Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6176282 Napisano: 23.03.2016 21:58:28 w Połączenia nieodebrane
Masza86 napisał(a):

dzis ktoś dzownił  z zastrzeżonego koło 12;40 emotka miał ktos dzis zastrzeżony  tel ??

DC Wedel nie dzwoni z zastrzeżonego przypadkiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6174984 Napisano: 19.03.2016 22:51:17 w WC - rozmowy o wszystkim
buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6173760 Napisano: 16.03.2016 15:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

ja w Milce trafiłam pierwszym podejściem.

Gratki emotka
nie każdy ma taki długi patyk emotka
U mnie widać najpierw pysk i kawałek resztyemotka  


No ja jechałam 30 km pożyczyć patyk od koleżank:D  swoją drogą zmotywowałam się do kupna tego selfie stick, w końcu zaraz jakiś konkurs korala ma ruszać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6173727 Napisano: 16.03.2016 14:47:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja w Milce trafiłam pierwszym podejściem. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6173725 Napisano: 16.03.2016 14:46:14 w Wkurza mnie...
mdepfs napisał(a):

wkurza mnie druga połówka i jego zadzieranie nosa emotka  niech mi zniknie z oczu (dziś na pewno ..) emotka emotka emotka


Ja mam dziś urodziny, mój oczywiście nawet czekolady nie kupił i jeszcze się obraził, że śmiem mieć zły nastrój ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6173253 Napisano: 15.03.2016 17:32:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Prawda jest taka, że paragonów szukają zawsze te same osoby, a jak komuś faktycznie przytrafi się, że chomik zeżre ten paragon to i tak go jakiś znajomy poratuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6172980 Napisano: 15.03.2016 12:41:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

logos89 napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Czy w ciachnijselfie ktoś próbował zrobić kolaż ze zdjęć?

Ja zrobiłam, że nie ma ciastek to jestem smutna a jak są to jestem wesoła . 

To dokładnie tak samo jak ja emotka  myślałam, że takie emocje przejdą ale widać nie o to chodzi emotka

No właśnie, najczęściej przechodzą te leżące dziewczyny i gdy ciasta są w jakiś fajny sposób wykorzystane . 


No i znów okazuje się, że leżące dziewczyny mają łatwiej w życiu emotka
Śmiem podejrzewać, że komisja to głównie testosteron emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6172745 Napisano: 14.03.2016 20:00:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

karolkas napisał(a):

lola.lola napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

dede napisał(a):

Dzisiaj na ciachnijselfie zrobiłam z siebie wariata emotka  Mam nadzieję, że  się opłaci emotka

Ja już mam teorię taką, że jak widzą kolejny raz tą samą gębę to nawet jeśli zdjęcie jest mega kreatywne to i tak nie wygra....
Wiem. O gustach się nie dyskutuje... może nie trafiam w gust jury (raczej napewno), a może moich zgłoszeń już poprostu noe biorą pod uwagę? Może spróbuję zagrać na siostrę emotka

z drugiej strony mogą pomyśleć "Boże, tyle zdjęć już wysłała - dajmy jej nagrodę za wytrwałość" i na to liczę emotka

na moją facjatę też już chyba patrzeć nie mogą emotka


Ale dziewczyny, co wy wiecie o kreatywności i poświęceniu jak tu Pan się żali, że specjalnie przejechał 300 km W JEDNĄ STRONĘ, żeby zrobić selfie w jacuzzi a Milka i tak go nie doceniła emotka :D emotka  


Ładne jest to co się komu podoba. Akurat większość zdjęć z galerii Milki mi się podoba, jest pozytywnie, nie ma przekombinowania i jeżdżenia po 300 km emotka Do mnie przemawia prosta forma. A Dama z Milką na samym dole rozłożyła mnie na łopatki - świetna! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171730 Napisano: 11.03.2016 14:40:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Czy na Wawel ten z cukierasami trzeba coś kupić? Czytam regulamin i doszukać się nie mogę

trzeba, jest taki zapis jakoś na początku regulaminu " Warunkiem przystąpienia...jest zakup produktu Wawel" - czy jakoś tak emotka

a już mam, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171707 Napisano: 11.03.2016 14:10:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na Wawel ten z cukierasami trzeba coś kupić? Czytam regulamin i doszukać się nie mogę Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171279 Napisano: 10.03.2016 17:32:16 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

elotta napisał(a):



Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie

Rodzenie dzieci w głowie się nie mieści? 

