Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#5902974 Napisano: 14.08.2014 21:49:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

W Vanishu wygrywacie długimi odpowiedziami? Chciałabym zagrać a jeśli nie ma ograniczeń to zawsze mam problem czy jest sens się rozpisywać?



Ja wygrałam bardzo dlugasna rymowanka na ok 1000 znakow
Ale ja to mam w czubie emotka :) i uwielbiam sie rozpisywać emotka :) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902752 Napisano: 14.08.2014 13:45:59 w Biedronka
Do 15 sierpnia powinni inf (wg reg.),ale jutro święto wiec...dziś powinny iść esy emotka
Ale to tylko 3 czy 4 nagrody więc,być moze dowiemy sie dopiero 30 ,kiedy to opublikuja na str emotka
Z mojej str.obiecuje,ze jak wygram to dam Wam znać emotka :) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902749 Napisano: 14.08.2014 13:42:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Dopiero 12.08 wybrałyśmy zwycięzców.Jako ze kontaktujemy sie z nimi indywidualnie,moze to chwile potrwać.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość"
Odp Vanisha na pytanie o wyniki emotka
Czyli co??
Chyba czekamy do poniedziałku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902731 Napisano: 14.08.2014 12:57:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

ashley878 napisał(a):

marzenier napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Czy Vanish wysyłał już eski ?



Tez czekam emotka
Myślisz ze puszczą dziś,czy zostawią nas na długi weekend w niepewności emotka



Nie mam pojęcia... ostatnio wysłali w piątek a teraz mamy wolny ... mam nadzieję że wyślą dziś ..



To jeszcze nikt nie pisał do nich z pytaniem, kiedy wyniki? emotka



Czy w Vanishu jest ograniczenie znaków, bo w regulaminie nie widzę zapisu na ten temat emotka



Nima emotka
Mozna pisać referaty o tej bieli bielszej niż biel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902709 Napisano: 14.08.2014 12:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Czy Vanish wysyłał już eski ?



Tez czekam emotka
Myślisz ze puszczą dziś,czy zostawią nas na długi weekend w niepewności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902388 Napisano: 13.08.2014 17:05:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

paranoja, nawet jak 2 miesiące temu wygrałam na numerze 123 to czemu teraz nie mogę grać na innym numerze 456 ? emotka

mam nadzieję że to dotyczy jednego konkursu a nie kilku różnych w albedo,hmmm emotka



Ale to chyba chodzi ze w jednym konkursie
Ze np w poniedziałek wygrasz dzienna z nr 123 jako Anna Nowak,a w środę z nr 456 tez jako Anna Nowak
Ja przynajmniej tak rozumiem powyższa dyskusje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902383 Napisano: 13.08.2014 17:02:37 w Rossmann
Rowery były jeszcze w nałeczowiance emotka
Ktoś pamięta kiedy z tego wyniki bo mi sie na tel jak zwykle nie otwiera emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902194 Napisano: 13.08.2014 12:39:12 w SZUKAM....
Czy bony GoSport realizować mozna tylko w stacjonarnych? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5902060 Napisano: 13.08.2014 10:26:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dziś teoretycznie powinien informować vanish ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5900723 Napisano: 10.08.2014 15:06:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bo to chyba jakaś nowość
Tzn nowe butelki nawiązujące do tych "starych czasów"
I wydaje mi sie ze zakup w dowolnym sklepie,byle na paragonie było ładnie opisane:)
I zwróćcie uwagę ze to ma być ręcznie kolaż zrobiony i dopiero trzeba zrobić zdjecie:)
I duży plus ze nie akceptują obróbki komputerowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5900614 Napisano: 09.08.2014 22:58:45 w Biedronka
Jestem tego świadoma , dlatego uważam ze w konkursach dla dzieci powinny być "dzieciowe" nagrody,co by nie kusiło za bardzo emotka
I tym bardziej nie rozumiem Kiory,która chyba przymykali oko na takie praktyki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5900570 Napisano: 09.08.2014 19:46:33 w Biedronka
Pytałam o to
Dokładnie zadałam pytanie "jak weryfikują państwo wiek dziecka?"
Dopisali mi cyt.:"Podanie wieku uczestnika jest oczywiście konieczne, konkurs dla osób niepełnoletnich, oczywiście można zauważyć, że praca jest wykonana przez dorosłego, zawsze premiowane są prace dzieci. "-czyli co
Moim zdaniem cenzura
Laptopy jako nagrody to kąsek wyjątkowo cenny,bo wctym roku na topie tablety:/
Wiec bądźmy szczerzy,ile prac bedzie faktycznie tych "dzieciowych",a ile tych wyjątkowo kreatywnych mamuś emotka
Niepełnoletni uczestnik to rownież siedemnastolatek,ktory juz potrafi stworzyć cos konkretnego
Myśle ze bedzie miazga i ilością jak i ogromne zróżnicowanie co do poziomu
Oni to chyba dziela wstępnie na jakieś kategorie wiekowe,no bo jak inaczej
Trzylatki kontra siedemnastolatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5900116 Napisano: 08.08.2014 13:35:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na to wyglada
Ja w mailu miałam od razu napisane ze nagroda pójdzie do sklepu
I właśnie sie zastanawiałam co z tymi którzy neonetu nie maja emotka
Do nich pewnie pojedzie kurier z nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5900105 Napisano: 08.08.2014 13:16:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

selenes napisał(a):

claudia napisał(a):

