Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6207870 Napisano: 04.06.2016 21:46:26 w Wkurza mnie...
bruce według mnie złote klatki, w których trzyma się dzieci nie uczą myślenia, one go oduczają. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6206081 Napisano: 02.06.2016 13:43:35 w Wkurza mnie...
HOLLY napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie coraz bardziej pewna nawiedzona alfa i omega z forum. emotka

nie tylko Ciebie emotka  najlepiej nie reagować na jej wpisy



Mimowolnie rzuci się w oczy i ciśnienie podnosi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6205688 Napisano: 02.06.2016 01:56:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

Czy ktoś miał problemy ze zgłoszeniem na konkurs ob?


A daj spokój jaka masakra, poszło dopiero na operze i aplikacja liczyła inaczej znaki niż Word, w aplikacji wchodziło tak jakoś 470 znaków, jak było więcej to zgłoszenie nie chciało przejść. Ile zdrowia straciłam przy tym konkursie, szkoda gadać.  Niby konkurs z tamponem w roli głównej a myślałam, że mnie krew zaleje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6204772 Napisano: 31.05.2016 18:38:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie coraz bardziej pewna nawiedzona alfa i omega z forum. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6204765 Napisano: 31.05.2016 18:32:26 w Pomocy!!!!
aleksiak napisał(a):

aga17 napisał(a):

amif napisał(a):

szukam pomocy w Lays, jak trafić w gust komisji co by trafić pufę?

Ja też,może ktoś podpowie? emotka

chyba rymowanki im podchodzą bo zarówno ja jak i mąż wygraliśmy na rymowanki- z odrobiną wazelinki dla Laysów

i bez rymowanki się da, ale fakt - uczepić się tematyki chrupania i Laysów - tak z moich obserwacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6204745 Napisano: 31.05.2016 17:49:18 w Czy informują/ informowali?
Poszły maile za te "dzisiejsze" pufy Lay's? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6204729 Napisano: 31.05.2016 17:32:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poszły maile za te "dzisiejsze" pufy Lay's? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6203332 Napisano: 30.05.2016 10:38:31 w Wkurza mnie...
Taaaaa a jakbym nie  wyszła na podwórko, to by były komentarze, że  taka pogoda a ja z dzieckiem nie wyjdę...  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6203321 Napisano: 30.05.2016 10:25:17 w Wkurza mnie...
Jak mnie wkurzyła na dzień dobry teściowa! Młody kaszle i ma katar, nie ma jakiejś tragedii ale ten kaszel i katar jest. I ja z zasady nie puszczam go w takich sytuacjach do przedszkola, żeby nie zarażał innych. A ta pretensje, że na podwórko go zabieram to aż taki chory nie jest widocznie. I takie sugestie, że zostawiłam go w domu żeby nie wiem, leżeć cały dzień przed tv! Jakby nie wiedziała, że z nim mam milion razy więcej zajęć!  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202894 Napisano: 28.05.2016 12:26:46 w Dziś cieszę się z.....
Giulietta skończyłam historię z toba i twoimi wyimaginowanymi problemami emotka  i z tego się cieszę emotka  
I cieszę się, że w moim otoczeniu nie ma histeryczek z manią prześladowczą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202887 Napisano: 28.05.2016 11:28:37 w Dziś cieszę się z.....
giulietta napisał(a):

cieszę się, że życzliwa osóbka opisała mi na fb teorię spiskową, co do wygranych telewizorów  emotka emotka  i wyjaśniła wczorajsze ataki pod moim adresem i xpac pisane przez zazdrośników emotka   mało jestem na forum, więc nie czytam wszystkiego, ale żeby coś takiego wymyślić? emotka    




A ja się więc cieszę, że ktoś wyjaśnił ci, że mam cie w głębokim poważaniu i dasz se na luz.
Dobrze, że ci ktoś naświetlił, że "atak" był tylko krytyką twojej krytyki a ty by odwrócić uwagę skamlesz na forum, że ci ktoś zazdrości puf czy tv, co jest jedynie historią  z doopy, którą stworzyłas na potrzeby tego spektaklu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202815 Napisano: 27.05.2016 22:24:23 w Pomocy!!!!
giulietta napisał(a):

a może zlikwidować forum? bo żeby aż taka zazdrość za pufy była to jest śmieszne... a wystarczy ułożyć dobry dialog zamiast skupiać się na bezpodstawnych donosach...  emotka


