Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#5823495 Napisano: 13.02.2014 22:31:36 w Rossmann
stelka napisał(a):

marzenier napisał(a):

czyli jak to w końcu jest z tymi kartami z bobini?
czy te osoby które juz je odebrały dostały wcześniej maila z nr.odbioru.
Bo ja nic nie mam i nie wiem czy drałować jutro do drogerii i o tą kartę prosić??



Nikt kart jeszcze nie odebrał. Ci co odebrali nagrody z Bobini to ewentualnie kosmetyki. Dzisiaj byłam w moim Rossmannie zapytać się o te karty i ekspedientki powiedziały mi, że wiedzą o co chodzi, ale akurat moja karta jeszcze nie dotarła, bo nie było dostawy. Możesz iść śmiało się zapytać do swojego Rossmanna, bez żadnego numeru prezentu bo i tak takiego numeru nie dostaniesz emotka



Super
dziękuję Ci bardzo dobra kobieto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5823491 Napisano: 13.02.2014 22:12:42 w Rossmann
czyli jak to w końcu jest z tymi kartami z bobini?
czy te osoby które juz je odebrały dostały wcześniej maila z nr.odbioru.
Bo ja nic nie mam i nie wiem czy drałować jutro do drogerii i o tą kartę prosić?? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5823484 Napisano: 13.02.2014 21:51:08 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Ronja napisał(a):

malenka napisał(a):

polarniczka napisał(a):

http://qrkoko.pl/upominek-albo-zycie/

emotka emotka emotka

bardzo mnie wkurza



O mamo jak mnie wkurza takie żebranie o "drobny upominek"! Ja się zastanawiam czy Ci ludzie w realu też tak robią? Stoją po sklepem, liczą klientów, a później wchodzą do środka, pędzą do kierownika, mówią, że są 1 000 osoba w sklepie i w związku z tym chcą zagrodę? To jest tak żałosne... ale widzę, że na niektórych fanpage działa, co dodatkowo mnie wkurza. Bo wygląda na to, że fan nr np. 1000 jest bardziej wartościowy niż taki fan nr 780.



Kilka dni temu widziałam jak dwie osoby się pogryzły na profilu, która jest tym okragłym fanem #facepalm



Tak się ludzie szmacą- za smycz, mini krem czy obiecany bilet. Chory wirtualny świat emotka




Ale że komuś tak się chce ??
Przecież to zajmuje trochę czasu.
Nie ogarniam.
I chyba w sumie współczuję,bo ktoś musi mieć szalenie nudne życie,skoro traci czas na coś takiego. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5823230 Napisano: 13.02.2014 13:59:06 w Intermarche
Czyli juz po ptakach
Czyli dołączam do klubu "wypiętych" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5822316 Napisano: 11.02.2014 21:58:55 w Rossmann
stelka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Dotarła szczoteczka z Blend-a-med... nawet maila nie dostałam, że wysyłają emotka



U mnie też. A z Bobini nie dostałam żadnego maila i napisałam do nich. Dostałam następującą odpowiedź emotka

"Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że karty podarunkowe będące nagrodą w konkursie Bobini można odbierać we wskazanych podczas rejestracji do konkursu drogeriach Rossmann od 12 lutego"

Czyli od jutra można karty odbierać... tyle, że nie mam żadnego kodu do odbioru.



ja też nie mam żadnego maila o kartach
poczekam jeszcze do końca tygodnia Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5822314 Napisano: 11.02.2014 21:57:11 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

wizaz.pl nigdy nie udało mi się tam wygrać...na rossnet wpadły parę razy główne a na wiza.pl nawet najmniejszy krem... emotka



i mnie
kolejne wyniki i jak zwykle strzał w pysk emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5821878 Napisano: 11.02.2014 10:18:37 w Intermarche
Spoko
Moj tel.i tak został w domu,tak że niby mi nie zależy emotka emotka
A ta agencja to dzwonić ze smsy wysyła ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5821871 Napisano: 11.02.2014 10:01:43 w Intermarche
donia7 napisał(a):

Myślę, że jutro będą wyniki ok. 17 z Vanisha


A skąd takie przypuszczenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5819985 Napisano: 07.02.2014 22:03:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Tak z innej beczki
Mam pytanie do osób,którym udało sie wygrać na str.Wizaz.niekoniecznie w tych ostatnich konkursach tylko w ogole .
Ciekawa jestem czy na ocenę ma wpływ np.aktywnosc na tym portalu,na forach np.,zamieszczanie recenzji itp.wiecie o co chodzi??
Czy biorą to pod uwagę oceniając prace konkursowe ?
Jak myślicie ??


nie ma wpływu... kiedyś kiedyś założyłam konto i tego samego dnia wziełam udzial w konkursie i wygralam jedna z glownych nagrod (nie mialam zadnej aktywnosci) emotka



Dziękuje

Czyli po prostu moje odp.sa do d...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5819973 Napisano: 07.02.2014 21:47:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak z innej beczki
Mam pytanie do osób,którym udało sie wygrać na str.Wizaz.niekoniecznie w tych ostatnich konkursach tylko w ogole .
Ciekawa jestem czy na ocenę ma wpływ np.aktywnosc na tym portalu,na forach np.,zamieszczanie recenzji itp.wiecie o co chodzi??
Czy biorą to pod uwagę oceniając prace konkursowe ?
Jak myślicie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5819624 Napisano: 07.02.2014 14:00:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

