Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6698624 Napisano: 22.04.2020 22:20:32 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

U mnie zabka jest od hmm moze roku i pracuja tam chyba wszyscy od poczatku.

Ale Ty ogłaszałaś się jako szukająca, czy wysyłałaś CV?  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6698599 Napisano: 22.04.2020 21:08:05 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Teraz jest kilka zbiórek dzieciaczków chorych na SMA. Większość z nich jest przewidziana na uzbieranie 9-10 milionów złotych.Ale jedna z nich- zbiórka Marysi, zakończyła się już na etapie 5 milionów i rodzice dziewczynki dziękowali, że uzbierali już całą kwotę na leczenie córki.A jeśli w jednym szpitalu w USA jest ten lek dostępny za 5 milionów, to dlaczego pozostałe dzieci z SMA nie mogą być tam leczone? Chyba że rodzice Marysi dołożyli te 3 miliony z własnej kasy, w co szczerze wątpię.Przy okazji na zbiórce Frania Marcinkowskiego zostało już niewiele ponad 200 tysięcy do końca emotka


Nie wiem jak jest w tej sytuacji, ale my jak zbieraliśmy to najpierw trzeba było wysłać "kosztorys" do zaakceptowania. Druga sprawa, że też zbieraliśmy równolegle na siepomaga, zrzutka i jeszcze otrzymaliśmy wsparcie fundacji. Po zlepieniu te kwoty dopiero dały potrzebne sumy. Jeśli chodzi o te dzieci z SMA to czy one wszystkie dostają takie same dawki tego leku? Czy leczenie w ogóle odbywa się  w ten sam sposób? Może stąd wynikają różnice? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6697629 Napisano: 18.04.2020 22:49:14 w WC - rozmowy o wszystkim
kumulacja napisał(a):

Głupio zabrzmi, ale ... na niektórych zdjęciach na fb jest dodany policjant wypisujący mandat. Jak się go dodaje do zdjęcia?

Musisz wyjść na spacer, bez maseczki  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6697250 Napisano: 17.04.2020 01:46:53 w WC - rozmowy o wszystkim
Cześć  gdzie są konkursy? Co zrobiliście? Zostawić Was na chwilę i człowiek wraca na gruzowisko, same loterie  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6609931 Napisano: 14.06.2019 11:22:27 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

U mnie to samo... nawet jak są 2 komary w okolicy to obowiązkowo muszą przylecieć do mnie emotka  
Nie wiem, czy mam jakiś specyficzny zapach ciała, czy co, w każdym razie ciągle coś mnie ugryzie.

Podobno komary i kleszcze lubią niektóre grupy krwi i zapach a innych nie. U nas np codziennie syn i mąż są pogryzieni a ja nie mam nic. Na wakacjach w tamtym roku wszystkich pogryzły pluskwy tylko mnie nie. Odkąd pamiętam robale się mną nie interesują. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

zezowaty_kot

#6608736 Napisano: 11.06.2019 13:52:16 w Wkurza mnie...
Oszaleję. Budujemy dom, więc od lutego warczenie, wiercenie, hałas. W robocie budynek jest w stałym remoncie, jak skończą jedno to robią drugie, aktualnie kładą kostkę przed budynkiem. Nigdzie nie ma chwili spokoju. Wiem, że jest to etap, którego się nie da przeskoczyć, ale już mam tak serdecznie dość tego hałasu... emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

zezowaty_kot

#6592465 Napisano: 23.04.2019 22:47:54 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

Jak to się dzieje? Kiedy jest zła pogoda i człowiek czeka na poprawę, to prognozy wciąż się mylą i zawodzą  emotka . Teraz zapowiedź pogorszenia pogody znów się sprawdza i Dyngus będzie naturalnie  mokry i na dodatek chłodny, brrr

A gdzie to takie pogorszenie pogody? u nas piękniutko emotka , w piątek ma byc 27st emotka

