Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6265126 Napisano: 06.10.2016 13:28:11 w Biedronka
luko922 napisał(a):

A mi się wydaje, że niepotrzebnie się pytacie i normalnie będą akceptować te głupio opisane też. Przynajmniej zawsze tak było... Fajnie, że te etapy trwają tak dziwnie, bo zdążyłem dziś wysłać, żeby załapać się na pierwszy etap emotka .


Już widzę, jak jakiemuś mugolowi przychodzi do łba, żeby latać po pieczątki. Grupa nadgorliwych zaraz zacznie się dopytywać i domagać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6265005 Napisano: 06.10.2016 10:56:35 w WC - rozmowy o wszystkim
U mnie musi zajmować mało miejsca bo przestrzeń między budynkiem a ogrodzeniem od tej strony gdzie chce sadzic jest niewielka. To może coś co się będzie pięło po ogrodzeniu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6264975 Napisano: 06.10.2016 10:20:14 w Wkurza mnie...
Jak ktoś ma chwilę i chęci mi doradzić to proszę o wiadomość na priv, żeby nie zasmiecac wątku. Póki co to dla mnie czarna magia, te roślinki, które tu wymieniacie    :D  zaznaczę, że psy będą, koty w domu przez okno też będą - oglądać, no i zależałoby mi na jak najmniejszej utracie przestrzeni.  Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

zezowaty_kot

#6264966 Napisano: 06.10.2016 10:10:30 w Wkurza mnie...
Hmm... Pies jest a w momencie kiedy będę już oficjalnie mogła odgrodzić podwórka to będzie pewnie jeszcze jeden, dwa czy pięć... Wszystko co mi wyrzucą pod płotem    :D to te tuje nie lubią się z psami? Bo ze zwierząt nie zrezygnuję na pewno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6264918 Napisano: 06.10.2016 09:09:58 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, bo robimy nowe ogrodzenie i coś trzeba przed nim posadzić, jakąś zieleninę. Nie znam się zupełnie, nienawidzę wszystkiego co się wiąże z ogrodnictwem a jako, że jestem kobietą to się wszystkim wydaje, że ja to ogarnę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6259705 Napisano: 25.09.2016 22:58:32 w Wkurza mnie...
Moje sześcioletnie dziecko ma silniejsze argumenty niż Ty. Jasna aura, ogromna wiedza, zmieniasz życie ludzi... Ja, wieśniak z wsi, głumb, prostak, bez aury, bez empatii, stalker, przestępca, bandyta podły potwierdzam - te Twoje poziomy są dla mnie niewyobrażalne, świat alternatywny i za chorerę ogarnąć nie mogę, czy to sekta, czy pranie mózgu, czy ki czort sprawił, żeś taka irytująca.



MUTE CLIENT
"giulietta" Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259698 Napisano: 25.09.2016 22:19:45 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):


Chorera, googluję hasło "mąż kupił, ja gotuję, kto może jeść" - wyników 0. Proszę o podpowiedz jakie przepisy regulują kwestię ugotowanego obiadu? Z którego roku ustawy? A paragraf jaki? Pójdę do więzienia, bo ja jadłam? OMYGY a jak będę we więzieniu to kto będzie gotował? Moja mama? A jak ktoś zgłosi mamę, że jadła, ale nie kupiła marchewki sama? OMYGY nie zgłaszaj do prokuratury pliska! STALKING STALKING OMYGY! Ktoś puka do drzwi... OMYGY policja e-konkursowa! Pomoooo....... pip pip pip

wprawdzie po info od znajomych, bo ja 0 time... ale znowu kłamiesz... 225 000 wyników.... wiedza bardzo pomaga w życiu i warto jej szukać  emotka



1. Serio przyszło Ci do głowy, że ja to googlowałam?
2. Info od kogo? Znajomych? Nie masz znajomych, nie wierzę, że
ktokolwiek Cię lubi i decyduje się na przebywanie w Twoim towarzystwie.
3. Ty 0 time, dlatego od rana do wieczora produkujesz się w internetach? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259673 Napisano: 25.09.2016 21:13:06 w Wkurza mnie...

giulietta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Tak Was czytam i zastanawiam się, czy jeśli ja gotuję obiad, ale to mąż był w sklepie po produkty, to kto właściwie jest uprawniony do jedzenia? I czy ja mogłam gotować, skoro produkty przyniósł ktoś inny?  emotka Kolejna myśl - czemu tyle osób ma problemy z doopy? Czemu usilnie moralizują, rozliczają i wpajają innym, że ich racja jest racjejsza?

gdybyś tylko chciała zgłębić wiedzę... (ta cała jest w necie, a jak się ma do niego dostęp to wystarczy tylko chcieć....) wiedziałabyś, że niektóre sprawy, sytuacje itp. są zupełnie oczywiste, a inne regulują przepisy... dlatego Twoje rozumowanie i wpis są zupełnie bezpodstawne emotka   


