Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Karolina87

Karolina87

Karolina87

#6580397 Napisano: 14.03.2019 11:27:26 w Avanti
superloser napisał(a):


 twój facet NIE udziela sie na forum, latreatka pierwszego etapu też nie...

Praktycznie to NIKT z forum jednak nie wygra.  emotka

Skoro zostałam już wywołana do tablicy - laureatka I etapu, czyli ja, zagląda tutaj regularnie. emotka Częściej udziela się tutaj natomiast moja druga połówka, czyli Adrian, stąd on potwierdził Wam wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6388485 Napisano: 10.08.2017 17:47:17 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Kochani, zwycięstwo. emotka

Co prawda okazało się, że za fan page'm Paclana stoi ta sama agencja za co za konkursem i tam dalej utrzymywali, że sama jestem sobie winna, a wręcz moją winę podkoloryzowali. Jednak w pewnym momencie, między innymi dzięki Wam, szum pod postem zrobił się tak duży, że nagle zmienili stanowisko i zadzwonili do mnie z informacją, że jednak wyślą grilla. Da się? Da się!  emotka

Dziękuję Wam ślicznie za wszystkie rady, privy, komentarze i lajki. Mam nadzieję, że agencja Veneo nigdy już nie będzie w ten sposób traktować konkursowiczów (a robią konkursy też chociażby dla lodów Koral), a dla innych agencji stanie się to przestrogą, że nie można nami pomiatać, bo i tak przecież dostajemy nagrody "za darmo". Wyświetl w wątku >>

Karolina87

#6388112 Napisano: 09.08.2017 22:10:17 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
superloser napisał(a):

Karolina87 napisał(a):

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. Napisałam reklamację do UPS, ale oficjalnie odpowiedzi mogę spodziewać się do 2 tygodni. W międzyczasie Veneo nie wykazywało choć odrobinę dobrej woli, więc zasugerowałam im że skontaktuje się bezpośrednio z działem marketingu Paclan i tam będę szukać zrozumienia. To doprowadziło do tego, że... w kompletnej furii zadzwoniła do mnie sama prezes Veneo, którą krzyczała, że "wysyłam do nich brzydkie maile" i krzyczała co ja sobie w ogóle myślę. Generalnie długo by opowiadać, żałuję że rozmowa nie została nagrana.Postanowiłam opisać sprawę na Facebooku Paclana. Jeżeli kogoś też razi takie traktowanie laureatów konkursów, to prosiłabym o wsparcie, choćby lajkiem.
https://www.faceb...sts/1688625531168116

Masz świadomść,  ze FB ect to jest pod władaniem Agencji P-R emotka  a nie firmy.

Tak, oczywiście. Niemniej jednak szum się robi. Agencje często muszą zdawać raporty firmom z tego, co się dzieje w ich mediach społecznościowych.

W międzyczasie oczywiście napiszę maila do Paclana, a wtedy link do posta może być moją kartą przetargową. emotka Wyświetl w wątku >>

Karolina87

#6388104 Napisano: 09.08.2017 21:58:04 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. Napisałam reklamację do UPS, ale oficjalnie odpowiedzi mogę spodziewać się do 2 tygodni. W międzyczasie Veneo nie wykazywało choć odrobinę dobrej woli, więc zasugerowałam im że skontaktuje się bezpośrednio z działem marketingu Paclan i tam będę szukać zrozumienia.

To doprowadziło do tego, że... w kompletnej furii zadzwoniła do mnie sama prezes Veneo, którą krzyczała, że "wysyłam do nich brzydkie maile" i krzyczała co ja sobie w ogóle myślę. Generalnie długo by opowiadać, żałuję że rozmowa nie została nagrana.

Postanowiłam opisać sprawę na Facebooku Paclana. Jeżeli kogoś też razi takie traktowanie laureatów konkursów, to prosiłabym o wsparcie, choćby lajkiem.
https://www.faceb...sts/1688625531168116 Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Karolina87

#6387398 Napisano: 08.08.2017 11:54:10 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ziolko napisał(a):

Karolina87 napisał(a):

Tak, teraz po fakcie już oczywiście otrzymałam od organizatora numer przesyłki i link do systemu UPS. Tak jak wspomniałam, z historii wynika że była jedna próba doręczenia, zostawione awizo (nieprawda), a potem już paczka czekała w punkcie, o czym nie mogłam nawet wiedzieć... Nawet jeśli złożę reklamację do UPS, to nie chce mi się wierzyć, że coś tam zdziałam. Zastanawiam się bardziej jak wpłynąć na organizatora...

UPS ma zapis, że próbują dostarczyć 3 razyWięc nie wiem dlaczego po jednokrotnej próbie paczka czekała w punkcie, w dodatku powinnaś dostać info
https://www.ups.c...s-for-receiving.page

Z tego co rozumiem, cały ten tekst dotyczy sytuacji, gdy po pierwszej nieudanej próbie doręczenia, zalogujesz się do systemu UPS InfoNotice, gdzie możesz decydować dalej o losach paczki. Wtedy możesz skierować paczkę do punktu, przeadresować lub poprosić o kolejną próbą dostarczenia (łącznie masz 3 takie szanse). Ja niestety nie dostałam szansy zalogowania się tam.

