Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika teodozja

teodozja

#5737912 Napisano: 16.09.2013 13:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pewnastudentka napisał(a):

moi drodzy! Mam do Was pytanie, co zrobić... Klasa mojej córki wygrała w konkursie "zwierzak za kierownicą" (w bazie), huczne ogłoszenie wyników było w czerwcu w sejmie (konkurs organizowany przez grupę posłów PO z panią Bublewicz na czele), nagrodą miała być wg. regulaminu wycieczka z Adamem Wajrakiem do Białowieskiego Parku (w domyśle dwudniowa - pisalo o tym na stronie, ale nie bylo w regulaminie). I oto organizator zmienia warunki - zaproponowali najpierw dzieciom udział w rajdzie na quadach, ale dzieci mają dopiero 8-9 lat i się boją! I teraz chcą wcisnąć jakąs wycieczkę jednodniową do Otwocka? Albo do Warszawy "na kanapeczkę" emotka , jak to pani przez telefon ponoć określiła... Tylko czy brać takie ochłapy? Czy może jednak walczyć? Dzieciaków szkoda, bo się od czerwca nastawiły na "ekstra wyjazd", na drugi koniec Polski, bez rodziców... A tu taki emotka emotka


Myslę że mogłoby pomóc lekkie postraszenie delikwentów meidiami: Fakt, Super Ekspres myslę że chętnie zainteresuje się jak to politycy krzywdzą nasze dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5736142 Napisano: 12.09.2013 16:12:36 w Wkurza mnie...
aniutka napisał(a):

Wkurza mnie całe moje życie, już nie mówię o konkursach bo coraz częściej mam ochotę odpuści życie konkursowe,ale sprawy dnia codziennego...wszystko mi się wali, wszystko psuje, kasy brak żeby kupić a do tego jeszcze sprawy zdrowotne w domu emotka Mam wszystkiego dość emotka

emotka Jakbym siebie samą czytała Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5733380 Napisano: 09.09.2013 16:00:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kody do CC z Valbon Piotr i Paweł, na jednym meilu, a na drugim dziękują za dane , a kodów nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5733178 Napisano: 09.09.2013 12:13:20 w GFK
ilonaxx5 napisał(a):

ja mam kosmetyki pytanie Jakie inne marki DEZODORANTÓW DLA MĘŻCZYZN zna Pan jeszcze? Proszę podać dokładne/pełne nazwy marek.


wpisuje i ciągle pisze brak odpowiedzi jak to przejsc


Trzeba dac tzw. dziubek w tym kwadraciku z lewej strony Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5733172 Napisano: 09.09.2013 12:04:53 w Mam problem...
gtrsg napisał(a):

Czytam o tym weselu i nie rozumiem skąd ta 50% wyższa cene jeśli dzieci siedzą przy rodzicach... emotka Z tego co teraz latam i się orientuję to dużo zależy od wieku dziecka, w większości restauracji/domów weselnych jak dzieciak ma mniej niż 3 lata to się za niego nie płaci, w wieku 3-7 płaci się połowę, a dopiero wzwyż płaci się jak za dorosłego.

@teodozja, a to "prawdziwi" Niemcy byli? Czy tacy "poscy Niemcy" z emigracji kilkadziesiąt lat wstecz? Pytam z ciekawości, bo u mnie będą ci drudzy i ciekawi mnie teraz, czy będą w klapkach emotka

Co do dawanych kopert i tego ile powinno być wewnątrz - wychodzę z założenia, że u znajomych nie jem mniej na weselu niż u rodziny, więc nie rozdzielam i zawsze daję w miarę tyle samo 400-500zł, wyjątkiem było wesele dwudniowe - daliśmy o 200 więcej. Na to czy się młodym zwróci nie patrzę, bo jedni robią wesele sami, innym robią wesele rodzice więc niezależnie od tego ile będzie w kopercie i tak wszystko zgarną młodzi.

Szczerze zazdroszczę tym, co mieli na weselu 30 osób. U nas zapowiada się góra 70, ale i tak wydaje mi się to bardzo, bardzo dużo...


To byli "Niemcy''drugiego typu czyli pochodzący z Polski, więc znali nasze krajowe zwyczaje doskonale. Jak zobaczyłam ponad trzydziestoletnią kobitkę w leginsach -czarnych kabaretkach i gumowych japonkach ( w Kościele)to przeżyłam szok.Moja droga musisz się psychicznie przygotować na takie widoki. Dodatkowo widok ten kontrastował z naszymi eleganckimi paniami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5732854 Napisano: 08.09.2013 13:00:59 w Mam problem...
kachakacha napisał(a):

U mnie jest tak, jak u Benasi. Teraz idziemy z narzeczonym do jego kuzynki i dajemy 400, a jego siostra z mężem i dzieckiem daje 100 euro.

Swoją drogą - przy organizacji wesela jak płaci się za dzieci? W materiałach, które dostałam z domu weselnego jest napisane, że jeżeli dzieci siedzą przy osobnych stołach płacimy 50% stawki, a jeżeli posadzimy je z rodzicami, to 100%. W ogóle mi się to nie podoba, a dopiero za miesiąc jedziemy się spotkać z organizatorką w celu ustalenia menu...