Jak dla mnie to wcale nie jest powód do radości... wszędzie mega sucho. Wystarczy, że auto przejedzie polną drogą a już tuman kurzu za nim. 
I najważniejsze rośliny!!! Warzywa już są bardzo drogie, ziemniaki minimum 1,8 zł za kg, a bywa, że i 3 zł. Już nie mówiąc o reszcie... Jak się idzie na targowisko to za 50 zł niewiele się kupi  emotka  
Jak będzie tak dalej to znowu warzywa będą droższe i będzie ich mało.  Tak samo owoce. Co z tego, że część pestkowych już się zawiązała? jak nie będzie wody to zawiązki będą opadać albo owoce będą małe i suche.
Niech pada!! nawet tydzień!  Chociaż odrobinę to poprawi stan ziemi... 

Są też plusy.  Jak jedzenie będzie droższe, to może ludzie nauczą się bardziej świadomie je kupować i mniej wyląduje na śmietniku. 

Wkurza mnie czekanie. Każdy dzień wlecze się jak ślimak. Im blizej celu, tym czuję się gorzej, zamiast ekscytacji jest zniechęcenie. Zamiast radości - złość.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6559677 Napisano: 29.12.2018 21:53:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ekipa budowlana wycofała nam się w dniu, w którym mieliśmy pisać umowę. Teraz jesteśmy w cimnej... Jak znaleźć nową ekipę w trzy miesiące? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunio 0

zezowaty_kot

#6557476 Napisano: 17.12.2018 20:48:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie W.Kruk. Miały być świąteczne prezenty a jest zmiana terminu dostawy na 3 stycznia i cisza w eterze. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, jedynie na fb pocieszyli nas tekstem "zrobimy wszystko co w naszej mocy, ale...". A zamówienie złożyliśmy tydzień temu żeby właśnie zdarzyć na święta  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6555036 Napisano: 09.12.2018 20:51:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Czas cudów. Przyszłam w coś zagrać po kilku miesiącach celibatu. Widzę auto w top markecie, pewnie dlatego ktoś nam ostatnio w naszych, okolicznych kwas maślany rozlewał emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6507586 Napisano: 09.07.2018 18:32:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję emotka życzę Wam takich emocji, łez i stanu przedzawałowego, kiedy mówicie mężowi "ej Michał, ta pani mi mówi, że wygrałam samochód" emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6507526 Napisano: 09.07.2018 17:11:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jako iż mam już sztywne potwierdzenie to się pochwalę, że jeden zawodnik z Mistrzowskiej Jedenastki lada dzień zagraci mi podwórko emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6505494 Napisano: 03.07.2018 19:09:39 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

Informacje dla użytkowników telefonów Samsung Galaxy Note 8 oraz Galaxy S9 i ich wariantów.
https://mojmac.pl...biorcow-samoczynnie/

Jak ja współczuję tym, którzy dostaną moją galerię - miliony zdjęć kotów, dzieci, kotów, dzieci, kotów, ooo paragon, kotów, dzieci... emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6503660 Napisano: 28.06.2018 19:33:24 w WC - rozmowy o wszystkim
To u mnie zupełnie w inną stronę - moimi wielkimi przygodami są najdrobniejsze chwile, błahostki, takie byle co. Ale wszystkiemu nadaję (nie konkursowo, po prostu taką mam naturę) olbrzymie znaczenie. I tak pamiętam, że kitchen aida trafiłam za "przepis na popisowe danie z cukrem królewskim" zdjęciem kanapki z cukrem - na talerzu leżała kromka chleba z masłem, posypana cukrem. Do tego historia z czasów dzieciństwa, kiedy kanapka z cukrem była faktycznie wyśmienitym daniem. emotka
W zalążku tych wielkich historii są takie absurdy.

