Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#5862785 Napisano: 16.05.2014 10:26:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy czeka ktoś dziś na telefon z Zelmara emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5860230 Napisano: 10.05.2014 12:21:30 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A co moze Polki nie są łatwe? Zobaczcie jaką opinię mamy w Angli,puszczalskie i na 1 raz. Na szczescie nie wszystkie takie sa i to pociesza


No własnie o to chodzi, że niektóre Polki ciężko pracowały na taką opinię. Idź na imprezę w Anglii i zobacz jak się zachowują niektóre dziewczyny. Same sobie rzepkę skrobią, bo to one w tym środowisku żyją. To my żyjąc w Polsce mamy się martwić jak poprawić opinię o Polkach za granicą? Jak same sobie na to nie zapracują, to nawet jak wszyscy zaczniemy chodzić w habitach to i tak nic to nie da.




No sorry!
Ale że co?że niby w pl.na imprezach to się nie zdarza?że polska młodzież popijając herbatę gra w kalambury?
Ja mieszkam za granicą.Po imprezach chodziłam i myśle że jak panna z natury jest "gościnna w kroku" to jest.Bez względu na to czy jej kraj pochodzenia to Polska,Grancja czy Ameryka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5859930 Napisano: 09.05.2014 13:44:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Czy Zelmer zawsze dzwoni późnym popołudniem ??
I czy dzwoni do wszystkich, czy tylko do zwycięzców tych większych nagród ??



Ponawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5859854 Napisano: 09.05.2014 12:17:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Zelmer zawsze dzwoni późnym popołudniem ??
I czy dzwoni do wszystkich, czy tylko do zwycięzców tych większych nagród ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5859846 Napisano: 09.05.2014 12:12:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
memos napisał(a):

joan napisał(a):

memos napisał(a):

W ubiegłym tygodniu wygrałam 20-pak Żywca, a dzisiaj przyszedł mi formularz do wypełnienia. Pytają o adres i o nazwę urzędu skarbowego i PESEL emotka U was też tak było?


Adres i nazwa US - podaj im, to nie Twoje dane.

Pesel - w konkursach z alkoholem jest wymów 18+ i moim zdaniem prośba o Pesel ma swoje uzasadnienie.



A po co im adres urzedu skarbowego? Czy będę się musiała z tych piwek rozliczać?




Nie Ty tylko oni jak coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5859433 Napisano: 08.05.2014 14:20:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłam dziś ser serenada w sklepie "Społem"
Na paragonie mam Ser spomlek gouda tego - cokolwiek to znaczy
Nada sie czy lecieć po pieczątkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5859039 Napisano: 07.05.2014 16:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

mereszka napisał(a):

marzenier napisał(a):

mereszka napisał(a):

Mam pytanie doczytałam że są jakieś przekręty z konkursem Zelmer w 4 etapie była praca kwiaciarka z podejrzeniem że plagiatowała zdjęcie citroena ,następnie zostało zdjęcie usunięte z 4 etapu .a teraz czytam na eco-gotowanie na fb że zdjęcie jest znowu dodane ale zdjęcia zmienione ,to można dodawać zdjęcia po terminie i zmieniać jak mi się zachce???



A gdzie czytalas ze to plagiat?
Na ich fc?
Może dodadzą do piątego etapu .



doczytałam na fb, jak usunęli to chyba podeszło im pod plagiat ,a tu widzę że dziewczyna mogła zmienić zdjęcia i spowrotem dodać do tej samego etapu po terminie emotka


Nie widzę tego zdjęcia teraz, chyba jednak jest usunięte. A tak mi się podobała ta praca. Ciekawe czy w tym kolażu tylko to zdjęcie było plagiatem czy może cała reszta... Szkoda emotka



Przeniosą je na piąty etap
Info z fc
Praca lekko przerobiona juz
Bez fotek samochodów
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5858940 Napisano: 07.05.2014 13:55:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mereszka napisał(a):

Mam pytanie doczytałam że są jakieś przekręty z konkursem Zelmer w 4 etapie była praca kwiaciarka z podejrzeniem że plagiatowała zdjęcie citroena ,następnie zostało zdjęcie usunięte z 4 etapu .a teraz czytam na eco-gotowanie na fb że zdjęcie jest znowu dodane ale zdjęcia zmienione ,to można dodawać zdjęcia po terminie i zmieniać jak mi się zachce???



A gdzie czytalas ze to plagiat?
Na ich fc?
Może dodadzą do piątego etapu . Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5858860 Napisano: 07.05.2014 11:39:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw akcesoriów rowerowych od Krossa z konkursu
" mamy twoj rower " który zestawem jest tylko z nazwy bo to sam bidon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5858263 Napisano: 05.05.2014 20:38:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wygrywac napisał(a):

Czy ktoś wygrał z lodów koral?



