Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#6707656 Napisano: 05.06.2020 12:08:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#6707112 Napisano: 03.06.2020 00:05:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aempe napisał(a):

kursów rozwiązanych, pełno osób stąd w wynikach, a na forum cisza  :such

poważnie.  z czego może to wynikać? zeby ludzie nie pytali "co napisałaś/eś"? czy po prostu skromność?

Z tego, że jak ktoś wygra na słupa to po wynikach agencja dostaje dane gracza, jego małżonka, babki, sąsiada, numer buta, grupę krwi, adresy, numery telefonów oraz przypomnienie, że według regulaminu nie można brać w konkursie udziału w imieniu osób trzecich i uprzejmie się prosi o odebranie nagrody. A w ogóle to czy agencja wie, że wyżej wymieniony to zawodowy gracz, a chyba nie o to chodzi w konkursach żeby dawać nagrody zawodowcom. Ogólnie pochwal się nagrodą to znajdą powiązania miedzy Twoim kotem a babcią sponsora. 
Jeśli dane mi będzie coś jeszcze wygrać to oczywiście wpiszę się w MDW, bo miło patrzeć jak niektórym życzliwym gul skacze   emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6707053 Napisano: 02.06.2020 18:33:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Mam takie luźne przemyślenia odnośnie głównej w Haribo, którą wygrała Pani Teresa H. z Krakowa.
Agencja RedHeads, która robi ten konkurs również jest z Krakowa. 
Pani Monika G, jedna z właścicielek agencji w lajkach pod swoimi zdjęciami ma kilka osób z tym samym nazwiskiem na literę H (te osoby, też lajkują sobie zdjęcia więc podejrzewam że to rodzina i również z Krakowa).
Państwo G (mąż Pani Moniki, kuzyn, brat, siostra - NIE WIEM kim są dla niej) też lajkują zdjęcia Państwu H, jednak samej Pani Teresy tam nie znalazłem..  emotka
Może to mama, ciocia, babcia... albo jest tu na forum i rozwieje wątpliwości w wiadomości prywatnej że jednak wysuwam daleko idące podejrzenia i pochwali się nagrodą?  emotka
A być może to tylko zwykła zbieżność, nie oskarżam.  emotka emotka
KRAKÓW.  emotka


Nie wiem jak jest teraz, ale w konkursach RedHeads trzy razy wygrałam główną nagrodę (od roku nie gram, może coś się zmieniło). Ja mam  z nimi wyłącznie dobre skojarzenia. W sumie to moja ulubiona agencja. Teraz w Haribo nic nie wygrałam, ale nie podejrzewam ich o niecne zagrywki. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

zezowaty_kot

#6706170 Napisano: 29.05.2020 14:42:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wyszłam z wprawy  nawet loterie mnie nie lubią  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6705974 Napisano: 28.05.2020 20:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używaj polskich znaków, może Ci to zmienić sms w mms, może przeliczyć znaki tak, że sms będzie miał więcej niż 160 znaków. Proste wierszyki z lokowaniem produktu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6705806 Napisano: 28.05.2020 12:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A gwoli ciekawości - wygrał ktoś z tego nieszczęsnego ostatniego dnia, co były cyrki ze zwrotkami?

Ja mam z początku konkursu. Drugi dzień chyba. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zezowaty_kot

#6705794 Napisano: 28.05.2020 12:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dzwonią z tego brefa Biedronka czy nie? Jakoś mało ludzi pisze, że wygrali


Dzwonią, ja miałam z godzinę temu tel Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6705663 Napisano: 27.05.2020 21:38:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Człowiek szuka porady w sprawie PREZENTU a dostaje teologiczne wysrywy.  Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6705633 Napisano: 27.05.2020 20:11:54 w WC - rozmowy o wszystkim
gizoon napisał(a):

Drodzy konkursowicze, ile się teraz daje do koperty na chrzest (jestem przyjacielem rodziców) i komunie św.(tutaj w roli chrzestnego)? Wiem, że każdy daje ile może, ale jak to było u Was? Chrzest będzie ostatniego maja, komunia we wrześniu. Będę wdzięczny za sugestie. Na chrzest kupiłem już rampersa, butelkę niekapek z Aventa, grzechotkę i biblie dla dzieci z dedykacją. Myślałem by w kopertę dać 200 zł. Czy chrzestny kupuje coś szczególnego na komunie? Czy wystarczy koperta?


