Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lolka182

lolka182

#6329619 Napisano: 07.03.2017 09:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

kupiłam rafFaello i wyskakuje mi że kod jest nieprawidłowy a jest prawidło

spróbuj przejechać palcem po kodzie - u mnie był na nim taki zdrapkowy nalot i zamiast F robiło mi P emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6327660 Napisano: 02.03.2017 08:23:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
2 x Rafaello bez wygranego kodu w środku heh, oj tam ciężko będzie trafić na szczęśliwy kod emotka
Czekam więc na losowanie dodatkowe  Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6318973 Napisano: 06.02.2017 09:15:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Visacare od Ambasadora zostaje ze mną  emotka Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6318040 Napisano: 03.02.2017 11:57:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
lolka182 napisał(a):

Sonicare zostaje ze mną  emotka  
Właśnie przyszła informacja na maila emotka

Ekspres też !!! yuppi  Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6318036 Napisano: 03.02.2017 11:46:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
Sonicare zostaje ze mną emotka  
Właśnie przyszła informacja na maila emotka Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6315910 Napisano: 30.01.2017 14:06:16 w Ambasadorinnowacji - Philips
brendi napisał(a):

Czy posiadacie ten najniższy model ? Mam wrażenie, że testowanie odbywało się etapami i chyba modelami....
Nie wiem ile czeka się na taką odpowiedz - może ktoś wie ?

tak, ten najniższy.
U nich chyba bardzo różnie - ja dalej nie mam odpowiedzi po testowaniu szczoteczki sonicznej (mam ją od początku Listopada chyba). Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6315845 Napisano: 30.01.2017 12:10:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
brendi napisał(a):

Moi Drodzy,Czy jest wśród Was ktoś, kto testował ekspres? Ja swójotrzymałam przed świętami. Wykonałam wszystkie zadania i czekam na informację
zwrotną od Philips. Niecierpliwię się, bo czekam na wiadomość czy ekspreszostaje u mnie czy mam się już z nim żegnać. Stoi u mnie już od miesiąca
spakowany w kącie… Czy ktoś już dostał wiadomość od Philips czy ekspres zostajeu niego, czy wysyłają kuriera?
Ta niepewność mnie już stresuje emotka

ja też czekam, ale nie ociągam się  - dopóki nie muszę go odsyłać cały czas jest w użyciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6313607 Napisano: 23.01.2017 12:03:14 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

ondine napisał(a):

luko922 napisał(a):

O matko, wrzucili "Łukasz testuje VisaCare do newslettera na mailu". Nie oglądajcie! vemots/tongue.gif

Nie otwierałam nawet maila od Ambasadora, ale po Twoim "nie oglądajcie!" - musiałam... emotka
Brawo za odwagę, ja nigdy nie wrzucam filmików "gadanych" emotka

Haha ja specjalnie szukałam wiadomości, ktorą wyrzuciłam już do kosza emotka
Też podziwiam odwagę emotka

Haha, a nagrywałem to pół dnia. Ale zero profesjonalizmu emotka  Przednią kamerą, na słabym tle. Jeśli mnie wybiorą jeszcze do testów postanowiłem poprawę emotka

super recenzja emotka  też niedawno nagrywałam swoją emotka  
Ja teraz kręcę lustrzanką z lampą pierścieniową i wygląda o niebo lepiej niż jak kiedyś kręciłam zwykłym aparatem albo telefonem.

Czekam na wyniki z niecierpliwością emotka

Powodzenia, ale myślę, że na pewno zostawią Ci urządzonko emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

lolka182

#6303994 Napisano: 22.12.2016 13:47:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawo ! 
Piękna, świąteczna kasa emotka

Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6303500 Napisano: 21.12.2016 12:55:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Paczka od Develey emotka  (ketchup, musztarda, chrzan)  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6303454 Napisano: 21.12.2016 11:07:32 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

Chyba dosyłają końcówki do Visa care bo mam mail z dpd od karlsbad 

zgadza się emotka  właśnie dostałam przesyłkę - dosłali 2 końcówki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6302955 Napisano: 20.12.2016 11:00:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
brendi napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja im napisałem maila, że nie dostałem żadnych końcówek i podesłałem zdjęcie mojego zestawu. Akurat ja tam nie mam żadnych pretensji, że sprzęt używany, bo mi to wisi - ale jak mam testować bez końcówek emotka . Musiała zajść jakaś pomyłka, skoro twierdzą, że sprawdzali zanim wysyłali - chyba niedokładnie emotka . Czekam aż coś odpiszą, ale nie zakładam złych zamiarów emotka