Chyba dziś był wpis w MDW o wygranym telefonie Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5857490 Napisano: 03.05.2014 00:23:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś z Was udało się kiedyś wygrać coś na str. ncplus.
Chodzi mi o to po jakim czasie oni inf.o wygranej i proszą o dane do wysyłki.
Bo udało mi się ustrzelić tam bluzę z konkursu "Kosmos"
Wyniki były tydzień temu,a maila do tej pory brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5857478 Napisano: 02.05.2014 23:04:59 w Rossmann
norweska20 napisał(a):

19.99 TABLETKI MAŁE OPAKOWANIE

marzenier napisał(a):

orientuję się ktoś po ile jest najtańszy produkt na ten konkurs ze zmywarkami ??




dziękuję
sprawdzałam na ich stronie,ale tam były ceny zaporowe jak dla mnie bo ok 40 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5857473 Napisano: 02.05.2014 22:51:54 w Rossmann
orientuję się ktoś po ile jest najtańszy produkt na ten konkurs ze zmywarkami ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856767 Napisano: 30.04.2014 14:05:10 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

ziolko napisał(a):

to się nazywa CWANIACTWO I OSZUSTWO

ale zawsze znajdzie się ktoś, kto te paragony sprzeda...

i w ten sposób pozbawia szansy osoby z rezerwy emotka emotka


świata nie zbawisz niestety, niektórzy tak się właśnie dorabiają nagród w nieuczciwy sposób...a medal ma zawsze dwie strony (ten co sprzedaje i ten co kupuje)



To po co te topy powstały ??
Same sie przecież nie wymyśliły ?
Ktoś je stworzył i ktoś zaakceptował
Ja nawet bym na cos takiego nie wpadła zeby zagrać bez paragonu póki nie zobaczyłam tego czarnego rynku tutaj emotka

Ale mimo to regularnie wtapiam kasę na zakupy konkursowe bo a nóż samochód wygram a paragonu nikt mi nie odsprzeda emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856474 Napisano: 30.04.2014 00:18:09 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

marzenier - ja ją rozumiem, że nie ma czasu itp.
Ale z drugiej strony, jak ma czas, aby jechać w góry czy nad morze, a nie ma godziny, żeby wpaść do mnie, bo akurat ja potrzebuję? bo akurat ta godzina jest dla mnie ważna??

Nie cierrrpię imienin i urodzin.. wtedy można przekonać się, ile są warci tzw. "przyjaciele"

Mój mąż zrobił eksperyment na święta... normalnie pierwszy wysyłał życzenia do wielu osób - rodziny i znajomych.
Na te święta postanowił nie wysyłać do nikogo jako pierwszy, bo był ciekaw, ile ludzi będzie o nim pamiętało.
Wynik eksperymentu - JEDNA osoba!!! i to jeszcze taka, po której nie spodziewał się życzeń.

Ale jak ktoś coś potrzebuje od niego, czy ode mnie, to znajdzie drogę. Bezinteresownie nie.



taa
urodziny..
odkąd usunęłam datę urodzin na fc,a tym samym moim znajomym się nie wyświetla to dostaję zdecydowanie mniej życzeń emotka emotka Szokujące emotka
a bezinteresowność to cecha na wymarciu niestety emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856467 Napisano: 30.04.2014 00:02:38 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a mnie wkurza, że nie można liczyć na dobrą koleżankę... bo jak ona coś chce, to ja mam wszystko rzucić i lecieć... a jak ja proszę o coś, to ona nie ma czasu, bo coś tam.
Jak raz nie pojechałam na wezwanie to później fochy, że szok.

Też mi koleżeństwo emotka emotka emotka

I te teksty... "przecież wiesz, jak to jest mieć dziecko. A sorry - TY nie masz dzieci!"

I co z tego, że nie mam?? to znaczy, że jestem gorsza?
Wszystko gotuje się we mnie na te teksty.
Rozumiem, że jak ma się dzieci to jest masa obowiązków i mało wolnego czasu.
Ale dlaczego to ja mam zawsze wszystkich rozumieć, a ktoś nie może zrozumieć mnie choć raz?? emotka emotka emotka

I jeszcze wkurza mnie, że niektóre kobiety tak się zmieniają po urodzeniu dzieci.
Wcześniej zakamieniała przeciwniczka dzieci.. do czasu zaliczenia wpadki, a później wielka matka-Polka

tak tak.. wredna jestem. Ale w końcu kielich goryczy wypełnił się po brzegi i musiało się wylać




-Cześć stary jestem w więzieniu w Meksyku
-Nic się nie martw,niedługo tam będę

Kurcze..jak ja bym chciał mieć takiego przyjaciela emotka

Rozumiem Cię w tym temacie
Mimo że mam dziecko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856282 Napisano: 29.04.2014 17:48:57 w Hochland
To chyba jest realna szansa na rozwiazanie i Reala przed weekendem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856156 Napisano: 29.04.2014 14:23:18 w Połączenia nieodebrane
asiatko napisał(a):

co moglo dzwonic z zastrzezonego o 13.06?



Biedronkowe E szcześciaro emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856151 Napisano: 29.04.2014 14:17:58 w Biedronka
Dzwonią
Są wpisy w MDW Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#5856102 Napisano: 29.04.2014 13:20:56 w Biedronka
Fresz1234 napisał(a):

donia7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Myślę, że jak od rana wczoraj dzwonili to mogli spokojnie obdzwonić wszystkich, chyba zaraz sobie melisy zaparzę, może troche ochłonę.



kilka osób napisało o nieodebranym wczorajszym zastrzeżonym. To czemu nie oddzwonili? emotka



Bo może będą dzwonić razem z kolejnymi wygranymi emotka




Podoba mi się Twój optymizm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0