Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#6081268 Napisano: 25.09.2015 14:07:12 w Biedronka
A ta ostania strona z laureatami tyskiego to ten,tego hmmm...ja wiem ze to kufle,ale to swiadczy o ich podejściu do temetu.
No wstydziliby się to w ogóle wrzucać,bo to idealny przykład ich niekompetencji.Zrzut ekranu z endomondo,wózek do roweru,misiek z piwem...Serio ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6081253 Napisano: 25.09.2015 13:57:56 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

emotka Wkurza mnie,że ciągle nie dojechała do mnie walizka z Leona.Drugi dzień siedzę i czekam na kuriera.Nie chciałabym znowy wykłócać sie o nagrodę z pracownikami Jet!

Ja też czekam 
I nigdy jeszcze nie dostałam sms.od DPD ze cis jedzie 
Zawsze biora mnie z zaskoczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6080860 Napisano: 24.09.2015 22:59:36 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

Wkurza mnie galeria etap II z Tyskiego. Jak mogła zostać nagrodzona mapa czegoś tam, zdjęcie legitymacje dziewczyny czy facet z gestem Kozakiewicza. Takich zdjęć jest dziesiątki, nie spełniają wymogów regulaminowych, a są nagradzanie. Ta agencja kpi z konkursowiczów, szkoda pisać... emotka

A to są wyniki,bo mi się na komórce nie otwiera galeria zwycięzców.Widzę tylko te ogólna galerie emotka
Kto wygrał auta ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6080789 Napisano: 24.09.2015 21:34:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

http://www.e-konk...ic.html#.VgRIhStnt-w


Aha, czyli mogę się wypowiedzieć emotka Nawet, jeżeli nie brałam udziału w tej akcji.

Otóż: jeśli zdjęcie spełnia wymogi regulaminu, nikomu nic do tego emotka Komentarze na fb są żenujące - na szczęście nie kojarzę nazwisk, ale widzę, że panienki w konkursach siedzą emotka

Mnie się ten motyw opatrzył, ale skoro zgłoszenie jest regulaminowe, bicie piany jest nie na miejscu emotka Szkoda, że takiego oburzenia nie ma, gdy w wątku Paragony wciąż te same gęby się pojawiają -> też mam przesyt i po dziurki w nosie niektórych avatarów, w każdym konkursie to samo, nuuudaaa emotka

Zapewne siedzą i zwyciężczynie znają i o to całe hallo emotka
I o co pretensja do organizatora,ze nie sprawdził...no sorry...organizator to organizator,nie śledzi innych konkursów,co on ma siedziec i przeglądać pincet stron w galerii Tyskiego w poszukiwaniu fototapety w palmy.
Brakuje tam tylko komentarza w stylu "ta pani wygrać nie powinna,bo ona już dużo wygrała,a ja nie wygrałam,wiec to nie sprawiedliwe",ale to zapewne kwestia czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079866 Napisano: 23.09.2015 22:52:54 w Biedronka
luko922 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Szwagier zapytany " co mu sprawia dziecięcą radość? " odpowiedział LÓD emotka w "znaczeniu " męskim  emotka emotka  przejdzie na Wedlu??? 

Spróbuj, może Wargorr jeszcze TEGO nie miał okazji próbować...

No wiesz...tego nie wiemy;)
Zależy po której łące nago biegał,jak po takiej przy trasie to kto wie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079861 Napisano: 23.09.2015 22:47:37 w Biedronka
mia napisał(a):

Złamałam się. Jestem zła, przeziębiona, i nie potrafię nic "świeżego" wymyślić na ostatnie zgłoszenie... Otworzyłam czekoladę Wedla z toffi.emotka emotka

Spokojnie oddychaj :*
Jeszcze godzina emotka
Zapytaj męża emotka o inspiracje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079838 Napisano: 23.09.2015 22:21:42 w Biedronka
donia7 napisał(a):

Ja z ciekawości też spytałam mojego o tą dziecięcą radość i usłyszałam "Piwo... wieczorem, kiedy dzieci śpią, ten relaks przypomina mi dzieciństwo" o.O emotka
Pomysł na fotkę z Tyskiego też miał taką, że strach się bać emotka

Może lepiej już nie pytajmy,bo tu jakieś dziwne dziecięce traumy wychodzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079821 Napisano: 23.09.2015 22:11:24 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

Numer na wedla to ten sa samym dole tak?

Tak 
Systemowy  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079790 Napisano: 23.09.2015 21:32:46 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

marzenier napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym hasłem na Wedla...? Odkryć dziecięcą radość w sobie (osobie dorosłej), czy w swoim dziecku... Zapewne, przy takiej ilości nagród nie ma to znaczenia, ale chyba o np. proszku do prania pisać nie będę...

Innymi słowy... co sprawia, że czasem czujesz się szczęśliwa/y jak dziecko

Zapytałam o to mojego męża,w celu świeżego spojrzenia na temat.
Wiecie,głową czysta,niekonkursowa to myślalam ze mi pomoże 
I g...oemotka nie chce pisać co mi odp.goopek jeden .

Dziękuję cherry_coke.
Mąż zapewne rzucił podtekstem seksualnym emotka

Właśnie nie emotka
To byłoby zbyt proste emotka
Raczej miało to związek z toaleta niż sypialnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079779 Napisano: 23.09.2015 21:20:54 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym hasłem na Wedla...? Odkryć dziecięcą radość w sobie (osobie dorosłej), czy w swoim dziecku... Zapewne, przy takiej ilości nagród nie ma to znaczenia, ale chyba o np. proszku do prania pisać nie będę...

