Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6287260 Napisano: 20.11.2016 00:13:30 w Wkurza mnie...
Kyrieelejson... Wkurza mnie, że jeśli "polajkuję" komuś post, to mnie o tym bot informuje. Serio? Dawać mi tu wątek "co jest potrzebne" bo mobilnie nie mogę znaleźć. Pragnę wyrazić tam swoje oburzenie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6286913 Napisano: 18.11.2016 23:09:04 w Lay's
Hm... Ale co daje taka weryfikacja? Jeśli powiedzmy gram na koleżankę Anię, ona użycza mi maila, wygrywam. Proszą ją na tym mailu o hasło, ja jej hasło podaję, ona odsyła organizatorowi razem z protokołem. Hm... Avanti to geniusze zbrodni, nie ma co...
Zastanawiam się, kiedy do nich dotrze, że te blokady i weryfikacje konkursowicza nie odstraszą i że ostatecznie te piłki, plejaki i bilety trafią w ręce zawodowca. Przejdą tylko ciut dłuższą drogę. Donkiszoty, nie ma co. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6284818 Napisano: 15.11.2016 20:29:02 w Lay's
Mysia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

W sumie mi się już rzygać chce od tego konkursu i mogę dać hasła, które wygrały plejaki, jak ktoś chce to na pw, nie będę tu wstawiać.

czemu rzygać? wygrałaś konsolki to się ciesz emotka mi to może chcieć się rzygać, laysy pootwierane a wpadły tylko 2 piłki emotka

Inaczej - czuję przesyt od patrzenia na tę trybunę emotka Nie przesyt wygranych, bo tego nigdy dość, jestem zmęczona jak przy mocy nagród i innych Lay'sowym konkursach - chwała Bogu za nie (czy tam chwała AVANTI), ale ja już nie chcę więcej odpalać tej trybuny emotka

Mia wszystkie moje hasła bazowały na jednym schemacie, myślę, że poznanie tego "stylu" (?) może być pomocne. A mi serio już wisi, konkurs odpuściłam 39 dnia emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6284779 Napisano: 15.11.2016 19:16:22 w Lay's
trebor1 napisał(a):

czy przyjmie mi drugi raz te same kody? czy porostu odrzuci na etapie rejestracji formularza? już sam nie wiem które zgłosiłem, za które nie

Będzie komunikat, że błędny kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6284777 Napisano: 15.11.2016 19:15:29 w Lay's
W sumie mi się już rzygać chce od tego konkursu i mogę dać hasła, które wygrały plejaki, jak ktoś chce to na pw, nie będę tu wstawiać. Wyświetl w wątku >>
1 moniazr 0

zezowaty_kot

#6281998 Napisano: 09.11.2016 11:45:27 w Lay's
jankowska napisał(a):

Nie wierzę,w poprzednich etapach nawet piłki a w tym tygodniu 3 piłki i 2 x PS4... emotka

Nazwiska się pokończyły, teraz więcej trzeba kombinować nad nowymi danymi niż nad hasłem emotka

Swoją drogą... jak ja kocham ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6279818 Napisano: 04.11.2016 18:02:26 w Lay's
Za 31 dzień u mnie maila brak nadal.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6279723 Napisano: 04.11.2016 15:11:46 w Lay's
Były już maile za 31 dzień ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6278443 Napisano: 02.11.2016 14:28:44 w Lay's
kaskaderka1 napisał(a):

A czy ktoś wygrał na to samo zgłoszenie piłkę i konsolę ?

Tak. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6278382 Napisano: 02.11.2016 13:30:55 w Lay's
usmiech napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

usmiech napisał(a):

Odnoszę wrażenie, że  blokada na powtarzające się nazwiska została zniesiona, za to prośby o skan dowodu przybrały już charakter masowy (nawet, gdy wygrana była tylko piłka;) Obstawiam, że ilość rezerwy przerośnie najśmielsze oczekiwania.

Masowy? Chyba dramatyzujesz, wygranych piłek jest na forum multum, prośby o te skany chyba jednak nie aż tak wiele.

Nie dramatyzuję, tylko wyciągam wnioski:) Nie gram na chomiki, dane wrażliwe zakrywam, więc akurat mogę im te skany odesłać. I nie wszyscy piszą na forum ogólnym, co innego na PW;)

Nie wszyscy piszą też na forum o nagrodach i uwierz mi, tych piłek jest wśród nas od chorery i ciut ciut, a próśb o skany stosunkowo niedużo. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6278355 Napisano: 02.11.2016 13:01:19 w Lay's
usmiech napisał(a):

Odnoszę wrażenie, że  blokada na powtarzające się nazwiska została zniesiona, za to prośby o skan dowodu przybrały już charakter masowy (nawet, gdy wygrana była tylko piłka;) Obstawiam, że ilość rezerwy przerośnie najśmielsze oczekiwania.