Przeczytaj jeszcze raz. Jeśli potrzeba - na głos.

A Ty wyjmij kołek z....  Podpowiem, nie chodzi o głowę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171269 Napisano: 10.03.2016 17:20:00 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):



Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie


Rodzenie dzieci w głowie się nie mieści?
Wszędzie indziej też nie, nawet jak się popieści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171150 Napisano: 10.03.2016 14:06:10 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):



Tak sobie myślę, że nie mam psa. Bo wydatki, bo brudno, bo wychodzić trzeba


;/ serio? Zawiodłam się, wydawałaś się być taką mądrą, uczciwą kobietą... A Ty nie masz psa i piszesz o tym publicznie... Zupełnie nie rozumiem Twoich powodów, jesteś egoistką i nie wiesz co to prawdziwa miłość! W dodatku nie masz psa ze schroniska a to jeszcze gorzej ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171059 Napisano: 10.03.2016 12:31:55 w Wkurza mnie...
cc_investigator napisał(a):

Najgorzej, gdy dzieci mają osoby, które gdzieś kiedyś znalazły się pod presją społeczną, która im ładnie zasugerowała, że "już czas", a one tego nie poczuły i nie poczują. Bo gdzieś w końcu powinniśmy zrozumieć, że nie muszą.


o to to to. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6171044 Napisano: 10.03.2016 12:04:18 w Wkurza mnie...
1. Nie rozumiem pojazdu na Cudaczka - ma prawo nie mieć dzieci, nie chcieć mieć dzieci. Zawsze jak kobieta się do tego przyzna, to czeka ją lincz.

2. myszania - okej, ciężko się wyrwać, ale może jak jest już wieczór, Młody pójdzie spać to olej wszystko, nie sprzątaj, nie gotuj, nie prasuj, wejdź do wanny i miej ten czas TYLKO dla siebie. Ja też ponad 3 lata byłam z moim synem 24 na dobę, wszędzie ze mną, jak szłam do łazienki to stał pod drzwiami i w nie walił. Absolutnie Cię rozumiem, jest to bardzo frustrujące. Jedyne co możesz teraz wywalczyć to właśnie te kilka chwil ciszy dla siebie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6170970 Napisano: 10.03.2016 10:19:43 w Wkurza mnie...
myszania napisał(a):

Wkurza mnie moje zycie po narodzinach syna....ja wiem, że będzie lepiej za pare miesięcy bo juz jednego takiego deliwenta odchowałam ale mimo wszystko wkurza mnie to....wkurza mnie, że nie moge sie wyspac, wkurza mnie, że jest marudną, wkurza mnie, że nie chce jeść, wkurza mnie, że nie mogę walnąć sie na kanapie i poczytać, wkurza mnie, ze obiad robie na wyścigi itp. itd. Wszystko mnie wkurza, żeby nie pwoiedziec dosadniej.

A nie masz możliwości podrzucić Młodego tacie/babci? I na godzinę dziennie wyjść z domu? Połazić? Mieć czas tylko dla siebie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6170360 Napisano: 08.03.2016 17:49:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Zdjęcie ciachnijselfie z 7 marca jest świetne. Właśnie takie foty chciałabym oglądać w galerii zwycięzców. Gratuluję pomysłu, konkret emotka

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6168538 Napisano: 03.03.2016 20:27:13 w Wkurza mnie...
Kupiłam 2 paczki ciastek na konkurs Milki i mimo, że nienawidzę słodyczy to zeżarłam przed zrobieniem zdjęcia. Baby som gupie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6168017 Napisano: 02.03.2016 20:09:36 w TESCO konkursy
bethan napisał(a):

Limitu ni mo - w regulaminie na pewno.

dzięki o Paaaaaniiiii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6168011 Napisano: 02.03.2016 20:05:56 w TESCO konkursy
Szybkie pytanie o Monstera - co to za agencja? Wypadłam z rytmu, w ogóle nie kojarzę. Czy jest limit znaków? Doczytać się nie mogę, ale nie wykluczam, że czytam na przyspieszonych obrotach wyłapując co drugie słowo, bo mam całe 15 minut na ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0