Też jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza... skoro urządzenie jest sprawne. emotka

Jednak z racji pomyłki powinni przedłużyć okres trwania testów. Lub chociaż przyznać się, że doszło do pomyłki...
Wysłałam im dwa maile i na żaden nie odpowiedzieli. Mam nadzieję, że nie będą się upierać na swoim....

ja również czekam na odpowiedź.
Mam nadzieję, że prześlą nam chociaż po 1 końcówce żebyśmy mogli przeprowadzić testy, ponieważ nie zamierzam kupować końcówki za 120 zł nie mając pewności czy urządzenie po spełnieniu wymagań zostanie ze mną.
Gdyby dali zapewnienie, że urządzenie zostanie po wykonaniu zadania każdemu pokusiłabym się o jej zakup Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6302451 Napisano: 19.12.2016 13:09:08 w Nasze wygrane w minionym roku
To był pomimo braku wygrania wymarzonego samochodu piękny konkursowy rok!

3 wyjazdy :
- Rio de Janeiro -  ale tam było genialnie!!!
- Szwajcaria weekend,
- Białka Tatrzańska weekend w 4* hotelu 

emotka emotka emotka

Poza tym pełno innych pięknych wygranych : 

-konsola Playstation 4 dla męża emotka
- blendery,
- suszarko-lokówka
- szczoteczka soniczna (o ile zostanie emotka )
- 50-tki- całkiem sporo -  od Lidii (ale w poprzednich konkursach, w ostatnim się nie polubiłyśmy emotka  )
- kosmetyki
- trochę rzeczy do testowania
- i inna drobnica albo rzeczy o których po prostu zapomniałam emotka

Ze Smolarem niestety się nie lubimy i pod koniec roku niczym mnie nie uraczył.

2 marzenia jeszcze czekają na spełnienie - kasa na konto i samochodzik emotka

Ale ten rok był piękny... emotka  życzyłabym sobie kolejnych takich emotka Wyświetl w wątku >>

lolka182

#6302356 Napisano: 19.12.2016 11:07:19 w Ambasadorinnowacji - Philips
brendi napisał(a):

lolka182 napisał(a):

asiek07095 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Tak bardzo chciałem i wybrali mnie do testowania VisaCare Mikrodermabrazja SC6240/01  emotka

Szkoda, że tylko 5/10 osób dostanie je po testach emotka

Mam i ja emotka  wydawało mi się że zostaje u wszystkich.

ja również się załapałam emotka

Czy ktoś z Was otrzymał już Visa Care ? Ja jestem nie miło zaskoczona - bo moje pudełko jest niekompletne. Nie dali mi końcówek! To jakiś żart ? Heheh nie sądzę żeby tak wyglądało nowe opakowanie - jak zaznaczają w umowie.

Witam - jak widać nie jestem sama. 
Też nie mam żadnej końcówki i też nie do końca sądzę czy sprzęt jest nowy....
żarty...czyste żarty... Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6301456 Napisano: 16.12.2016 15:17:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gr Gerard pięknie mną pogardził... 0 -4 dla niego. Szkoda. Wyświetl w wątku >>
1 tutti 0

lolka182

#6300842 Napisano: 15.12.2016 14:57:06 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

joan napisał(a):

arya napisał(a):

(...) Uwielbiam rurki waflowe  emotka


Niestety, ja również emotka Nawet moja kicia ma jakąś gerardofazę: potrafiła w nocy wyjść z łóżka i zacząć wyżerać okruszki waflowe z opakowania, które akurat leżało na stole emotka Dlatego dobrze, że to już koniec konkursu emotka

Ja mam faze na herbatniki z misiami. Najlepiej sie udal moj maz, konkursowicz pelna para z kilkuletnim doswiadczeniem w robieniu zakupow na x paragonow i objawami konkursoholizmu, przyniosl mi z duma paragon z 1 opakowaniem misiow. 