Masowy? Chyba dramatyzujesz, wygranych piłek jest na forum multum, prośby o te skany chyba jednak nie aż tak wiele. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6278198 Napisano: 02.11.2016 10:06:34 w Informują
Koce milki 2 etap Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6276347 Napisano: 27.10.2016 23:12:13 w Lay's
Ace my akurat mamy takie samo nazwisko, jakby tego było mało, to jest koleś-konkursowicz  co się nazywa dokładnie tak jak mój mąż emotka   na męża nie gram wcale, na siebie już sporadycznie, szkoda mi a tracić zgłoszenia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6275794 Napisano: 27.10.2016 10:36:49 w Lay's
23 dzień wrzucili  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6274897 Napisano: 25.10.2016 15:35:43 w Lay's
O co biega ? Nie jestem w temacie , nie mam żadnych maili póki co z prośbą o skany.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6270414 Napisano: 17.10.2016 09:37:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

Z tym Starym Chorzowem jest jak z Warszawą emotka  - Warszawa ....Marki, Warszawa Miłosna, Warszawa Radzymin, Warszawa Kobyłka, Zielonka  itp 

Poza tym takie "ulepszenie" adresu DO WYSYŁKI nagrody może być motywowane choćby staraniami aby ta nagroda dotarła. Ja mieszkam na wsi, kiedyś mieszkałam na jeszcze większej wsi i kilka miejscowości było podpięte pod jeden kod pocztowy. Pech chciał, że ulice w tych miejscowościach się dublowały i jak się nie napisało w adresie wyraźnie do jakiej pipidówki ma przesyłka dotrzeć to nie raz trzeba było po ludziach jeździć i odbierać. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6268023 Napisano: 12.10.2016 01:47:59 w Wkurza mnie...
I smutno, i szaro, i płakać, i źle, i krzyczeć, i eh...  :( Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6266973 Napisano: 10.10.2016 14:59:01 w Wkurza mnie...
letnil napisał(a):

cb656 napisał(a):

letnil napisał(a):

a mnie wkurza wymog podania 3-4konkursow na miesiac.... na tej stronie by mozna bylo dyskutowac na forum. Za kazdym razem gdy podam jakis adres strony z konkursem okazuje sie, ze juz taki konkurs jest w bazie, wiec skad mam wymyslic konkurs zeby moc dyskutowac na niektorych tematach. Uwazam, ze to nie do konca dobry pomysl.

No a jednak INNI jakoś te konkursy znajdują i dodają. emotka
Dostęp do forum jest formą nagrody za starania, bonus.
Widocznie za słabo się starasz, więc nie zasługujesz na nagrodę. Proste? emotka


Proste... ale jak ktoś siedzi tu cały czas i jak tylko coś znajdzie to wysyła to zgadza się - fajna nagroda. Ale jeżeli ktoś powrócił do zabawy po dłuższym czasie i nie siedzi non stop to taka trochę dyskwalifikacja. 
Na szczęście są także inne serwisy emotka  ale ten ma swój klimat:P dlatego go bardzo lubię.

wrzucasz w google "organizatorem konkursu jest", zaznaczasz opcję żeby Ci szukało "ostatnie 24 godziny/ostatni tydzień/czy jak tam chcesz". Nie ma szans, żeby nie znaleźć trzech, których nie ma w bazie. Też jestem z doskoku, bardzo z doskoku, znalezienie choćby tych 3 wymaganych to max 30 min. Coś za coś. Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

zezowaty_kot

#6265490 Napisano: 07.10.2016 01:06:39 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

magalan83 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wczoraj przegapiłam konkurs syoss ,zasnełam i zapomniałam wysłać 2 zgłoszenia,dziś wkurza mnie pogoda zimno i cały dzień leje 

emotka  wczoraj ułożyłam odpowiedź pod konkurs ITM Tchibo, paragon na forum zakupiony, dziś zorientowałam się że konkurs trwał do wczoraj emotka  odpowiedź chciałam wysłać teraz  emotka  


wszystko zgodnie z regulaminem. nie ma zakupionego produktu, nie ma grania. 


Zastanawiam się, czy Ty trolujesz, czy serio nie dociera do Ciebie, że aby był paragon musi być najpierw zakup emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6265232 Napisano: 06.10.2016 15:41:28 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

U mnie musi zajmować mało miejsca bo przestrzeń między budynkiem a ogrodzeniem od tej strony gdzie chce sadzic jest niewielka. To może coś co się będzie pięło po ogrodzeniu? 

Przy roślinach pnących bardzo istotną kwestią jest, jakie to będzie ogrodzenie, z czego.
Co innego posadzi się przy siatce, co innego przy płocie z drewna (który np. bluszcz szybko "zeżre" + problem konserwacji), co innego przy murowanym ogrodzeniu...

Panele ogrodzeniowe ocynkowane, takie zwykłe, zielone, pionowe druty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0