Ja byłam w sierpniu u siebie na Śląsku na weselu u kuzyna mojego faceta i daliśmy 400 zł. Ale wiadomo wesele to duży wydatek bo jeszcze nasze ubrania, fryzjer, biżuteria itp. Jedno co mnie uderzyło to to że goście, szczególnie z zagranicy, czytaj z Niemiec przyszli ubrani jak na zakupy, getry, klapki emotka W moim odczuciu to wesele to szczególna uroczystość i z samego szacunku dla państwa młodych należy ubrać coś klasycznego i eleganckiego.Drugi dzień czyli poprawiny to już przeżyłam szok. Panie w klapkach japonkach i leginsach w ogromne wzory, włosy zwichrowane po przespanej nocy w koku, normalnie szok! Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5732061 Napisano: 06.09.2013 13:37:38 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

wkurza mnie moja dzisiejsza porażka na teście kwalifikacyjnym do pracy w służbie cywilnej.. skupiłam się głównie na pytaniach o służbie cywilnej a zaskoczyły mnie pytania ogólne emotka . W sumie brakowały mi tylko 3 punkty ale i tak pracę dostała policjantka (nikt z zewnątrz) emotka

ostatnio mam wrażenie że nic nie wychodzi mi tak jak bym sobie tego życzyła- w konkursach tak samo.


Nie wiem czy to Cie pocieszy ale pewno ilość punktów na teście nie miały związku z twoim przyjęciem do pracy. Ja swego czasu pracowałam w Wojskowej Komendzie Uzupełnień jako członek korpusu służby cywilnej i miałam za zadanie przyjmować stażystów. Dostawałam od komendanta polecenie kogo mam przyjąć, już nie wspomnę o pracownikach. Mama kierowniczka kanclelarii tajnej, córka po studiach, bez żadnego doświadczenia zostaje specjalistą komendy na etacie. Mamusia odchodzi na emeryturę córka obejmuje jej etat. Nikogo innego niespokrewnionego nie było w tej pracy. Ja przyszłam tylko na zastępstwo z takiego konkursu, moje miejsce zajęła córka znajomego majora z sąsiedniego WKU. Życie poprostu... Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5731901 Napisano: 06.09.2013 11:04:31 w Biedronka
słuchawki u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5731185 Napisano: 05.09.2013 11:46:07 w Paragony
Mam paragon Timotei Biedronka z 20.08 Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5731127 Napisano: 05.09.2013 11:19:58 w Biedronka
sylwika76 napisał(a):

do mnie też nie chcą zadzwonić a tak ładnie napisałam emotka emotka emotka


u mnie też nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5730423 Napisano: 04.09.2013 14:52:48 w GFK
ondine napisał(a):

Ponawiam pytanie: czy doładowania przychodzą na maila i jaki jest okres oczekiwania? Będę wdzięczna emotka


Tak na meila, jesli zamówisz 1-15 danego miesiaca to wysyłają pomiędzy 16 a 31, jeśli zamówisz 16-31 to dostajesz po 1-15 nastepnego miesiaca. Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5730144 Napisano: 04.09.2013 10:26:23 w Paragony
Szukam 2 paragonów z Valbon PIP, jeden z 23.08 albo wcześniej a drugi z rana 26.08 albo wcześniejszą datą w zamian oddam jedną wygraną czyli ( dwa bilety do kina) w grę wchodzą również inne propozycje emotka
Dziękuję, już nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5729075 Napisano: 02.09.2013 14:36:54 w Rossmann
monikar napisał(a):

Może ktoś mi poradzi co zrobić jeśli nie otrzymałam nagrody z konkursu Colgate (wygrałam ipoda)? Na maile nie odpisują, pisałam kilka razy na różne maile Rossnetu i totalna olewka, agencja MC nie odbiera telefonów i także ma wszystko w głębokim poważaniu. Może jakieś pismo z reklamacjami powinnam im przesłać?


Sekcja Obsługi Klienta
Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o.
ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź
tel.: +48 42 61 39 700 (w godz. 9 - 17)
Zadzwoń na infolinię, musisz znać nazwę konkursu, swojego meila. Podasz pani swoje dane i powiesz że chcesz złożyć reklamację ponieważ nie doręczono Ci nagrody z konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5727779 Napisano: 30.08.2013 11:46:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Raffaello u mnie i u mamy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5727088 Napisano: 29.08.2013 10:10:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyli wniosek z tego taki że są firmy , które do sprawy podchodzą uczciwie, a są i takie , które są z tym na bakier. Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5726091 Napisano: 27.08.2013 18:53:38 w Inne mniejsze markety
anialistopad napisał(a):

ja mam 2 @ z 23 lub 24 , z wczorajszych nie wiem grałam na 1 .ale tam cisza


Dziękuję, to może to wygrana z weekendu u mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5726085 Napisano: 27.08.2013 18:43:59 w Inne mniejsze markety
tadziowa napisał(a):

czy wczorajsza pula biletów Valbon PiP też już rozdana? czy to weekendowe wygrane?


A były dziś wygrane z 26.08? Bo ja juz sama nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5726038 Napisano: 27.08.2013 17:18:16 w Paragony
kupię paragon valbon PiP z 23.08 albo wcześniejszy , albo oddam wygrane bilety za coś drobnego np. ksiązkę albo 5 zł doładowania Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5725287 Napisano: 26.08.2013 14:23:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla zainteresowanych: Raffaello napisało że dzis wieczorem kolejne wyniki będą na stronce fb. Wyświetl w wątku >>
0 0

teodozja

#5724338 Napisano: 23.08.2013 20:20:15 w Wkurza mnie...
ankasss napisał(a):

gosia16 napisał(a):

staszek napisał(a):

czy Wam też wiadomości pw się nie otwierają? Przed chwilą działało, a teraz nie...


też mam ten problem

gosia16 napisał(a):

staszek napisał(a):

czy Wam też wiadomości pw się nie otwierają? Przed chwilą działało, a teraz nie...


też mam ten problem


i u mnie również to samo


u mnie też Wyświetl w wątku >>
0 0