Czy z Neonetu ktoś już odebrał nagrodę? Mieli dzwonić w sprawie terminu odbioru i cisza emotka



Nagrody mają przyjechać do 9 lipca, czyli do soboty. Powinnaś mieć to napisane w mailu, który od nich otrzymałaś.


Nagrody będą do końca przyszłego tygodnia. Dzisiaj dostałam maila, Wy pewnie też. Nawet nie pisałam wcześniej, ale przedwczoraj przyjechał do mnie kurier z Neonetu, ale zamiast z 1 telewizorem, to przejechał z 9 paczkami emotka emotka
Zabawnie było, ale oczywiście nie przyjęłam przesyłki i wszystkie te nagrody wróciły do organizatora. Stąd pewnie opóźnienie w wysyłce.



Do mnie dziś dzwoniła pani z neonetu ( Biała Podlaska) ze kino czeka juz mnie w sklepie i ze mam sie spieszyć,bo dostali przykaz z góry,zeby szybko sie z klientami rozliczać emotka
A mnie teraz w domu niet emotka wiec i tak pójdę dopiero w poniedziałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5899295 Napisano: 06.08.2014 15:14:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja pytałam tylko o biedronka emotka
Powinni to jakoś precyzyjnie określić .
Moge podesłać treść tego maila ktory dostałam ,lub wkleić tutaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5899292 Napisano: 06.08.2014 15:07:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
schiraz napisał(a):

assal napisał(a):

Znów, jak widzę, odpowiedź zależy od tego, kto odpowiada emotka
Chodzi o Kiorę.



Pytałam o Intermarche - ma być rysunek lub malunek i o Biedronkę - tam pełna dowolność, można przykleić nawet słonia. Może Tobie mówili o Biedronce?



Ja w spr tego konka w biedrze pisałam do nich.
I dostałam odp ze "praca plastyczna" to pojęcie szerokie wiec mozna szaleć emotka
Mogą być 2D,3D i nawet 8D emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5899025 Napisano: 06.08.2014 00:03:49 w SZUKAM....
pszczola napisał(a):

Mam problem-pytanie:

wysyłam czasem sms na konkurs z tel. męża i jego licznik znaków zawsze zaczyna się od 918. zawsze tak piszę by zmieścić się w tych 160 znakach.
Czy jest możliwe, że do agencji trafia sms, który ma więcej znaków niż te 160??



Ja,jak pisze na starym samsungu tez tak mam.ale tam przy liczniku powinno być 918/1
Ja tak mam emotka
I ta 1 nie moze przeskoczyć na 2 emotka
Ale skoro liczysz znaki i nie używasz polskich liter to dlaczego myślisz ze agencja dostanie cos innego emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5898483 Napisano: 05.08.2014 00:01:12 w Biedronka
turli napisał(a):

xpac napisał(a):

Mam nadzieję, że konkurs z Pascalem jeszcze nie rozwiązany?? Miał ktoś jakieś info??


do 15.08 mają czas



No właśnie.Do 15. To co wciskają ludziom na fc że do końca sierpnia emotka
Strasznie jestem ciekawa jakie cuda tzn.cudowne hasła w tym roku wygrają emotka
I te wycieczki do wykorzystania do końca 2014.Szybko sie pakować szybko trzeba bedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5897914 Napisano: 03.08.2014 21:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
is77 napisał(a):

gdyby adres miał się zgadzać, byłoby ograniczenie, a sądzę, że w konkursach lajkonik chodzi o napędzenie machiny sprzedaży emotka

Oby tylko ten zapis nie stał się powodem do pomysłowego odrzucania zgłoszeń konkursowych emotka



Zgłoszeń to nie.bo niby jak.tylko ewentualnych wygranych potem .
Bo jak to ze paragon z Warszawy a rower jedzie np do jakiejś wioski na Podkarpaciu emotka
Ale to chyba nie przejdzie,bo jak mi udowodnią ze ja w tej Warszawie nie byłam
Poza tym,tam sie wpisuje nr paragonów to nie rozumiem po co te cyrki

Co z tym limitem znakow,lepiej mi powiedzcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5897906 Napisano: 03.08.2014 21:36:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I znowu w reg.nie jest napisane nic o limicie znakow .
I nie wiem czy 160, czy więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0