Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ulciah

ulciah

#6551323 Napisano: 27.11.2018 19:48:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tyskie stówka emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6551286 Napisano: 27.11.2018 17:54:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

Czy ktoś znalazł tańszą konfigurację na E w C4 niż 3x płyn do prania (9.99)? Uwielbiam konkursy ustawione pod promocję. Wymagana wartość 20zł i plejada produktów po 19.99. Mąż upolował płyn za 12 zł, na czytniku 12 zł, przy skanowaniu na kasie 12 zł, na paragonie 9.99 zł (rabat naliczony w "ostatnim" kroku). Dobrze, że konkursowicz z krwi i kości, zwrócił produkty, bo były "za tanie".


U mnie w C4 naklejona kartka, że rabat dla produktów E naliczony jest przy kasie i za niedogodności przepraszają emotka

A w kwestii zwrotu z powodu taniości: też zwracałam -  w Kaufland  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6550600 Napisano: 25.11.2018 21:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

monisss napisał(a):

nie dostalam potwierdzenia z loteri coli w biedornce ;( to bardzo zle?

Do mnie i po dwóch dniach przychodzą... Jest opcja sprawdzenia statusu zgłoszenia na stronie, ale nie wiem dokładnie jak to działa, bo jeszcze nie korzystałam. 


Przychodzą z opóźnieniem - taki mają klimat emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

ulciah

#6550013 Napisano: 22.11.2018 20:59:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

ulciah

#6549807 Napisano: 22.11.2018 12:34:59 w Winiary
anula81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

yreks napisał(a):

Czy poszly juz wszystkie przelewy? Czy ktos jeszcze czeka? 

Czekamy jeszcze 

jeszcze z połowy października nie mam

Także czekam na zwrot - z końca października. 
Pod względem obsługi i organizacji trzeba przyznać, ta loteria nie należny do najłatwiejszych dla agencji...
Duża ilość laureatów, różne wartości nagród (& uwzględnianie wartości produktów wyłączonych z loterii).
Mają tam co robić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549805 Napisano: 22.11.2018 12:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

joasiunia napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Prywatna odp od Heinekena w sprawie wyników..

Jeśli chodzi o wyniki ze zgłoszeń poniedziałkowych, to laureaci zostali powiadomieni wczoraj.


:/


Pudła emotka .,...

Niemożliwe... i nikt nic...? emotka

Też mi się w to nie chce wierzyć...

jak nikt nie potwierdzi to w życiu nie uwierzę.
Kłamczuszki. emotka


Też coś mi tutaj nie pasuje - tym bardziej że pierwsze 2(?) dni ogólna strona nie przekierowywała na stronę konkursową - działało to ponoć tylko z maila (mój brat mnie o tym powiadomił). Ograniczałoby to więc teoretycznie grono osób, a i tak nikt tu nie trafił ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549671 Napisano: 21.11.2018 21:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Taka sytuacja odnośnie CUKRU KRÓLEWSKIEGO: no wygrałam, puszkę. Poszłam do Biedronki po pieczątkę i podpis - mówię, że pisze na paragonie cukier puder a musi byc napisane "cukier puder królewski", bo to loteria regulamin sratatta... i musze mieć pieczątke i imię, nazwisko osoby osoby która ją daje, a kierowniczka, że jest RODO i ona się nie podpisze. Napisałam do organizatora loterii, że w Biedronce jest tylko jeden cukier puder - własnie marki Królewski i napisałam, że osoba nie podała swoich danych, bo obowiazuje RODO i mają sobie do niej zadzwonić, jesli chcą (oczywiście ladnie to ujęłam). Co myślicie ? Pieczątka jest, wysłane, tylko napisali maila ze dziekują za przesłanie dowodu zakupu. Mam nadzieję, że puszka dojdzie emotka  

O, matko... rodo-srodo... to wszystko jest już chore  emotka  Niedługo trzeba będzie akty urodzenia dołączać do paragonów. Jak dla mnie to lenistwo agencji, pewnie to nie był jedyny paragon z Biedronki, mogli sami się skontaktować i mieć większość weryfikacji z głowy. Jeszcze rozumiem paragon z jakiegoś sklepu "U Halinki na Wygwizdowie. Ale Biedronkę, Tesco, Auchan, itp... mogli sobie sami ogarnąć. 


