Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7128580 Napisano: 04.10.2023 21:42:11 w Czy informują/ informowali?
loveMe napisał(a):

"Przyjemność z Wedlem" Carrefour informowali już ??

Nie Wyświetl w wątku >>
1 loveMe 0

zezowaty_kot

#7128566 Napisano: 04.10.2023 20:43:04 w Pomocy!!!!
sks900 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Niedawno na forum ktoś pisał, że zniknęły mu z aplikacji żabki wyzwania. Właśnie u mnie dziś zniknęły, wczoraj były. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikację, ale nie pomogło. Nie mogę znaleźć tych wpisów, czy wiecie jak to naprawić?

Może trzeba zaktualizować aplikację w sklepie google play do najnowszej wersji. Wymusić aktualizację.
ps. A w samej aplikacji żabki nie ma czasem informacji, żeby zaktualizować?

Po odinstalowaniu i zainstalowaniu na nowo wgrywa się najnowsza wersja. W samej aplikacji nie mogę znaleźć takiej opcji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7128536 Napisano: 04.10.2023 18:05:45 w Pomocy!!!!
Niedawno na forum ktoś pisał, że zniknęły mu z aplikacji żabki wyzwania. Właśnie u mnie dziś zniknęły, wczoraj były. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikację, ale nie pomogło. Nie mogę znaleźć tych wpisów, czy wiecie jak to naprawić? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7128516 Napisano: 04.10.2023 16:07:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ale numer, 500 zł z loterii Reginy. Z reguły nie wysyłam na loterie, ale że i tak paragon w torbie został to wysłałam 😁 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7128416 Napisano: 04.10.2023 11:48:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rzutnik + karta 300 zł od karlsbad z ITM, to był jakiś konkurs Milki/oreo, kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7128146 Napisano: 03.10.2023 11:11:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cheetos Lidl dzienna za 25.09 albo 26.09. Mail o 11:07 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7127995 Napisano: 02.10.2023 16:28:16 w Wkurza mnie...
 Ż A B A złodzieje kodów. Okropna baba na infolinii, która prześmiewczo poinformowała mnie, że na odpowiedź to oni mają 30 dni. A konkurs do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7127375 Napisano: 29.09.2023 17:52:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli nie wygenerowało mi od razu kodów z żaby, to one już się nie pojawią bez pisania do agencji? Jak będę pisać do agencji, to mam załączyć zdjęcia paragonów od razu? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7126796 Napisano: 27.09.2023 14:36:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
mysia napisał(a):

Dziękuję emotka  uwielbiam takie wygrane, zaczynam planować wakacje  emotka

Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

zezowaty_kot

#7126754 Napisano: 27.09.2023 12:53:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

melancholia napisał(a):

A według mnie fajne wybierają te zdjęcia na główne nagrody, takie normalne, ciepłe, z jednej strony mają w sobie urok i nie są to przypadkowe kadry, a z drugiej nie są przerysowane, przekombinowane, żaden tam przerost formy nad treścią, że ktoś pomalował samochód czy łódkę w barwach Dzień dobry TVN emotka  Każdy ma swój gust, nie widzę sensu od razu obrażać się na agencję, bo spodobało się im coś innego.

Fajne, ciepłe i zarazem takie nijakie emotka  o ile pierwszy etap jestem na tak, o tyle aktualny to według mnie jakieś nieporozumienie ale oczywiście zwycięzcy gratuluję, w końcu miał naprawdę dużo szczęścia, zupełnie jak w loterii, a nie konkursie emotka

Jakbym była w Juri to w konkursach wybierałabym takie prace, u mnie nikt by się nie wkupił statkiem, samochodem, czy choćby rakietą i zdjęciem na Marsie. Prostota paradoksalnie ma największą siłę rażenia, prostotę można później dowolnie nadbudować, pozostawia przestrzeń do interpretacji. W tej prostocie też łatwiej odczytać emocje, które niestety na wielkich makietach są zapisywane wyjątkowo małą czcionką. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7126586 Napisano: 26.09.2023 20:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Ktoś też ma problem z wysłaniem Milki C4?
Moja miejscowość jest na liście, adresu sklepu nie ma.
Formularz nie przepuszcza bez wybrania adresu.
Każą zgłosić adres sklepu przez formularz kontaktowy, ale też jest błąd wysyłania.

U mnie zgłoszenie poszło, ale nie mam zwrotki na maila 🥲

Ps. Właśnie przyszła, na Interii jest poślizg. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7126585 Napisano: 26.09.2023 19:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

awangarda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Działa Wam formularz Stokrotki? Zawiesił mi się w trakcie wgrywania paragonu, wywaliło stronę i już mnie nie przepuszcza drugi raz 😡

Z jakiego konkursu ?

Stokrotka Lubella/Łowicz Amocco

u mnie przed momentem poszło bez problemu

Dziękuję, teraz poszło:) Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7126579 Napisano: 26.09.2023 19:39:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awangarda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Działa Wam formularz Stokrotki? Zawiesił mi się w trakcie wgrywania paragonu, wywaliło stronę i już mnie nie przepuszcza drugi raz 😡

Z jakiego konkursu ?

Stokrotka Lubella/Łowicz Amocco Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7126575 Napisano: 26.09.2023 19:28:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam formularz Stokrotki? Zawiesił mi się w trakcie wgrywania paragonu, wywaliło stronę i już mnie nie przepuszcza drugi raz 😡 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7126468 Napisano: 26.09.2023 12:20:05 w moje dzisiejsze wygrane :)

zezowaty_kot

#7126421 Napisano: 26.09.2023 10:53:47 w Czy informują/ informowali?
judzika86 napisał(a):

Czy ze strokrotki Amooco już informowal?

Pewnie tą samą metodą, co Martini zestawy  😎 Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7126323 Napisano: 25.09.2023 21:56:48 w WC - rozmowy o wszystkim
lasiglasty napisał(a):

joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?".

Czy można te bliźniaki rozbić na dwa zgłoszenia?  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7125943 Napisano: 24.09.2023 10:13:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

powiedzcie mi, gdzie sprawdzić czy dane zgłoszenie stworzyła sztuczna inteligencja czy prawdziwy człowiek? Widziałem, że pisano tu o tym, że można takie coś sprawdzić, ale szukam na necie i nie mogę znaleźć a chciałbym sprawdzić jedną osobę na fb pod tym kontem emotka

Wpisz smodin w wyszukiwarkę. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

zezowaty_kot

#7125423 Napisano: 21.09.2023 18:32:06 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

banka-manka napisał(a):

mości dzisiaj około 13.A na stronie www też już są podani laureaci.

jaka to strona?

https://www.kinde...ujwlasnymisciezkami/ Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7125422 Napisano: 21.09.2023 18:29:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak interpretujecie konkurs Grześków z uwagami szkolnymi, czy to jeden duży konkurs, czy etapy? Nigdzie nie ma informacji, że jest podział na etapy, ale paragraf 5.1: po wyłonieniu Laureatów w każdym z etapów... Wyświetl w wątku >>
0 0