Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#6153556 Napisano: 02.02.2016 09:23:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

marzenier napisał(a):

Pojęcie selfi jest bardzo szerokie.
To nic innego jak autoportret.
A outoportret można sobie też strzelać ze statywu.
Nie koniecznie "na żyrafe" z ręki czy jakiegoś kija od szczotki.

No właśnie.....a że to IQ Marketing to zaraz swoją teorie wymyślą emotka


Nie wiem co będą nagradzać.
Przekonamy się po pierwszych wynikach.
Wiem tylko,że regulamin daje pełne pole do popisu.
Zdjęcie to zdjęcie.
A sam tytuł konkursu,no sorry do niczego mnie nie zobowiązuje emotka
Jestem też pewna,że jeżeli nagrodza fotki nieco odbiegające od standardu typowej samojebki,niejednemu się milka ulej.
A wystarczyło dać inny tytuł konkursu i wszystko byłoby jasne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6153546 Napisano: 02.02.2016 08:43:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pojęcie selfi jest bardzo szerokie.
To nic innego jak autoportret.
A outoportret można sobie też strzelać ze statywu.
Nie koniecznie "na żyrafe" z ręki czy jakiegoś kija od szczotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6150843 Napisano: 27.01.2016 13:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

Drugiej tak debilnej loterii mam nadzieję już nie będzie emotka Ciężko w niej zostać milionerem emotka  Więcej - nie da się, hłe hłe.


Bo sekret polega na tym, aby stać się milionerem ZANIM zakręci się nescafowym kółkiem z nudów emotka I potem kręcisz i kręcisz, czy coś wygrasz, czy nie, kij komu w oko, miliony pod materacem trzeszczą, kto by się przejmował...


Tak to sobie przemyślalam i w sumie,nikt nie jest na tyle głupi i do tego masochista,aby wysyłać 100 fałszywych paragonów na prawdziwe dane,na co komu informacja o głównej  nagrodzie,skoro wiadomo ze się jej nie dostanie.
Ale mimo wszystko trochę nie rozumiem po co to robić.
Po pierwsze odbiera się szanse tym co kupią te kawę,a dwa,że daje się zielone światło organizatorowi na legalne nie wydanie połowy nagród.
A dla zabawy to sobie można pokręcic palcem w nosie,no ale...każdy robi co tam uważa
A po trzecie..na ch...organizować konkursy z tak pop...zasadami
Sorry
Ulało mi się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6150163 Napisano: 25.01.2016 23:05:13 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

Czy działa Wam strona Belriso ?
Ja nie mogę wysłac zgłoszeniaemotka

Przed sekunda wysłałam 
Wszystko śmiga u mnie  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6148952 Napisano: 22.01.2016 12:46:40 w Kaufland konkursy
Dostał ktoś dziś jakieś nagrody z konkursu Kaufland 200 sklepów?
Czy to wczorajsze PSP u kogoś to jakiś falstart był?
Na fc pisali,że będą wysyłać w pierszym tyg.lutego dopiero. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6148452 Napisano: 21.01.2016 11:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

Ej 
A w tej Nesce to nie jest tak,że wszystkie losy,nawet te z du.y wzięte wpadają do bębna i biorą udział w losowaniu głównej?
A jak się nie daj losie główna trafi na taki z du.y los?
No przecież idzie się załamać.
Mi to osobiście tita i lita bo nie gram,ale życie lubi zaskakiwać i ja osobiście bym się załamała.
I do kogo potem pretensja potem?


