Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika onmyown

onmyown

#6409722 Napisano: 30.09.2017 21:34:41 w Paragony na trwające konkursy
Chetnie kupię paragon na Calgon Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6407126 Napisano: 24.09.2017 20:46:25 w Kupię...
Bon lub zniżkę do Douglas - kupię lub wymienię na inne bony  Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6405128 Napisano: 19.09.2017 14:25:40 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Śniadaniową i Wedel Topaz Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6392896 Napisano: 21.08.2017 19:49:10 w Auchan
gryszelm napisał(a):

nkba napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Muszę się Wam wyżalić! Jestem bardzo słaba w tzw.grach zręcznościowych i nie gram w takie gry, więc te 6 rzeczy w Auchanie z piachu wykopywałam kilka minut, ale później napisałam, moim zdaniem fajny tekst, wymyśliłam trudne do dotarcia miejsce, oparłam się o klasykę filmu pirackiego i jeszcze zrymowałam co nieco...a mój własny mąż, wykopał rzeczy w kilka sekund, napisał jedno, "seksistowskie" zdanie o tym, że skarb schowałby do damskiej torebki, bo tam nigdy niczego znaleźć nie można...i co...kto wygrał...ON. To bardzo
niesprawiedliwe....I tak myślę, że może ta szybkość wykopania rzeczy ma
znaczenie...?

To ja już wiem, którym tekstem wygrałam! emotka  Też napisałam, że ukryłabym go w swojej torebce, tylko napisałam więcej niż jedno zdanie emotka . Generalnie uważam, że w pierwszym tygodniu miałam dużo lepsze, przemyślane teksty. W drugim tygodniu ewidentnie poszłam na ilość, a nie na jakość. I dwa ostatnie dni pisałam, i pisałam, i pisałam, i pisałam. Ale jestem przeszczęśliwa - wróciła mi nadzieja.

Widzę,  że damska torebka świeci triumfy emotka  Również o niej pisałam, ale pewnie zanim dotarli do miasta na Z. to już im się przejadla emotka

Ja też napisałam o damskiej torebce, ale w Krakowie mieli lepsze pomysły, bo mnie nie nagrodzili... 

Tez pisałam o torebce emotka

Widocznie czytali alfabetycznie...mąż pisał w Białymstoku, w pozostałych miastach widocznie emotka już nie było to oryginalne...

U mnie w Krakowie torebka przeszła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6388448 Napisano: 10.08.2017 16:26:32 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

onmyown napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wysyłaniem sms-ów premium z Virgin Mobile? Mam taryfę Freemium i nie mogę wysłać z kilku starterów sms-ów pod numer przykładowo 7055, 70068. Nie mam blokady, są pieniądze na koncie. Sms-y nie dochodzą, dostaję wiadomość zwrotną - "Przepraszamy, ale obecnie ten numer nie jest przez nas obsługiwany". Zastanawiam się czy coś się zmieniło, bo przedtem sms-y dochodziły bez problemu

Wyjaśnij to sobie z obsługą, odpowiadają dość sprawnie i szybko  emotka https://www.faceb.../VirginMobilePolska/
albo CMOK: 799 555 222 opłata wg cenników operatorów (*222 darmowy numer z sieci Virgin)

Pisałam już do nich przez formularz CMOK, niewiele mi wyjaśnili:
Niestety ale na obecną chwilę podane numery nie są obsługiwane przez naszą platformę. Przepraszamy za niedogodności.  Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6387203 Napisano: 07.08.2017 19:19:10 w Pomocy!!!!
Czy ktoś miał problem z wysyłaniem sms-ów premium z Virgin Mobile? Mam taryfę Freemium i nie mogę wysłać z kilku starterów sms-ów pod numer przykładowo 7055, 70068. Nie mam blokady, są pieniądze na koncie. Sms-y nie dochodzą, dostaję wiadomość zwrotną - "Przepraszamy, ale obecnie ten numer nie jest przez nas obsługiwany". Zastanawiam się czy coś się zmieniło, bo przedtem sms-y dochodziły bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6384739 Napisano: 31.07.2017 22:37:50 w Pomocy!!!!
Czy ktoś nie zdążył wysłać zgłoszenia na Vivus? Konkurs do godz. 23.59, kończę pisać zgłoszenie, a tu na stronie komunikat, że zakończony! Jaja sobie robią normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6381143 Napisano: 20.07.2017 13:18:29 w Kupię...
Kupię bony do Zalando Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6379258 Napisano: 14.07.2017 11:49:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony z Tyskie w Intermarche - kurier DPD Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6374890 Napisano: 02.07.2017 11:14:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Durex Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6362192 Napisano: 31.05.2017 11:39:38 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon lub dwa na konkurs Loreal, chcę zagrać, PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6355432 Napisano: 12.05.2017 12:10:27 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Polomarket Danonki Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6341998 Napisano: 04.04.2017 14:54:47 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie kupię paragony na Kaufland z aplikacją Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6336661 Napisano: 22.03.2017 15:40:38 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

onmyown napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

(...) Tato pewnie stwierdzi, że te 42 tysie mi się wcale już nie należą, bo w końcu musi być jakiś ekwiwalent za wspólne mieszkanie (...)


