Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7159126 Napisano: 14.02.2024 11:18:04 w Żabka
adamo86 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Pytanie, jeśli dobrze rozumiem, dotyczyło kwestii formalnych a nie etycznych - czy można zagrać "cudzym" kodem w żabie. TAK, MOŻNA. Nikt tego nie sprawdza. Takimi kodami się wygrywa, nagrody przychodzą. 

Ps. Nie wiem czy pamiętacie, że na stosie czarownice palili ci, którzy byli najmocniej zdemoralizowani. emotka

Jeżeli chodzi o kwestię formalne to oczywiście można - o ile Regulamin tego nie zabrania
Nie rozumiem tępienia za łamanie punktu o formie zgłoszenia, a namawianie kogoś do łamania innych punktów regulaminu.

Na czerwonym świetle też możesz przejechać... póki nie będziesz mieć wypadku albo Cię nie złapią emotka

Faktycznie, boję się myśleć co się stanie jak odkryjesz wątek "paragony na trwające konkursy" i wpadniesz tam z miotełką  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7159065 Napisano: 13.02.2024 23:25:12 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

Mhmmm ależ ja jestem zorganizowana. Czuję wyraźnie różnicę w pracy nad prokrastynacją. Jest 22.51 a ja JUŻ wysłałam konkursy na które terminy były DO DZISIAJ. 
Nie jak zwykle 23.50 ale o CAŁĄ godzinę wcześniej. 
Brawo ja!
Chrum emotka

Zazdroszczę, ja drugi miesiąc tkwię w martwym punkcie. Ani w lewo, ani w prawo. Pisać mi się nie chce w ogóle. Zmusiłam się żeby napisać na Bourjois i co? I zapomniałam wepchnąć w tekst lokowanie produktu. Pojawiło się sporo konkursów, a ja nawet nie zaplanowałam wycieczek zakupowych. Trasa "konkursowym Szlakiem" zarasta nudą i brakiem motywacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7159018 Napisano: 13.02.2024 18:06:16 w Żabka
Pytanie, jeśli dobrze rozumiem, dotyczyło kwestii formalnych a nie etycznych - czy można zagrać "cudzym" kodem w żabie. TAK, MOŻNA. Nikt tego nie sprawdza. Takimi kodami się wygrywa, nagrody przychodzą. 

Ps. Nie wiem czy pamiętacie, że na stosie czarownice palili ci, którzy byli najmocniej zdemoralizowani. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7158976 Napisano: 13.02.2024 14:42:14 w Avanti
mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

https://www.lays.pl/konkurskibica
w końcu!  emotka

Rezerwuje bilety. emotka

Luzik, mnie wystarczy czysty hajsik emotka

To ja klepię drugi 😁 Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

zezowaty_kot

#7158049 Napisano: 07.02.2024 22:05:26 w Wkurza mnie...
Empatia napisał(a):

W loterii milka wpisuje poprawny numer paragonu po raz pierwszy i często pojawia się komunikat,że ten numer paragonu został już wykorzystanyemotka też tak macie?

W tej agencji tak mam, kiedy wpisuję dwa paragony kupione po sobie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7158030 Napisano: 07.02.2024 21:19:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Hej, mam prosbe do osob, ktore wygraly w eveline o doprecyzowanie co wchodzi z zakres pielęgnacji, będę wdzięczna. Malo korzystam z kosmetyków i nie mam rozeznania.

Info może być pw, będę wdzięczna.

Jak masz możliwość to wysyłaj w nocy, jest dużo otwartych bramek, między 2 a 5 rano. Z działu pielęgnacja możesz np wziąć sobie krem do rąk, pomadka do ust, albo maseczkę za 2 zł. Ogólnie zamówienie musi być za minimum 30 zł + przesyłka. Mają też kremy z filtrem spf 50. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7157903 Napisano: 07.02.2024 15:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):


Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

Ogólnie to jakaś kpina. U nas i w Lidlach w miejscowościach w pobliżu tylko ogórki. A ja już zrobiłam dwa piękne zdjęcia dań z Lubellą emotka .