Chorera, googluję hasło "mąż kupił, ja gotuję, kto może jeść" - wyników 0. Proszę o podpowiedz jakie przepisy regulują kwestię ugotowanego obiadu? Z którego roku ustawy? A paragraf jaki? Pójdę do więzienia, bo ja jadłam? OMYGY a jak będę we więzieniu to kto będzie gotował? Moja mama? A jak ktoś zgłosi mamę, że jadła, ale nie kupiła marchewki sama? OMYGY nie zgłaszaj do prokuratury pliska! STALKING STALKING OMYGY! Ktoś puka do drzwi... OMYGY policja e-konkursowa! Pomoooo....... pip pip pip Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259654 Napisano: 25.09.2016 20:31:55 w Wkurza mnie...
Tak Was czytam i zastanawiam się, czy jeśli ja gotuję obiad, ale to mąż był w sklepie po produkty, to kto właściwie jest uprawniony do jedzenia? I czy ja mogłam gotować, skoro produkty przyniósł ktoś inny?  emotka Kolejna myśl - czemu tyle osób ma problemy z doopy? Czemu usilnie moralizują, rozliczają i wpajają innym, że ich racja jest racjejsza? Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6259595 Napisano: 25.09.2016 15:41:36 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

bocin napisał(a):

Co do paragonów, powtórzę się - dlaczego na zakończone - źle? na trwające - dobrze? Chcesz zagrać, sam wybierz się do sklepu i kup potrzebne produkty!



Boże, czemu ty tak pierdzielisz do znudzenia o tym samym? Weź się emotka albo cós emotka


Z prostej przyczyny - niektórym się wydaje, że jest to sposób na wyeliminowanie konkurencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6258158 Napisano: 22.09.2016 10:29:04 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ja te wiadomości od bocika traktuję jako irytujący spam.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6256391 Napisano: 19.09.2016 11:16:24 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Też głosuję za opcją absolutnej blokady. Albo...
na niektórych stronach komentarz z wulgaryzmem jest ukryty pod tekstem "UWAGA! Komentarz zawiera słowa obraźliwe" - coś tego typu. I gdyby tak ukryć te wypociny, w których są np zwroty "paragraf/prokuratura/przepisy prawa/dostajesz dożywocie, bo piszesz, że nie mam racji" emotka
Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6256367 Napisano: 19.09.2016 10:31:17 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

kluseczka napisał(a):

zezowaty_kot
noo... Wściekłego już żeście wyrzucili z forum. Normalnie forum dla elyty.

Ja chcę sobie wyrzucić, nie zamierzam Tobie nikogo odbierać emotka

czyli chodzi Ci o taką blokadę, jak na fb? blokujesz i nie widzisz nic, co dana osoba pisze i nie możecie kontaktować się ze sobą?

Tak. Tyle, że mam świadomość, że taka blokada się tu nie sprawdzi, ponieważ istnieje możliwość cytowania. Mniejsza, to była tylko taka moja mała fantazja z rana. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6256355 Napisano: 19.09.2016 10:19:09 w Wkurza mnie...
kluseczka napisał(a):

zezowaty_kot
noo... Wściekłego już żeście wyrzucili z forum. Normalnie forum dla elyty.

Ja chcę sobie wyrzucić, nie zamierzam Tobie nikogo odbierać emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6256346 Napisano: 19.09.2016 10:07:21 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Strasznie mnie to wkurza, że na forum burza!


Mnie bardziej wkurza, że zawsze w centrum tornada jest jedna osoba. Tak mi się marzy opcja "MUTE CLIENT", tak żeby sobie pisała, pisała, paragrafami straszyła, zgłaszała do prokuratury, strzępiła klawiaturę pisząc te swoje absurdy psu z doopy wyjęte a żebym wchodząc w wątek nie musiała się przez to przekopywać emotka
Szkoda, że jak się blokuje użytkownika to jedynie na pw, a nie da rady wyrzucić go sobie też z forum. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

zezowaty_kot

#6247635 Napisano: 30.08.2016 14:27:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ajfon i u mnie z DC, aparatu brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6244574 Napisano: 23.08.2016 09:47:33 w TESCO konkursy
Aa A okej dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6244417 Napisano: 22.08.2016 19:50:57 w TESCO konkursy
https://www.tesco...kursy/akcje/25-lech/

Konkurs LECH FREE - teściowa wzięła mi na paragonie 1xczteropak zamiast 4xpojedyńcze. Obstawiam, że paragon mogę oddać kotom na pożarcie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6242296 Napisano: 18.08.2016 11:27:25 w Informują
DC "odkryj Grecję" z 606.... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6241248 Napisano: 16.08.2016 10:45:58 w Informują
DC PUDLISZKI z prywatnego Wyświetl w wątku >>
0 0