Kto zliczy - ile przygód się pomieści,
tak roztrzepany umysł niewieści?
I choć skończyłam trzydziestą wiosnę,
to nie wiem kim będę, kiedy dorosnę.

emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6502544 Napisano: 26.06.2018 13:36:38 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Coraz ciekawsze te konki promocyjne emotka

"kup Opla i wygraj piłkę" -> http://nexteam.pl/spelnij-swoje-marzenie

Pozwolę sobie nie dodać do bazy emotka

Ooooooj chyba kupię emotka

Mnie wkurza drukarka. No niszczy mi dzień, życie. Moja praca jest wielce zależna od tego złośliwego sprzętu, który nie wciąga papieru, nie oddaje papieru, piszczy, że jakieś błędy, przerywa drukowanie. A jak krzyczę, że jej nienawidzę, to przychodzi mąż interweniować. I konflikt się rozrasta, bo muszę upominać męża żeby nie wchodził między mnie a moją drukarkę. emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, venix 0

zezowaty_kot

#6502229 Napisano: 25.06.2018 17:47:14 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Ja to rozumiem,ale się martwię tak po ludzku.
Po prostu do domków są przydziały odgórnie i tam zawsze tak jest,że kto pierwszy ten lepszy.
Nigdy nie było problemu.Córka rok temu spała na dole i nikogo nie szantażowała,że się wyprowadzi,bo chce spać na górze.
Dla mnie to nieco dziwne,że nauczyciel pozwala na samowole i w jednym domku jest tłok a w drugim dwie osoby.
Czasem dorosły powinien wyznaczać granice,to tylko 10 latki.
Zresztą nieistotne,musi sobie poradzić a ja się pomartwię bez jej wiedzy. emotka

Gdyby te dziewczynki wróciły pod przymusem to mogłyby Twojej córce dokuczać i takie podszepty, komentarze w domku wcale by jej nie pomogły. Może ona świetnie dogada się z tą dziewczynką, która została? Może ewentualnie zaproponować innym koleżankom z tego zatłoczonego domku wspólne mieszkanie? Pomyśl, że będzie to dla niej w najgorszym wypadku taka lekcja życia - ludzie z głupszych powodów są skłonni nas opuszczać. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6502212 Napisano: 25.06.2018 17:29:53 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Córka (1o lat) na obozie dzwoniła, że 2  koleżanki wyprowadziły się z domku (...) Teraz została tylko z jedna koleżanką.
Pani z obozu ponoć nic złego w tym nie widzi.
emotka

A co jest w tym "złego"? Obawiasz się, że dziesięciolatki sprowadzą sobie chłopaków na wakujące miejsca?

cebe jak zawsze można na Ciebie liczyć. emotka
Bardzo się cieszę,że Jesteś na tym forum i służysz tak od serca radą i pomocą,bez złośliwości, uszczypliwości i skrajnej wredoty. emotka
Nie wiem czy masz dzieci,ale na pewno będziesz dla niech wspaniałym oparciem... emotka


Rozumiem Twój niepokój z punktu widzenia rodzica, córka w jakiś sposób została skrzywdzona/odrzucona/porzucona. Tyle, że każdy człowiek (nastolatek) mierzył się z takimi problemami, konfliktami w grupie i opiekunka w tym momencie nie rozwiąże tego problemu. Nawet zmuszając te dwie dziewczynki do powrotu (co byłoby krzywdzące z kolei dla nich, wszak prawo wyboru im się również należy) nie poprawiłaby komfortu Twojej córy a prawdopodobnie jedynie zaogniłaby sytuację. Twoja córka wybrała "piętro", bo inne opcje jej się nie podobały. Jej koleżanki wybrały z kolei opcję, która je satysfakcjonuje. Córka musi się też nauczyć, że są kompromisy i nikt nie jest zobowiązany przyjmować jej wyborów jako swoje. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6501135 Napisano: 22.06.2018 13:07:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja z reguły jak wymieniam to badam. Ostatnio okazało się, że mi się wada powiększyła i gdybym wzięła na podstawie poprzedniego badania, to miałabym złe. Skoro już ładuję kasę, to chcę mieć pewność, że nie kupię z zaniedbania czegoś co za chwilę znów musiałabym wymienić emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

zezowaty_kot

#6500590 Napisano: 21.06.2018 08:33:08 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

bruce napisał(a):

moniazr napisał(a):