Najlepiej zapytać rodziców, co by dziecko chciało dostać emotka   mój syn ma komunię za trzy tygodnie i ustaliliśmy, że od babci dostanie medalik, od chrzestnej deskorolkę a od chrzestnego może jakiś zestaw lego emotka   może Twój chrzesniak ma jakieś marzenie, które mógłbyś spełnić? Najlepiej pytać u źródła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6704660 Napisano: 22.05.2020 13:36:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja w Żywcu też nie trafiłam NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6704387 Napisano: 21.05.2020 13:47:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

A haribo c4 .nie mialam podziekowan na stronie,a jakies takie jakby odswiezenie strony i powrot do pustego juz formularza. To te zgloszenie jest u nich czy nie,ktos pytal uch?

Ja wysłałam drugi raz i pojawiło się podziękowanie na stronie, ale nie mam maila potwierdzającego. Niektórzy maila mają. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6704113 Napisano: 20.05.2020 11:51:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Haribo - dziś udało mi się wysłać, miałam komunikat na stronie, że dziękują za udział, ale nie przyszła mi zwrotka na maila. Czy macie maile? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6704106 Napisano: 20.05.2020 11:39:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Powiedzcie mi, jak to jest: 
jeśli się (bardzo hipotetycznie) wygra w jednym konkursie u Albedo i wysyła też zgłoszenie na ich inny konkurs, to jest jeszcze szansa wygrać (ten sam numer telefonu)? Starają się wybierać nowe osoby? Zastanawiam się, czy wysyłać na Bref Biedronka ze swojego numeru telefonu, bo kilka dni zgłaszałam się na ,,zainspiruj się z E". Nie lubię pożyczać telefonu od męża emotka

Nie ma  z tym problemu, ja większość nagród z Albedo wygrałam na mój numer, a  korzystam z niego od wielu lat. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6703958 Napisano: 19.05.2020 16:22:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Czy dostajecie potwierdzenie wysłania zgloszenia Haribo  emotka

Nie, nie miałam też żadnego komunikatu na stronie "zgłoszenie wysłane", po prostu się strona  tak jakby odświeżyła. Teraz zagłębiam się w refleksjach nad tym, czy poprawnie wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6703641 Napisano: 18.05.2020 12:42:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Maoam i haribo w c4 ma ograniczenie znakow ? Nic nie widzę w reg emotka

Chyba nie ma emotka

no nie ma....niestety

Lubię haribo bo rozkręci flegmatykow, uspokoi choleryków - czas start emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6703347 Napisano: 16.05.2020 10:05:24 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Harribo w CFR  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6703300 Napisano: 15.05.2020 21:00:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję ikropka, piję dziś Twoje zdrowie moim Żywcem emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6702996 Napisano: 14.05.2020 14:56:00 w Wkurza mnie...
Najpierw problem z komputerem, domagał się aktualizacji, ale mnie termin gonił, więc pracowałam na zbuntowanych sprzęcie. Około 12 poddałam się, uruchomiłam pobieranie aktualizacji. Udało mi się wszystko uruchomić teraz. Cóż, do 15 powinnam wystawić faktury. Super. Cała w nerwach uznałam, że zrobię kawę, usiądę, uspokoję się. Postawiłam filiżankę do espresso, kliknęłam na ekspresie kawę (espresso) i poszłam do komputera zobaczyć, czy włączą mi się potrzebne programy. Ekspres przestał warczeć, oddychając ciężko weszłam do zalanej kawą kuchni. Aromat na pół domu. Strumyczek czarnego napoju na pół kuchni. Z racji mojego rozkojarzenia wyrokuję, że zamiast espresso kliknęłam dużą kawę, której nie dało się upchnąć w małej filiżance. Włosów dziś nie suszę, bo mi pewnie suszarka wystrzeli w rękach. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#6702949 Napisano: 14.05.2020 12:25:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Oczywiście, tu przyznaję rację  - to jest TEN SAM tekst a nie inspiracja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#6702937 Napisano: 14.05.2020 12:00:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
Hm... Zdziwiłybyście się, jak często inni ludzie mają dokładnie takie same pomysły jak Wy. Kiedyś była jedna, która wykłócała się i rościła sobie prawa do pisania o "czerwonym dywanie i wybiegu". Jakby miała monopol na takie skojarzenie. Uważam, że góralkowy tekst jest lekki i rytmiczny, nagroda zasłużona. To, że ktoś bazował na typach osobowości, tak jak ktoś inny też kiedyś NIE OZNACZA, że tekst jest plagiatem.

ps. ten kto NIGDY nie korzystał z tego samego pomysłu w różnych konkursach niech pierwszy rzuci... komentarzem? emotka Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, mia 0