Pryncypałki...uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam emotka  i ciasteczka z nadzieniem creme brulee emotka
Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

lolka182

#6300032 Napisano: 14.12.2016 09:25:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
asiek07095 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Tak bardzo chciałem i wybrali mnie do testowania VisaCare Mikrodermabrazja SC6240/01  emotka

Szkoda, że tylko 5/10 osób dostanie je po testach emotka

Mam i ja emotka  wydawało mi się że zostaje u wszystkich.

ja również się załapałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6298336 Napisano: 09.12.2016 12:19:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
pasztetnik napisał(a):

Hmm, dzwoniłam właśnie do mamy i mówi, że do mnie przyszedł z ambasadora wg. umowy Pico Baristo za 3500zł. Nic nie jest skreślone, żadnego maila z info o zmianie też nie dostałam. Ciekawe co w środku (mama nie chce grzebać), ale super jeśli to co na umowie od kuriera emotka

no to miałaś niesamowite szczęście... Gratuluję emotka  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6298271 Napisano: 09.12.2016 10:11:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
brendi napisał(a):

To ja mam tę samą sytuację. Tylko mi nic nie wyjaśniali, nawet nie przeprosili...
Też miała skreślony model na liście i napisany nowy...oczywiście najniższy. Dostałam tylko mało czytelnego maila, że się pomylili z umową użyczenia - która na moje oko zgadza się z zawartością kartonu.

lolka182 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

pasztetnik napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Widzę, że wszyscy dostali zamiast PicoBaristo ten najniższy xSmall.....albo się pomylili przy wysyłaniu umów użyczenia i zamiast zróżnicować ekspresy wszystkim wysłali najwyższy model, albo zrobili nas po prostu w konia. 
Nawet na liście przewozowym miałam wpisany ten najlepszy model i był skreślony długopisem i wpisany ten niższy.
Szkoda, wielka szkoda..

Ja jeszcze nie wiem co przyszło bo się przeprowadzam i podałam adres mamy, jutro odbiorę to się dowiem. Ale jeśli też ten xSmall to nawet nie wiem czy w ogóle go rozpakuję i będę recenzować bo szczerze to nie chciałoby mi się w ogóle zgłaszać na ten model...

w moim przypadku wszystko poszło zgodnie z umową ... model HD 8924/09 i już zakończyłam etap testów, czekam na wyniki, ja mam z platformy testerskiej ten ekspres

"pomyłki " były na ambasadorze.
W wyjaśnieniu dostałam informację że początkowo przez pomyłkę wysłali złą umowę i miałam właśnie ten ekspres który dotarł otrzymać do testowania tylko się pomylili w 1 mailu do mnie...

Wyjaśnienie dostałam po tym jak napisałam do nich maila z informacją, że dostałam inny model niż wynikało z maila z umową użyczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolka182

#6298258 Napisano: 09.12.2016 09:38:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
malgosia74 napisał(a):

pasztetnik napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Widzę, że wszyscy dostali zamiast PicoBaristo ten najniższy xSmall.....albo się pomylili przy wysyłaniu umów użyczenia i zamiast zróżnicować ekspresy wszystkim wysłali najwyższy model, albo zrobili nas po prostu w konia. 
Nawet na liście przewozowym miałam wpisany ten najlepszy model i był skreślony długopisem i wpisany ten niższy.
Szkoda, wielka szkoda..

Ja jeszcze nie wiem co przyszło bo się przeprowadzam i podałam adres mamy, jutro odbiorę to się dowiem. Ale jeśli też ten xSmall to nawet nie wiem czy w ogóle go rozpakuję i będę recenzować bo szczerze to nie chciałoby mi się w ogóle zgłaszać na ten model...

w moim przypadku wszystko poszło zgodnie z umową ... model HD 8924/09 i już zakończyłam etap testów, czekam na wyniki, ja mam z platformy testerskiej ten ekspres

"pomyłki " były na ambasadorze.
W wyjaśnieniu dostałam informację że początkowo przez pomyłkę wysłali złą umowę i miałam właśnie ten ekspres który dotarł otrzymać do testowania tylko się pomylili w 1 mailu do mnie... Wyświetl w wątku >>