Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#5836446 Napisano: 12.03.2014 10:55:56 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

Niedawno czytałam tutaj o kocie obdartym ze skóry i powieszonym na płcie. Dzisiaj to:

http://www.zyciec...obdarl-ze-skory-kota

Chciałabym zrobić to samo tym ludziom. Przysięgam emotka




Zastrzeliłas mnie
Nie moge przestać o tym myślec
Boże
Jakim trzeba być zwierzęciem ( nie sorry,nie obrażający zwierząt,bo one nigdy nie zabijają dla przyjemności )
Co za ludzie
I mowię, nie potrzeba nam końca swiata,zagłady i innych plag
My jako ludzie,kiedyś wytluczemy wszystko dookoła,a potem pozabijajmy siebie nawzajem . Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5834689 Napisano: 07.03.2014 10:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chodzi mi o te na str nc Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5834688 Napisano: 07.03.2014 10:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej a jak mam abonament w cyfra plus to moge brać udział w tych konkursach bo nie wiem czy to jedno i to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5834631 Napisano: 07.03.2014 00:04:55 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Bezradność ... Mojego tata nie ma juz drugi tydzień (pewnie pije) martwię sie emotka ale nie pójdę na policję zgłosić zaginięcia ,bo dwa lata temu tez miał taka akcje i zgłosiłam ,a on sobie pił na jakiejś melinie emotka
Z drugiej strony poszłabym i zgłosiła zaginięcie ,wtedy mogłabym pójść do Zus i wstrzymaliby mu wypłatę emerytury .Bo tak te zule bedą go poic i trzymać emotka a 20 znowu na konto wpłynie 2500 to bedą mieli za co szaleć ....
Masakra ,nie wiem co robić ...



Ciężki to klimat.
Współczuję.
A takich "kolegów" pijawek to bym......ahh szkoda słów. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5831361 Napisano: 28.02.2014 15:18:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tzn w moim mieście. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5831360 Napisano: 28.02.2014 15:17:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A u mnie w sklepie ze stanikami emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5831353 Napisano: 28.02.2014 15:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

konwaliowa napisał(a):

Sądzicie, że można "wymacać" kasę w opakowaniach herbaty Ekland?


I będziesz stała w sklepie i macała dziesiątki opakowań? emotka



Towar macany należy do macanta
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5831227 Napisano: 28.02.2014 10:56:33 w Wkurza mnie...
selenes napisał(a):

Za ten właśnie brak przecinka powinno się wywołać laureata oraz poddać go wielogodzinnym chłostom wykonanym przez kata marki Rafaello Polska emotka


Btw, dziewczyny i chłopaki, powiedzcie mi proszę jaki sens widzą niektórzy w pisaniu pod wynikami jakiegoś konkursu tekstów w stylu (przytoczyłabym cytat, ale nie mogę znaleźć, może został usunięty?):

"ojeju, dziwne nie wygrałam, bo codziennie od roku jem dużo nesvity i zostawiłam super komenatarz"



emotka



To jest zjawisko na zasadzie "wyżebraj sobie nagrodę" emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5829679 Napisano: 24.02.2014 23:23:36 w Dziś w telewizji polecam film...
selenes napisał(a):

Przyznawać się ktoś ogląda te kanały : ID albo Crime and Investigation czy ja po prostu na ich punkcie mam niezdrowego świra? emotka Aż czasem sama siebie przerażam, że takie rzeczy w ciąży oglądam emotka emotka



uffff emotka
kochana jest nas dwie:)
też ciągle katuje te kanały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5829392 Napisano: 24.02.2014 15:26:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajmakam1 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Trochę zmienię temat,choć nadal pozostanę w temacie nieregulaminowych załączników w formularzach konkursowych.
Zauważyłam że dodawanie filmików i prezentacji stało się trendy,więc napisałam do organizatora konkursu Activi w którym nagroda bardzo atrakcyjna,czy będą brać pod uwagę takie zgłoszenia.I co??I d..pa.Czekam na odp.już 4 dni.Więc czarno widzę szansę uczestników z hasłami:)
Wyjścia widzę dwa.Albo zaraz zabawię się w reżysera i nakręcę coś twórczego,albo...Poproszę Was o wysłanie takich zapytań do nich..Może jak będzie nas więcej to da im to do myślenia.



Gdyby kogoś interesowało, Activia odpowiedziała po ponad tygodniu:

"Dzień dobry,

zapraszamy do regulaminu - powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.
Odpowiedź powinna być przesłana w formie pisemnej, bez zewnętrznych
odnośników (linków do wideo, prezentacji, zdjęć).

Życzymy powodzenia!