Przeczytałam warunki przewozu i tam niestety nie ma nic o 3 próbach dostarczenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6387369 Napisano: 08.08.2017 10:46:52 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
superloser napisał(a):

Karolina87 napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją Veneo lub znalazł się kiedyś w podobnej sytuacji?W czerwcu wygrałam nagrodę główną (grill Webber) w konkursie Paclan.https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-party-grill.html 

Dopełniłam wszelkich formalności, wyniki wraz z odpowiedziami zostały opublikowane na stronie i czekałam cierpliwie na wysyłkę. W połowie lipca zaczęłam się niepokoić i wysłałam maila do agencji z pytaniem kiedy mogę spodziewać się otrzymania nagrody.

Dwa tygodnie później otrzymałam informację, że... kurier był z nią pod koniec czerwca (dzień roboczy, godzina 13) i nikogo nie zastał w domu, przekazał paczkę do punktu, a że nikt się po nią nie zgłosił, to odesłano ją do nadawcy. To z kolei wg regulaminu oznacza, że nagroda przechodzi na własność organizatora.

Tyle tylko, że ja nie miałam nawet szansy odebrać tej paczki. Organizator nie poinformował o wysyłce i nie podał numeru do jej monitorowania. Kurier natomiast nie kontaktował się ze mną w jakikolwiek sposób i nie zostawił awizo. 

Nie wiem co mam teraz robić. Veneo nie interesuje moja argumentacja i twierdzą cały czas, że nagroda przepadła. Myślałam o zgłoszeniu reklamacji do firmy kurierskiej, ale nie wiem co miałabym tym wskórać. Gdyby była to jakaś mniejsza nagroda to pewnie bym odpuściła, ale to grill warty 1000 zł. 

Doradźcie coś proszę...

Popros Firme kurierska o wszelkie dane.
Wiesz chociaz, kto to woził? 

Tak, teraz po fakcie już oczywiście otrzymałam od organizatora numer przesyłki i link do systemu UPS. Tak jak wspomniałam, z historii wynika że była jedna próba doręczenia, zostawione awizo (nieprawda), a potem już paczka czekała w punkcie, o czym nie mogłam nawet wiedzieć... Nawet jeśli złożę reklamację do UPS, to nie chce mi się wierzyć, że coś tam zdziałam. Zastanawiam się bardziej jak wpłynąć na organizatora... Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6387361 Napisano: 08.08.2017 10:29:52 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z agencją Veneo lub znalazł się kiedyś w podobnej sytuacji?

W czerwcu wygrałam nagrodę główną (grill Webber) w konkursie Paclan.
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-party-grill.html

Dopełniłam wszelkich formalności, wyniki wraz z odpowiedziami zostały opublikowane na stronie i czekałam cierpliwie na wysyłkę. W połowie lipca zaczęłam się niepokoić i wysłałam maila do agencji z pytaniem kiedy mogę spodziewać się otrzymania nagrody.

Dwa tygodnie później otrzymałam informację, że... kurier był z nią pod koniec czerwca (dzień roboczy, godzina 13) i nikogo nie zastał w domu, przekazał paczkę do punktu, a że nikt się po nią nie zgłosił, to odesłano ją do nadawcy. To z kolei wg regulaminu oznacza, że nagroda przechodzi na własność organizatora.

Tyle tylko, że ja nie miałam nawet szansy odebrać tej paczki. Organizator nie poinformował o wysyłce i nie podał numeru do jej monitorowania. Kurier natomiast nie kontaktował się ze mną w jakikolwiek sposób i nie zostawił awizo. 

Nie wiem co mam teraz robić. Veneo nie interesuje moja argumentacja i twierdzą cały czas, że nagroda przepadła. Myślałam o zgłoszeniu reklamacji do firmy kurierskiej, ale nie wiem co miałabym tym wskórać. Gdyby była to jakaś mniejsza nagroda to pewnie bym odpuściła, ale to grill warty 1000 zł. 

Doradźcie coś proszę... Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6310598 Napisano: 13.01.2017 12:23:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

Karolina87

#6310133 Napisano: 12.01.2017 10:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was dostał SMSa z Kiora o wytypowaniu do nagrody i koniecznym zarejestrowaniu danych na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6303139 Napisano: 20.12.2016 15:25:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tablet z Gerarda emotka Wyświetl w wątku >>
2 Ronja, viviean 0

Karolina87

#6290088 Napisano: 24.11.2016 16:58:03 w Smolar
Ja nie otrzymałam przeprosin... Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6217551 Napisano: 20.06.2016 23:45:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje na jakiego maila trzeba wysłać skan paragonu w konkursie Biedronki - KIWI? Nie ma info w regulaminie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Karolina87

#6217461 Napisano: 20.06.2016 20:30:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon 400 zł z Kiwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0