Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#6017546 Napisano: 15.05.2015 10:18:15 w Wkurza mnie...
Odnośnie tych pokazów , to moja mama zaliczala je niemal wszystkie
Ona jest dla nich idelenym klientem , kobita pod siedemdziesiątke, uprzejma , sympatyczna i zero , ZERO asertywności !!
Wciśnisz jej każdy bubel ,
Boże , ile ja się nawkurzalam kiedy ona wracała z zakupów z ....golarka do swetrów kupiona na ulicy , bo pan tak ładnie ją reklamowa ;/
Zgroza .
No ale teraz dzięki Bogu juz jej przeszło , choć telefon stacjonarny nadal dzwoni i namiętnie ja zapraszają .
Ale ja nie o tym chciałam emotka
Tak Was czytam i przypomniała mi się taka akcja , jak to moja mama , ojca mego na taki pokaz zabrała
Zaznaczyć trzeba ,że z niego domator straszny , typ taki co to kursuje między kioskiem po gazety , biedronka po bułki i w niedziele kościół
No ale zgodził się , bo obiecywali "zestaw ekskluzywnych szklanek "
Zauważyliście , że u nich wszystko jest "ekskluzywne" ?
Białą koszuli ubrał i pojechali
Zaczęło się ,dostali jakieś formularze do wypełnienia , bla bla bla
Po 20 min . ten prezenter mówi "drodzy państwo , ja strasznie przepraszam , ale te obiecane szklanki . . . ,nasz dostawca miał wypadek i wszystkie się pobiły, bardzo mi przykro"
Na co mój tata , dyskretnym , jak mu się wydawało szeptem : " Hmmmm to na Ch...  my to siedzim "
Wstał i wyszedł .Mam przybrała kolor purpury, pasujący do obrusów emotka ,poczym podążyla śladem męża emotka
Nie pojechali juz więcej razem na żaden pokaz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6017527 Napisano: 15.05.2015 09:46:32 w Biedronka
wojowniczka napisał(a):

czy ktoś wygrał w kolastynie walizki? o wycieczce nie wspomnę emotka

Na forum nie widziałam 
ale tam było tylko 7 na etap wiec ,myślę że już poszły 
smolar , raczej nie rozkłada informowania na dwa dni , zwłaszcza ze oni wysyłaja smsy z info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6017121 Napisano: 14.05.2015 11:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktoś walizkę smolarowo - biedronkowa; )
Czy same kosmetyki posłali póki co?   Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6017105 Napisano: 14.05.2015 11:28:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Kolastyna...emotka
Czy wygrał ktoś przez stronę? Pewnie tak, tylko ja jestem d..a wołowa. emotka

 Nie nie tylko Ty 
ze mnie też jest niezły kawał d.py ; ) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6016639 Napisano: 13.05.2015 11:29:05 w Wkurza mnie...
Łooo jeżu emotka

Wszędzie to niveła emotka
 
To takie Czekoladki z rmfu cześć druga ,If you know what I mean emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6016533 Napisano: 13.05.2015 09:19:27 w Wkurza mnie...
Czarna du.a w którą wpadłam jakiś czas temu.
I jak wydaje mi się , że już ,już z niej wychodzę to los funduje mi kolejną "atrakcje"
Czy jest jakiś limit niepowodzeń na jednego człowieka , bo mam wrażenie , że w u mnie nastąpiła mega kumulacja .
Nic mnie nie cieszy , nic mi się nie chce ,chodzę i sycze na wszystkich .
Mąż się śmieje , że mam zespół napięcia , który trwa już pół roku , przez co ja sycze jeszcze głośniej .
Potrzebuje wakacji , albo chociaż zamknąć się na tydzień w piwnicy , ale nawet piwnicy nie mam . 
Nienawidzę roku 2015 !!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6016128 Napisano: 12.05.2015 12:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy były już wyniki Podravki/Vegety w stokrotce? :>

Śpią chyba 
Nie było . Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6015695 Napisano: 11.05.2015 13:49:13 w Hochland
maranta napisał(a):

Mój mail z Almette też nie odczytany .

A może oni po prostu nie wysyłają i nie potwierdzają odczytu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6015616 Napisano: 11.05.2015 11:41:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Jest jakiś limit znaków na konkurs Nałęczowianka w Tesco? Ktoś wie?

160 znaków sms lub przez formularz

Chyba się z kolastyną pomyliło; ) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014880 Napisano: 08.05.2015 13:21:54 w Carrefour konkursy
bethan napisał(a):

U mnie na każde odesłane dane jest podziękowanie.

 u mnie juz tez
pomyliłam prefiksy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014874 Napisano: 08.05.2015 13:15:35 w Carrefour konkursy
Vivacia napisał(a):

joan napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Nie proszą o przesłanie paragonu? To u nich normalne? emotka W poprzednim konkursie, w którym coś u nich wygrałam, prosili o przesłanie skanu...


A to nie jest tak, że po odesłaniu danych przyjdzie prośba o paragon? Tak też robili.

