Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7121114 Napisano: 03.09.2023 13:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na Moya ktoś się przebił prozą? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7121000 Napisano: 02.09.2023 18:02:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Fajnie, że zrobili ostatnio kilka konkursów bez nr paragonu.
Dzięki temu uświadomiłem sobie ile jest konkursowych parów grających bez paragonów - bez krzty szacunku do innych 
I to nawet wśród wieloletnich użytkowników forum emotka

Ale nie ma się co dziwić... parafrazując czyjś ostatni wpis:
"Jak tylko pojawi się okazja zgarnięcia kilku złotych to nic się nie liczy "

PS. Można wnioskować o punkty karne za szukanie na priv paragonów na zakończone konkursy?

Uważasz, że ktoś kto gra bez paragonu wystraszy się punku karnego (który sam w sobie nie jest żadną karą na tym forum, bo niczego nie zmienia)?  Po prostu nie sprzedawać paragonów takim osobom i tyle. Myślisz, że dlaczego ludzie wciąż grają bez paragonu? Bo wciąż są tacy, którzy sprzedają. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7120722 Napisano: 01.09.2023 13:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga111 napisał(a):

Wygrałam zestaw Soplicy i po wysłaniu uzupełnionego formularza zamiast podziękowania jest "error". Czy też tak macie?

Odpisz im na maila, że formularz Cię nie przepuszcza, poproszą o dane w mailu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7120685 Napisano: 01.09.2023 11:34:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

monikar napisał(a):

Jestem jedną ze zwyciężczyń i powiem szczerze ze już żałuje wzięcia udziału w tym konkursie. Moja praca pomimo tego ze może nie jest jakaś wybitnie twórcza została stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby tego konkursu a nie późniejszego kopiowania.

Jeżeli dobrze wnioskuję, która to Twoja praca, to jestem pewna że ona będzie przemielona milion razy. Jest bardzo chwytliwa i łatwo przerobić  pod kątem innego produktu konkursowego.

Twoja również  emotka

Tekstu mi nawet nie szkoda, pisany na kolanie i nie ma w nim nic specjalnego. Szkoda mi zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7120675 Napisano: 01.09.2023 11:27:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
monikar napisał(a):

Jestem jedną ze zwyciężczyń i powiem szczerze ze już żałuje wzięcia udziału w tym konkursie. Moja praca pomimo tego ze może nie jest jakaś wybitnie twórcza została stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby tego konkursu a nie późniejszego kopiowania.

Jeżeli dobrze wnioskuję, która to Twoja praca, to jestem pewna że ona będzie przemielona milion razy. Jest bardzo chwytliwa i łatwo przerobić  pod kątem innego produktu konkursowego. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7120669 Napisano: 01.09.2023 11:17:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
Aaaa okej emotka  ale i ja mam te same odczucia, że w kolejnym konkursie zobaczę moją pracę, tylko mąż nie będzie mój, syn będzie miał obcą twarz, a i ja może będę blondynką... emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7120659 Napisano: 01.09.2023 11:04:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
katake napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Yazpik napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A to przykład dlaczego agencje nie powinny publikować zwycięskich haseł. Bo potem jakiś pan Marek ukradnie Twoje super hasło i sprzeda dalej jako swoje. Końcówka zerżnięta ze zgłoszenia, które w wygrało auto w Lays i Pepsi w DC. Autorka hasła chyba zresztą jest na forum. 


Te wszystkie teksty są już spalone. Będą śmigać w niejednym konkursie. Przykre, ale takie życie.

Szczerze mówiąc dziękuję opatrzności, że nie miałam czasu wziąć udziału w tym konkursie. Nie dopatrzyłam się w regulaminie, że prace będą publikowane. Są tylko standardowe zapisy o tym, że mogą być opublikowane, ale zazwyczaj organizatorzy nie korzystają z tej opcji. Jest za to punkt o tym, że przy odbiorze nagrody będą robione zdjęcia i warunkiem odbioru jest zgoda na opublikowanie tej fotki na fb. I myślałam, że tylko do tego się ograniczą. Nie uważam, żeby moje zgłoszenia były najlepsze na świecie, ale czasem mam dobre pomysły i w tym konkursie na pewno bym z któregoś z nich skorzystała emotka  Nie po to nie biorę udziału w konkursach z publicznymi zgłoszeniami, żeby oddawać za friko na pożarcie swoje hasła plagiatorom. Zerknęłam na szybko na te nagrodzone prace i wydają się całkiem fajne, ale niestety też uważam, że wszystkie te hasła będą masowo plagiatowane przez kolejne lata.

To samo sobie pomyślałam. Jedną z nagrodzonych prac jest moja. Niby nic odkrywczego, ale wolałabym żeby ktoś nie czerpał z mojej pracy. Serio nie powinni publikować nagrodzonych tekstów. Z jednej strony odkrył się złodziej cudzej twórczości, z drugiej zaś otworzyły się opcje dla nowych sępów. Heeh

Jeżeli ktoś ukradł Twoją publikowaną wcześniej pracę, to po prostu napisz do Martes. Nagrody jeszcze nie zostały wydane. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7120338 Napisano: 31.08.2023 11:17:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Soplica za etap, który się skończył 20.08 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7120211 Napisano: 30.08.2023 18:24:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

Jak to jest, w konkursach z SMS trzeba pisać bez polskich znaków ?