„Konkurs 4F luty 2014” http://slimak.one...amin_4F_luty2014.pdf chciałam go dodać do bazy, a wyskakuje, że juz jest



ja go wczoraj dodałam emotka
pewnie czeka w poczekalni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5819229 Napisano: 06.02.2014 22:11:50 w Hochland
hej.
wysyłaliście może zgłoszenia na konkurs hochland przez stronę "pyszny ser"?Czy u Was zmienia się ten kod który trzeba przepisać przed wysłaniem zgłoszenia?Bo ja wysłałam 4 i za każdym razem mam ten sam kod i nie wiem czy to tak ma być,czy coś ze stroną i czy te zgłoszenia w ogóle tam docierają ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5819225 Napisano: 06.02.2014 22:07:35 w Carrefour konkursy
koza.k90 napisał(a):

marzenier napisał(a):

hej.
wysyłaliście może zgłoszenia na konkurs hochland przez stronę "pyszny ser"?Czy u Was zmienia się ten kod który trzeba przepisać przed wysłaniem zgłoszenia?Bo ja wysłałam 4 i za każdym razem mam ten sam kod i nie wiem czy to tak ma być,czy coś ze stroną i czy te zgłoszenia w ogóle tam docierają ?



ale hochland jest w REALU

nie w carrefourze - zmień temat



upss dzięki i sorry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5818793 Napisano: 06.02.2014 13:35:24 w Rossmann
marlena083 napisał(a):

asia670 napisał(a):

mam pytanie -czy z osób,które wygrały zestaw szczoteczek elektr. dostał ktoś z Was jakiegoś e-maila z Rossmana? bo nie wiem,czy czekać,czy coś do nich pisać? Dzięki z góry...




ja nic jeszcze nie dostałam.... ale pierwszy raz cos u nich wygrałam i nawet nie wiem jak wyglądają procedury... myślałam, że po prostu wyślą kurierem... emotka



Ja wygrałam tam dwa razy główna i nigdy nie dostałam żadnego maila z inf o wygranej
Po prostu po ogłoszeniu wyników na stronie po 3 tyg zawitał do mnie kurier z nagroda i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5818587 Napisano: 06.02.2014 00:17:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maggie napisał(a):

ja też nie brałam udziału i nie wiem, czy w tego typu konkach, jest sens grać? I czy jakaś kobieta, w ogóle weźmie udział?



oo kochana
o to ta ja bym się nie martwiła emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5818560 Napisano: 05.02.2014 22:48:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maggie napisał(a):

http://www.palmolivemen.pl/#!
A w tym, koleżanki- kobiety, będziecie brać udział, bo w końcu to dla facetów? Nie wiem, będziecie odpowiadać, jakbyście były facetem? Z góry dzięki za odp:)



kiedyś,przeglądając forum wstecz,natknęłam się na mały dym w wątku rossnet,po ogłoszeniu wyników konkursu w którym do wygrania wózki były a pytanie było "jak bedąc w ciązy dbasz o zdrowie" czy jakoś tak
na liście laureatów byli panowie i niektórzy byli nieco...hmm powiedzmy że wzburzeni emotka
i tak czytając Twoje pytanie tak mi się jakoś to przypomniało
wypadało by teraz,aby wszystkie Panie tak zawzięcie wtedy pomstujące na uczestnictwo panów w tamtym konkursie,powinny sobie odpuścić ten emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5814081 Napisano: 28.01.2014 21:37:29 w Rossmann
stelka napisał(a):

monikar napisał(a):

bachacz napisał(a):

Proszę o pomoc jeśli ktoś w temacie i na bieżąco, kupiłam persil, nie dali tego niefiskalnego, do kogo się zwrócić aby został numerek dosłany , nie z lenistwa pytam tylko mało czasowa jestem , jeśli możecie pomóc bardzo proszę o info na pw , dziękuję bardzo z góry.



ile kosztował najtańszy persil?



http://www.rossne...j.aspx?search=persil

Najtaniej wychodzi za 19,99 zł




u lalal
to nie poszaleję chyba w tym konkursie.
za drogo wychodzi..a małych saszetek jakiś nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5812729 Napisano: 26.01.2014 21:21:35 w Rossmann
ba firma produkująca maszynki Venus to Gillette emotka
A ten konkurs tyczy się polskiej firmy Venus
Fakt,trochę to zamotane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5810171 Napisano: 21.01.2014 19:14:39 w Rossmann
A czy w Rossku nadal obowiązuje ta ustawa o jednej nagrodzie na miesiąc,bo w regulaminie nie wspominają juz nic o tym. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5809686 Napisano: 20.01.2014 21:20:14 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Mam pytanie do osób,które odbierały nagrodę w drogerii po wprowadzeniu zasad "paragonowych",czy trzeba się owym paragonem legitymować przy odbiorze,bo upsss chyba zapodziałam emotka emotka
na wygraną nie liczyłam,a tu masz
taka sytuacja emotka emotka



ode mnie nigdy nie chcieli emotka



dzięki za odp.
mam nadzieję że i ode mnie nie poproszą emotka
choć znając te moje uprzejme inaczej panie w rossmanie emotka i moje szczęście to właśnie poproszą
cóż,zobaczymy Wyświetl w wątku >>
0 0