Jest tak. Na szczęście nikt nie będzie miał do siebie samego pretensji, bo my tu wszyscy s.amy pieniędzmi, więc zakładam, że każdemu, kto MUSI zakręcić kubkiem, 25.000 zeta więcej czy mniej różnicy nie robi emotka


:)

No ba...
Za 25 tys to ja nawet z łóżka nie wstaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6148445 Napisano: 21.01.2016 11:01:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ej 
A w tej Nesce to nie jest tak,że wszystkie losy,nawet te z du.y wzięte wpadają do bębna i biorą udział w losowaniu głównej?
A jak się nie daj losie główna trafi na taki z du.y los?
No przecież idzie się załamać.
Mi to osobiście tita i lita bo nie gram,ale życie lubi zaskakiwać i ja osobiście bym się załamała.
I do kogo potem pretensja potem? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6147762 Napisano: 19.01.2016 21:12:06 w Konkursy ABC
gosposia07 napisał(a):

A w nowej milce też trzeba podatek zapłacićemotka

trzeba Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6146739 Napisano: 18.01.2016 12:20:32 w Konkursy ABC
edith napisał(a):

Jestem po rozmowie i sprawa wygląda tak:wyniki niekoniecznie będą dzisiaj tak na 90%,Pani miala obiecane potwierdzenie od ABC w piątek ale nie potwierdzili ,dzisiaj będzie ich znowu prosic o tak zwane"zielone swiatlo" tak to określiła aby wysłać wiadomosci do zwycięzcow bo się niepokoją i dzwonią do niej emotka ABC się tlumaczy ze bylo bardzo dużo zgłoszen a był czas urlopowy i dlatego jest poślizg ..tak więc czekamy ale nie nastawiamy się na dzisiesze wynikiemotka

 W ciula cięcie tez zajęcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6143516 Napisano: 11.01.2016 21:26:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lusienka napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

defed napisał(a):

lusienka napisał(a):

W lodówce obok innych kaszek i ryżów smakowych   emotka  w Kauflandzie ostatnio byłyemotka

 :D dziękuje za dobrą nowinę emotka

Ale zła jest taka,że w regulaminie znalazłam zapis:
3. Jeden Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko raz. 
Czyli,że jak nie uda mi sie w  jednym etapie to już koniec zabawy?

Jeszcze tak dokładnie nie analizowałam regulaminu, ale wstępnie przeczytałam i sie w sumie ucieszyłam... Ale chyba za szybko, bo oszusci pewnie i tak znajda sposób, aby obejść ten zapis. Ciekawe czy regulamin blokuje ponowna próbę wypełnienia formularza z tym samym mailem. I ciekawe jak beda weryfikować zgłoszenia z jednego IP na rożne adresy...

Organizator M2.0 Sp. z o.o.-nie brałam jeszcze u nich udziału,więc nie wiem czego można się spodziewać,ale liczę,że choć po jednej mikrofalówce na rodzinkę rzucą emotka

ostatnio robili LECHA Shandy/DIESEL w Żabce. 

Oooo
To jak to ci artyści od Lecha to może być wesoło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6142774 Napisano: 09.01.2016 21:49:18 w SZUKAM....
dejzi napisał(a):

Szukam, czy ktoś kupował już na http://www.wish.com i czy był zadowolony?? Jak długo czeka się na wysyłkę? 

 
Moja koleżanka kupiła tam kurtkę.
Czekała ok 4 tyg.Dostala...jak sama to określiła,bardzo stylową...szmate do podłogi.Paczytaj w necie opinie,bardzo często zdjęcia te widoczne u nich na stronie różnią się i to bardzo,od tego co się dostaje.Ja bym nie ryzykował,jeżeli to ma być coś w stylu sukienki,płaszcza,nie daj Boże spodnie.Szalik czy rękawiczki może bym u nich kupiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6142286 Napisano: 08.01.2016 15:51:37 w Konkursy ABC
Eeee
Skoro tamta milka szła jej jak krowa pod górę,to i na tej zapewne będzie się wlekla i z tydzień.
Nie ma co się stresować,bo z tego co gdzieś mi się tu w oczy rzuciło,Pani juz zapowiadała ze będzie opóźnienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6142230 Napisano: 08.01.2016 14:30:05 w Czy informują/ informowali?
niunia-k napisał(a):

Konkurs "Moje stylowe święta" dziś o 12:00 miały być wyniki ? Ktoś coś ?