Nie trzeba, ale po co pisać polskie znaki? Skraca Ci to SMS, a z reguły masz zaledwie 160 znaków na prefix, nr paragonu i hasło. Zdecydowanie odpuść sobie polskie znaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7120204 Napisano: 30.08.2023 18:18:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaga napisał(a):

Wygrałam w Auchan Sayoss i chce przesłać dokumenty przez formularz albedo, ale niestety nie mogę wybrać konkursu z listy, gdyż go nie ma. Ktoś sprawdzał?

Wysyła się mailem uzupełniony formularz i zdjęcia paragonu (aneks do regulaminu, pobierz sobie nowy regulamin z ich strony, tam jest rozpisane) Wyświetl w wątku >>
1 agaga 0

zezowaty_kot

#7120198 Napisano: 30.08.2023 17:52:51 w Czy informują/ informowali?
Soplica za etap, który skończył się 20.08? Przedostatni? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7120122 Napisano: 30.08.2023 14:14:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sodexo Sayoss auchan za drugi etap 😁😁😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7120050 Napisano: 30.08.2023 10:39:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 zł z Kotlin w Aldi emotka  mail teraz Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7119995 Napisano: 29.08.2023 23:12:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Nie grałem. A gdzie są te trzy prace?

EDIT: Aa.. już znalazłem- > https://www.facebook.com/FUCHSOILPL
Jednak nie wypowiem się na temat wyborów Jury emotka

Uuu, szkoda, bo ja właśnie na Twoje zdanie liczyłem. Może kogoś rozpoznałeś i nie chcesz się narażać tej osobie ze zdjęcia/ filmiku? 
Co do konkursu: były dwa pytanie, jedno w regulaminie, a inne na stronie. Regulaminowe pytanie to „Jaka była Twoja najciekawsza przygoda motoryzacyjna?”, a wg strony konkursowej "Opowiedz historię związaną z motoryzacją". Do odpowiedzi tekstowej należało dołączyć tekst lub filmik.
Zauważyłem, że jeden uczestnik sprytnie zawarł w filmiku tekst piosenki, ale nad zdjęciem w poście już tekstu nie opublikowali. Jedno zgłoszenie to sam filmik (organizatorzy nie opublikowali również tekstu, skoro bohater filmiku już opowiada). Te "historie", czy "przygody" to raczej zmyślone, a zdjęcia, filmiki czasem ma się nijak do opowiadanej historii za pomocą tekstu, jest to raczej odtworzenie jej. Trochę postarałem się połączyć, aby to nie była zmyślona historia. No ale chyba tu trzeba improwizować i nawtykać różnych bajerów.

W regulaminie jest zapis "odpowiedź w formie tekstu + zdjęcia LUB filmu". Nie ma zapisu, że to musi być tekst. Nie ma też zapisu, że na filmie nie można wplatać napisów. Nie grałam w tym konkursie, więc zachowuję obiektywizm - według mnie prace są świetne i nie łamią regulaminu. Nie nam też oceniać czy zmyślone, czy nie. To jest konkurs, polega na wybraniu najlepszych prac, myślę, że nikt nikogo nie będzie badał wariografem i prowadził dochodzenia. Kolejna rzecz, to niech pierwszy rzuci kamieniem, ten kto na potrzeby konkursu nie tworzył sobie nowych wspomnień. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7119572 Napisano: 28.08.2023 15:21:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie ITM Czyste Wakacje, gdzie były do wygrania parownice - Los Mejores wysłało maila z info, że parownic nie ma i  proszą o numer konta, wyślą kasę. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7119539 Napisano: 28.08.2023 13:06:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Tołpa za drugi etap "moja droga do skutecznej pielęgnacji", sprawdziłam sobie w wynikach na stronie, sms jeszcze nie mam :) Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7119443 Napisano: 27.08.2023 22:50:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dajcie znać czy się udało kolażem, na przyszłość będzie łatwiej interpretować  😁 Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

zezowaty_kot

#7119377 Napisano: 27.08.2023 14:59:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

W shauma/fa w biedronce wysylaliscie proste foty czy kombinowaliscie cos?

Zrobilem kolaż, dodałem napisy i dopiero po wyslaniu zorientowalem sie ze..

"nie może być przerabiane ani modyfikowane przy użyciu jakiegokolwiek programu lub
urządzenia służącego do graficznej obróbki zdjęć (za tego rodzaju oprogramowanie niesą uznawane podstawowe filtry zdjęć dostępne w smartfonach),"

To mam chyba po nagrodzie.  emotka

Robiłam efekty specjalne w sposób analogowy 😁 zdjęcie wysłałam bez obróbki, właśnie ze względu na ten zapis. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

zezowaty_kot

#7119254 Napisano: 26.08.2023 16:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

Hej czy ktoś kontaktował się z organizatorem konkursu Martes Sport? Będą rezerwy czy można pozbyć się paragonu?


Paragon zawsze warto trzymać przynajmniej do momentu jak się pojawią wpisy o dostarczeniu nagrody, bowiem nie znasz dnia ani godziny. Ja paragony wywalam nie wcześniej niż po 3 msc Wyświetl w wątku >>
1 LuckyLuke 0

zezowaty_kot

#7119036 Napisano: 25.08.2023 13:42:45 w Czy informują/ informowali?
Czy było info z konkursu Lancome? Zmieniali regulamin w trakcie i się zastanawiam, czy to nie jakiś przekręt...
https://www.e-kon...-o-wartosci-3037-pln Wyświetl w wątku >>