882 Napisano: 21.10.2015 10:43:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

chyba jest takie słowo, nawet Steczkowska miała taką piosenkę " Dziewczyna Szałmana"

Nie dam sobie ręki uciąć trebor, ale to była chyba "Dziewczyna Schaumana".... Wyświetl w wątku >>
0 0