Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lolka182

lolka182

#6298237 Napisano: 09.12.2016 08:59:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
Widzę, że wszyscy dostali zamiast PicoBaristo ten najniższy xSmall.....albo się pomylili przy wysyłaniu umów użyczenia i zamiast zróżnicować ekspresy wszystkim wysłali najwyższy model, albo zrobili nas po prostu w konia. 
Nawet na liście przewozowym miałam wpisany ten najlepszy model i był skreślony długopisem i wpisany ten niższy.
Szkoda, wielka szkoda.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6297737 Napisano: 08.12.2016 10:40:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy miał ktoś podobnie :
dostałam się do ekspresu kawy i podpisywałam umowę użyczenia na zupełnie inny ekspres niż przyszedł.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6296636 Napisano: 06.12.2016 11:06:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

karolinamat napisał(a):

A czy wy klikając odbierz przedmiot też macie szare jakby nieaktywne to okienko? POjawia się i znika... Szaleństwo emotka

Szare jest jak masz za mało pkt albo za mało odznak

hmm ja też miałam cały czas na szaro a kam kpl. odznak i dosyć pkt emotka :( Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6294741 Napisano: 02.12.2016 09:14:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja również dołączam się do gratulacji! Wspaniała końcówka roku dla Was!
Szerokiej drogi emotka ! Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6292251 Napisano: 29.11.2016 09:17:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
pasztetnik napisał(a):

Czy ktoś tu również testuje na ambasadorze szczoteczkę Sonicare i w wyzwaniu nie ma pola na dodanie linku do filmiku na YT? U mnie było miejsce tylko na relację i krótką opinię ale na filmik brak. Wypełniłam więc wyzwanie tak jak było a link do filmiku wysłałam im na maila, mam nadzieję, że będzie ok... emotka

Miałam tak samo i po dodaniu recenzji byłam pewna że przeoczyłam gdzieś to miejsce heh emotka
Też im posłałam na maila emotka
Pewnie się zorientują że coś było nie tak skoro wszyscy im na maila poślą zapytanie emotka Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6287622 Napisano: 21.11.2016 11:25:45 w PODZIĘKOWANIA
serdecznie podziękowania dla nelunia za bezinteresowną pomoc !! Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6285773 Napisano: 17.11.2016 12:29:13 w Kupię...

lolka182

#6285667 Napisano: 17.11.2016 10:23:41 w Ambasadorinnowacji - Philips
orientuje się ktoś jak jest z gwarancją na rzeczy z testów które zostają z nami? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6284999 Napisano: 16.11.2016 09:56:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
misiucha1 napisał(a):

MAM PYTANIE DO AMBASADORÓW,

CZY KTOŚ JUŻ DOSTAŁ SZCZOTECZKĘ SONICZNĄ PHILIPS DO TESTÓW, z AMBASADORA INNOWACJI?

MIELI WYSŁAĆ DO 11-go?

Dziś jest 16-ty?

też nie dostałam jeszcze  i czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6281148 Napisano: 08.11.2016 09:30:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ale wspaniała nagroda!! 
Gratuluję emotka
To jedno z takich marzeń konkursowicza emotka  Moje to : wycieczka, samochód, kasa na konto. - z czego jedno już spełnione emotka
Wspaniale ! emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

lolka182

#6276528 Napisano: 28.10.2016 12:15:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Auchan i do mnie zawitał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6276390 Napisano: 28.10.2016 09:04:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

Dziewczyny, które macie modele? Może dopiero jeden model puścili emotka

HX6921/06 Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6276160 Napisano: 27.10.2016 17:39:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja również będę testowała szczoteczkę soniczną emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6272975 Napisano: 21.10.2016 09:16:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pudło, pudło, pudło Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6270636 Napisano: 17.10.2016 13:50:51 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ace napisał(a):

wkurza mnie mój brat, przed weekendem, w środę wieczorem powiedział mi, że w czwartek wieczorem przyjeżdżają jego znajomi i będą nocować... super ja w trakcie wielkich porządków, wszystko z szaf powywalane, a on gości sprasza... (a ja pracuję od rana do wieczora więc jak mam zrobić jako taki porządek?) do tego w moim łóżku pękła sprężyna więc źle się na nim śpi dlatego od paru dni śpię na kanapie w salonie, ale na weekend musiałam zwolnić salon... ale ok postanowiłam być zen i wzięłam sobie urlop na poniedziałek (no bo wyśpię się a w poniedziałek sobie w domu popracuję) i co z tego w niedzielę brat mówi że koleżanka będzie nocować bo sobie rękę złamała, a że mieszka na drugim końcu Polski ( w Kato..., ja w Krk) to pojedzie dopiero jutro. Po chwili złości stwierdziłam, że ok nie wyśpię się, ale sobie jutro popracuję (byłąm przekonana ze koleżanka wraca do domu rano). No ale nie, wraca do domu wieczorem, i siedzą teraz w domu, okupują salon (u mnie w pokoju nie ma biurka ani stołu więc nie mam gdzie się z kompem i papierami rozłożyć), czyli dzień urlopu poszedł się je***, ja się tylko wku****... A brat też miał ze mną mieszkać przez miesiąc, góra dwa miesiące... a jest już 7... Normalnie rodzina to najbardziej przereklamowana instytucja na ziemi...