Niestety, pewnie masz rację emotka

O ile jesteś szczęśliwa, nie ma o czym gadać. W przeciwnym razie uratować Cię może jedynie radykalna zmiana (jestem zwolenniczką takich właśnie) emotka

Nie wiem, nie jestem już niczego pewna.Czas pokaże, jak będzie.Nie da się zmienić życia w ciągu 1 miesiąca.

Da się  emotka   Ja się spakowałam w parę godzin i z jedną walizką wyprowadziłam się od rodziców na drugi koniec Polski  emotka   To była moja najlepsza życiowa decyzja

U mnie było podobnie emotka  Miałam wtedy 18 lat. Mama po latach przyznała, że przez rok nie mogła się ogarnąć i pogodzić z moją decyzją.  emotka

U mnie tak samo, myślę że nawet do teraz ciężko im się z tym pogodzić, ale po moim wyjeździe nasze nie najgorsze w zasadzie relacje poprawiły się jeszcze o 100% emotka  Teraz bywam w domu od czasu do czasu i tak jest idealnie emotka Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6336653 Napisano: 22.03.2017 15:29:41 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

(...) Tato pewnie stwierdzi, że te 42 tysie mi się wcale już nie należą, bo w końcu musi być jakiś ekwiwalent za wspólne mieszkanie (...)


Niestety, pewnie masz rację emotka

O ile jesteś szczęśliwa, nie ma o czym gadać. W przeciwnym razie uratować Cię może jedynie radykalna zmiana (jestem zwolenniczką takich właśnie) emotka

Nie wiem, nie jestem już niczego pewna.Czas pokaże, jak będzie.Nie da się zmienić życia w ciągu 1 miesiąca.

Da się  emotka   Ja się spakowałam w parę godzin i z jedną walizką wyprowadziłam się od rodziców na drugi koniec Polski  emotka   To była moja najlepsza życiowa decyzja Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6328513 Napisano: 03.03.2017 19:19:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doszły bilety z Lays Avanti na ligę mistrzów Napoli- Real Madryt. Jak ktoś jeszcze wygrał to proszę o PW, mam pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6302246 Napisano: 18.12.2016 23:29:46 w Lay's
edzia21 napisał(a):

BezKanału dzisiaj i wczoraj zgłosiło w sumie 500 haseł z Lay`s (kupili 1000 paczek)...w ramach YOUtubowego eksperymentu. Filmik będzie po świętach. Współczuję grającym  emotka

A ja tam współczuję Avanti - tyyyle mugolskich haseł na raz... emotka Wyświetl w wątku >>
2 lager, monisss 0

onmyown

#6293398 Napisano: 30.11.2016 15:38:55 w Kaufland konkursy
koniczynka123 napisał(a):

Gratuluje naszym 2 forumowiczkom auta emotka , reszty zwycięzców nie kojarzę  emotka
Ale jednak mam obiekcje czy wygrały TYLKO hasła

Na pewno jedna z osób nagrodzonych wysyłała już kiedyś "linki" do konkursów na hasło i ma takie predyspozycje. Została nagrodzona, był to link do zdjęcia w picasaweb, w konkursie opisowym.  Mam to zapisane na swoim dysku w komputerze Wyświetl w wątku >>

onmyown

#6285580 Napisano: 17.11.2016 00:17:36 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

... że, bramka smsowa konkursu "Żyj w harmonii ze sobą" Intermarche, trzy minuty przed północą, była już zamknięta na trzy spusty!
i szlak trafił z trudem wypracowaną wew. harmonię!

Nawet 7 minut przed... U mnie sms wysłany 23.53 też już nie przeszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

onmyown

#6244408 Napisano: 22.08.2016 19:33:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoskcies napisał(a):

marionzzz napisał(a):

szczupak napisał(a):

toudikot napisał(a):

szczupak napisał(a):

pamiętacie taki konkurs z SPH gdzie były wygrane vouchery PREZENT MARZEŃ PRZYGODA?
Sprawdzaliście może ich ważność?
Ja wczoraj sprawdziłam i okazało się ze był ważny do 14-07-2016 emotka  a on doszedł chyba w czerwcu dopiero emotka

yyy serio? mi jeszcze kilka zostało...

jak możesz to sprawdź i daj mi znać na pw albo tu na forum, może są różne terminy a ja mam takiego pecha, jakiś stary dostałam
bo wszędzie piszą ze rok ważne od wykupienia, a konkurs był chyba w maju to kiedy oni to kupili emotka

własnie sprawdziłam -też miałam do lipca emotka  jeleni z nas zrobili-pozbyli się starych zapasów nagród ale zakupy i paragony musiały być aktualne wrrremotka  TQG nic z tym nie zrobi nie wiem czy nie napisać do Henkela czy Unilevera-nie pamiętam której firmy produkty trzeba było kupić...

To fakt, z tymi prezentami marzeń to jest totalna porażka, ktoś się powinien tym zainteresować, polecieli ostro w kulki!!!

U mnie też ważne tylko do lipca, to są normalnie jakieś jajaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0