Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika parole21

parole21

#6167740 Napisano: 02.03.2016 13:03:25 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

Jak ja nie cierpię smerfów! A nie, sorki: ja nie cierpię konkursowego tłoku na Śląsku. Żaden bon nie zawitał do mnie emotka

a ja się właśnie dziwię u mnie, bo mieszkam w małej miejscowości i nigdy nikt stąd nie grał. Ale może ktoś zaczął w końcu emotka  No cóż, 1 na 2, też nieźle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6167698 Napisano: 02.03.2016 12:42:01 w Kaufland konkursy
Możecie mi przytoczyć pełną treść smsa? Bo do mnie doszło coś takiego Kaufland Troszczymy (...) na kaufland@tqg.pl wyślij dane wymagane w pkt 13... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6167189 Napisano: 01.03.2016 16:32:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że od 1 marca Ministerstwo Zdrowia nie refunduje preparatu mlekozastępczego "Nutramigen 1 i 2" Jakby ktoś z Was chciał je kupić to może to zrobić już bez recepty za około 40 zł, zamiast 14... Maskara... Refundowane zostają jedynie preparaty z LGG, ale też tylko do 1 lipca 2016... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6165129 Napisano: 25.02.2016 15:55:16 w Połączenia nieodebrane
Dzwonił do mnie 518 010 199 - co to za numer? Na pewno jakiś konkursowy, ale nie wiem kto... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6161975 Napisano: 18.02.2016 17:49:00 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

parole21 napisał(a):

joan napisał(a):

@asante napisał(a):

Dzięki aerdna, dla mnie to pomieszanie z poplątaniem, myślałam, ze jak kupię syoss w Kauflandzie, to gram o walizki i o Tokyo... 
Ps. To skąd to pytanie o styl zgodny z wyborem miasta? Musze w Kauflandzie kupując emotka Syoss pisać o Tokyo, a nie mogę go wygrać? 


Ten konkurs jest po prostu badziewnie zorganizowany. Nie możesz na podstawie jednego paragonu zagrać jednocześnie w edycji ogólnopolskiej + sklepowej, przy czym nie wpisuje się żadnych danych z paragonu, więc to martwy zapis. Nie wiem, kto nad tym dumał - regulaminy powinny być podpisywane z imienia i nazwiska przez autorów emotka

Widzę to tak -> grając w Kaufie masz szansę na: wycieczkę do Tokio albo walizkę.

joan kupując produkty w Kauflandzie można grać o Nowy Jork lub Tokio tyle, że na zasadach konkursu ogólnopolskiego emotka Fakt, konkurs jest idiotyczny. To znaczy nagrody świetne, ale zamęt wokół niego niesamowity. Ergo narobi sobie biedy przez ten konkurs. Przecież tam będzie posyłane miliony odpowiedzi emotka

Jakiej biedy?!

"bęben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady..."

i kto im udowodni?! emotka  A statystyki niebywale zachwycą zleceniodawcę... emotka   emotka

Właśnie o tym docelowo myślałem. Tak to się skończy. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6161971 Napisano: 18.02.2016 17:40:36 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

@asante napisał(a):

Dzięki aerdna, dla mnie to pomieszanie z poplątaniem, myślałam, ze jak kupię syoss w Kauflandzie, to gram o walizki i o Tokyo... 
Ps. To skąd to pytanie o styl zgodny z wyborem miasta? Musze w Kauflandzie kupując emotka Syoss pisać o Tokyo, a nie mogę go wygrać? 


Ten konkurs jest po prostu badziewnie zorganizowany. Nie możesz na podstawie jednego paragonu zagrać jednocześnie w edycji ogólnopolskiej + sklepowej, przy czym nie wpisuje się żadnych danych z paragonu, więc to martwy zapis. Nie wiem, kto nad tym dumał - regulaminy powinny być podpisywane z imienia i nazwiska przez autorów emotka

Widzę to tak -> grając w Kaufie masz szansę na: wycieczkę do Tokio albo walizkę.

joan kupując produkty w Kauflandzie można grać o Nowy Jork lub Tokio tyle, że na zasadach konkursu ogólnopolskiego emotka Fakt, konkurs jest idiotyczny. To znaczy nagrody świetne, ale zamęt wokół niego niesamowity. Ergo narobi sobie biedy przez ten konkurs. Przecież tam będzie posyłane miliony odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6161604 Napisano: 18.02.2016 08:26:41 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy w Żabce, Kauflandzie, Polo, Biedronce. U mnie paragony zawsze taniej niż cena produktów! Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6161072 Napisano: 17.02.2016 08:52:45 w Kaufland konkursy
trampek. napisał(a):