--
Pozdrawiamy,
Zespół Activii"



Mi też odpisali.Ale taż czekałam ponad tydzień.
Może się zastanawiali nad odpowiedzią emotka
Ale nadziej jest że nagradzać będą tylko teksty
To się chwali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5828724 Napisano: 22.02.2014 22:56:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zastanawiam się nad tym nowym konkiem PS3.
Kurcze..pomysł mam.Chęci też i citroen by się przydał emotka emotka
Ale zainwestować ponad 1000 ???
Mąż mnie zabije jak mu powiem emotka emotka
Już teraz reaguje wysypką na zdanie "Kochanie..bo jest taki konkurs..."
No i jak na złość Xboxa ostatnio wygrałam,tak to bym mu chociaz to PS w prezencie kupiła,żeby nie marudził..
I pewnie na tan konkurs rzucą się wyjadacze,co to grosza na konki nie szczędzą bo nagrody kuszące
Ooo i taką mam rozterkę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5826225 Napisano: 18.02.2014 21:57:35 w Rossmann
No niestety.
Rossnet okazał się inwestycją bezzwrotną emotka
Chyba te moje dwie główne wygrane latem tamtego roku to był fuks początkującego.
Szlak !! Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5826222 Napisano: 18.02.2014 21:55:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trochę zmienię temat,choć nadal pozostanę w temacie nieregulaminowych załączników w formularzach konkursowych.
Zauważyłam że dodawanie filmików i prezentacji stało się trendy,więc napisałam do organizatora konkursu Activi w którym nagroda bardzo atrakcyjna,czy będą brać pod uwagę takie zgłoszenia.I co??I d..pa.Czekam na odp.już 4 dni.Więc czarno widzę szansę uczestników z hasłami:)
Wyjścia widzę dwa.Albo zaraz zabawię się w reżysera i nakręcę coś twórczego,albo...Poproszę Was o wysłanie takich zapytań do nich..Może jak będzie nas więcej to da im to do myślenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5824073 Napisano: 14.02.2014 22:28:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

xpac napisał(a):

dokładnie jeśli nawet to czytają to mają to w du... bo i tak wydają kasę zmieniają samochody i jeżdżą na wycieczki..



ale tu nie chodzi o to aby ich obrazić tylko o to aby w końcu zmienić ten proceder polegający na nagradzaniu przez organizatorów prac nieregulaminowych..przynajmniej takie było założenie tej konwersacji gdzieś w granicach 14-15



Tak
Ja to wiem np.
Tylko pytam się jak to zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5824064 Napisano: 14.02.2014 22:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

ja uważam, że nie wszystko da się w życiu kupić




ale po co kupować skoro można wygrać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5824050 Napisano: 14.02.2014 21:58:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

to co robi bazując na wynikach w google, to dla mnie wręcz proceder
nie dziwię się oburzonym



Pomijając wysyłanie prac przestrzennych na konkursy,które tego nie wymagają,to teksty niektóre ma/mają fajne.
No taki sposób na życie sobie znalazły i tyle.
Co zrobić.
Mój tato zawsze mówi "aaa pies ich trącał" emotka emotka
Możecie/możemy się wściekać,włosy z głowy rwać i do nieba pomstować,a te panie za przeproszeniem mają na to ....
i opalają się na plaży i auta zmieniają co najmniej jak celebrytki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5824015 Napisano: 14.02.2014 21:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

http://www.gloswi...tml#galeria-material

tak patrzę na nią i pocieszmy się, że jej matka natura urody poskąpiła emotka



ale ciotka fortuna skodą pocieszyła emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5824000 Napisano: 14.02.2014 21:14:54 w Rossmann
zezowaty_kot napisał(a):

brysława napisał(a):

A gdzie można znaleźć wyniki konkursu Bonda i venus



Z Bonda tylko maile do zwycięzców poszły, lista ma być 18.02. A z Venus już ktoś dostał? emotka



Venus to chyba tradycyjnie poda listę na stronie w wyznaczonym terminie
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5823999 Napisano: 14.02.2014 21:13:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
semma napisał(a):

marzenier napisał(a):

aurorcia napisał(a):

xpac napisał(a):

Widzieliście kto wygrał samochód z Mola??
to nie ta sama co wygrała ten samochód http://www.gloswi...a,id,t.html?cookie=1 ??


Ta sama, od razu skojarzyłam i kojarzę czyj to słup emotka



ej o co to znaczy "słup"
serio pytam



słup - osoba "podstawiona" ktoś inny wykonuje pracę a ta osoba jako "osoba" czyli dane itd odbiera nagrode



Dzięki
i co?? i serio nic z tym się nie da zrobić.
ja widzę taką opcję.
następnym razem,gdy będzie konkurs na hasła np.w którym do wygrania będzie auto/wycieczka/gruba kasa/,czyli takie nagrody na które te "słupy"najbardziej polują,skrzyknijmy się i poślijmy prace przestrzenne wszyscy
Może jak organizator dostanie 20 świecących makiet,25 samolotów z hasełkiem na skrzydłach i balon nadmuchany helem,do tego 10 filmów + 10 nagrań audio,inaczej popatrzy na to "oryginalne podejście do tematu"

A tak na serio,to teraz jest konkurs Activi gdzie do wygrania kuchnia za 15 tyś.Jeżeli tam wygra jakiś k..a teatrzyk na YT to się załamię Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5823988 Napisano: 14.02.2014 20:56:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

xpac napisał(a):

Widzieliście kto wygrał samochód z Mola??  to nie ta sama co wygrała ten samochód http://www.gloswi...a,id,t.html?cookie=1 ??


Ta sama, od razu skojarzyłam i kojarzę czyj to słup emotka



ej o co to znaczy "słup"
serio pytam Wyświetl w wątku >>
0 0