Czekamy 
Agencja twierdzi,że dziś opublikuja.Zobaczyny. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6140449 Napisano: 04.01.2016 20:25:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nawet nie ma co z nimi dyskutować,bo w uzasadnieniu swojego wyboru,dają odpowiedz na ewentualne reklamacje.
Wszak wg.nich,zwycięzca nie złamał regulaminu,on tylko "potraktował go z przymrużeniem oko"...Więc tak to się teraz nazywa?

Moja wypowiedź dotyczy paczkomatow.
A co do newsa Edzi...No i co tak ludzi wk...sz z nowym rokiem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6139596 Napisano: 01.01.2016 21:40:52 w SZUKAM....
Szukam godnej polecenia,w miarę taniej drogerii internetowej.
  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6138007 Napisano: 28.12.2015 22:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

marzenier

#6138003 Napisano: 28.12.2015 22:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

benasia masz czas do 31 - napisz do nich, oni szybko odpisują. Załapiesz się jeszcze na konkurs na fotoksiążkę roku, jest tu w bazie też  emotka .
Voucher jest na 26 stron, druk cyfrowy, twarda okładka, format: DUŻA lub DUŻA PANORAMA. Ja mam dużą panoramę, przyszła po 2 dniach od złożenia zamówienia, za przesyłkę się płaci. Ale super taka fotoksiążka, nigdy nie miałem, a spodobała mi się mega. Chociaż ja swoją zrobiłem bez żadnych wymysłów, po prostu zdjęcia na czarnym tle, możesz zerknąć z resztą jak jesteś ciekawa: 

https://www.cewe-...zagaleria/book/27315  :)

 
Luko..na jaki adres pisać maile z zapytaniem?
ja pisałam na info@fotoksiązka.pl i lipa Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6138000 Napisano: 28.12.2015 22:30:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

a orientujecie się czy za wysyłkę tych fotoksiążek się płaci?

ok 15 zł kurier/poczta
ok 6 zł odbiór w salonie (rossman i jakieś inne punkty) z tym ze ta opcja mozliwa jest tylko,jak masz zamiar płacić przy odbiorze,czyli tym samym nie zrealizujesz vouchera online. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6137997 Napisano: 28.12.2015 22:28:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Mysia napisał(a):

marzenier napisał(a):

benasia napisał(a):

rkvi napisał(a):

benasia napisał(a):

Może ktoś pamięta - kiedyś w konkursie Intermarche "Przywołaj wspomnienia z Primą" były do wygrania CEWE fotoksiązki - w emeilu pisało tylko,że to kod na fotoksiążkę format A4 w twardej oprawie - ile stron można zrobic w ramach tego kodu? I czy to jest w opisie CEWE w kategorii "duża"?

26 stron, ważne do końca roku, tylko tyle wiem emotka

ok dziękuję, trzeba się brać do roboty bo dopiero sobie o niej przypomniałam   emotka

ja sie wczoraj własnie wzięłam i duuupa
błędny kod
coś mnie trafi zaraz!!
ale tak to bywa jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę emotka

nie wiem co to za konkurs, ale ja daaaawno temu wygrałam taki bon i też mi nie wchodził kod, zadzwoniłam z zapytaniem o co chodzi i okazało się że miałam pobrać program z konkretnej strony, więc może tak jest też w Twoim przypadku emotka

Raczej nie to.bo pobrałam prosto ze strony cewe
jutro zadzwonię,dopytam,bo na maila nie odpisują Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6137982 Napisano: 28.12.2015 22:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

rkvi napisał(a):

benasia napisał(a):

Może ktoś pamięta - kiedyś w konkursie Intermarche "Przywołaj wspomnienia z Primą" były do wygrania CEWE fotoksiązki - w emeilu pisało tylko,że to kod na fotoksiążkę format A4 w twardej oprawie - ile stron można zrobic w ramach tego kodu? I czy to jest w opisie CEWE w kategorii "duża"?

26 stron, ważne do końca roku, tylko tyle wiem emotka

ok dziękuję, trzeba się brać do roboty bo dopiero sobie o niej przypomniałam   emotka

ja sie wczoraj własnie wzięłam i duuupa
błędny kod
coś mnie trafi zaraz!!
ale tak to bywa jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0