Ożesz - paranoja....emotka  Ciekawe co na to agencja...
A nie wystarczyło, aby Pani z Biedronki napisała pełną nazwę produktu i dała pieczątkę sklepu? (bez nazwisk) Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549637 Napisano: 21.11.2018 18:49:22 w Biedronka
iszhara napisał(a):

Od jutra Coca-Cola w puszkach w promocji - przy zakupie 4 sztuk - 0,99 za puszkę. emotka


Przypadek?
 Nie sądzę  emotka

Dzięki za cynk emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6549387 Napisano: 21.11.2018 09:58:41 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na JBB - dziś lub jutro max.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

ulciah

ulciah

ulciah

#6549243 Napisano: 20.11.2018 17:38:16 w Lay's
lola.lola napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Ja próbowałam zdjęciem.
Chyba w pierwszym etapie jak było pytanie w stylu dlaczego impreza z Lay's jest zawsze udana wysłałam coś takiego

Ale fajne  emotka
Udało Ci się tym zgloszeniem wygrać? 

Niestety w Laysach zupełnie nic nigdy mi się nie udaje emotka

Ja bym Ci przyznała nagrodę   emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6549240 Napisano: 20.11.2018 17:33:23 w Lay's
lola.lola napisał(a):

Ja próbowałam zdjęciem.
Chyba w pierwszym etapie jak było pytanie w stylu dlaczego impreza z Lay's jest zawsze udana wysłałam coś takiego

Ale fajne emotka
Udało Ci się tym zgloszeniem wygrać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

#6549124 Napisano: 20.11.2018 13:28:10 w SZUKAM....
darog napisał(a):

isiulka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mail z królewskiego cukru,że źle opisany ich produkt.I jak chcę puszkę to mam pieczątkę z podpisem i potwierdzeniem produktu ze sklepu mieć.Masakra niech se puszkę zapuszkują już widzę miny w markecie wrrrrrrrrrrrrrr.Odsyłaliście z pieczątką czy olaliście?

Też dostałam tego maila, na moim jest cukier i kod kreskowy a nadal jest źle opisany, więc olewam. Nie będę robić z siebie głupka z powodu puszki za 3 zł.

moga sami sobie w sklepie sprawdzić, dostali kase za przeprowadzenie akcji - niech pracują.


Miałam tak samo - dostali zdjęcie z opisem i cisza (nie potwierdzili czy OK czy nie).

Przy okazji: kojarzycie jakiś konkurs na pastę do zębów? emotka (Kiwi nie wchodzi w grę emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ulciah

ulciah

#6548828 Napisano: 19.11.2018 16:15:55 w Dziś cieszę się z.....
Dziś mija mi 5 lat na forum emotka emotka emotka  
Kreatywność, piękne emocje i cudowne wspomnienia, które zostają z nami na zawsze (Ferrero emotka ).

Cudownie, że przydarzają się nam takie piękne chwile - byle było ich jeszcze więcej, dla nas wszystkich! emotka

PS. Toast wzniosę szklanką Łaciatego emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6548502 Napisano: 18.11.2018 17:59:34 w Smolar
yreks napisał(a):

maryam napisał(a):

katake napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Po ile ślecie zgłoszeń na CC? Jakoś mnie zniechęca, ta masowość loterii emotka

tylko 2 - biedronka

Ja też tylko Biedronka...2 zgłoszenia. 

Ja zaszalałam, 4 zgłoszenia Biedronka emotka

0   emotka


W Biedronce przy obecnych standardach obsługi (długość kolejek itp), dzielenie rachunku na kilka (dla celów konkursowych) to wystawianie się na publiczny lincz emotka Wyświetl w wątku >>

ulciah

#6548139 Napisano: 16.11.2018 18:58:40 w Smolar
maryam napisał(a):

We wszystkich Biedronkach coca-cola w puszce jest po 1,49? Podrożała od ostatniej loterii emotka


U mnie ta sama cena, nic taniej  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

ulciah

#6547378 Napisano: 14.11.2018 21:10:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do publiczności emotka : gra ktoś w ogóle jeszcze z Prince Polo? 
Cisza w MDW - nikt nawet o nich nie rozmawia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0