Ja to bym się nawet nie odważyła zapraszać swoich gości do domu, w którym sama jestem gościem emotka Proponuję szczerą, aczkolwiek stanowczą rozmowę z bratem.

wiesz to jest trochę bardziej skomplikowana sprawa. Ja z bratem jesteśmy współwłaścicielami mieszkania, więc on jakby nie patrzyć to ma do niego prawo. tyle, że od 5 lat mieszkał za granicą, więc ja je utrzymywałam (i w sumie dalej utrzymuję, bo on nic nie płaci nawet jak teraz mieszka), robiłam naprawy remonty itd. Ale rok temu zrezygnował z pracy i wrócił, chwile pojeździł po świecie i a ze mną miał mieszkać miesiąc lub dwa bo miał dalej podróżować (ja gdybym wiedziała, że będzie mieszkał ponad pół roku to sama bym się wyniosła - bo prawda jest taka, że on ma niby trzydziesci pare lat, a zachowuje się jak 6latek - szczególnie pod względem utrzymania porządku no i ogólnie jest dość egoistyczny...) . W tej całęj sytuacji najbardziej mnie wkurzyło to że info o tym, że oni będą u nas nocować dostałam na niecałe 24godz przed ich przyjazdem...

ja jestem zawsze tego zdania : rodzina jest super, ale pewne rzeczy warto mieć na papierze.
Przykładowo : Ty przez 20 lat będziesz mieszkanie utrzymywać, remontować, urządzać itp. Włożysz w niego kupę kasy i przyjdzie brat -- pokłócicie się (a tak bywa i w rodzinie) i on zażąda spłaty - nieważne, że Ty zajmowałaś się mieszkaniem na papierze jesteście współwłaścicielami. Ja zapewne, wolałabym taką sytuację rozwiązać od razu i w jakiś sposób dogadać się tak żeby obojgu pasowało i pozapisywać wszystko u notariusza. Wtedy eliminuje się powód do przyszłych kłótni i problemów. Nie raz słyszałam o takich sytuacjach i nieciekawie się to kończyło po latach - zwłaszcza jeżeli jedna ze stron wpadła w długi lub poznała kogoś i nagle mieszkanie / dom staje się bardzo przydatne a kasy brak Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6270628 Napisano: 17.10.2016 13:44:00 w Przedszkolaki i przedszkola :)
benasia napisał(a):

lolka182 napisał(a):

benasia napisał(a):

Podpowiedzcie jakie prezenty kupuje się gdy dziecko idzie na urodzinki do kolegów/koleżanek z przedszkola?
Potrzebuję zwłaszcza inspiracji na prezent dla 5-latki.

ja bym polecała jakąś grę typu : zgadnij kto to, bingo, itp. albo jakąś lalkę np. Barbie dla dziewczynki 
Moim zdaniem fajne są też kreatywne zestawy dla dzieci (robienie biżuterii, mandala, piasek kinetyczny, zestaw ciastolinowy)
Lego też jest chyba ponadczasowe emotka  - choć często bardzo drogie niestety..

No właśnie nie wiem ile mniej więcej powinnam przeznaczyć na taki prezent?  emotka

niestety zabawki są bardzo drogie często...nie wiem ile się powinno wydać, ale ja wydałabym w okolicach 40-50 zł w zależności co bym wybrała.
PS. W Empiku są bardzo fajne zabawki kreatywne dla dzieci Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6270619 Napisano: 17.10.2016 13:35:51 w Przedszkolaki i przedszkola :)
benasia napisał(a):

Podpowiedzcie jakie prezenty kupuje się gdy dziecko idzie na urodzinki do kolegów/koleżanek z przedszkola?
Potrzebuję zwłaszcza inspiracji na prezent dla 5-latki.

ja bym polecała jakąś grę typu : zgadnij kto to, bingo, itp. albo jakąś lalkę np. Barbie dla dziewczynki 
Moim zdaniem fajne są też kreatywne zestawy dla dzieci (robienie biżuterii, mandala, piasek kinetyczny, zestaw ciastolinowy)
Lego też jest chyba ponadczasowe emotka  - choć często bardzo drogie niestety.. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6268895 Napisano: 13.10.2016 13:18:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mentos rano emotka
Ferero u mamy przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6268485 Napisano: 12.10.2016 18:05:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

justkra napisał(a):

jokan napisał(a):

czy opłaca się w ferrero grac jeszcze dzisiaj czy juz przelozyc na jutro?

przed chwilą wysyłałam i nie było trafienia

A tam jest kilka dziennie czy jak? Szczerze, nie chce mi si czytać regulaminu, może ktoś oświeci na szybko? emotka

ogólnie jest 1000 kart przez cały miesiąc w różnie rozłożonych bramkach więc powinno wyjść jakieś 33 nagrody na dzień...a czy tyle jest faktycznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6268322 Napisano: 12.10.2016 14:22:50 w Biedronka
monisss napisał(a):

harnas napisał(a):

nelunia napisał(a):


coca -cola ostatni etap:

- losowanie nr 4) w dniu 17.10.2016 r. ze zgłoszeń otrzymanych w okresie trwania czwartegoetapu tygodniowego loterii, tj. od godz. 00:00:00 dnia 06.10.2016 r. do godz. 23:59:59 dnia
15.10.2016 r.

nawet nie chcę myśleć ile będą mieli zgłoszeń w ostatnim etapie ... W poprzedniej loterii Smolara dla C-C w Biedrze było ponad ćwierć miliona zgłoszeń

ale przez cały czy tylko w jednym etapie? aha, czyli te moje zgłoszenia tak po 2 na etap to.. jak kropla w morzu emotka

czasem kropla w morzu wystarczy emotka  ja tak miałam z Visą - wysłałam może 20 zgłoszeń i wygrałam główną emotka Wyświetl w wątku >>