Ogórki gotowane w sosie własnym, podane z aromatycznym musem ketchupowym w asyście kieliszka wytrawnego octu z zalewy. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7157541 Napisano: 06.02.2024 13:40:07 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A widzisz, może jakbyś wiedziała wcześniej, że agencja jest nierzetelna, to uniknęłabyś stresu związanego z kolejnym przewałem. Ryzyko uczestnika, ale przynajmniej byśmy to ryzyko wcześniej znali. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7157531 Napisano: 06.02.2024 13:22:40 w Czy informują/ informowali?
Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7157482 Napisano: 06.02.2024 12:04:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy dostali bluzy z Grześków? Od piątku mam w aplikacji informację, że przesyłka jest w trakcie przygotowania i nie wiem, czy jeszcze w ogóle nie wysyłali, czy moja paczka się zawieruszyła. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

zezowaty_kot

#7157397 Napisano: 05.02.2024 23:53:58 w Wkurza mnie...
MamaKinga napisał(a):

Czy wkurza to nie wiem,ale agencje mogłyby dawać w konkursach na jakąś odpowiedź, nagrodę dla osoby rezerwowej przy głównej emotka

To prawda. Teoretycznie rezerwista ma tak dobre zgłoszenie, że jest na drugim miejscu, a praktycznie z reguły w nagrodę zostaje z chwałą i pucharem największego przegranego konkursu. Zamiast stanowić osobnego rezerwistę, lepiej byłoby przesunąć nagrody w dół i dołożyć kogoś na ogon kolejki. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7156917 Napisano: 03.02.2024 17:08:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

W aplikacji InPostu mam info o nadaniu przesyłki od Logaris, ktoś wie co to może być?

koszulka grzeski?

Czekam tylko na bluzę z Grześków, a też mam info w aplikacji. Obstawiam, że to Grześki. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7156796 Napisano: 03.02.2024 09:19:10 w Smolar
Agnes napisał(a):

Mam problem  fakturą z Eveline.
Jak ją wydrukowałam to nie widać numeru faktury.
Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało. 
Smolar to dla mnie porządna agencja . Jak myślicie napisać to nich zapytanie czy wszystko ok nim zaczną wysyłać weryfikację? Wiadomo negatywnych nie wysyłają.

Ja pobieram fakturę na telefon i robię screena. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7156775 Napisano: 03.02.2024 01:35:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Co z tego Eveline najbardziej opłaca się kupić? ;) zamówienie musi być zrobione na co najmniej 30 zł + koszty przesyłki?

A gdzie jest napisane, że trzeba zrobić zakupy za 30 zł, żeby zamówić u nich coś przez internet? Wystarczą najtańsze maseczki. To znaczy tak uważam. Z tym, że musi to być produkt z działu "Pielęgnacja". No niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.

Wyprowadzam. Jak przejdziesz do koszyka, to pojawi się komunikat, że minimalna wartość zamówienia to 30 zł. Do tego przesyłka 12 zł. Produktow musisz wziąć 3 (w tym jeden z działu pielęgnacja) Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7156764 Napisano: 02.02.2024 23:26:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hahahah i trzeci zestaw, tam chyba każdy paragon(faktura) trafia 😆 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7156754 Napisano: 02.02.2024 22:31:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
A teraz drugi zestaw eveline, Wow emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7156749 Napisano: 02.02.2024 21:48:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
O Wow zestaw kosmetyków eveline, nie mogę uwierzyć, że ja coś trafiłam w loterii emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7156032 Napisano: 31.01.2024 02:38:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A co z budyniami ,dalej cisza?

Głośno, co "chwilę" ktoś pyta- ostatnio stronę wcześniej, ze 4 godziny temu.

Hm a teraz? Może teraz już coś wiadomo? 

emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

zezowaty_kot

#7154784 Napisano: 24.01.2024 11:22:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7153830 Napisano: 19.01.2024 00:22:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do ekspresu z Tchibo ITM dali paragon, jest luzem wrzucony do pudełka i łatwo go przeoczyć. Nie w pudełku od ekspresu, tylko pudełku zewnętrznym(ochronnym). Wyświetl w wątku >>
0 0