Innymi słowy... co sprawia, że czasem czujesz się szczęśliwa/y jak dziecko

Zapytałam o to mojego męża,w celu świeżego spojrzenia na temat.
Wiecie,głową czysta,niekonkursowa to myślalam ze mi pomoże 
I g...oemotka nie chce pisać co mi odp.goopek jeden . Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079710 Napisano: 23.09.2015 19:53:48 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

marzenier napisał(a):

No dobra...
Jak.myślicie.
Ile mniej więcej zgłoszeń jest na Wedel?
15-20 tys?
Nagrody zacne,ale i paragon drogi.

Nie brałam udziału właśnie z powodu "drogości", więc o 1 zgłoszenie mniej...  emotka

Ufff 
Kamień z serca emotka
Ja nigdy nie sugeruje się liczba biedronek,bo to ze jest ich prawie 3 tys,nie znaczy ze każdej z nich ktoś gra.
Sama wiedzę,ze niektórzy to o plakat konkursowy mogą się zabić,a i tak nie zauważa co tam jest napisane emotka
Co nie zmiania faktu,ze jest to jeden z lepszych konkursów chyba w tym roku co?
Chodzi mi o nagrody i ich ilość.
Nawet to tyskie i ich 800 aparatów przy tym wedlu siada. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6079700 Napisano: 23.09.2015 19:41:31 w Biedronka
No dobra...
Jak.myślicie.
Ile mniej więcej zgłoszeń jest na Wedel?
15-20 tys?
Nagrody zacne,ale i paragon drogi.
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6077969 Napisano: 21.09.2015 20:22:55 w Biedronka
A mi się wydaje,ze oni dla każdego zwycięzcy wybierają "następcę" wiec jeżeli pan/pani z nr 3 na liście nie odesle paragonu to na jej miejsce wskakuje pan/pani z nr3 z listy rezerwowej.ale to tak nie się tylko wydaje może,a w związku ze spr.mnie nie dotyczy czytać reg.mi się nie chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6077786 Napisano: 21.09.2015 17:41:17 w Biedronka
Kie z biedry juz rozdane ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6076879 Napisano: 19.09.2015 21:26:07 w Biedronka
angel2124 napisał(a):

tylko przy tej gwiazdeczce znajduje się jedynie informacja odnośnie obowiązującej daty na paragonie 

Dlatego,edytowałam post emotka
Ja się nie śmieje,życzę Ci żeby anulowali i żeby wygrała samochód,ale nie można mieć pretensji do nich o to,ze się nie doczytało regulaminu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6076876 Napisano: 19.09.2015 21:22:59 w Biedronka
Ale,ale 
W formularzu zgłoszeniowym przy nr.paragonu jest gwiazdeczka emotka
Ja,widząc gwiazdeczke zawsze szukam,cóż ta gwiazdeczka znaczyć może emotka
I proszę...szukajcie,a znajdziecie emotka

Zawsze trzeba czytać,nawet to co drobnym druczkiem; ) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6076862 Napisano: 19.09.2015 20:48:25 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

Zara uj mnie trafi... Po grzybach wstąpili my do Biedronki, jak zwykle po moc, i jak zwykle kupiłam puszeczkę Coli, a jakże.
Wklepałam w domu paragon na stronę, system ładnie przyjął, podziękował, obiecał że jak wygram dostanę sms itd., a tu przed chwilą się dowiaduję, że wczoraj konkurs się skończył. Że ja jestem delikatnie mówiąc ostatnio nieogarnięta, no to OK, ale im tam w Smolarze też na mózg walnęło?emotka
Najlepiej niech mi jeszcze wylosują w poniedziałek to zgłoszenie... z 19-go. emotka

Eeee...ja dzisiaj znalazłam u mojego lubego 8 paragonów na cole w portfelu...które zapomniał mi dać! emotka  będą ciche dni emotka

a czego to się w tym portfelu szukało co ...?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6076857 Napisano: 19.09.2015 20:30:54 w Biedronka
mia napisał(a):

Nie grałam w Wedlu, ale w takich formularzach liczone są znaki "Enter", które sporo zjadają. Stąd różnice w długości - inna ilość znaków w Wordzie, inna faktycznie.

a widzisz...
nie wiedziałam.
ale,to dlaczego na laptopie nie poszło,a przez komórkę poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6076855 Napisano: 19.09.2015 20:20:52 w Biedronka
buka napisał(a):

sosna napisał(a):

marzenier napisał(a):

czy ma ktoś problem z wedlem?
ciagle mi wyskakuje "Odpowiedź na pytanie konkursowe jest za długa (max 300 znaków)"
a mój tekst ma ich 296 emotka
zaraz mnie coś trafi chyba !!
help

Ja tak miałam, gdy próbowałam zachować formę wiersza , a tu trzeba pisać prozą ;-(

 A dlaczego niby prozą ?emotka

tu chodzi chyba o to że "
aaa bbbb cccc
ddd gggg ffffff
 takiego formatu nie przyjmuję
aaaa bbbb cccc dddd gggg ffffff - taki przyjmuję
tzn.licznik znaków im wariuje przy tym pierwszym formacie,może inaczej spacje liczy
nie wiem jak to logicznie wytłumaczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6076854 Napisano: 19.09.2015 20:18:42 w Biedronka
a mi...
po nieskutecznej próbie zmiany przeglądarek razy 3,wysłałam z komórki i...przejęło emotka

i potwierdzenie przyszło i nic nie skracałam.Tekst miał 294 znaki i też był pisany w wielu wersach.
nie wiem o co cho emotka Wyświetl w wątku >>
0 0