Odesłałam dane i odpisali, że dziękują i trwa weryfikacja laureatów. To co oni weryfikują bez paragonów? emotka Może zapomnieli... emotka

 
ja odesłałam dane w odp.na smsa o wygranej,ale mi nie podziękowali ;(
czy kazdy sms z danymi potwierdzają jakąś zwrotką ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014830 Napisano: 08.05.2015 12:27:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy na konkurs nivea ale ten z rowerami przychodzi jakieś potwierdzenie na maila?
Jeżeli tak,to jak długo się na nie czeka ?

ja zgłaszałem wczoraj i dzisiaj rano miałem info na mailu że zgłoszenie przyjęte


dziękuję emotka
to czekam cierpliwie Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014825 Napisano: 08.05.2015 12:19:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs nivea ale ten z rowerami przychodzi jakieś potwierdzenie na maila?
Jeżeli tak,to jak długo się na nie czeka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014475 Napisano: 07.05.2015 18:38:49 w SZUKAM....
marielu napisał(a):

szukam, czy tylko ja tak mam, że jak klikam w link do wyników w topie wyniki zawsze ładuje mi się strona (konkretna spamerska strona)  że wygrałam telefon samsung  ...

 Ja tak miałam dziś rano  jak przegladalam forum na telefonie 
wyczyscilam pamięć przeglądarki i te ciasteczkowe pliki itp i pomogło 
co nie zmienia faktu że chyba z moim telefonem juz nie jest najlepiej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014377 Napisano: 07.05.2015 15:48:50 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może mi wytłumaczyć i pomoc emotka
Nie wiem jak,nie wiem co zrobiłam , ale teraz jak klikam w profil nivea na na fc to wyskakuje mi jego angielakojezyczny odpowiednik,a nie ten polski
jestem teraz za granicą , ale to chyba nie dlatego 
wczoraj jeszcze widziałam ten polski fane page , a dziś lipa 
nawet jak klikam na stronie www nivea te ikonkę fc , to z automatu mnie wywala na te angielska 
nie jest to problem wielki i potrafię z tym żyć emotka  ale szlak mnie trafnie bo nie wiem dlaczego tak się dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014280 Napisano: 07.05.2015 12:58:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy to przypadkiem nie dziś powinno być info z pierwszego etapu stokrotki ,tego z vegeta ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014216 Napisano: 07.05.2015 11:05:26 w SZUKAM....
zuzola napisał(a):

szukam czy ktoś posiada bezdotykowy termometr dla dzieci SilverCrest
z Lidla,warto go kupić?sprawdza się?bardzo prosze o opinie emotka

Ja miałam 
osobiście nie polecam 
różnice w pomiarach były duże 
2 stopnie w górę , lub w dół w przeciągu 2 min.,to chyba nie możliwe emotka
Oddałam po tygodniu 
Doplacilam I kupiłam Brouna takiego do ucha , tego zdecydowanie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014071 Napisano: 06.05.2015 21:30:12 w Wkurza mnie...
No ale co z tą praca 
czy to jest jakaś gwarancja ze ktoś wróci ?
Czy nie ważniejszym argumentem jest ,no nie wiem , rodzina która tu zostaje ?
Niedokończone studia ?

PS . a co to byl za konkurs , jeżeli mogę spytać ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014061 Napisano: 06.05.2015 21:03:51 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

Atakujące starsze Panie w autobusach. Zresztą nie tylko Panie. Mam wadę serca i nie potrafię wystać, mdleję. Praktycznie nie ma dnia, żebym nie spotkała się z jakimś paskudnym komentarzem, który dotyczy tego, że siedzę. I za każdym razem tłumacz... A i tak się dowiesz, że nie masz szacunku emotka

Mój mąż miał kiedyś wypadek Wylał na siebie garnek gorącego olejuCałe ręce , od dłoni po łokcie popaloneTez musiał siedzieć, bo po prostu nie miał jak złapać tych rurek w autobusie , a wiadomo bez trzymanki to ciężko jechać MZK Codziennie jeździł autobusem na zmianę opatrunkow, codziennie tym samym o tej samej godzinie Codziennie niemal ci sami ludzie i jedna taka co to z uparem maniaka stawała akurat przy nim i tak wiecie,charakterystycznie ciamkala i sapala,dając da zrozumienia "rusz dupsko młodzieńcze"Nerw mu poszedł chyba po tygodniu Wstał , ona zadowolona z uśmiechem zwycięzcy usiadła , a on jej się pakuje na kolana emotka :)Kobita oburzona i ....Olśnienie Zauważyła rękawiczke i bandaże na dłoniach , wcześniej tak była zaangażowana w to ciamkanie,że nawet nie zwróciła uwagi na biala rękawiczke noszoną przez faceta pod koniec czerwca emotka Ta ludzie są dziwni Olej Siedź twardo Książkę weź lub gazetę emotka Ja bym chyba zwariowała, codziennie się tak tlumaczac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6014029 Napisano: 06.05.2015 20:04:52 w Pomocy!!!!
ela napisał(a):

chciałam wziac udział w konkursie nivea ale nie wiem który to kod i nr paragonu  .Pomocy 

Nr kasy
Na dole 
powinny być 3 litery nap "BAM" i cyfry BAM1234 Wyświetl w wątku >>
0 0