Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#5782531 Napisano: 29.11.2013 15:07:43 w Inne mniejsze markety
benon69 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

A mi w Ferrero podoba się opcja kupowania a nie otrzymania gotówki. Sama nie brałam udziału ale tak sobie myślę - gdybym dostała gotówkę na pewno przeznaczyłabym ją na ratowanie domowego budżetu, a nie na siebie. I teraz tak sobie myślę - kiedy to właściwie ja kupiłam coś dla siebie? Nie dla dziecka, nie do domu, nie rachunki, nie kredyty, nie milion innych potrzeb wołających z każdego kąta? A będąc zmuszona - no cóż, z BÓLEM SERCA kupiłabym sobie w końcu jakiś gadżet, ciuch, świecidełko. I jeszcze coś dla dziecka, do domu.... emotka




zawsze mozna kupic tv za 10 000 zl w saturnie sprzedac za 8 000 zl na allegro emotka



I pojechać do Złotych Tarasów na samodzielne zakupy za 8 tysięcy. Ma sens, ma dużo sensu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782516 Napisano: 29.11.2013 14:46:42 w Allegro.pl - bez linków
koza.k90 napisał(a):

czy jeżeli jestem na Allegro jako osoba fizyczna, nie sklep, muszę przyjmować zwroty emotka

dziewczyna kupiła buty i najpierw twierdziła, że brakuje wkładki w jednym bucie, a potem że są na nią za duże i chce je oddać

w aukcji mam podane dokładne rozmiary wkładek a na życzenie udzielam szczegółowych informacji, ale o żadne nie poprosiła

zawsze istnieje też obawa, że za nową rzecz dostanę znoszone obuwie i szukaj tatka latka

co robić emotka

w aukcji nie mam info, że przyjmuję zwroty
nie mam też mniejszych butów na wymianę, bo to była jedyna para (nietrafiony prezent)



"Jeżeli towar był sprzedany "prywatnie" a nie "na firmę", to prawo rezygnacji z zakupu "bez powodu" nie przysługuje.

Jeśli towar był zgodny z opisem a powodem zwrotu miałby być zły rozmiar to nie ma podstaw do przyjęcia zwrotu w obowiązujących przepisach przy prywatnej sprzedaży."

Tyle pamiętam z podobnej sytuacji, kiedy koleżanka chciała oddać na allegro buty bo okazały się zbyt duże (dokładne wymiary były podane w aukcji). Sprzedający nie zgodził się przyjąć, ona odpuściła i tyle.
Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782508 Napisano: 29.11.2013 14:32:14 w Inne mniejsze markety
A mi w Ferrero podoba się opcja kupowania a nie otrzymania gotówki. Sama nie brałam udziału ale tak sobie myślę - gdybym dostała gotówkę na pewno przeznaczyłabym ją na ratowanie domowego budżetu, a nie na siebie. I teraz tak sobie myślę - kiedy to właściwie ja kupiłam coś dla siebie? Nie dla dziecka, nie do domu, nie rachunki, nie kredyty, nie milion innych potrzeb wołających z każdego kąta? A będąc zmuszona - no cóż, z BÓLEM SERCA kupiłabym sobie w końcu jakiś gadżet, ciuch, świecidełko. I jeszcze coś dla dziecka, do domu.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782487 Napisano: 29.11.2013 13:57:38 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

arabela79 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Wkurza mnie ze genialne pomysły przychodzą zawsze w najmniej odpowiedniej chwili
Najcześciej jak juz leżę i zasypiam
Z pamięcią u mnie kiepsko wiec rano najcześciej juz nie pamietam
Skończyło sie to tym ze pod obstrzalem męża drałowalam dziś w nocy do kuchnie po długopis i kartkę zeby zapisać rymowanke
Czy to juz choraba ? emotka :)


I ja mam identycznie!
Noc lub prysznic.
Czyli jest nas więcej chorych nałogów emotka



I ja dołączam do nocnych mózgów emotka Wtedy najczęściej zapisuję wszystko na telefonie, budząc przy tym pół miasta, tak mocno to dziadostwo wtedy świeci.



A mnie wkurza mój facet. Rany, już nie mam do niego sił. Odkąd w bójce złamał sobie nos, ciągle ma problemy z zatokami. Dopiero 2 tyg temu zmusiłam go do ponownego zdjęcia rtg, które wykazało przewklekłe zapalenie zatok szczękowych i czołowej. Najgorsze jest to, że przerwał antybiotyk "bo mu nie pomagał" (a brał go dopiero 3 dni) i ciągle wyłazi na dwór bez czapki, za to z "przylizanymi na wodę" włosami. Dzieciak straszny, żeby chociaż w d***ę można było dać, a to kolos taki emotka Najgorsze jest jednak to, że bez przerwy odkrzsztusza tą wydzielinę, charczy i buczy, a ja już siły nie mam! Jego lekarz rodzinny to jakiś buc, łaskę robi, żeby wypisać skierowanie do laryngologa. Ech, jak ja nie znoszę zimy! emotka emotka



Nos w rurę od odkurzacza i ogień emotka Ale żeby nie było zbyt zabawnie - odkąd mój mąż dorobił się złamania nosa charczy całe noce. A że mnie budzi najmniejszy nawet dźwięk to musiał zorganizować sobie noclegi w pokoju obok. Teraz dzielą nas 2 pary drzwi i 2 ściany - emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782205 Napisano: 28.11.2013 23:55:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że drugą noc z rzędu mój syn ma jakieś złe sny i budzi się co chwilę z płaczem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782163 Napisano: 28.11.2013 22:56:07 w WC - rozmowy o wszystkim

zezowaty_kot

#5782155 Napisano: 28.11.2013 22:47:13 w WC - rozmowy o wszystkim
Też mam taką nadzieję, na razie oswajam się z panującymi tu zasadami i szukam konkursów żeby nie wpychać się Wam w butach i jeszcze z pustymi "ręcoma" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782146 Napisano: 28.11.2013 22:41:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Wpisałam w google "konkursy" i zaczęłam przeglądać różne strony. Ta wydaje mi się najbardziej klarowna i przyjazna więc postanowiłam się jej uczepić emotka udało mi się wygrać ostatnio w kilku konkursach trafionych gdzieś na fb i pomyślałam, że gdzieś musi być tego więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5782140 Napisano: 28.11.2013 22:33:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Uczepiłam się tego tematu, wiem ale nijak się w tym nie rozumiem emotka skoro konkursy są już w bazie, jest napisane, że ja nadesłałam to czemu licznik mi się nie zmienia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5781964 Napisano: 28.11.2013 18:45:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Witam, witam emotka
Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, ale w tym wypadku chodzi mi po prostu o to czy "dobrze dodaję" emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

zezowaty_kot

#5781958 Napisano: 28.11.2013 18:39:56 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy długo oczekuje się na akceptację dodanych konkursów? Na dzień dobry chciałam wrzucić to co mam ale magiczna liczba "0" w dodanych uparcie nie chce się zmienić... Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5781949 Napisano: 28.11.2013 18:27:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję serdecznie "przejęcia" Ferrero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#5781910 Napisano: 28.11.2013 17:21:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Witam, ja się chciałam tylko grzecznie przywitać, jako że podjęłam życiową decyzję o czynnym udziale w konkursowym półświatku. emotka Jako że dopiero zapoznaję się z zasadami w praktyce proszę o wyrozumiałość. emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0