Moja 12 latka w zeszłym roku miała: czerwony pasek na świadectwie, stypendium naukowe i Nagrodę Burmistrza za wysokie miejsce w konkursie ogólnopolskim.
A w tym roku jest zawieszona w prawach ucznia od tygodnia. Dzisiaj dowiedziałam się o tym przypadkiem, bo nie mogła pojechać na wycieczkę. Szkoła nie raczyła mnie poinformować o problemach mojego dziecka. Jestem przewodniczącą rady rodziców w klasie. Jak potrzebowali pomocy w imprezach szkolnych to kontaktowali się ze mną bez problemów. Jestem wściekła na wychowawczynię, pedagoga i dyrektora.
Została zawieszona, bo wraz z dwiema koleżankami założyły profil na facebooku, koledze z klasy z autyzmem, bez jego wiedzy (nie zamieściły tam żadnych obraźliwych uwag). Wiem, że zrobiły źle, ale została ukarana tylko moja córka, bo wzięła to na siebie. Uważam, że powinny być potraktowane sprawiedliwie i ukarane wszystkie albo żadna i uważam, ze szkoła powinna w takich sytuacjach informować rodziców emotka
Musiałam to z siebie wyrzucić, bo jestem mega wkurzona, nawet bardziej niż po wczorajszym meczu emotka

emotka Masakra... Brak słów, po prostu brak słów.  emotka emotka

Moim zdaniem, skoro był to profil bez złośliwości, bez naśmiewania się, to zawieszenie w prawach jest zbyt dużą karą na to. Stawiałabym raczej na uświadomienie, jakąś lekcję wychowawczą w szkole, pogadankę, aby wiedzieli, że nie można bawić się czyjąś tożsamością.
Myślę, że skoro Twoja córka wzięła sprawę na siebie ratując dwie koleżanki, to jako matka masz powód do dumy, że jest taka honorowa, ma charakter!


Profil sam w sobie był złośliwością.
Moniazr, jeśli córka wzięła winę na siebie, to nie możesz mieć pretensji do szkoły - przecież nie będą na siłę wciskać innym dzieciom kary.

U nas w szkole kiedyś pięknie rozegrał dyrektor podobną sytuację. W klasie był również problem na płaszczyźnie "facebook-śmiejemy się z koleżanki". Dziewczynka przestała wychodzić z domu, jeść, miała myśli samobójcze. Sprawa oczywiście wypłynęła, dzieciaki zidentyfikowane. Dyrektor zrobił zebranie rodziców - wszystkich z klasy. Przedstawił sytuację. Jednym z ojców był policjant, którego dyrektor poprosił o przybliżenie procedur w takich sytuacjach. Zapytał rodziców co zrobić, karać, rozmawiać, zgłaszać? Jednogłośnie: "karać, zgłaszać, a to gnoje". Dyrektor przyjął do wiadomości i przeczytał z kartki nazwiska dzieci zaangażowanych. Jakież było zdziwienie rodziców, kiedy okazało się, że sprawa dotyczy prawie wszystkich dzieci z klasy (łącznie z synem policjanta) i rodzice chwilę wcześniej linczowali swoje latorośle emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6500508 Napisano: 20.06.2018 22:04:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na instagramie są już zdjęcia z odbioru rowerów z Gosh z lokalnych drogerii. Czekamy na ogólnopolskie wyniki emotka

Właśnie zaczynam się zastanawiać, dlaczego nie chciało mi się tyłka ruszyć do dwóch lokalnych drogerii (bo na każdy sklep był rower, rozumiem?). emotka Ale ja zawsze tak mam - najpierw dochodzę do wniosku, że nagroda taka se i ogólnie nie ma co się szarpać, a potem, jak się wpisy na forum pojawiają, to mi żal... emotka

Tak więc zagraj kiedy Ci dobrze radzę emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0