A z walizkami są na sklepy czy też ogólnie ? emotka

Tutaj masz link do konkursu:

https://www.e-kon...nd.html#.VsQl07ThDGg Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6160078 Napisano: 15.02.2016 09:52:30 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy na konkurs w Żabce z Lechem. Cena 6 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6160077 Napisano: 15.02.2016 09:51:20 w Paragony
Mam paragon na konkurs z Lechem w Żabce. Cena 6 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6158789 Napisano: 11.02.2016 09:34:26 w Biedronka
Po co siać zamęt. Paragony poniżej 10 zł biorą udział w losowaniu, otrzymując 1 los loteryjny.  Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6157685 Napisano: 09.02.2016 09:52:03 w Nowy design
pionas napisał(a):

luko922 judytkak karolinamat - jakaś propozycja na rozwiązanie problemu z kalendarzem/na forum?

aerdna nie podoba się to co napisałem wyżej plus to że trzeba przejść na osobną stronę do logowania czy coś jeszcze?

parole21 - jakaś propozycja zmiany koloru górnego menu?

zieleń jak najbardziej pasuje tylko, że ciemniejszy odcień. I tyczy się to nie tylko menu tylko pozostałych elementów, bo widzę, że zastosowałeś ten kolor również w innych miejscach. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6157662 Napisano: 09.02.2016 09:01:13 w Nowy design
Według mnie nowa wersja strony jeśli chodzi o korzystanie na komputerze jest super. Jedyne zastrzeżenie to odcień zieleni menu głównego. Jest rażący. Co do wersjo na telefon to nie wypowiadam się, ponieważ nie korzystam z oglądania serwisu na telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6157161 Napisano: 08.02.2016 12:13:33 w Pomocy!!!!
mellowfruit napisał(a):

Co mam zrobić, jeśli w Biedrze wydrukowano mi dziadowski paragon, na którym średnio cokolwiek widać? Help

Pójdź do sklepu i poproś żeby kierownik napisał Ci z tyłu paragonu, że potwierdza, że zakupione produkty to "to i to". Koniecznie z pieczątką i podpisem. Ja tak nie raz robiłem. Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6157158 Napisano: 08.02.2016 12:12:14 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

Czy to prawda (odpowiedź znawcy mnie zasmuciła), że przenośny twardy dysk po upadku jest z reguły do wyrzucenia?

Nie ma reguły. Fakt, że dyski HDD są bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne, ale nie zawsze kończy się to awarią. Bywa, że niektóre tylko sektory są uszkodzone. Ogólnie takich dysków się nie naprawia, ale odzyskać dane można. A Twój w ogóle nie kontaktuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6154862 Napisano: 04.02.2016 10:08:05 w Biedronka
U mnie poszły 4, myślałem, że to i tak sporo, ale widzę po Was, że nie emotka  Dobra, 2 auta biorę ja, a 1 pozostawię dla kogoś z Was emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6154452 Napisano: 03.02.2016 14:13:41 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

parole21 napisał(a):

Czu w Kauflandzie numer paragonu jest stały? Bo to jest sprawa, która zawsze mnie irytuje we wszystkich konkursach. Dla mnie numer paragonu to jest zawsze ten na przeciwko daty, a często bywa inaczej mimo, że w regulaminie napisane jest, żeby podać numer paragonu. Jeśli organizator chce numer systemowy to przecież tak powinno być napisane w regulaminie, dobrze myślę? Skoro w regulaminie nie ma mowy o który numer chodzi to nawet jak wpisałbym nie ten co chciał organizator to chyba da się wtedy jakoś wybronić. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? Tyle jest tych sklepów i ja już czasami się gubię w tym wszystkim...

Jeśli organizator chce zamiast numeru paragonu-tego obok daty, numer systemowy (czyli numer transakcji-to to samo) wtedy zawsze jest to napisane w regulaminie w bardziej lub mniej skomplikowany, lecz jasny sposób emotka

No właśnie nie ma reguły. Ile razy przy różnych konkursach w regulaminie napisany był numer paragonu, a organizator chciał numer systemowy. Nie raz tak było. Stąd moje ogłupienie w tym temacie... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6154442 Napisano: 03.02.2016 13:58:25 w Kaufland konkursy
Czu w Kauflandzie numer paragonu jest stały? Bo to jest sprawa, która zawsze mnie irytuje we wszystkich konkursach. Dla mnie numer paragonu to jest zawsze ten na przeciwko daty, a często bywa inaczej mimo, że w regulaminie napisane jest, żeby podać numer paragonu. Jeśli organizator chce numer systemowy to przecież tak powinno być napisane w regulaminie, dobrze myślę? Skoro w regulaminie nie ma mowy o który numer chodzi to nawet jak wpisałbym nie ten co chciał organizator to chyba da się wtedy jakoś wybronić. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? Tyle jest tych sklepów i ja już czasami się gubię w tym wszystkim... Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6154220 Napisano: 03.02.2016 10:14:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Możecie mi powiedzieć, który starter najlepiej nadaje się do konkursów? Chodzi o to żeby od razu można było wysyłać sms premium, żeby jak najdłużej trwała ważność konta itp? Wyświetl w wątku >>
0 0

parole21

#6154089 Napisano: 02.02.2016 22:20:34 w Biedronka
Czy dobrze rozumiem regulamin Zott w Biedronce? Czy jeśli wygram kartę Hebe 50, to już dalej nie mam po co grać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0