Widzę, że uderzasz pod moim adresem, a dobrze wiesz o co chodziło - o to, że wytykasz dziewczynie "niezgodność z regulaminem" choć sama nie zawsze się go trzymasz. Szczegółową rozpiskę masz na priv, bo tam mi spamowałaś, jeśli tak Ci zależy wrzucę tu screeny, na forum, bo wybitnie mnie już męczysz, a nie mam chęci pisać tego samego drugi raz. Dopowiadasz tu historię o donosach, sugerujesz, że zazdroszczę Ci pufy - wyobraź sobie, że również tam wygrałam. Straszysz mnie, że za mój wpis dostanę wyrok - 10 lat więzienia, bo Cię stalkuję. Tego też nie pisałaś mi na priv? Ogarnij doopę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202744 Napisano: 27.05.2016 19:57:58 w Pomocy!!!!
giulietta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

giulietta napisał(a):

naailty napisał(a):

Cześć. Mam pewien problem. Biorę udział w wielu konkursach fotograficznych. Na instagramie pod jednym z konkursowych postów ktoś napisał na mnie kłamliwe i obraźliwe rzeczy, mianowicie, że moje zdjęcia to plagiaty oraz, że dodaję ciągle te same zdjęcia na konkursy, a nie mam już do nich praw autorskich. Miało to na celu pogrążenie mnie w konkursie. To wszystko jest nieprawdą, zawsze staram się być uczciwa, pomysły rodzą się w mojej głowie, nawet rzadko kiedy inspiruje się jakimś zdjęciem, baaardzo rzadko. I nie jestem taka głupia, żeby dodawać na konkursy zdjęcia, do których nie mam autorskich praw.  Mieliście takie przykre sytuacje? Co robić?

wrzuć link z tym konkursem to oblukamy  emotka  chociaż odpowiedź już podałaś... "Zawsze staram się też, żeby moje zdjęcia się nie powtarzały w różnych konkursach, a nawet jeśli dodam dwa razy to samo, to tylko wtedy, kiedy jeszcze nic danym zdjęciem nie wygrałam. "......

przykład z reg. "Z chwilą dokonania Zgłoszenia Uczestnik udziela Organizatorowi nieograniczonejterytorialnie, nieodpłatnej i niewyłącznej licencji do korzystania z autorskich praw
majątkowych do Zdjęcia/Zdjęć..." 

Już nie popadajmy w paranoję, skoro w jednym konkursie nie ugrała nic swoją pracą to nie ma co jej trzymać w szufladce,tylko słać do skutku jeśli ma ochotę.

jeśli ma ochotę? emotka   taa do skutku i łamie przepisy... przecież wszystko jest w regulaminach i nie ma co kombinować  emotka

Wiesz co, pierwsza jesteś w upominaniu wszystkich i wytykaniu, kto gdzie łamie regulamin. A weź no mi powiedz, tak żeby nie szukać daleko - ile masz puf z Lay's? Bo regulamin mówi, że jedna osoba = 1 wygrana, albo przypomnij mi jak masz na imię, bo chwaliłaś się wygranym tam telewizorem, ale w laureatach nie widzę Ciebie a kogoś z Twojej rodziny. Czekaj, czekaj, czytam w regulaminie, że uczestnik dokonuje zgłoszenia we własnym imieniu, a Ty podpisując się danymi mamy/siostry chyba go łamiesz? No to jak to jest? Nie ma co kombinować, czy jest co kombinować, czy może kombinować nie można, chyba, że się jest guliettą i zna "przepisy prawa". A litania Twoich wygranych na rodzinę to niekończąca się historia. I nie żebym widziała w tym problem, bo tak, sama gram na słupy, ale wytykanie ludziom, takiej głupoty i pisanie, że łamią regulamin, podczas gdy samemu się go łamie notorycznie jest szczytem hipokryzji. O. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202735 Napisano: 27.05.2016 19:42:03 w Pomocy!!!!
marta_1234 napisał(a):

Poszukuje  konkursów, w których można wygrać okulary  przeciwsłoneczne (dobrze byloby, żeby nie były to tzw. reklamówki z logiem).

http://www.biedro...lne/konkurs-ob-16-05 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202726 Napisano: 27.05.2016 19:27:50 w Pomocy!!!!
giulietta napisał(a):

naailty napisał(a):

Cześć. Mam pewien problem. Biorę udział w wielu konkursach fotograficznych. Na instagramie pod jednym z konkursowych postów ktoś napisał na mnie kłamliwe i obraźliwe rzeczy, mianowicie, że moje zdjęcia to plagiaty oraz, że dodaję ciągle te same zdjęcia na konkursy, a nie mam już do nich praw autorskich. Miało to na celu pogrążenie mnie w konkursie. To wszystko jest nieprawdą, zawsze staram się być uczciwa, pomysły rodzą się w mojej głowie, nawet rzadko kiedy inspiruje się jakimś zdjęciem, baaardzo rzadko. I nie jestem taka głupia, żeby dodawać na konkursy zdjęcia, do których nie mam autorskich praw.  Mieliście takie przykre sytuacje? Co robić?

wrzuć link z tym konkursem to oblukamy  emotka  chociaż odpowiedź już podałaś... "Zawsze staram się też, żeby moje zdjęcia się nie powtarzały w różnych konkursach, a nawet jeśli dodam dwa razy to samo, to tylko wtedy, kiedy jeszcze nic danym zdjęciem nie wygrałam. "......

przykład z reg. "Z chwilą dokonania Zgłoszenia Uczestnik udziela Organizatorowi nieograniczonejterytorialnie, nieodpłatnej i niewyłącznej licencji do korzystania z autorskich praw
majątkowych do Zdjęcia/Zdjęć..." 

Już nie popadajmy w paranoję, skoro w jednym konkursie nie ugrała nic swoją pracą to nie ma co jej trzymać w szufladce,tylko słać do skutku jeśli ma ochotę. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202599 Napisano: 27.05.2016 13:49:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

xpac skoro nie ma  tym nic złego to wrzuć proszę rozpiskę swoich nagród, łącznie z cenami, modelami i nie zapomnij dodać w jakim konkursie emotka

Nie widziałam, żeby Kaja chwaliła się swoimi nagrodami w MDW, więc nie rób tego za nią.

Zezowaty, z nas wszystkich to chyba Tobie najbardziej w oczy kole to ile ta dziewczyna wygrywa emotka

Hahahahahahahaha
Hahahahahahahaha
Hahahahahahahaha emotka
Taaaaak, oj tak mnie to w oczy kole hahahahahahahahah emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202580 Napisano: 27.05.2016 13:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac skoro nie ma  tym nic złego to wrzuć proszę rozpiskę swoich nagród, łącznie z cenami, modelami i nie zapomnij dodać w jakim konkursie emotka

Nie widziałam, żeby Kaja chwaliła się swoimi nagrodami w MDW, więc nie rób tego za nią. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202574 Napisano: 27.05.2016 12:57:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Życzliwych nie brakuje, dajesz pożywkę pajacom co wypisują później po agencjach "o a pani X.Y. wygrała już w takim i innym konkursie, ona tyle wygrywa, a ja nie, ona na pewno oszukuje, bo to oszukistka, bo nikt uczciwy nie wygrałby TYLE" itd itp. Wszyscy dobrze wiemy, że złośliwców nawet na forum jest pełno. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202567 Napisano: 27.05.2016 12:52:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

tak, ta Pani ma dużo na swoim koncie, i to nie jakieś samochody z niższej półki np.; Toyota Auris Hybryda ( jakieś 100.00zł ) z konkursu Visa emotka i pewnie jeszcze więcej o których nawet nie wiemy emotka


I po co wyliczać co z i czego ta pani ma? Rozliczanie z cudzych wygranych widzę wciąż na topie... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6202521 Napisano: 27.05.2016 11:56:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):





Skasowali chyba, ale chwilę wcześniej robiłam screen dla koleżanki emotka To nie jest całość, ale ogólny zarys da się wyłapać. Chodzi o tego gjeniusza od PP Wyświetl w wątku >>
0 0